Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 3919 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Dlaczego Żydzi nienawidzą Polaków?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprawa dotyczy zresztą i nienawidzenia przez nich wszystkich innych narodów na świecie. Może w tej chwili z wyjątkiem Niemców, którzy rzeczywiście Żydów skrzywdzili, ale przeszli wobec nich swój proces pojednania i swoje winy okupili.

Podstawowe wyjaśnienie niesie przysłowie: „Jak kto kogo skrzywdzi to i znienawidzi”.

W szerszym sensie wyjaśnieniem jest psychologia – czy to mechanizm wyparcia, czy zasada poszukiwania usprawiedliwienia dla swoich nagannych zachowań. To jest konieczne do odzyskania równowagi psychicznej, do zamknięcia danej karty życia z tymi nagannymi czynami, aby pójść dalej ku normalnemu życiu i przyszłości.

Jednak to usprawiedliwienie nie zawsze można znaleźć. Wtedy otwierają się dwie możliwości. Człowiek uczciwy szuka pojednania z tym kogo skrzywdził – przeprasza, obiecuje poprawę, prosi o wybaczenie, obiecuje naprawę win i bycie już człowiekiem godnym zaufania, a gdy je otrzyma, robi co obiecał na ile zdoła … i o ile tym skrzywdzonym jest normalny człowiek, to krzywdziciel swoje wybaczenie otrzymuje i następuje powrót do zgodnego współżycia. Jeśli nie otrzymuje, to choć do pojednania nie dochodzi, to uczciwa intencja krzywdziciela jest tu wystarczającą, aby mógł swoją równowagę duchową odbudować i żyć normalnie.

Gorzej, kiedy ten krzywdziciel czuje się człowiekiem możnym i pysznym, a więc czymś dla niego niewyobrażalnym jest, aby się uniżył wobec drugiego człowieka, choćby po to aby okazać serce skrzywdzonemu. Tu już ludzka uczciwość w rachubę nie wchodzi. Dla takiego kogoś sam stan ludzkiej normalności musi być obrzydlistwem… Może on np. być też jakimś lokalnym mafiozem dbającym o honor swojej pozycji, a więc żaden uszczerbek dla jego zbójnickiej opinii nie wchodzi w rachubę, bo zaraz i inni by chcieli sprawiedliwości. Może on tkwić w jakimś śnie duchowym, przeżywając iluzję, że z nim jest w porządku, a zmienić to się powinien ktoś inny, najlepiej sam pokrzywdzony. I to jest stan szczególnie często spotykany w dzisiejszych czasach przerostu prawa nad sprawiedliwością. W takim podejściu dopóki ktoś nie jest skazany, uważany jest za niewinnego, a przecież ten „możny” ma zwykle sądy, a nawet prokuraturę po swojej stronie, niezależnie od zarzucanego mu czynu. Zresztą w tym stanie, kiedy sprawa zostanie sprowadzona do sądu „z litery prawa” „drogi prawnik” zwykle wyhamuje oskarżenie samymi groźbami wobec osoby oskarżającej lub przkupstwem „świadków”, czy serią innych luk w prawie, albo precedensów, a proces może być kosztowny i ciągnąć się latami… Możnego na to stać. Czasami i doczeka przedawnienia, czasami zmiany w prawodawstwie...

W tym stwierdzeniu, że „zmienić to się powinien ktoś inny, najlepiej sam pokrzywdzony”, a za tym i doszukiwaniem się u niego jakichś urojonych czy napompowanych win stoi już nienawiść czynna. Nienawiść z punktu widzenia każdego normalnego człowieka irracjonalna, bo emocję nienawiści każdy normalny człowiek odczuwa wobec zła które zagraża ludziom dobrym. Tu kierowana jest ku ludziom dobrym i skrzywdzonym, tu ma być ona jakaś „ponadczasowa”, bo ma sugerować, że była i wcześniej, kiedy to krzywdziciel dokonywał swoich czynów nagannych, „ponadczasowa”, bo choć tworzona teraz, to ma być jakąś „przykrywką, „nakładką”, „odwróceniem uwagi od stanu faktycznego” w czasie kiedy jego zbrodnie były dokonywane.

