Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 3919 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Sataniści a nanotechnologia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czas zadać pytanie: w imię jakiego to urojenia dzisiejsi sataniści chcą teraz zniszczyć człowieka, a w ogóle i ziemię jako nadającą się do życia ludzkiego?

Szatan się wziął z buntu przeciw Bogu planującemu powołanie do życia człowieka. Do otwartego buntu upadły anioł Lucyfer zorganizował armię zwolenników – innych aniołów. Archanioł Michał obronił niebo – szatan został za to (wraz z innymi upadłymi aniołami) strącony z nieba na ziemię.

Nie mógł zostać zgładzony, bo byty duchowe ze swojej natury mają życie wieczne. Za to został definitywnie wykluczony z udziału w życiu Bożym (odpowiednio dla człowieka takie wykluczenie oznacza grzech śmiertelny i śmierć ciała materialnego, oraz piekło dla duszy ludzkiej, która już Boga oglądać nie będzie mogła).

Z czasem szatan doprowadził do tego, że ludzie też dali mu posłuch i zgrzeszyli przeciw Bogu, a nadto wielu ich odrzuciło pokazaną im przez Syna Bożego drogę zbawienia od grzechu, a tym samym i pochwalili szatana. Ślepi na to, że to ideologia, przyjęli satanizm za swoją ideę. Doszło do tego, że zaczęli budować szatanowi świątynie, a nawet uznali satanizm za religię równoprawną z religią do Boga prawdziwego.

 

Dziś sataniści zainstalowali satanistyczny ustrój polityczny demokracji fasadowej oparty o ideologię prawnictwa (pochodną od ideologii satanizmu), a nie o ideę sprawiedliwości jako naturalnie nadrzędną nad życiem politycznym, w tym jako nadrzędną i władczo kontrolną nad władzami państwowymi ideę demokracji jako sprawiedliwości wspólnotowej.

Tym sposobem wspieranym oszustwami i zdradami, wymuszeniami, wojnami, oraz zmowami gospodarczymi i mafijnymi doszli do władzy politycznej w większości państw świata, zwłaszcza w najbardziej rozwiniętych gospodarczo USA.

Teraz chcą zniszczyć człowieka, a w ogóle i ziemię jako nadającą się do życia ludzkiego.

Od strony technicznej załatwia to definitywnie nanotechnologia wypuszczona do środowiska naturalnego, rozpylana lokalnie przez samoloty nad Ziemią w smugach chemtrails podobnych do smug gazów kondensacyjnych, oraz zainstalowana w ludobójczych (depopularyzatorskich) szczepionkach coraz bardziej wmuszanych ludziom a nawet robionych obowiązkowymi.

Jest tendencja by je robić przymusowymi, a to dotyczy i chwalonego za „dobrą zmianę” zbrodniczego rządu „polskiego”, prezydenta „polskiego”, a w tym zwłaszcza ministrów - pachołków korporacji prywatnych – korporacji farmaceutycznych, przemysłu spożywczego i rolnego oraz banksterskich - tych, którzy tą drogą chcą zrobić z całej Polski wielki Auschwitz.

 

Prawdopodobnie na swój użytek sataniści mają sposób techniczny na uwalnianie organizmów ludzkich od tych zabójczych nanocząsteczek (pyłów – jakby niesamowicie drobno zmielonych pierwiastków chemicznych do skali tysięcznych części mikrona (milionowych części milimetra)). Wchodzą tu w rachubę i mikroskopijnej wielkości nanourządzenia.

Organizmy biologiczne są na nanocząsteczki w ogóle nieodporne, bo mogą one spokojnie przenikać przez błony komórkowe i inne bariery organizmu, a że jeszcze mają tą właściwość że można nimi jakoś kierować zewnętrznymi urządzeniami technicznymi, to ci którzy odpowiednią aparaturą dysponują mogą i każdego zniewalać technicznie – zupełnie bez jego woli i winy.

Jednak ci odcięci od tej techniki już muszą powymierać, bo wyzwalane przez nanocząsteczki toksyny są dla ludzi zabójcze. Człowiek jest naturalnie przystosowany tylko do kontaktu z substancjami organicznymi, ewentualnie z nieorganicznymi w formach makroskopowych. Osoby wrażliwe już przez dotyk natychmiast wyczuwają jony metali, których dotykają – zwłaszcza alergicy. A tu takich alergicznych i alergiotwórczych kontaktów jest ogrom, bo nawet mimo wagowo małej ilości łączna powierzchnia styku nanocząsteczek z organizmem jest ogromna.

A odciętymi jesteśmy praktycznie wszyscy, bo to technika dziś będąca w rękach najgorszych zbrodniarzy.

