Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 3938 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Dlaczego NWO chce depopulacji świata?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odpowiedź na pytanie: „Dlaczego NWO chce depopulacji świata?” można zobaczyć w zestawieniu dwóch cytatów: z Nowego Testamentu i ze Starego Testamentu.

 

Stary Testament:

„Iz 6, W roku śmierci króla Ozjasza1 ujrzałem Pana siedzącego na wysokim i wyniosłym tronie, a tren Jego szaty wypełniał świątynię. Serafiny2 stały ponad Nim; każdy z nich miał po sześć skrzydeł; dwoma zakrywał swą twarz, dwoma okrywał swoje nogi, a dwoma latał. 
I wołał jeden do drugiego: 
«Święty, Święty, Święty
3 jest Pan Zastępów. 
Cała ziemia pełna jest Jego chwały». 
Od głosu tego, który wołał, zadrgały futryny drzwi, a świątynia napełniła się dymem. 
I powiedziałem: 
«Biada mi! Jestem zgubiony! 
Wszak jestem mężem o nieczystych wargach 
i mieszkam pośród ludu o nieczystych wargach, 
a oczy moje oglądały Króla, Pana Zastępów!» 
Wówczas przyleciał do mnie jeden z serafinów, trzymając w ręce węgiel, który kleszczami wziął z ołtarza. Dotknął nim ust moich i rzekł: 
«Oto dotknęło to twoich warg: 
twoja wina jest zmazana, zgładzony twój grzech». 
I usłyszałem głos Pana mówiącego: 
«Kogo mam posłać? Kto by Nam poszedł?» 
Odpowiedziałem: «Oto ja, poślij mnie!»
4 
I rzekł [mi]: 
«Idź i mów do tego ludu: 
Słuchajcie pilnie, lecz bez zrozumienia, 
patrzcie uważnie, lecz bez rozeznania! 
10 Zatwardź serce tego ludu, 
znieczul jego uszy, 
zaślep jego oczy, 
iżby oczami nie widział 
ani uszami nie słyszał, 
i serce jego by nie pojęło, 
żeby się nie nawrócił 
i nie był uzdrowiony»
5. 
11 Wtedy zapytałem: «Jak długo, Panie?» 
On odrzekł: «Aż runą miasta wyludnione 
i domy bez ludzi, 
a pola pozostaną pustkowiem. 
12 Pan wyrzuci ludzi daleko, 
tak że zwiększy się pustynia wewnątrz kraju. 
13 A jeśli jeszcze dziesiąta część [ludności] zostanie, 
to i ona powtórnie ulegnie zniszczeniu 
jak terebint lub dąb, z których pień tylko zostaje po zwaleniu. 
Reszta6 jego [będzie] świętym nasieniem»”. 

 

W Nowym Testamencie kontekst już jest nieco inny:

„Dz 28, 23 [Żydzi]Wyznaczywszy mu dzień, w większej liczbie przyszli do niego do mieszkania, a on przytaczał im świadectwa o królestwie Bożym; od rana aż do wieczora przekonywał ich o Jezusie na podstawie Prawa Mojżeszowego i Proroków. 24 Jedni dali się przekonać o tym, co mówił, drudzy nie wierzyli. 25 Poróżnieni między sobą zabierali się do odejścia. Wtedy Paweł powiedział to jedno: «Trafnie rzekł Duch Święty do ojców waszych przez proroka Izajasza: 
26 9 Idź do tego ludu i powiedz: 
Usłyszycie dobrze, ale nie zrozumiecie, 
i dobrze będziecie widzieć, a nie zobaczycie. 
27 Bo otępiało serce tego ludu. 
Usłyszeli niechętnie i zamknęli oczy, 
aby przypadkiem nie zobaczyli oczami 
i uszami nie usłyszeli, 
i nie zrozumieli sercem, i nie nawrócili się, 
i abym ich nie uleczył. 
28 Wiedzcie więc, że to zbawienie Boże posłane jest do pogan, a oni będą słuchać».”

 

Pytanie: Po co ta zagłada?

