Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
211 postów 3247 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Prezydent Duda i prawo fasadowe prowadzą do NWO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Potwierdzają się pogłoski, że za Dudą stoi Soros.

Było o tym głośno kiedy Zespół Ekspertów Fundacji Stefana Batorego ufundowanej w czasach komuny przez George’a Sorosa, który ją wciąż finansuje i kontroluje upublicznił apel do Dudy „o powstrzymanie wejścia w życie ustaw o Sądzie Najwyższym, Krajowej Radzie Sądownictwa oraz o ustroju sądów powszechnych”. //wolna-polska.pl/wiadomosci/sensacja-duda-kieruja-ludzie-fundacji-georga-sorosa-2017-07

Kiedy za tworzeniem prawa stoją biznesmeni, zawsze jest to prawo fasadowe, działające wybiórczo w interesie ich wycinka rzeczywistości. Kiedy po stronie biznesu korporacjonistycznego staje prezydent, staje się zdrajcą narodu automatycznie, bo jest tu sprzeczność celów (sprzeczność interesów). Sprzeczność związana zwłaszcza z dobrami wspólnymi narodu, na które chęć mają korporacje tak państwowe jak prywatne. Jeżeli ktoś uważa że Duda ma prawo robić to co robi, to musi zrozumieć że to tylko prawo fasadowe, że to fasada pozorująca co innego jak to, co się za nią ukrywa – że to fałsz i podróbka prawa, a w rzeczywistości bezprawie.

Teraz już widać, że Duda nie tylko że posłuchał Sorosa, ale i zmierza ku modyfikacji całego systemu ustrojowego państwa w system prezydencki(on jest autorytarny, więc i znajdzie w lewactwie wrogów, a w tych co odrzucają lewactwo jako wielką patologię zwolenników), a jednocześnie konserwuje władze partii z ich zamkniętą sceną polityczną (kiedy dwie największe a dominujące ponad połowę sceny politycznej partie wejdą w zmowę), a za tym już idzie możliwy totalitaryzm. Jasne, że o tym co się z tego zrodzi nie zadecuduje żadne prawo, żadna sprawiedliwość a dopiero moralność.

Nie ma problemu, aby i bez zmiany Konstytucji realizować w praktyce system prezydencki, a to już rodzi poważne niebezpieczeństwo pominięcia Narodu jako najważniejszego Decydenta.

Trzeba tez widzieć, że taki system władzy to już faktyczna wszechwładza mediów. W czyich one są rękach to już lepiej nie mówić.

I te metody. Duda powstrzymuje to co konieczne dla Państwa i Narodu, a więc wymusza przemocą na tych co chcą wywiązywać się z obowiązków wobec Państwa Polskiego i Narodu uznanie jego władzy w uzurpowanym zakresie. Przemocą opartą o prawo stanowione, a w realiach ideologii satanizmu i poprawności politycznej, oraz prawnictwa z prawem wynoszonym do rangi wartości samej w sobie to już prawo bezprawne faktycznie bo niemoralne, czyli prawo fasadowe. Że w postawie Dudy w kwestii sądów jest niemoralność i to nakierowana przeciw Państwu i Narodowi Polskiemu tu tłumaczyć nie trzeba.

Sam tego nie wymyślił. Śmiało można powiedzieć iż potwierdzają się pogłoski, że za Dudą stoi Soros (nad którym jest jeszcze Rotszyld).

Od razu widać, że Naród Polski nie miałby tu nic do powiedzenia. Jak uzna uzurpację Dudy, to już wpadnie na samo dno wywłaszczenia już ze wszystkiego – nie tylko z dóbr wspólnych narodu w tym Państwa, oraz samego Narodu Polskiego i jego niezbywalnej (nawet zapisanej w Konstytucji pokomunistycznej) władzy zwierzchniej nad władzami państwowymi), ale i tożsamości i własności osobistej, oraz z posiadania i praw realnych, płynących ze spełnianych uprzednio obowiązków, a na rzecz zniewolenia i bezkarnej już, ie tylko możliwej ukrainizacji i żydzizacji Polski, ale możliwej depopulacji Polaków.

To w ogóle wygląda na próbę w ramach już nie planu a potajemnie realizowanego spisku NWO - nowego ładu korporacjonistyczno-syjonistyczno-globalistycznego.

 

KOMENTARZE

 • Dudę postrzegam przez pryzmat domniemanej zgody na opryski chemiczne Polaków
  z samolotów. Dodatkowo postrzegam go jako depopulatora Polaków poprzez podpis ustawy na kolejne obowiazkowo-przymusowe szczepienie dziewczynek na HPV. No i ta ustawka z łapaniem hostii. Żenada. Po prostu kolejny aktor.
 • Duda jest tak samo judeo i bandertopsychofrenikiem jak bliźniacy co ukradli księżyc
  i nie czuje wobec nich kompleksów niższości a nawet nie ułaskawił ich razem z Mariuszem Kamińskim mimo patronatu nad kręgami podejrzeń i gruntowym ziobrohakiem w obronie "naszości" (bliźniaczej) wojny z Irakiem przed niegodnymi koalicjantami- Leperem i solidarnym z nim Giertychem.
  Dla czego władca faszystowskiej infrastruktury prawniczej ma być prezessimus Jarosław a nie prezydent Duda?
 • @Autor
  Szanowny Autor atakuje prezydenta za próbę zmiany istniejącego ustroju:

  "Nie ma problemu, aby i bez zmiany Konstytucji realizować w praktyce system prezydencki, a to już rodzi poważne niebezpieczeństwo pominięcia Narodu jako najważniejszego Decydenta."

  a czyni to poprzez swoje uprawnienia wynikające z tej Konstytucji:

  "Przemocą opartą o prawo stanowione, a w realiach ideologii satanizmu i poprawności politycznej, oraz prawnictwa z prawem wynoszonym do rangi wartości samej w sobie to już prawo bezprawne faktycznie bo niemoralne, czyli prawo fasadowe."

  Naprawdę warto by się szanowny Autor zachował jakąś konsekwencję. Jeżeli prawo stanowione, a zatem także Konstytucja jest "wartością samą w sobie" czyli "bezprawne faktycznie", to nie można mieć jakichkolwiek pretensji do kogoś kto usiłuje zmienić ustroju oparty na takim właśnie prawie.
 • @programista 09:45:54
  "Naprawdę warto by się szanowny Autor zachował jakąś konsekwencję. Jeżeli prawo stanowione, a zatem także Konstytucja jest "wartością samą w sobie" czyli "bezprawne faktycznie", to nie można mieć jakichkolwiek pretensji do kogoś kto usiłuje zmienić ustroju oparty na takim właśnie prawie".

  Uparcie rozumujesz w kategoriach prawa fasadowego jako prawa, a chcesz zrozumieć obłudę i zbrodnię ktore idą za tą maską? Dla Ciebie to wciąż prawo?
  Kpisz sobie. Nawet nie usiłujesz zrozumieć tego co piszę.
  Wyciąłeś kluczowy punkt rozumowania, a szukasz konsekwencji? Oto on:

  "...jednocześnie konserwuje władze partii z ich zamkniętą sceną polityczną (kiedy dwie największe a dominujące ponad połowę sceny politycznej partie wejdą w zmowę), a za tym już idzie możliwy totalitaryzm. Jasne, że o tym co się z tego zrodzi nie zadecyduje żadne prawo, żadna sprawiedliwość a dopiero moralność".

  Twoje "nie można mieć jakichkolwiek pretensji do kogoś kto usiłuje zmienić ustroju [ustrój] oparty na takim właśnie prawie".

  Przecież on usiłuje zmienić tylko fasadę na inną. Przecież dalej trwa zmowa dwóch największych partii i kpina z prawa, oraz demokracji, która nie głosowała na jakiś tajny, zafasadowy program związku PiS i PO (poszerzonego o partię Petru i cały KOD oraz jastrzębie z KE).

  A zachouje prawo fasadowe zamiast zabiegać o prawo realne, bo nawet nie próbuje zmienić tego co koniecznie trzeba poprawić, aby ono przestało być fasadowym.
  Piszę, że to, co robi, robi :
  "w realiach ideologii satanizmu i poprawności politycznej, oraz prawnictwa z prawem wynoszonym do rangi wartości samej w sobie to już prawo bezprawne faktycznie bo niemoralne, czyli prawo fasadowe".

  To moralność jest tu kluczem - a że rzecz się dzieje w Państwie Polskim, to moralność życia publicznego może być tylko moralnością Narodu Polskiego, moralnością "z najwyższej półki".
  Tymczasem, ja piszę:
  "Od razu widać, że Naród Polski nie miałby tu nic do powiedzenia".

  Wszelkie prawo którym się Duda posługuje to prawo fasadowe, faktyczne bezprawie dopóki nie służy Narodowi Polskiemu.
  A tu jest to co najgorsze - Duda nie tylko że nie służy Narodowi Polskiemu, a działa już najgorzej, jak przeciw niemu można - służąc Sorosowi i Rotszyldowi, KE i NWO.
  Służy wszelkim "modnym" ideologiom sprzecznym z ideami Narodu Polskiego, nie Narodowi, w imię którego miał prezydentować.
  - A ideologii zawsze wynika prawo fasadowe.
 • @miarka 13:09:43
  "Przecież on usiłuje zmienić tylko fasadę na inną."