 

Zbrodniarzy nie dość że bezkarnych to i chronionych przez superzbrodniarzy korporacjonistów-syjonistów-globalistów i władze państw z którymi są w zwierzchnich, korupcyjnych czy faszystowskich związkach (faszyzm to związek korporacji i państwa).

Bo nanotechnologia nie musi być wprzęgnięta w mechanizmy zbrodni. W rękach normalnych, prawych ludzi może być ludzkości bardzo pomocna. Ale to narzędzie tak niebezpieczne jak i technika jądrowa. Ona może być oddana tylko w ręce ludzi jak najbardziej prawych i moralnych i bardzo odpowiedzialnych.

 

Oczywiście z czasem Ziemia się od nanoczęsteczek wypuszczonych do środowiska naturalnego uwolni, bo ich atomy powchodzą w reakcje chemiczne, np. poutleniają się. - Dalej i w kolejne reakcje, tworząc i związki organiczne, ale to już na pewno nie za życia ludzkiego ani całej przyrody ożywionej, która w tych warunkach będzie się degradować do coraz niższych form życia aż zamrze zupełnie.

Wciąż jednak jest jeszcze problem, czy ta ich aparatura dotrwa do czasu kiedy będą mogli wyjść ze swoich nor, czyli kiedy Ziemia już się od tych nanocząsteczek uwolni?

Jest również problem, czy zamrożone nasiona i stworzenia dotrwają do tych czasów aby od nowa przywrócić ziemię do życia?

A wreszcie najważniejsze: czy Ziemi wystarczy tej zachowanej bioróżnorodności nie tylko po to aby łańcuchy pokarmowe ekosfery się zamknęły, ale i aby ludzkość zachowała zdolność do rozwoju w dobru i doskonałości, a więc aby i życie mogło trwać w zamkniętym systemie samoregulacji na wzór znanego z automatyki ujemnego sprzężenia zwrotnego? Bo bez tego to i tak zagłada ludzkości jest nieunikniona.

Tylko czy ci co przetrwają będą zdolni do życia w zamkniętym systemie samoregulacji na wzór znanego z automatyki ujemnego sprzężenia zwrotnego?

Bo może jednak odwrotnie – to ci, co już dziś podlegają procesom depopulacji są jedynie zdolnymi, aby w tym zamkniętym systemie samoregulacji na wzór znanego z automatyki ujemnego sprzężenia zwrotnego żyć?

Tu trzeba podkreślić, że rozprzestrzenienie nanocząsteczek jest już zrobione na skalę gigantyczną, bo NASA już opublikowała informację, że poziom oceanów się obniżył.

A to oznacza że to utlenianie idzie na ogromną skalę i to tlenem zabieranym z cząsteczek wody, która już nie wraca do oceanów. Częściowo tylko dotyczy to i drugiego składnika wody – wodoru wiązanego w związki chemiczne, bo on ma silną tendencję do uciekania w kosmos.

Nasza piękna, pokryta w 2/3 wodą planeta wkrótce może być nie tylko pustynią, ale i skałą bez wody, a więc i bez atmosfery.

Mamy pozornie większy poziom dwutlenku węgla (jego wina w globalnym ociepleniu jest totalnym kłamstwem). Azot z powietrza jest przerabiany w produkty przemysłowe – np. odzież z tworzyw syntetycznych, materiały wybuchowe i nawozy sztuczne, to i proporcje azotu do tlenu jakoś utrzymują się w normie i oddychamy niemal normalnie, ale naprawdę to trwają tu już procesy destrukcyjne, bo żeby to podtrzymywać to trzeba dalej produkować, a produkować to znów tworzyć gigantyczne ilości pyłów, i coraz większe. Tworzy się więc dodatnie sprzężenie zwrotne - im więcej, tym więcej.

- Naturalny proces samoregulacji natury został zaburzony, bo teraz będzie nie tylko im więcej, tym więcej, ale i im mniej, tym mniej. A obie możliwości to matrix – co wybierzesz, będzie samozatraceńcze.

 

Oznacza to że jeśli nie zdecydować się na likwidację całego tego istniejącego pasożytniczego systemu zginiemy wszyscy.

A wszystko to w imię urojenia, że można, wymusić na Bogu Jego abdykację na rzecz szatana, który oligarchom obiecuje „wszystkie królestwa świata”, a więc i ich „rząd światowy” i panowanie „korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu”.

Archanioł Michał obronił niebo wykluczając z niego szatana, teraz nasza rola obronić człowieczeństwo i nasze środowisko życiowe wykluczając z niego satanistów, i rozprawić się z nimi jak z bestiami chcącymi nas pożreć.