Taka nienawiść nie ma końca. „Jak ktoś kogoś skrzywdzi to i znienawidzi” oznacza nienawiść która przychodzi po złym czynie, nienawiść zakłamana, nienawiść negująca prawdę o własnym złu, nienawiść podmieniająca kata i ofiarę, złego z dobrym. Teraz pojawia się ta nienawiść ponadczasowa” zmierzająca do „karania nienawidzonych” dzisiaj. Jasne że byłoby to „karanie” krzywdzące, nie mające pokrycia w żadnej winie. - Znów więc by doszło „Jak ktoś kogo skrzywdzi to i znienawidzi” - i bardziej, i bardziej.

Trudno określić od kiedy zaczęło się to żydowskie nienawidzenie Polaków na zasadzie: „Jak kto kogo skrzywdzi to i znienawidzi”, czy wręcz pasmo skrzywdzeń i znienawidzeń, ale stan, że doszło już do tego że w tej swojej nienawiści zapędzili się już do oskrżania Polaków o polskie obozy koncentracyjne świadczy że to z ich strony już obłęd, i że naprawdę już musimy coś z nimi zrobić.

 

Można szukać pewnej tu analogii w amerykańskiej historii.

„Bitwa o Gettysburg toczyła się przez pierwsze trzy dni lipca 1863 roku. W nocy z 4 na 5 lipca, kiedy Lee zaczął wycofywać się na południe, z ciężkich chmur lunął na ziemię deszcz. Dotarłszy wraz ze swoją pokonaną armią nad brzeg Potomaku, Lee ujrzał wezbraną, niemożliwą do przejścia rzekę, a za sobą miął zwycięską armię żołnierzy Unii. Lee nie miał odwrotu, wpadł w pułapkę. Lincoln wiedział o tym. Oto Niebiosa zesłały wspaniałą okazję pojmania armii Lee i natychmiastowego zakończenia wojny. Pełen optymizmu Lincoln rozkazał generałowi Meade’owi natychmiast zaatakować południowców, bez zwoływania rady wojennej. Rozkaz wysłał telegraficznie, a niezależnie pchnął do Meade’a specjalnego posłańca z żądaniem natychmiastowego działania.
A co zrobił generał Meade?
Postąpił dokładnie wbrew rozkazom Lincolna. Zwołał radę wojenną, tym samym łamiąc jawnie polecenie. Odwlekał atak z dnia na dzień. Telegraficznie przekazywał rozmaite wyjaśnienia, aż wreszcie odmówił wykonania rozkazu. W końcu wody cofnęły się i Lee wraz z armią przeprawił się przez Potomac. Lincoln był wściekły.
— Co to ma znaczyć? — wykrzykiwał do swojego syna Roberta. — Wielki Boże, co to ma znaczyć? Mieliśmy ich jak na dłoni. Wystarczyło tylko wyciągnąć rękę i byli nasi. A jednak nie mogłem sprawić, by armia się ruszyła. W tych warunkach chyba każdy generał pokonałby Lee. Gdybym mógł tam być, wychłostałbym Meade’a własnymi rękami!
Gorzko rozczarowany Lincoln napisał list do Meade. A trzeba pamiętać, że w tym okresie Lincoln był skrajnie powściągliwy w wyrażaniu swych opinii na piśmie. List ów, pochodzący z 1863 roku, był szczytem nagany. A oto on:
Mój Drogi Generale!
Nie sądzę, aby zdawał Pan sobie sprawę z ogromu nieszczęścia, jaki spowodowała ucieczka Lee. Był on w zasięgu naszej ręki, a schwytanie go, wobec naszych ostatnich sukcesów, oznaczałoby koniec wojny. Teraz jednak wojna będzie się ciągnąć w nieskończoność. Jeśli nie był Pan pewien skuteczności ataku na Lee w ubiegły poniedziałek, jak dokona Pan tego teraz, gdy udając się na południe od rzeki weźmie Pan ze sobą najwyżej dwie trzecie sił, którymi dysponował Pan wówczas? Byłoby nierozsądnym oczekiwać, i wcale tego nie oczekuję, że zdziała Pan teraz wiele. Stracił Pan życiową szansę i jest mi z tego powodu bardzo przykro.”