  To o co szanowny Autor ma do niego pretensję? Tak się szanowny Autor przywiązał do jednej wybranej "fasady"?
  Działania prezydenta w niczym nie odbiegają od działań wszystkich innych polityków. Jeżeli szanowny Autor akurat jego działania ocenia negatywnie to jest to głęboko niesprawiedliwe.
 • @programista 13:30:55
  ""Przecież on usiłuje zmienić tylko fasadę na inną."
  To o co szanowny Autor ma do niego pretensję? Tak się szanowny Autor przywiązał do jednej wybranej "fasady"?"

  Dalej sobie kpisz. Fasada to niezgodność formy z treścią, obłuda, zakłamanie, faryzeizm, nawet satanizm kłamstw i manipulacji.

  Zmiana fasdy nic nie daje, jeżeli wewnątrz "grobu pobielanego" będzie pełno robactwa.


  "Działania prezydenta w niczym nie odbiegają od działań wszystkich innych polityków...".

  Bzdura. To, że ktoś inny robi coś źle nikogo nie upowżnia żeby go naśladować, nawet jak takich jest tłum. Cejrowski ma tu radę.


  "...Jeżeli szanowny Autor akurat jego działania ocenia negatywnie to jest to głęboko niesprawiedliwe".


  Myślenie żeby mogło być sprawiedliwym musi być najpierw moralnym.
  Dla porównań z innymi najpierw trzeba ustalić gdzie w danym układzie są postawy prawdy, dobra i życia. Tych, których porównujemy też trzeba osądzać. Bez tego litera prawa jest nietylko niesprawiedliwa i nieprawa, ale i zabójcza.

  Kiedy litera prawa, czy interes, przyjemność, żądza czy emocja albo forma prezentowana medialnie, czy propagandowo zaczyna wpływać na sposób myślenia a za tym i na sprawiedliwość, to mamy faktyczne bezprawie.
  Mamy rządy "praw kaduka", rządy widzimisię kacyka, rządy prawa fasadowego, nawet jak sam akt prawny był uchwalonym jako dobre, realne prawo.
 • @miarka 14:33:35
  Ciebie to już mocno pogięło!!! Realną władzę ma rząd i parlament a nie prezydent!!! Polacy widzą i oceniają to, co robi rząd a Prezydent RP, dr.Andrzej Duda zawetował dwie ustawy, bo naruszały Konstytucję RP i także wybił zęby tym, zasranym i stumanionym "demonstrantom!!! PIS ma dziś 44 % poparcia a platfusy 19% i niedługo będą miały ok 10%!!!
 • @zibi 16:55:57
  "Ciebie to już mocno pogięło!!! Realną władzę ma rząd i parlament a nie prezydent!!!"

  Nic mnie nie pogięło. Ma "rząd i parlament" ale tylko "póki co".

  To się zmienia za sprawą stworzenia sytuacji przymusu, wymuszenia i faktu dokonanego.
  Dokononanego przez Dudę tym, że zawetował dwie ustawy kluczowe dla całego planu rządów nowej (od 2 lat, i wciąż nowej, nie mogącej rozwinąć skrzydeł do prawdziwego rządzenia) władzy, która obiecała "dobrą zmianę".

  Dokonanego przez Dudę na pozór w mocy prawa, w rzeczywistości sprowadzając prawo do rangi fasady - jego postawą wspierającą warcholską postawę sędziów - spadkobierców i kontynuatorów zdradzieckiego dzieła tych co zostali przywiezieni na ruskich czołgach i zainstalowani zbrodniczą przemocą) - sędziów, którzy sami powinni byś osądzeni i rozliczeni.
  Sprowadzając prawo do rangi fasady, za którą już bezkarnie i nie tylko że z jego biernym przyzwoleniem będą się mogły dziać wszelkie patologie, ale i z jego aktywnym, zdradzieckim, a w perspektywie może i przywódczym udziałem.

  Tu chodzi nie o to, że on już przejął autorytarną władzę prezydencką i zmienił system sprawowania władzy na prezydencki, ale że otworzył ku temu drogę.
  Otworzył zdradziecko bo teraz tą drogą będą chciały przejść całe armie niszczycieli Polski i polskości.
  Otworzył i ani myśli jej zamykać. On nie tylko chce traktować władzę sądowniczą jako łup "polityczny" do podziału z partią rządzącą, choć to też, ale jego głowny cel to wyślizganie Narodu Polskiego z jego roli władzy nadrzędnej nad władzami państwowymi.

  - A to jest sedno systemu prezydenckiego, który tu chce instalować. Systemu prezydenckiego posadowionego na prawie fasadowym, a nie na władzy zwierzchniej Narodu Polskiego i jego moralności "z górnej półki" jako bazy dla całego życia publicznego Państwam, w tym jego praw. Praw realnych, nie fasadowych.
 • @Andron 09:16:28
  "Dudę postrzegam przez pryzmat domniemanej zgody na opryski chemiczne Polaków
  z samolotów. Dodatkowo postrzegam go jako depopulatora Polaków poprzez podpis ustawy na kolejne obowiazkowo-przymusowe szczepienie..."

  Poruszasz wiele ważkich tematów, ale te "opryski chemiczne" (dawniej "chemtrails") i obowązkowe "szczepienia" w obu przypadkach niezależnie od propagandy mające działania ludobójcze, a więc i realizujące cele NWO, cele przede wszystkim antynarodowe.

  Nadto trzeba zauważyć, że skoro wszystkie ustawy muszą być przez niego podpisane, oraz że ma uprawnienie do inicjatywy ustawodawczej również względem ustaw podpisanych przez jego poprzedników, to on jest pierwszym interpretatorem praw, a więc to on pierwszy rozstrzyga, czy dany akt prawa będzie prawem fasadowym, czy realnym. On pierwszy ma zdolność korygowania błędów, a jeśli tego nie robi, uczstniczy w związanej z tym patologii tworzenia i trwania prawa fasadowego.

  W poruszanych przez Ciebie przypadkach prawo jest nie tylko fasadowe jako nie służące stronie moralnej, a więc realnie służącej życiu, zdrowiu i bezpieczeństwu, i chroniącej życie, a przeciwnie - ono jest zbrodnicze - już fasadowe tak bardzo, jak tylko może być.
  Już sama niemoralność prawa upoważnia nas do obywatelskiego nieposłuszeństwa, a więc do nieuznawania takich aktów prawnych za obowiązujące.
  Prezydenta nawet jako ludobójcy narodu, któremu przysięgał służyć, nie da się postawić przed sądem polowym, bo jest zwierzchnikiem sił zbrojnych, ale można dotąd protestować, i to nie wypełniając nie tylko praw państwowych, ale i zasad sprawiedliwości, aż odejdzie (bo w tym przypadku i sprawiedliwość też może być fasadowa - może służyć również złym celom, np chronić złych i niemoralnych przed karami słusznymi).
 • @telewidzacy 09:38:54
  "Dla czego władca faszystowskiej infrastruktury prawniczej ma być prezessimus Jarosław a nie prezydent Duda?"

  A dlaczego jej "władcą" nie ma być Naród Polski - władza zwierzchnia nad władzami państwowymi?
 • @miarka
  Kulisy dzikiej reprywatyzacji w Warszawie. Rodzina wiceprezydenta stolicy chce odebrać mieszkańcom kamienicę!
  [W 2008 r. miasto stołeczne zdecydowało o zwrocie nieruchomości przy ul. Nieborowskiej 15. Zrobiło to na podstawie oświadczenia woli Ryszarda Pahla, dawnego właściciela kamienicy, które wpłynęło do urzędu dwa tygodnie po jego śmierci. Odkryli to mieszkańcy kamienicy i w 2015 r. poinformowali o sprawie prokuraturę. Wniosek Ryszarda Pahla złożył jego brat Jerzy, ale on nie miał do tego prawa. Spadkobiercy mogli założyć sprawę spadkową, ale nie zrobili tego w terminie. Prokurator nie znalazł też dokumentów, które by świadczyły o tym, że przed 1945 r. bracia Pahl byli właścicielami nieruchomości, a tylko na takiej podstawie mogli ubiegać się o zwrot.]