Wyjaśnienie 1. „11 Wtedy zapytałem: «Jak długo, Panie?» 
On odrzekł: «Aż runą miasta wyludnione 
i domy bez ludzi, 
a pola pozostaną pustkowiem. 
12 Pan wyrzuci ludzi daleko, 
tak że zwiększy się pustynia wewnątrz kraju. 
13 A jeśli jeszcze dziesiąta część [ludności] zostanie, 
to i ona powtórnie ulegnie zniszczeniu 
jak terebint lub dąb, z których pień tylko zostaje po zwaleniu. 
Reszta
6 jego [będzie] świętym nasieniem»”. 

Wyjaśnienie 2. „28 Wiedzcie więc, że to zbawienie Boże posłane jest do pogan, a oni będą słuchać».”

 

Wniosek 1: 10% z 7 miliardów to 700 milionów. Najwyżej tyle zostanie po III wojnie światowej (wojnie satanistycznej, tej która już się zaczęła 7.04.2017 od „ustanowienia prawdy” w skali globalnej mocą groźby zniszczenia każdego, kto się jej przeciwstawi. Wojny po to, aby zawęzić Bogu wybór kandydatów na „nową ludzkość” do samozwańczych „wybranych”, do tych co przeżyją tą wojnę).

Wniosek 2: Korporacjoniści-syjoniści-globaliści nie biorą pod uwagę IV wojny światowej (apokalipsy): „A jeśli jeszcze dziesiąta część [ludności] zostanie, to i ona powtórnie ulegnie zniszczeniu”.

10% z 700 milonów to 70 milionów. Maksymalnie tyle jeszcze może przeżyć.

Wniosek 3: Ci, co przeżyją już będą słuchać Boga i będą Jego świętym nasieniem. Na pewno nie będą nimi korporacjoniści-syjoniści-globaliści, ani żadni inni sataniści.

KOMENTARZE

 • Bardzo ciekawy artykul.Zrobilem kopie i zanioslem proboszczowi
  by mial material na kazanie.Jak zaczalem mu o tym mowic to bardzo sie zachecil.Sprawe znal.Dzieki za dobre slowo choc trudne.Co nas jeszcze czeka oprocz chorob?Wojen mojemu pokoleniu Polakow nie przyszlo przezywac ale tuz obok pieklo sie odbywa.Dziekuje Bogu za kazda sekunde bez wojny.Pozdro.
 • @staszek kieliszek 06:52:11
  "Bardzo ciekawy artykul.Zrobilem kopie i zanioslem proboszczowi
  by mial material na kazanie.Jak zaczalem mu o tym mowic to bardzo sie zachecil.Sprawe znal.Dzieki za dobre slowo choc trudne. Dzieki za dobre slowo choc trudne".

  Dzięki za docenienie i odwagę, by działać. Odwaga to już więcej jak przeciętność a nawet normalność zorganizowanego życia.

  Może nie tyle nawet słowo jest trudne samo w sobie, co nasze problemy duchowe, obca duchowość, która szkodzi tej związanej z naszą tożsamością.
  - Szkodzi zwłaszcza jad interesowności, który jak zastrzyk znieczulenia poraża nasze życie duchowe i uczuciowe, a więc i naszą wolę działania.

  Ksiądz zrozumie.
  Dobry ksiądz zrozumie, bo liczni są już księża zprotestanciali, czy zjudaizowani, więc już niekoniecznie zrozumieją, bo już będą bardziej patrzyli za karierami i wygodami.

  Księża modernistyczni gorzej, bo stałości w nich nie ma, a więc i ich duchowość opanował duch świata, więc i ich mowa, i myślenie nawet są rozdwojone, a więc nawet widząc że jest źle, zaraz będą szukali na siłę dobrych stron, aby mieć pretekst, żeby nic nie robić, więc też na pewno nie.

  Ci co weszli w związki z masonami i iluminatami to już zdecydowanie nie, bo jeszcze formalnie trwają w ciele Kościoła, ale uśmiechają się już do innego boga.


  To dobry ksiądz. Zapewne sam dojrzewał do tego, żeby coś z tym fantem zrobić.
  Może iskierka zachęty ...
 • NWO kieruje się azaliż motywami religijnymi????
  Żydłaki i lutry są mocno zlaicyzowani. Sprawy religijne u tych neopogan są na maksa zredukowane, tyla ino, że czasem od święta do swoich zborów i synagog chadzają, chyba już tylko ze względów socjalno-towarzyskich.