 

Z chwilą kiedy by teraz, tak, jak to realizują sataniści, do końca zginęła uczciwa klasa średnia w sensie gospodarczym, a wraz z nią i idea człowieczeństwa, a więc i prawość, i ideowość, i ofiarność, i działalność non-profit, i religia katolicka w sensie tradycyjnym, i idee wspólnoty, i rodziny, i narodu, i cały naturalny system ludzkich wartości, zagłada ludzkości byłaby już nieodwołalna.

W przygotowaniu cz.2: „Sataniści a ideologia gender”.

KOMENTARZE

 • @miarka
  >"..bo NASA już opublikowała informację, że poziom oceanów się obniżył."
  --------------
  Podaj linka do takiego tekstu.
  Pewnie nie znajdziesz, gdyż fakty są odwrotne.
  Dlatego tylko 2 *
 • @adevo 21:49:35
  http://losyziemi.pl/wp-content/uploads/2011/10/Obizenie-poziomu-oceanow-1.jpg

  http://losyziemi.pl/nasa-pierwszy-raz-w-historii-pomiarow-spadl-poziom-oceanow-na-swiecie-az-o-6mm

  To znacznie więcej jak fluktuacje deszczowe.
 • @adevo 21:49:35
  Jest i całkiem nowy i z dwóch lat:

  https://wolnemedia.net/nasa-potwierdza-spadajacy-poziom-oceanow-na-calym-swiecie/
 • @miarka 22:29:07 -żądać źródeł oryginalnych to obowiązek!
  Boże, Boże współczuję. Napisz, że nie znasz angielskiego, PRZEPROŚ czytelników lub schowaj artykuł. Totalna dezinformacja.

  Inaczej pomyślę, że bez matury lub Żyd.
  Przykre.
  Niech ADMIN to natychmiast zdejmie z czołówki!

  Ale nawet bez angielskiego widać, że chodzi o PRZYROST!!! 84.8 mm, a nie o spadek poziomu.

  W opisie oryginalnym (patrz poniżej) pisze jeszcze, że WZROST POZIOMU MORZA jest spowodowany wodą z lodowców i topniejących kawałków kry i rozszerzaniem się wody z powodu jej ogrzania.
  -------------------------------------
  https://climate.nasa.gov/vital-signs/sea-level/

  Sea level rise is caused primarily by two factors related to global warming: the added water from melting ice sheets and glaciers and the expansion of sea water as it warms.

  Widzisz jak to dobrze jest żądać źródeł oryginalnych. W Polsce to obowiązek. Wolne media to parę cwaniaków- dezinformantów i złodziei zarabiających na naiwnych i głupich.
  Oni m.in. pod własnym nazwiskiem publikowali latami ode mnie ukradzione artykuły.
  Pozdro
 • @miarka 22:15:49
  >NASA – Pierwszy raz w historii pomiarów spadł poziom oceanów na świecie aż o 6mm
  wtorek, 04.10.2011 23:36 wibi. Kategorie: Powodzie i podtopienia, Świat i Wszechświat, Zmiany klimatyczne Tagi: 6mm, decreased, La Nina, obniżył się, poziom oceanów, sea ​​levels
  -----------------------
  Jak przypuszczałem- nawet fotka nie podaje źródeł, że to dane z NASA, a informacja jest stara z 2011 roku!
  -----------------------
  Właśnie podano, że całe państewko Kiribati musi opuścić swoją wyspę, gdyż ocean ją zalewa. Emigrują na wyspę Fidżi, gdzie wykupili sobie teren w głębi wyspy. Tragiczne, gdyż żyli z połowów.

  http://iddd.de/rys/kiribati2.jpeg
 • @miarka
  Panie miarka
  Nanocząsteczki to ciekawy temat, głęboko dyskutowany mający dużo źródeł. Ma on wiele aspektów.
  Niestety tłumaczenie zagrożenia nanocząsteczkami "obniżeniem" poziomu oceanu jest błędne.

  Mam tu pomysł.
  Napisz Pan ten artykuł jeszcze raz, bez oparcia o błędny przykład z obniżeniem poziomu oceanu.
  Nanocząsteczki podziękują, gdyż ich zagrożenia i oddziaływania pozytywne i negatywne są całkiem inne.
 • @adevo 23:10:52
  Nie rób halo ze znajomości języków obcych. Anglicy się ich nie uczą a żyją...

  Piszesz

  "W opisie oryginalnym (patrz poniżej) pisze jeszcze, że WZROST POZIOMU MORZA jest spowodowany wodą z lodowców i topniejących kawałków kry i rozszerzaniem się wody z powodu jej ogrzania".