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/358073-kulisy-dzikiej-reprywatyzacji-w-warszawie-rodzina-wiceprezydenta-stolicy-chce-odebrac-mieszkancom-kamienice


  Ps..Przecież jakież to normalne wręcz książkowe cała PO-lszewia w pełnej krasie. Mafia platusowych lodziarzy z matką chrzestną, ksywa BUFETOWA, i jej zastępcą ksywa KASIARZ kręcą lody na mieniu publicznym. Jak długo jeszcze ci jednoręczni bandyci nieznanego POchodzenia będą okuPOwali urzędy i korzystali z możliwości wglądu w dokumentacje i POdrabianiu w celach bezprawnego zagrabiania polskiego majątku. Pahl to ten, który miał zrobić porządek z reprywatyzacją, ale w ratuszu każdy jest umoczony, to nie tylko adwokaci, tylko niektórzy pracownicy ratusza byli zorganizowaną szajką przestępczą. POkradli ile mogli . WAT , węgiel , ludzkie oszczędności , przetargi i Spółki Skarbu Państwa. Warszawę POsiedli jak wszy. Pasożytowali na Polsce. Oto Europejska PO. Z jej wice prezesem gronkowcem. Braknie więzień w Polsce! Chyba, że topór i pieniek na Starym Rynku w Warszawie... Dechazaryzacja społeczeństwa. Chazary tak mają i są bardzo "kochane" przez wszystkie narody!
 • @miarka
  Dlatego politycy, urzędnicy wyższego szczebla, dowódcy powinni, prokuratorzy, sędziowie być rdzennymi Polakami, ludzie zacierający swoją tożsamość zmianą nazwisk itp, nie mieszkający w Polsce, będący w innych organizacjach o działalności bliżej nieokreślonej, niejawnej, służbach w innych wywiadach itp powinni mieć zakaz piastowania takich stanowisk, i to nie jest mój wymysł, ale po części większej lub mniejszej realizowane jest np W USA i Izraelu. W celu pilnowania własnych interesów w Anglii ponoć trzeba było być masonem, czyli ludzie z określonego środowiska. Przykładów jest więcej.
 • @kula Lis 67 17:15:41
  Już jestem pozbierany do kończenia zapowiadanej notki o kosztach prawa fasadowego, a więc i z obszernym miejscem na dyskusję o przypadkach praktycznych.
  Ten temat będzie tam pasował w sam raz.
 • @kula Lis 67 17:19:28
  „...politycy, urzędnicy wyższego szczebla, dowódcy powinni, prokuratorzy, sędziowie być rdzennymi Polakami, ludzie zacierający swoją tożsamość zmianą nazwisk itp, nie mieszkający w Polsce, będący w innych organizacjach o działalności bliżej nieokreślonej, niejawnej, służbach w innych wywiadach itp. powinni mieć zakaz piastowania takich stanowisk, i to nie jest mój wymysł, ale po części większej lub mniejszej realizowane jest np W USA i Izraelu”.

  Może być i forma zakazu prawnego, choć to według mnie zapowiada patologię fasadowienia słusznego prawodawstwa przez wynajdowanie sposobów na omijanie go.
  W Państwie prawa realnego to nie jest konieczne, bo już sam dobór wybieralnej przez Naród Polski części władz, a więc ludzi ze wszechmiar moralnych zagwarantuje, że ci, których oni będą zatrudniali czy mianowali, też będą w pełni odpowiadali kryterium moralnym Narodu.

  Poza tym kiedy wejdą na stanowiska z mocy prawa, to i mocy prawa trzeba by szukać żeby ich odwołać, a to już rodzi potężne patologie z tytułu wynoszenia prawa ponad sprawiedliwość czy moralność a wię z tytułu patologizacji prawa czy to drogą korupcji, czy innych wymuszeń. Natomiast kiedy stasujemy kryteria moralne, tych problemów nie ma – nie sprawdziłeś się, żegnaj.


  „W celu pilnowania własnych interesów w Anglii ponoć trzeba było być masonem, czyli ludzie z określonego środowiska. Przykładów jest więcej”.
  
  To możliwe. Niedawno podawali, że w Anglii jest 600 000 masonów, w tym dużo ...gospodyń domowych. Odnosiło się wrażenie, że i w innych krajach europejskich kaperują na ilość.
  Zauważ że podobne efekty dają związki z mafiami, korporacjami, tajnymi służbami, sądami… Komuna miała nomenklaturę...
 • @miarka 20:37:56
  Hanna Gronkiewicz-Waltz odmówiła TVP prawa do emisji filmu „Raport o wojennych stratach Warszawy”. TVP wystąpiła do prezydent Warszawy o wyrażenie zgody na emisję filmu Mieczysława Vogta „Raport o wojennych stratach Warszawy”. Prawa do tego filmu mają władze Warszawy. Po wielu prośbach ze strony TVP zastępca dyrektora Urzędu Miasta Małgorzata Naimska wysłała mail z informacją: „Decyzja w tej sprawie jest negatywna”. Co więcej, Hanna Gronkiewicz-Waltz wstrzymała tłumaczenie na język niemiecki opublikowanego w 2004 roku dokumentu opracowanego na zlecenie ówczesnego prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego przez zespół ekspertów, w którym wyliczono wojenne straty stolicy. Za kadencji Lecha Kaczyńskiego ogłoszono przetarg na tłumaczenie i wydanie raportu w formie albumu. Do wydania jednak nigdy nie doszło. Apelujemy do pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz o natychmiastowe wydanie publikacji w języku niemieckim, udostępnienia w formie elektronicznej lub odstąpienia praw autorskich na rzecz innego organu państwa powiedział radny PiS Jacek Ozdoba podczas piątkowej konferencji przed stołecznym ratuszem. Reakcji brak. To jest po prostu niesamowite. Prezydent Warszawy zrównanej przez Niemców z ziemią, prezydent miasta, w którym Niemcy dopuścili się ludobójstwa, nie zgadza się na pokazanie filmu o stratach stolicy i blokuje tłumaczenie dokumentu, w którym te straty opisano. Wytłumaczenie może być tylko jedno: swoimi decyzjami Hanna Gronkiewicz–Waltz spłaca niemiecką „pożyczkę” dla Platformy Obywatelskiej. HGW ma dużo szczęścia, że czasy się zmieniły. KIEDYŚ DLA TAKICH BYŁA BRZYTWA!

  Źródło: tvp.info, wgospodarce.pl

  Ps...Czyli prezydent Warszawy nie ma żadnego zwierzchnika? Warszawa jest państwem w państwie? Czy prezydenci miast to самовластность ? Nikomu nie podlegają? Czy nie ma w Polsce polskiego rządu? Komu służy Gronkiewicz-Waltz? Polsce czy Niemcom? Moim zdaniem takie postępowanie Gronkiewicz powinno być potraktowane jako przestępstwo przeciwko narodowi polskiemu a za sprawy związane z tzw. reprywatyzacją powinna od dawna siedzieć. A ona chodzi i się śmieje. Nie ma jak układy, każdy inny by już siedział.
 • @kula Lis 67 08:21:17
  Hanna Gronkiewicz-Waltz odmówiła TVP prawa do emisji filmu „Raport o wojennych stratach Warszawy”. ...Co więcej, Hanna Gronkiewicz-Waltz wstrzymała tłumaczenie na język niemiecki opublikowanego w 2004 roku dokumentu ..., w którym wyliczono wojenne straty stolicy...
  KIEDYŚ DLA TAKICH BYŁA BRZYTWA! Źródło: tvp.info, wgospodarce.pl"

  Pytasz: "Czy nie ma w Polsce polskiego rządu? Komu służy Gronkiewicz-Waltz? Polsce czy Niemcom?"...
  i dodajesz: "Moim zdaniem takie postępowanie Gronkiewicz powinno być potraktowane jako przestępstwo przeciwko narodowi polskiemu a za sprawy związane z tzw. reprywatyzacją powinna od dawna siedzieć".

  Oczywiście. Przyznaję Ci pełną rację, ale to mało. tvp.info też nie widzi istoty problemu.

  Ten zaś jest w tym, że Gronkiewicz-Waltz jest wiceszefową PO, partii niemieckiej, partii zdradzieckiej wobec Polski od podstaw. Partii, która w normalnym państwie w ogóle nie powinna być zarejestrowana, a w sytuacji kiedy już zarejestrowaną została, to po dojściu do władzy normalnego rządu natychmiast powinna być zdelegalizowana, a jej co aktywniejsi działacze siedzieć, zaś wszystko co zdążyli nasabotować przeciw Państwu i Narodowi Polskiego powinno być przywrócone do normalności.
  Tu zaś patologia trwa.

  Cała ta sprawa jest mocno osadzona w realiach prawa fasadowego i na etapie jego tworzenia i praktyki wykonawczej.
  To, że takie jawnie zdradzieckie partie mogą istnieć jest nie do pomyślenia w państwie prawa.
  Tu rządzi jakaś obłąkańcza i samozatraceńcza interpretacja "litery prawa", a nie moralność będąca podstawą i nadzorcą prawa.
  Zarazem cel moralności wpisanej w prawo państwowe - życie Obywateli i Narodu - musi być i celem prawodawstwa, celem państwa prawa.

  Oczywiście żądanie najsurowszego rozliczenia HGW jest ze wszechmiar słuszne, tylko żeby się na tym nie skończyło. Tu całe PO musi być rozliczone. I o szefostwie PSL z Pawlakiem na czele też trzeba pamiętać.