  Pod synagogą na mieście Dreźnie, jak żeśmy kiedyś na ekskursję tam pojechali, by miasto po odbudowie pooglądać, wystają żydki i coś tam knują pod murami, wiela też po okolicznych knajpkach koło synagogi wysiadują. W samem przybydku mało siedzą, więcej po najbliższej okolicy się szwendają, geszefty jakieś umawiają. Sprawy boskie u nich nie stoją na pierwszem miejscu, ani nawet w pierwszej dziesiątce spraw najważniejszych nie są.

  A u lutrów jeszcze gorzej. Małolaty protestanckie to na dzień dzisiejszy najtańsze prostytutki świata, dają za puszkę koli lub paczkę gumy do żucia. Nasze chłopaki często się tu przechwalają nieskromnie, jakież to tam zbereźne przygody na niemieckiej stronie rzeki przeżywają. Za sztangę cygaretków to i poł klasy gimnazjalnych uczennic można wychędożyć. Żołnierze nasi, po ciężkiej służbie przygranicznej, dla relaksu na Goerlitz jadą lub na Bautzen, by szybką radość dać niemieckim, wyuzdanym hugenotkom.

  Na całem świecie jest tak samo, na Szwecji, na Stanach, na Izraelu. Wszędzie nieopisana ruja i poróbstwo wśród pogańskiego nasienia panują, wraz z nachalną promocją sodomitów. Izraelska armia słynie z permanentnej kopulacji, która im siły witalne do walki odbiera, podobnie jak Szwedki kupulują już nawet od przedszkola.

  Trudno uwierzyć, by ta kopulująca nieustannie masa pogaństwa, te żydy i lutry, w Pana Boga wierzyły. Większość z nich Pisma Świętego nie zna, gdzieżby więc w działaniu swem starodawnymi proroctwami kierować się mogli. NWO zmierza do wyludnienia świata z tego prostego powodu, że szatańskie to nasienie człowieka nienawidzi. Wszelkie wyższe, religijne intencje są im obce, w ich działaniach nie ma transcendencji, jest tylko żądza mordu i kopulacji. Może i kiedyś żydłaki odbudują tą swoją Świątynię Jerozolimską, ale na razie to czczą fallusa i Bachusa w każdej możliwej formie.

  Już nawet koziojebcy lepszą moralność mają, bo oni to faktycznie za allacha wybuchają i szlachtują. Gdzieżby tam luter niemiecki lub angolski narażał swą drogocenną cielesność, ubezpieczoną od wszystkiego na ciężkie miliony euro, by wyższe cele nadprzyrodzonej natury realizować? Nie, NWO nie posiada moralności, ino nienawiść, proroctwa ich nie dotyczą.
 • @Pan podporucznik 13:18:05
  "Żydłaki i lutry są mocno zlaicyzowani. Sprawy religijne u tych neopogan są na maksa zredukowane,"

  Dzięki za soczyste ciekawostki społeczno-obyczasowe z życia nizin żydłacko-luterskich.


  "NWO kieruje się azaliż motywami religijnymi????"

  Absolutnie nie, ale "NWO chce depopulacji świata". NWO to cały system który dzisiejsi sataniści chcą wdrożyć na złość Panu Bogu.
  Pan Bóg to ich wróg, a jak tak, to i ze sztuki wojennej korzystać muszą i język wroga muszą znać.

  A to dla kręcenia jednymi, co to w piwnicach kabałę uprawiają, a to dla wskazywania nieuchronności dziejowych zawartych w dawnych zapowiedziach - to już dla odbierania morale żołnierskiego drugim.

  Pomanipulować nimi dla zmanipulowania łatwowiernych, naiwnych, czy interesownych, to już sztuczki typowe w wojnie propagandowej.

  Każde kłamstwo, nawet "prawda stanowiona" potrzebuje szczypty faktów które miały czy mają miejsce.
  Sam diabeł w słynnym kuszeniu naszego Pana i Zbawiciela cytował Biblię.
  Jako węż w ogrodzie rajskim też przepytał Ewę ze znajomości tego co też Pan Bóg powiedział.

  Pobudki tu wcale nie muszą być religijnymi. Ba. Nawet tym bardziej, że nie są to motywacje wspólne z wrogiem, to wroga znać warto.
  - I dlatego można z całą pewnością twierdzić, że jak przeciw chrześcijanom występują, to i w naukach chrześcijańskich forteli szukać będą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031