  Elementarna fizyka, prawo Archimedesa się kłania tak autorowi tego "oryginalnego tekstu" jak Tobie.
  Waga lodu ponad powierzchnią to dokładnie tyle ile pozornie traci na wadze cały kawałek lodu. Jak więc się stopi cały to wody przybywa dokładnie tyle ile wynosi objętość lodu zanurzonego, a nie objętość lodu w ogóle (z maleńką różnią w tym że woda z lodu jest słodka a morska nieco cięższa).
  W sumie to po stopieniu tu wody nie przybywa.

  Drugi błąd, to "rozszerzenie wody z powodu jej ogrzania". Przecież jest odwrotnie. To woda w morzu się ochłodzi odpowiednio do energii którą zużyje na stopienie lodu i podnienienie temperatury wody z niego do swojego poziomu temperatury (który się obniży).
  A że jest to temperatura dodatnia, to sumaryczna ilość wody oceanie z tego tytułu opadnie.
  I poziom wody spadnie i jej temperatura spadnie i powietrze na całej ziemi się ochłodzi. Tak jest, bo temperatury się wyrównują.
 • @adevo 23:13:13
  Zgadza się że z 2011, przecież tego nie ukrywałem, a podałem ze względu na wyjątkową skalę - zresztą zaraz podałem i z 2017 roku.

  W ogóle to Ty tutaj oszukujesz w większym zakresie. To Twoje 84,8 mm (w innym miejscu jest o 50 mm) wzrostu poziomu morza jest tylko lokalne - tłumaczone zresztą jakimś zjawiskiem la Nina, natomiast ja piszę o generalnym poziomie oceanów.

  To Ty poligloto nie doczytałeś.

  I co z tego że zalewa wysepki. Przyczyn może być wiele. Choćby wspomniana powyżej. Takie lokalne anomalie mogą być i w jedną i drugą stronę. Za parę lat może się odwrócić.
  Może jakieś prądy morskie. Może to nawet jakieś ruchy płyt tektonicznych (choć raczej by nie były aż w takiej skali naturalne), są i eksperymenty wojskowe...
 • @adevo 23:49:49
  "Niestety tłumaczenie zagrożenia nanocząsteczkami "obniżeniem" poziomu oceanu jest błędne".

  Nie. Błędne nie jest. Pozwolić temu procesowi długo trwać to tak by było.

  Błędne może być tylko sugerowanie, że te zmiany nastąpią szybko, a wręcz, że mogą dotyczyć czasu naszego życia.
  Zdawałem sobie z tego sprawę, ale chciałem obrazowo przedstawić skalę występującego tu tu zjawiska.
 • @miarka 23:56:31
  https://climate.nasa.gov/vital-signs/sea-level/

  Sea level rise is caused primarily by two factors related to global warming: the added water from melting ice sheets and glaciers and the expansion of sea water as it warms.

  Przecież ten tekst jest z oryginalnej strony NASA
  rys. o 84.8 mm też
  Fotki o stałym wzroście poziomu też.

  Cały czas jest wzrost, natomiast minimalne wachania są związane ze skalą, błędami pomiarowymi i innymi. Niestety, o tym się nie uczyłeś, widać, że nie umiesz czytać wykresów.

  Z drugiej strony:
  Od 1870 roku jest stały wzrost. Milimetrowe krótkoczasowe zaniżenia poziomu były już w XIX wieku, a wtedy nanocząsteczek jeszcze nie było.
  Przyznaj się do błędu, wyciągnij konsekwencje.
  Dobranoc

  http://iddd.de/rys/SeaLevel.jpg

  http://iddd.de/rys/sealevelalt.jpg

  http://iddd.de/rys/nasa88.jpg
 • @adevo 01:11:42
  "Cały czas jest wzrost, natomiast minimalne wachania są związane ze skalą, błędami pomiarowymi i innymi. Niestety, o tym się nie uczyłeś, widać, że nie umiesz czytać wykresów".

  Bardzo ładnie, że przytaczasz przykłady i bronisz swoich racji.
  Jedno mogę Ci przyznać, że bez tego bym nie wiedział skąd wziąłeś te 84,8 mm.

  Natomiast co do czytania wykresu to mnie tu nieco krzywdzisz. Bo owszem, jest stały wzrost biorąc pod uwagę perspektywę wieloletnią. Nie ma jednak stałego wzrostu, jeżeli patrzeć o porównanie rok do roku.
  W przypadku pierwszym, był spadek liczony rok do roku, a po 2015 roku już z podawanych przeze mnie w drugim komentarzu danych i Twojego wykresu wynika, że były i spadki, i wrost poziomu oceanów został zahamowany - ich poziom praktycznie stanął.