  No a przede wszystkim to trzeba pamiętać aby samo prawo nie było fasadowym, aby było nie tylko prawem sprawieliwym, ale najpierw moralnym, bo inaczej nie ma państwa prawa, więc rządzi patokracja, a wszystko co stanowi o państwowości podlega destrukcji.
 • @miarka 12:38:13
  Muszą ukrywać się przed policją, bo nie chcieli bezmyślnie zaszczepić dziecka! W sieci, na kanale Sławomira Sikory znalazło się nagranie, w którym rodzice dziecka, którzy rzekomo uprowadzili je tuż po porodzie ze szpitala w Białogardzie, podają prawdziwy przebieg wydarzeń. Wygląda na to, że szpital w Białogardzie rozpowszechnia nieprawdziwe informacje dotyczące rodziców zabranego noworodka.

  14 września w białogardzkim szpitalu urodziło się dziecko. Po narodzinach dziewczynki rodzice nie wyrazili zgody na szczepienia, podanie witaminy K i umycie noworodka (w większości krajów europejskich nie myje się dziecka w ciągu doby, gdyż jest to ważne dla ochrony jego zdrowia przed zakażeniami). Powód? Kiedy ojciec dziecka zażądał przeprowadzenia badań w celu sprawdzenia, czy dziecko kwalifikuje się do szczepienia, odmówiono mu tego. Również kiedy poprosił o ulotkę witaminy K, chcąc zapoznać się z jej działaniem, również mu tego odmówiono. Lekarze zamiast udzielić niezbędnych informacji, usiłowali wymusić na rodzicach zgodę na zabiegi.

  Szpital zachował się wobec młodych rodziców niczym instytucja totalitarna. W ciągu kilku godzin lekarz ze szpitala powiadomił sąd rodzinny, a ten z kolei w ciągu doby ograniczył władzę rodzicielską, jeśli chodzi o zgodę na zabiegi medyczne. Skandalem jest fakt, iż rodzicom odmówiono posiadania podczas rozprawy pełnomocnika, a ojciec dziecka nie został o rozprawie zawiadomiony.

  Godzinę po ogłoszeniu wyroku rodzice zdecydowali się zabrać dziecko ze szpitala. Szpital powiadomił policję, którzy obecnie zmuszeni są się ukrywać. – Za naszą dociekliwość i troskę zostaliśmy pozbawieni praw do dziecka, zmuszeni do ucieczki i ukrywania się. Zrobiono z nas wyrzutków, jesteśmy szkalowani przez fałszywe informacje medialne – nie kryje rozgoryczenia ojciec dziecka, który na kanale Sławomira Sikory prostował informacje medialne.

  Źródło: Kanał Sławomira Sikory


  Ps..Lekarze doskonale wiedzą jaka jest procedura, bez zgody opiekuna prawnego nic nie mogą zrobić. Jak tak dalej pójdzie to będziemy przychodzić z prawnikiem na sale po porodową bo w szpitalach sądy zainstalują by dzieci odbierać i wy się dziwicie że ludzie nie chcą do Polski wracać. Poza tym, że takiego „sędziego” należy wziąć na sznur to tak naprawdę pies jest pogrzebany jeszcze gdzie indziej. Jest tej policji 3-5x za dużo i szuka sobie zajęcia podobnie jak GL/AL w czasie okupacji niemieckiej rabowała chłopów, żydów i dwory. Podaję trop. Stan etatowy Policji Państwowej według preliminarza budżetowego na rok 1920 wynosił 29511 policjantów w tym 723 oficerów. W 1937 roku przewidziano etaty dla 28 716 policjantów zaś stan etatowy Policji Państwowej w roku 1938 liczył 29 936 szeregowych i 850 oficerów … i był porządek. Dzisiaj jest to około 118 000 etatów (cztery razy więcej) i jest tak jak widać. Patrz sprawa Olewnika i jej podobne, choć może mniej drastyczne. Dodam, że w 1938 nie było indywidualnych środków łączności, samochodów, komputerów i temu podobnych bardzo pomocnych i użytecznych policji akcesoriów a terytorium RP było około o 25% większe. Liczbie ludności w tym czasie jest podobna a więc wniosek taki, że dzisiaj powinno wystarczyć 15 000 – 20 000 etatów. Co zatem robi te dodatkowe 90 000 policjantów? Niektórzy odczuli to na własnej skórze. Druga zasadnicza różnica to taka, że przed 1939r. każdy z funkcjonariuszy rozpoczynający służbę składał następującą przysięgę: „Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu na powierzonym mi stanowisku pożytek Państwa Polskiego oraz dobro publiczne mieć zawsze przed oczyma; Władzy zwierzchniej Państwa Polskiego wierności dochować; wszystkich obywateli kraju w równym mając zachowaniu, przepisów prawa strzec pilnie, obowiązki swoje spełniać gorliwie i sumiennie, rozkazy przełożonych wykonywać dokładnie, tajemnicy urzędowej dochować. Tak mi Panie Boże dopomóż” … i może w tym cała tajemnica tej różnicy i odpowiedź czemu tak jest. Jest drugie dno sprawy szczepionek , w nocy 16.09.2017 komisja sejmowa przy sprzeciwie posłów Kukiz 15 , głosami PiS i totalniaków rekomendowała bardzo szkodliwe dla niemowląt szczepienia przeciw pneumokokom . Ustawa ma być ekspresowo dziś uchwalona (17.09). Rozgłaszajcie to po portalach gdzie jeszcze nie banują. Nie zgadzać się na żadne szczepienia w pierwszej dobie życia dziecka, jak wyjdziecie ze szpitala to później odmawiać Szczepień w przychodni. W PRL tak zacofanym jak to mówią współcześni lekarze pierwsze szczepienia odbywały się około 10-14 tydzień życia. Przez ten czas można było dużo zaobserwować u dziecka. Szczepić dziecko bez sprawdzenia np czy nie ma obniżonej odporności wrodzonej, bo na oko tego nie da się stwierdzić. Trzeba mieć trochę doświadczenia i zagrozić pozwem lekarzowi, że jak zaszczepił bez zgody albo z zgodą przez sąd to będzie po sądach się go ciągało aż go szlag trafi. Polskie sądy są specjalistami w przedłużaniu postępowań a tu taka szybka reakcja. Zero tolerancji dla łamania praw rodziców to oni po opuszczeniu szpitala odpowiadają nie lekarz.
 • @miarka 12:38:13
  Chce pan zaszczepić moje dziecko? Nie ma sprawy, proszę tylko podpisać ten formularz. Nie spotkałem jeszcze lekarza, który podpisałby poniższy formularz, ściągnięty już przez setki rodziców. Są dwa powody, dla których lekarze go nie podpisują. Po pierwsze, nie chcą postawić się w kłopotliwej sytuacji dopuszczenia się zaniedbania w postaci nie zaoferowania świadomej zgody tysiącom innych rodziców. Po drugie, wielu lekarzy, przeprowadziwszy własne rozległe badania, wie, że jeśli chodzi o szczepienia, związane z nimi ryzyko znacznie przewyższa ewentualne korzyści. Minął już rok, od kiedy rodzice zaczęli ściągać ten formularz i przedstawiać go lekarzom i jak dotąd nic nie słychać o jakimkolwiek złożonym podpisie. Wielu lekarzy nie chce nawet rzucić nań okiem, kiedy odrzucają stanowisko rodziców sprzeciwiających się szczepieniu, nazywając je śmiesznym. Takie zachowanie wyraźnie wskazuje braki w wiedzy u danego lekarza, który nie dba o dobro swoich pacjentów. Nie chcą oni informować swoich pacjentów o ryzyku, informują jedynie o korzyściach, które w ich mniemaniu są do zaakceptowania. Nie są otwarci na dyskusję i inne podejścia, liczy się jedynie ich jednostronna, tendencyjna opinia wpojona im przez system medyczny. Są też lekarze, którzy zakwestionowali plan szczepień i szukają na własną rękę wiedzy w tym zakresie. Wielu z nich budzi się teraz dzięki trwającym badaniom i presji ze strony rodziców, a nawet kolegów po fachu, żeby przyjrzeć się innemu podejściu, wykraczającemu poza własną indoktrynację. Jeśli jakiś lekarz wywiera na ciebie presję i naciska na szczepienia, ściągnij i wydrukuj poniższy formularz. Jeśli to możliwe, przyślij nam kopię podpisanego przez lekarza formularza. Asertywnie oświadcz lekarzowi, że jedynie w ten sposób, jedynie będąc w pełni poinformowanym, możesz przemyśleć kwestię szczepienia i że wnikliwa analiza bilansu ryzyka i korzyści pozwoli ci lepiej ocenić sytuację i podjąć decyzję. Jak dotąd, 100% lekarzy, którym przedstawiono ten formularz, odmówiło złożenia podpisu. Poniższy formularz powstał na bazie formularza sporządzonego przez Kena Andersona.
  Ściągnij PDF w j. polskim

  Lekarska gwarancja bezpieczeństwa szczepień

  Ściągnij PDF w j. angielskim
  Physician’s Warranty of Vaccine Safety

  Ściągnij PDF w j. hiszpańskim

  Garantia Medica para la Seguridad en las Vacunas

  Ściągnij PDF w j. francuskim
  Formulaire a faire signer (Vaccins)

  Komentarz SOTT.net: Formularz ten można łatwo zmodyfikować pod kątem przedstawienia go pracodawcy, władzom szkoły, czy też każdej innej osobie, próbującej zmusić do szczepienia niechętne temu ofiary. Jeśli szczepienie jest warunkiem przyjęcia do pracy, uczęszczania do szkoły itd., to ten, kto stawia takie wymaganie, powinien wziąć na siebie pełną odpowiedzialność zarówno za nie, jak i za wszelkie skutki uboczne, które mogą być tego następstwem.