  Podkreślam i zaznaczałem to od razu, że mi chodziło o zmiany poziomu oceanów rok do roku.

  Natomiast teraz widzę i wielką sprawę, która przynajmniej w części może potwierdzać wagę moich tu spostrzeżeń.

  Otóż przez przynajmniej 150 lat poziom oceanów szedł regularnie wzwyż średnio 3mm na rok, a od prawie dwóch lat pominąwszy fluktuacje stoi. Coś go zahamowało.
  A tyle smug chemtrails co ostatnio to jeszcze nie widziałem.
  Nadto dochodzi i zmiana ich jakości. Właśnie w ostatnim czasie dopiero informują o nanocząsteczkach w tych smugach.
  Może więc dopiero od dwóch lat zaczęli je dodawać na dużą skalę?
 • @adevo 01:11:42
  Jeszcze jedno, piszesz:

  "Od 1870 roku jest stały wzrost. Milimetrowe krótkoczasowe zaniżenia poziomu były już w XIX wieku, a wtedy nanocząsteczek jeszcze nie było.
  Przyznaj się do błędu, wyciągnij konsekwencje".

  A ja w swojej pierwszej odpowiedzi pisałem:

  "http://losyziemi.pl/nasa-pierwszy-raz-w-historii-pomiarow-spadl-poziom-oceanow-na-swiecie-az-o-6mm
  To znacznie więcej jak fluktuacje deszczowe".

  Ty to nazywasz "milimetrowymi, krótkotrwałymi zaniżeniami poziomu", a ja "fluktuacjami deszczowymi".

  Piszemy o tym samym, tylko że ja je wiążę z deszczami - jak jest więcej deszczów, to mniej wody spływa do oceanów, Ty zaś, że "minimalne wachania są związane ze skalą, błędami pomiarowymi i innymi".
  Raczej więc nie zrozumiałeś tego co pisałem... Przyznaj się do błędu ... ;-)

  A jest tu jeszcze jedna ważna dla notki sprawa. Pierwotnym celem stosowania chemtrailsów było powodowanie deszczów. Jeszcze wcześniej robiono to strzelając w niebo z armat, w których zamiast pocisków umieszczano jodek srebra. Bezpieczny dla ludzi, ale kosztowny.

  W moim rozumieniu, to jest proste wytłumaczenie: rozpylają dużo chemtrailsów, to i deszcze padają nad lądami, a więc dlatego proces powolnego wzrostu poziomu wód został zahamowany.

  I właśnie dodawane w dużych ilościach od dwóch lat do chemtrailsów nanocząsteczki mają w tym i udział w tworzeniu deszczu i stąd jest ten drugi efekt, istotny dla tematu notki - zbrodniczy, ludobójczy, depopularyzatorski dla ludzkości, motywowany satanistycznie - właśnie przez w końcu spadające na ziemię i wchłaniane przez ludzi z powietrzem, wodą i pożywieniem te nanocząsteczki.
  Skala stężenia to może nie taka jak w szczepionkach, ale to się przecież kumuluje, bo organizm nie ma mechanizmów oczyszczania się z tych tak bardzo rozdrobnionych metali.
 • stworzenia duchowe tez moga byc unicestwione czyli poniesc smierc
  Ksiega Objawienia 20:10,14,15 mowia o wrzuceniu Diabla do jeziora ognia,ktore jak Pismo samo sie tu objasnia jest symbolem drugiej nieodwolalnej smierci.
 • @Herkules 04:19:02
  //Ksiega Objawienia mowia o ....//

  Nanotechnologie sprawią że wiele dotychczasowych dogmatów ulegnie rewizji .)))


  http://www.myudm.ru/sites/default/files/karavan1.jpg
 • @ikulalibal 06:00:48
  Te dwanaście wielbłądów, to pewnie 12 zaginionych plemion Izraela...
  Będzie się działo ;-)

  Pozdro!
 • @Herkules 04:19:02
  Spotkałem się z info, że Objawienie dotyczy tylko upadku ówczesnego Imperium Rzymskiego...
  Ale mam co do tego poważne wątpliwości.

  Pozdro!
 • @ Szanowni Autor i Adevo
  Autor: 5* (oczywiście :-) )

  Trzeba wziąć też moim zdaniem pod uwagę, że NASA rzeczywiście może coś tam ujawniła, ale to nie musi być tożsame z tym co oni wiedzą naprawdę i mam dziwne "wrażenie", że raczej tożsame nie jest.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031