  Artykuł na SOTT.net, z komentarzami: You Want To Vaccinate My Child? No Problem, Just Sign This Form


  Ps..Na temat szczepień i ryzyka poważnych powikłań poszczepiennych (NOP) można wyszukać w Google wypowiedzi:

  1. Dr.n.med. Dorota Sienkiewicz Klinika Rehabilitacji Dziecięcej UM.

  Matylda Szalaty biotechnolog (PAN).

  2. Prof.dr.hab Maria Dorota Majewska neurobiolog.

  3. Justyna Socha Stowarzyszenie Stop NOP.

  Filmy:
  a. Wyszczepieni/Vaxxed
  b. Usłyszeć ciszę
  c. Historia Donowana

  Książki:
  1. Szczepienia za i przeciw.
  2. Szczepienia przegląd ważnych badań.

  Zanim zaszczepisz warto zobaczyć jaki jest skład szczepionek, oraz możliwe powikłania podane w ulotkach, przemyśleć czy są przeciwwskazania i czy szczepienie jest zasadne. Poznaj ryzyko
 • @kula Lis 67 09:45:37
  //Chce pan zaszczepić moje dziecko?....Ściągnij PDF w j. angielskim//

  Nie wiem jak tam w Anglii ale w Polsce lekarze nie szczepią "bo chcą".Podobnie jak dentyści nie wyrywają zębów "bo chcą" a chirurdzy nie usuwają woreczków żółciowych "bo chcą".
  W Polsce pacjenci idą do lekarza bo chcą:się zaszczepić,wyrwać ząb,pozbyć się kamieni żółciowych.

  //Lekarska gwarancja bezpieczeństwa szczepień//

  Takie zwierze nie istnieje.Przynajmniej w Polsce.Dość rzucić okiem żeby upewnić się że to totalna bzdura.
  Gdybyś kula Lis wstrzymał tę sraczkę komentarzy i chwile sie zastanowił byłoby to z pożytkiem dla wszystkich.
 • @ikulalibal 10:05:52
  Pierdol się nieuku i tumanie.
 • @miarka 12:38:13
  Brak reform sądownictwa. To gwarant zasiadania kryminalistów na posadach sędziowskich. Gwarantem żerowiska dla wpływów niemieckich, rosyjskich i spadkobierca służb pokomunistycznych.
 • @miarka 12:38:13
  Przecież Pani HGW jest jedną z ikon platformy! Każdy o zdrowych zmysłach wie, że ona nie robi nic złego, tylko działa z prawem bo niestety takie jest polskie prawo, że pozwala na to co się dzieje.. Cała afera związana z jej osobą jest tylko czystą grą polityczną... niczym innym. W jednym wydziale Urzędu Miasta wiszą z winy Pani HGW setki (prawie tysiąc) prawomocnych wyroków sądowych, które Urząd Miasto nie wykonuje. Wszystko to przy milczącej akceptacji sądów administracyjnych, które odmawiają zastosowania silniejszych środków nakazujących wykonanie swoich wyroków. Takie nie jest prawo, lecz taka jest anarchia ! Czekamy na taczkę po panią HGW, która zawiezie ją przed Komisję. Dane dot nie wykonywanych wyroków pochodzą z informacji publicznej Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego o powtórnych skargach w tej samej sprawie.
 • @miarka 12:38:13
  http://www.bemowa.pl/news.php?id=8004

  przy Mlądzkiej 44. 72 lata broni się przed.rugami warszawskimi . Od 12 lat toczy się proces o cofnięcie wyroku wydanego miastu Hanny Gronkiewicz Waltz. Ta haniebna, zła wola trwa.
 • @miarka 12:38:13
  Nie rozumiem dlaczego Komisja Weryfikacyjna tak pobłażliwie podchodzi do prezydent Warszawy, która wręcz wyśmiewa się z komisji i daje przykład nieprzestrzegania prawa. Pozostaje bezkarna a jej arogancja rośnie. Dlaczego prezydent Warszawy, która roztrwoniła miliardy złotych swoimi decyzjami pozostaje bezkarna a prokuratura nic nie robi w jej sprawie. Do tego ta osoba dalej sprawuje swój urząd. To zakrawa na kpiny z polskiego prawa. Polacy chcą wiedzieć, dlaczego ta szantrapa Hanna GW jest jeszcze na wolności, kiedy za kradzież batonika, lizaka, kostki masła, chleba, a nawet rzut tortem w sądzie obywatele zwykli szaracy trafiają do więzienia? Dlaczego oszustka która okradła skarb państwa na tak ogromne pieniądze jest jeszcze na wolności? To jeden wielki skandal tym bardziej, że jej przekręty są już udowodnione przez Komisję Śledczą d/s Reprywatyzacji. Kto ją chroni? Tak dalej nie może być, żądamy odpowiedzi na ten temat od rządu PiS. Dlaczego my zwykli obywatele nie możemy tak kraść jak politycy PO-PSL, SLD i dlaczego nam zawsze za drobną nawet kradzież grozi bezwzględny areszt? Poniemiecki dom z mieszkaniem 140 m2 został sprzedany za 5 tysięcy złotych taka jest norma w Szczecinie. Pytanie czy każdy mógł go kupić?
 • @kula Lis 67 09:32:23
  Poruszasz 3 bardzo ważne sprawy: prawodawstwo dotyczące szczepień, postępowanie szpitali i przychodni lekarskich w sprawie szczepeń i nadmiaru policji.
  W sprawie szczepień już pisałem i mam w planie następny tekst. Może zaraz do niego siądę.

  To się dzieje z powodu korupcji władz państwowych przez korporacje prywatne, jest ludobójstwem i elementem wprowadzania NWO, upaństwawiania dzieci i w ogóle jakiejś "hodowli genetycznej", aby przeżyły tylko te dzieci, które wytrzymają aplikowane im dawki toksyn, a więc zmierzającej do upodobnienia wszystkich ludzi, a nadto uzależnienia ich od dalszych szczepień i określonych medykamentów, a przy tym i od władz.
  Od strony biznesowej to jest: stworzyć problem i zaraz samemu zaoferować jego rozwiązanie, przy czym to się dzieje z planem, aby ten biznes trwał aż do skończenia świata. Tu ludzie by mieli być tylko po to, aby dostarczać zysków biznesowi, a nie oferta biznesu rozwiązująca raz na zawsze problemy, które ludzie rzeczywiście mają.


  Zbrodnia ta dzieje się w majestacie prawa. Prawa fasadowego , prawa skrajnie niemoralnego, jawnie zbrodniczego po ludobójcze.
  Cała Polska (a nie tylko my - to już dotyczy krajów Europy Środkowej, a ostatnio próbowano wprowadzać i we Włoszech) staje się jako teren jednym wielkim Auschwitz'em (po polsku Oświęcimiem) w którym nie ma mowy o odmowie szczepień - od szkodliwych po ludobójcze (brak rzeczywistego rozliczenia rozliczenia Niemiec stworzył tu trwającą po dziś atmosferę bezkarności a więc i zgody na fasadowość prawa aż po jawne bezprawie).
  To NWO nadają korporacje - nie tylko chińskie państwowe, ale nawet przede wszystkim zachodnie, prywatne - w tym, a może i na czele te, co już były zaangażowane w Auschwitz.


  Co do kilkakrotnego nadmiaru policji nad potrzeby (a jest jeszcze tajna agentura i są tajne służby), to wszystko tyle co budowa państwa totalitarnego pod totalitarny NWO.
  Tam to dopiero szykują prawo fasadowe, a wobec niewolników, którymi miałaby być cała ludzkość poza grupą "panów NWO" prawo zbrodnicze.
 • @miarka 13:11:20
  Przypomnę, że sam szef junty, gensek W. Jaruzelski – Margules-Wolski-Słuckin etc., tylko w pierwszym roku stanu wojennego rozdał 1320 nominacji profesorskich. Liczba nominacji Mazowieckiego alias Dickman, nie jest znana. Pragnę zauważyć, że taka sytuacja jest wysoce korzystna dla wszelkiego rodzaju kierowników klinik akademickich. Od 20 lat jesteśmy pozbawieniu informacji, czy stosowane przez nich leczenie ma jakąkolwiek wartość medyczną. Dawniej każda klinika, czyli naukowy szpital, miał obowiązek przynajmniej co jakiś czas publikować dane, dotyczące przeżywalności chorych leczonych u siebie, z podaniem metod leczenia i jednostek chorobowych. Od prawie pokolenia lekarze muszą na wiarę przyjmować, że procedury reklamowane przez urzędników NFZ, są istotnie lecznicze. Dane naukowe publikowane w innych krajach wskazują, że niestety tak nie jest. Całość pod linkiem, polecam!


  https://gloria.tv/article/jB98vp4YAhcD3u21kzwqXwgNf
 • @miarka 13:11:20
  A tak na marginesie, obniżanie poziomu cholesterolu powoduje obniżenie pojemności Twojego mózgu. Pamiętaj, że 25% cholesterolu, to Twój mózg. Teraz więc wiesz, dlaczego przepisują Tobie preparaty obniżające cholesterol. Nie masz prawa kojarzyć i zadawać głupich pytań, a nie daj Panie Boże, jeszcze byś wystąpił, po rozpoznaniu u Ciebie cukrzycy, o odszkodowanie do lekarza, który karmił Ciebie statynami?

  I to by było na tyle, w kwestii związku statyn z pogarszaniem Twojego zdrowia. Związku statyn z poprawą Twojego zdrowia nie ma.
 • @miarka 13:11:20
  Parasol Ministerstwa nad interesami w Służbie Zdrowia.

  http://www.polishclub.org/2017/06/26/parasol-ministerstwa-nad-interesami-sluzbie-zdrowia-osteoporoza-biznes/
 • @kula Lis 67 09:45:37
  Bardzo mi się podoba ta inicjatywa z "Lekarską gwarancją bezpieczeństwa szczepień".
  To mocna forma walki z bezprawiem prawa fasadowego - prawa niemoralnego i zbrodniczego jakim są szczepionki narzucane przemocą organów państwa i terroryzmem procedur medycznych oraz praktyki "instytucji zdrowia".

  Najważniejsze że to walka ich bronią: oni chcą podpisu, to i my żądamy podpisu.

  Jednego tylko trzeba się obawiać, to że w swoich zbrodniczych zapędach posuną się do "uprawnienia" policji do stosowania środków przymusu tak jak to dosłownie było stosowane w Auschwitz, a policja nie odmówi wykonania niemoralnych rozkazów.
 • @miarka 13:11:20
  Jak się żyje w rezerwacie? Potęga propagandy!

  http://www.przeglad.ca/jak-sie-zyje-w-rezerwacie-potega-propagandy/
 • @miarka 13:29:21
  Muszą ukrywać się przed policją, bo nie chcieli bezmyślnie zaszczepić dziecka! W sieci, na kanale Sławomira Sikory znalazło się nagranie, w którym rodzice dziecka, którzy rzekomo uprowadzili je tuż po porodzie ze szpitala w Białogardzie, podają prawdziwy przebieg wydarzeń. Wygląda na to, że szpital w Białogardzie rozpowszechnia nieprawdziwe informacje dotyczące rodziców zabranego noworodka.

  14 września w białogardzkim szpitalu urodziło się dziecko. Po narodzinach dziewczynki rodzice nie wyrazili zgody na szczepienia, podanie witaminy K i umycie noworodka (w większości krajów europejskich nie myje się dziecka w ciągu doby, gdyż jest to ważne dla ochrony jego zdrowia przed zakażeniami). Powód? Kiedy ojciec dziecka zażądał przeprowadzenia badań w celu sprawdzenia, czy dziecko kwalifikuje się do szczepienia, odmówiono mu tego. Również kiedy poprosił o ulotkę witaminy K, chcąc zapoznać się z jej działaniem, również mu tego odmówiono. Lekarze zamiast udzielić niezbędnych informacji, usiłowali wymusić na rodzicach zgodę na zabiegi.

  Szpital zachował się wobec młodych rodziców niczym instytucja totalitarna. W ciągu kilku godzin lekarz ze szpitala powiadomił sąd rodzinny, a ten z kolei w ciągu doby ograniczył władzę rodzicielską, jeśli chodzi o zgodę na zabiegi medyczne. Skandalem jest fakt, iż rodzicom odmówiono posiadania podczas rozprawy pełnomocnika, a ojciec dziecka nie został o rozprawie zawiadomiony.

  Godzinę po ogłoszeniu wyroku rodzice zdecydowali się zabrać dziecko ze szpitala. Szpital powiadomił policję, którzy obecnie zmuszeni są się ukrywać. – Za naszą dociekliwość i troskę zostaliśmy pozbawieni praw do dziecka, zmuszeni do ucieczki i ukrywania się. Zrobiono z nas wyrzutków, jesteśmy szkalowani przez fałszywe informacje medialne – nie kryje rozgoryczenia ojciec dziecka, który na kanale Sławomira Sikory prostował informacje medialne.

  Źródło: Kanał Sławomira Sikory


  Ps..Lekarze doskonale wiedzą jaka jest procedura, bez zgody opiekuna prawnego nic nie mogą zrobić. Jak tak dalej pójdzie to będziemy przychodzić z prawnikiem na sale po porodową bo w szpitalach sądy zainstalują by dzieci odbierać i wy się dziwicie że ludzie nie chcą do Polski wracać. Poza tym, że takiego „sędziego” należy wziąć na sznur to tak naprawdę pies jest pogrzebany jeszcze gdzie indziej. Jest tej policji 3-5x za dużo i szuka sobie zajęcia podobnie jak GL/AL w czasie okupacji niemieckiej rabowała chłopów, żydów i dwory. Podaję trop. Stan etatowy Policji Państwowej według preliminarza budżetowego na rok 1920 wynosił 29511 policjantów w tym 723 oficerów. W 1937 roku przewidziano etaty dla 28 716 policjantów zaś stan etatowy Policji Państwowej w roku 1938 liczył 29 936 szeregowych i 850 oficerów … i był porządek. Dzisiaj jest to około 118 000 etatów (cztery razy więcej) i jest tak jak widać. Patrz sprawa Olewnika i jej podobne, choć może mniej drastyczne. Dodam, że w 1938 nie było indywidualnych środków łączności, samochodów, komputerów i temu podobnych bardzo pomocnych i użytecznych policji akcesoriów a terytorium RP było około o 25% większe. Liczbie ludności w tym czasie jest podobna a więc wniosek taki, że dzisiaj powinno wystarczyć 15 000 – 20 000 etatów. Co zatem robi te dodatkowe 90 000 policjantów? Niektórzy odczuli to na własnej skórze. Druga zasadnicza różnica to taka, że przed 1939r. każdy z funkcjonariuszy rozpoczynający służbę składał następującą przysięgę: „Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu na powierzonym mi stanowisku pożytek Państwa Polskiego oraz dobro publiczne mieć zawsze przed oczyma; Władzy zwierzchniej Państwa Polskiego wierności dochować; wszystkich obywateli kraju w równym mając zachowaniu, przepisów prawa strzec pilnie, obowiązki swoje spełniać gorliwie i sumiennie, rozkazy przełożonych wykonywać dokładnie, tajemnicy urzędowej dochować. Tak mi Panie Boże dopomóż” … i może w tym cała tajemnica tej różnicy i odpowiedź czemu tak jest. Jest drugie dno sprawy szczepionek , w nocy 16.09.2017 komisja sejmowa przy sprzeciwie posłów Kukiz 15 , głosami PiS i totalniaków rekomendowała bardzo szkodliwe dla niemowląt szczepienia przeciw pneumokokom . Ustawa ma być ekspresowo dziś uchwalona (17.09). Rozgłaszajcie to po portalach gdzie jeszcze nie banują. Nie zgadzać się na żadne szczepienia w pierwszej dobie życia dziecka, jak wyjdziecie ze szpitala to później odmawiać Szczepień w przychodni. W PRL tak zacofanym jak to mówią współcześni lekarze pierwsze szczepienia odbywały się około 10-14 tydzień życia. Przez ten czas można było dużo zaobserwować u dziecka. Szczepić dziecko bez sprawdzenia np czy nie ma obniżonej odporności wrodzonej, bo na oko tego nie da się stwierdzić. Trzeba mieć trochę doświadczenia i zagrozić pozwem lekarzowi, że jak zaszczepił bez zgody albo z zgodą przez sąd to będzie po sądach się go ciągało aż go szlag trafi. Polskie sądy są specjalistami w przedłużaniu postępowań a tu taka szybka reakcja. Zero tolerancji dla łamania praw rodziców to oni po opuszczeniu szpitala odpowiadają nie lekarz.
 • @miarka 13:29:21
  Mamy jakieś 470 wyższych uczelni, nie posiadając dla nich kadry. Stąd zezwolenia, że jeden profesor może firmować kilka ośrodków. Jakie są tego efekty po ćwierćwieczu, możemy sprawdzić, śledząc liczby patentów zgłaszanych w Polsce. U nas średnio koło 100, a w Niemczech, przy 80 wyższych uczelniach jest 17500 patentów rocznie. W ten sposób, od genseka Jaruzelskiego alias Margules alias Wolski alias Słuckin, deprecjonowano stopnie naukowe. Nie wymaga to żadnego komentarza.
 • @ikulalibal 10:05:52
  "W Polsce pacjenci idą do lekarza bo chcą:się zaszczepić,wyrwać ząb,pozbyć się kamieni żółciowych"

  Może jednak sądzisz po sobie. Moim zdaniem to idą po to, aby być zdrowymi, a to różnica.

  Wmawianie ludziom, że czegoś tu chcą to od początku do końca oszustwo mające w tle kłamliwy slogan, że "Chcącemu nie dzieje się krzywda", bo dzieje się.
  Dzieje się zwłaszcza kiedy nie ma "gwarancji bezpieczeństwa" a nawet pełnej świadomości możliwych konsekwencji i stopnia ryzyka, czy rachunku strat i korzyści dla ich przypadku. Ludzie to nie maszyny, gdzie wszystko może być takie samo, a procesy można cofać - są zwykle nieodwracalne.
  Procedury to są dobre w technice, ale nie w medycynie.
 • @miarka 13:29:21
  Interesy w Służbie Zdrowia, pod parasolem Ministerstwa Zdrowia.
  Z cyklu; „P-221, państwo istnieje formalnie” dr J. Jaśkowski
  Aby garstka mogła dobrze żyć, tłumy muszą umierać.

  http://educodomi.blog.pl/2017/06/26/interesy-w-sluzbie-zdrowia-pod-parasolem-ministerstwa-zdrowia/
 • @kula Lis 67 10:22:17
  "Brak reform sądownictwa. To gwarant zasiadania kryminalistów na posadach sędziowskich. Gwarantem żerowiska dla wpływów niemieckich, rosyjskich i spadkobierca służb pokomunistycznych".

  Oczywiście. To przypadek kiedy bierność, czy bezczynność władz państwowych jest udziałem w zbrodni dokonanej i trwającej.
  To główny powód dla którego zdrada prezydenta Dudy z odmową podpisu dla ustaw koniecznych (szczegóły dla korekty to nie powód) stała się taka widoczna.

  Zaznaczyć tu trzeba, że same reformy to jeszcze nie wszystko. Aby były realne, muszą jeszcze służyć pełnemu przywróceniu moralności jako nadrzędznej nad całym procesem sądzenia, w tym równieżstanowienia i wykonania prawa przez władze państwowe, oraz kontroli nad wszystkim ze strony autentycznych elit Narodu Polskiego.
 • @miarka 13:29:21
  Dr Jerzy Jaśkowski: Stwardnienie rozsiane, a witamina D-3. Z cyklu: „PZ -47, przeczytaj i zapamiętaj”.

  „Jeżeli ludzie się zgodzą, żeby rząd kontrolował ich jedzenie oraz leczenie,
  to w krótkim czasie ich zdrowie będzie w podobnie opłakanym stanie,
  jak dusza niewolnika” - Thomas Jefferson

  http://www.wicipolskie.org/?p=22819
 • @miarka 13:29:21
  //Bardzo mi się podoba ta inicjatywa z "Lekarską gwarancją bezpieczeństwa szczepień".
  To mocna forma walki z bezprawiem prawa fasadowego//

  Jasne.Taka "mocna" że klękajcie narody.
  Przypominam:obowiązek poddanie dziecka obowiązkowym szczepieniom ciąży wyłącznie na rodzicach ponieważ są prawnymi opiekunami.Jeśli nie wywiązują się z tego obowiązku na wniosek np lekarza lub pracownika stosownej instytucji,prawa opiekuńcze mogą być czasowo lub trwale zawieszone i przekazane innemu podmiotowi.
  Szczęście od boga że ci rodzice którzy niedawno prysnęli ze swym noworodkiem zdawali sobie sprawę ze swej sytuacji a nie karmili się głupimi mrzonkami.
  Możesz sobie miarka mnożyć przymiotniki jakie chcesz:fasadowe,niesprawiedliwe,lub jakie nie tylko, ale to nie zmienia rzeczywistości.Jeśli prawo obowiązuje (bo zostało powołane do życia przez konstytucyjny organ) to po prostu obowiązuje i już.Przynajmniej do czasu kiedy w konstytucyjnym porządku zostanie uchylone.

  PS
  od kiedy to ubezpieczyciel gwarantuje że nie ukradną ci samochodu? z tego co wiem niczego takiego nie gwarantuje.Gwarantuje tylko rekompensatę w przypadku kiedy faktycznie nastąpi kradzież.
  Bezpieczeństwa leku nie gwarantują nawet jego wytwórcy.Poczytaj sobie dowolną ulotkę dołączaną do leku.Na ulotce,w rozdziale "działania niepożądane",zobaczysz jedynie statystykę czyli prawdopodobieństwo wystąpienia takiej czy innej komplikacji.
  poczytaj jeśli nie masz innej na podorędziu https://www.doz.pl/apteka/p53010-Voltaren_Acti_Forte_25_mg_tabletki_powlekane_20_szt.
  To pacjent (po zapoznaniu się z ulotką) ostatecznie podejmuje decyzję czy połknąć czy nie.
  Inną rzeczą jest kurestwo omotania człowieka takim prawem że praktycznie nie ma żadnego wybory.Ale za to nie ponosi winy lekarz wstrzykujący zastrzyk.Za to ponosi odpowiedzialność mechanizm prawodawczy.
 • @kula Lis 67 12:36:18
  "Przecież Pani HGW jest jedną z ikon platformy! Każdy o zdrowych zmysłach wie, że ona nie robi nic złego, tylko działa z prawem bo niestety takie jest polskie prawo, że pozwala na to co się dzieje".

  Ono nie pozwala wprost, tylko zafasadowo. Tak jest bo to nie jest prawo tylko prawo fasadowe, czyli bezprawie mimo formalnego istnienia prawa.

  Skoro prawo nie ma umocowania w moralności i to moralności Narodu Polskiego nad całym ładem życia publicznego w Państwie Polskim, to nikt nie może posługiwać się takim prawem bez zarzutu faktycznej bezprawności.


  "Cała afera związana z jej osobą jest tylko czystą grą polityczną... niczym innym".

  Nie. To nie polityka, a antypolityka, sabotaż polityki i Państwa którego dotyczy, to zdrada powołania na stanowisko polityczne. W polityce "gracze" grają w tym samym celu - uzyskiwać jak największe dobro wspólne Narodu Polskiego.


  "W jednym wydziale Urzędu Miasta wiszą z winy Pani HGW setki (prawie tysiąc) prawomocnych wyroków sądowych, które Urząd Miasto nie wykonuje. Wszystko to przy milczącej akceptacji sądów administracyjnych, które odmawiają zastosowania silniejszych środków nakazujących wykonanie swoich wyroków. Takie nie jest prawo, lecz taka jest anarchia !"

  Można to nazwać i anarchią, a więc ideologią komunistyczną u źródeł takiego postępowania. To efekt tego, że komunizm nie został do tej pory wytępiony, wycięty, a rany po nim nie zostały wypalone żywym ogniem jak to się robi po amputacji kończyn dotkniętych gangreną.
  Dotyczyć to musi i żydokomuny.
 • @kula Lis 67 12:45:54
  "Dlaczego oszustka która okradła skarb państwa na tak ogromne pieniądze jest jeszcze na wolności? To jeden wielki skandal tym bardziej, że jej przekręty są już udowodnione przez Komisję Śledczą d/s Reprywatyzacji. Kto ją chroni? Tak dalej nie może być, żądamy odpowiedzi na ten temat od rządu PiS".

  Oczywiście ze żądamy. Oczywiście że chcemy surowo osądzić i tych co ją chronią i tych co się swoją biernością w tej sprawie dopuszczają karygodnego zaniedbania obowiązków.
  Jak minister Ziobro "nie daje rady" to trzeba tu wojskowych sądów polowych nie tylko nad HGW, ale i nad ministrem Ziobro, a jeżeli się wybroni, to i nad tymi co jemu utrudniają skuteczne działanie.
 • @kula Lis 67 13:22:00
  "Od prawie pokolenia lekarze muszą na wiarę przyjmować, że procedury reklamowane przez urzędników NFZ, są istotnie lecznicze".

  Te "procedury" wobec ludzi o zbrodnia na zlecenie korporacji farmaceutycznych i ideologów NWO.
 • @kula Lis 67 13:24:01
  "A tak na marginesie, obniżanie poziomu cholesterolu powoduje obniżenie pojemności Twojego mózgu. Pamiętaj, że 25% cholesterolu, to Twój mózg"...

  Nie tylko to co piszesz. Wysoki cholesterol = długowieczność.
 • @kula Lis 67 13:46:23
  Ojej. Miałem mało czasu, a tu długi tekst odpowiedzi mi zeżarł jakiś chochlik komputerowy. Będę musiał pisać jeszcze raz za jakiś czas.
 • @miarka 15:21:50
  Skandal! Przymus szczepień ekspresowo przepychany przez Sejm!
  Otrzymane mailem od prof. Marii D. Majewskiej: Skorumpowani przez kartele wielkiej farmacji posłowie próbują przemycić konstytucyjnie nielegalny przymus kolejnych ludobójczych szczepień w Polsce dopisany do ustawy o sprzęcie medycznym. Podstępne dopisywanie (zwykle nocą) różnych legislacyjnych zapisów, które uderzają w interesy i zdrowie społeczeństwa, jest od dawna praktykowane w USA i ewidentnie instrukcje jak to robić przyszły zza oceanu. Wszyscy rodzice, którzy chcą ratować swe dzieci przed poszczepiennym kalectwem muszą ostro zaprotestować przeciw temu szachrajstwu legislacyjno-pseudomedycznemu. Szczepienia p. pneumokokom znajdują się na czele listy najbardziej zabójczych w amerykańskiej bazie VAERS.

  https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/videos/1819367594757327/

  treść wpisu na Facebook, jeśli nie chcesz tam wchodzić:

  SKANDAL! PRZYMUS SZCZEPIEŃ EKSPRESOWO PRZEPYCHANY PRZEZ SEJM!

  Prawdopodobnie jutro 15.09. głosowanie! Idźcie pod sejm! Piszcie i dzwońcie do swoich posłów żeby głosowali przeciw ustawie!
  (projekt Ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających poprawę jakości i dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej (druki nr 1820 i 1824).

  Podstępnie, chyłkiem wieczorową porą od wczoraj przez sejm przepychana jest ustawa dotycząca kolejnych przymusowych szczepionek na pneumokoki… ukrytych między sprzętem medycznym.

  Szczepienia przeciw pneumokokom nie są ani aparaturą medyczną ani sprzętem, nie mają wpływu na zwiększenie dostępności do specjalistycznego leczenia. Skąd się wzięły w tym projekcie ustawy, którego budżet i tak okrojono z kilku miliardów do 281 milionów? Pojawiły się tam wyłącznie, aby „się ukryć” przed opinią publiczną. Tylko po to, aby społeczeństwo nie zorientowało się, ze znowu znacznie zwiększa się wydatki na przymusowe, kontrowersyjne szczepienia przeciw pneumokokom. Tym razem kosztem specjalistycznej aparatury medycznej, sprzętu, dostępności do specjalistycznego leczenia i blokując możliwość zmniejszenia kolejek. Być może znowu doradzali „niezależni eksperci”? Pozdrawiamy wszystkie republiki bananowe, jeśli jeszcze jakaś poza Polską istnieje, bo za korupcję w służbie zdrowia wziął się nawet parlament grecki. A u nas? Nadal „taki mamy klimat”

  Posłów pozbawiono możliwości zapoznania się wcześniej z projektem informując ich o procedowaniu ustawy… niecałą godzinę wcześniej. Byli oburzeni, że ustawa została napisana na kolanie.

  Minister Radziwiłł dokłada kolejne obowiązkowe szczepienia. Czy śpieszy się przed zapowiadaną dymisją?

  Na drugi dzień poprawkę o usunięciu zapisu o kolejnych przymusowych szczepionkach zgłosił poseł Jerzy Kozłowski z Kukiz’15, ale została odrzucona przez Komisję Zdrowia 22 głosami przeciw, 4 za.

  UWAGA: ważne! bez tzw precedensu. (mailem)

  Rodzice „porwali” (czyt: …zabrali) własne dziecko z porodówki z obawy przed pakietem szczepionek itp nienaturalnych zabiegów formalnie i oficjalnie czekających na ich noworodka w kolejce…
  Powiadomiono policję (wcześniej sądownie, z nocy na dzień, odbyła się rozprawa ‚…sądowa’ z wyrokiem ograniczenia praw rodzicielskich) – trwa policyjna „OBŁAWA” na nich (wyraz: „obława” sugeruje jakoby że: nie na ludzi… ponieważ: 1. Nie są już do końca prawnie rodzicami; 2. Z uwagi NA CZYN… (czyt: troska o bezpieczeństwo własnego dziecka”)
  Jest jeszcze jeden problem. Argumentacją Korporacji Medico Szpitalnej do zatrzymania (czyt: odebrania…) jest wczesne urodzenie się dziecka, a więc tzw „wcześniaka”. Nie podaje się natomiast ile czasu przed…normą urodziło się dziecko. Podają tylko że przed…37 miesiącem (może tylko tydzień albo parę dni…? To też wcześniej…!)
  http://fakty.interia.pl/polska/news-rodzice-porwali-dziecko-ze-szpitala-trwa-oblawa,nId,2441234

  Za: http://alexjones.pl/aj/aj-polska/item/121838-skandal-przymus-szczepien-ekspresowo-przepychany-przez-sejm

  Data publikacji: 17.09.2017
 • @miarka 15:21:50
  13 pestycydów na podawanych dzieciom w wieku 4-6 lat owocach i warzywach w UK [skrót] Milionom dzieci podaje się w szkołach owoce i warzywa. Na rodzynkach z Turcji – 13 pestycydów, na portugalskich jabłkach 11 a na gruszkach 9 chemikaliów. Zidentyfikowano 123 pestycydy, łącznie z podejrzewanymi o wywoływanie zaburzeń endokrynologicznych, które ingerują w układy hormonalne, znanymi substancjami rakotwórczymi i fosforanami, które mogą negatywnie wpływać na rozwój mózgu dzieci.

  Źródło/szczegóły: http://www.dailymail.co.uk

  Tłum. Ola Gordon

  – o – 0 – o –

  Od tłumacza: Ciekawe jak jest u nas, wątpię czy ktoś się tym zajmuje. U nas dochodzi jeszcze problem „nawożenia” warzyw fekaliami. A kiedy doda się do tego spryskiwanie Round-up, to gdzie wychodzące z rodziny rolnika robale lądują? W ziemi, a przed tym środkiem uciekają i znoszą jaja na warzywach, spójrzcie na te urodziwe kalafiorki jak sedesy, marchewki i pietruszki jak pastewne. Nie masz mikroskopu w kuchni? To nie pomoże żadne moczenie takich ubogaconych warzywek i owocków w wodzie z sodą oczyszczoną czy octem, nie łudź się. Polacy są b. zarobaczeni. Psy odrobacza się co kwartał, a człowieka – po co? Nawet ta metoda oddawania 2 cm k… nie pomoże, bo w nią nie wejdzie żywy robal bo by zdechł z głodu. On potrzebuje witaminek i minerałów. Jeżeli coś się znajdzie to tylko ich jaja, i zrobi to tylko doświadczony parazytolog, a takich nie widać. Ludziska mają anemię bo hodują w sobie tasiemca, któremu potrzebne jest żelazo, cukrzycę bo hodują przywrę trzustkową, „raka prostaty” bo w ich prostacie są miliony jaj przywry krwi, astmę bo mają robale w płucach…Jedyna metoda ich wykrycia to biorezonans, ale tu znowu problem. Znam lekarza, stosował to urządzenie, ale Izba Lekarska pogroziła mu paluchem i musiał zrezygnować. Polecam przeczytać Kurację życia dr Huldy Clark (online) i pamiętać, że ponad 80% chorób przewlekłych wywołują pasożyty. Polecam ten filmik z prof. Wiąckowskim (ok. 18 min – bomba dla Panów). Przywra krwi – zdolna bestia – każde jajo wyposażone w kolec do przebicia prostaty:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Przywra_krwi

  https://youtu.be/wxE_8_MB_Xk


  Glistnica: „Drogi zakażenia: niedomyte warzywa, nawożone ludzkimi fekaliami„:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Glistnica
 • @kula Lis 67 18:54:26
  Z pestycydami to trzeba walczyć już - i to ze wszystkich sił. Chemia to ślepa uliczka. Natura się buntuje, reaguje innymi organizmami i trzeba więcej chemii, i więcej, i więcej - i już samozagłada ludzkości blisko.

  To samo z głupim nawożeniem chemią - kilkoma składnikami - kiedy trzeba 60. Rośliny rosną jak głupie, wygląd mają "handlowy", a w środku są puste i psują się błyskawicznie - jeszcze na polach, oraz w sklepach, co znów wywołuje zapotrzebowanie na GMO, które mają działanie ludobójcze oraz nowe opryski, też zabójcze.

  A z naweożeniem fekaliami warzyw, to jużeli ma to kontakt z roślinami to jest zbrodnia.
  Same fekalia jak najbardziej powinny być stosowane w uprawach roślin - to podstawa nawożenia od zawsze. W Chinach rolnik jak szedł dawniej do miasta, to zawsze brał ze sobą sporą butlę na fekalia i ziemię w efekcie mieli bardzo żyzną - jak masło. I gwarantowane 60 składników, i to w dobrych proporcjach.
  Dowcip w tym, żeby w tym nie było chemii, oraz żeby to poszło najpierw w kompost (tam są takie temperatury że wszystko jest rozkładane - jaja robali też), a dopiero do ziemii.

  A walka z robaczycą to najpierw profilaktyka i budowa odporności. Walka samymi robalami to ślepa uliczka i bez końca.

  Oczywiście ten przypadek z Izbą Lekarską co uniemożliwia stosowanie biorezonansu to się wprost kwalifikuje pod sąd polowy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930