Jak sądzisz, co zrobił Meade po przeczytaniu tego listu?
Otóż Meade nigdy nie otrzymał tego listu.
Lincoln nigdy go nie wysłał.

List znaleziono w papierach już po jego śmierci.
Wydaje mi się — i chyba jest to jedyne możliwe wyjaśnienie — że po napisaniu tego listu Lincoln wyjrzał przez okno i powiedział sobie:
„Chwileczkę! Może nie powinienem działać pospiesznie. Łatwo mi siedzieć w zaciszu Białego Domu i wydawać Meade’owi rozkaz do ataku. Gdybym jednak był pod Gettysburgiem i widział tyle krwi co Meade w ciągu ubiegłego tygodnia, gdybym na własne uszy usłyszał krzyki i jęki umierających i rannych, może też nie byłbym tak skory do ataku. Gdybym miał temperament Meade’a, może postąpiłbym tak jak on. Tak czy owak, teraz to musztarda po obiedzie. Jeśli wyślę ten list, ulżę tylko sobie i spowoduję, że Meade zacznie szukać usprawiedliwienia. To z kolei sprawi, że zacznie mnie obwiniać. Wywoła to jego sprzeciw, osłabi jego przydatność jako dowódcy, a może nawet doprowadzi go do rezygnacji ze służby w armii.”
Lincoln odłożył więc list, gdyż wiedział z doświadczenia, że krytyka i wyrzuty niemal zawsze prowadzą donikąd” („Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” – DALE CARNAGIE).

 

Można by więc przez podobieństwo powiedzieć, że skoro jest ze strony żydowskiej obwinianie Polaków za winy nie popełnione czy sztucznie wykreowane na problematyczne (jak np. Jedwabne, gdzie Polaków oskarżano o zbrodnię, ale w czasie ekshumacji znaleziono jednak w zwłokach kule z niemieckich karabinów co dowodzi jednak winy Niemców, czy sprawa pogromu ubeckiego w Kielcach też kłamliwie przypisywana Polakom, albo polakożercze bajkopisarstwo Grossa traktowane jak historia), to na siłę szukają dla siebie usprawiedliwienia.

„Krytyka i wyrzuty niemal zawsze prowadzą donikąd” - tak, tylko że tu nawet nie dochodziło do polskiej krytyki i wyrzutów. To Żydzi sami z siebie podjęli wobec Polaków nienawistne i wrogie kroki. Tu nie trzeba winy ofiar: „Jak ktoś kogoś skrzywdzi, to i znienawidzi. - I niech nikt nie mówi że to prowokacja o jakimś doraźnym celu, bo to wyraźnie zaawansowany, sterowany, od lat realizowany projekt.

Na pewno po wszelkich dobrodziejstwach których zaznali przez wieki pobytu w Polsce usprawiedliwienia dla swoich postępków polakofobicznych, czy ksenofobicznych i polakożerczych, dla swoich zbrodni czasów żydokomuny, i dla zdrad po roku 1989 nie znajdą. Na pewno nie zrobimy nic z ich uczciwością i sprawiedliwością, z ich pychą i poczuciem możności. To oni sami muszą przezwyciężyć.

Może więc czas żeby sobie poszli z Polski, a wrócili kiedyś, kiedy już znormalnieją? Od teraz stracili w Polsce jakiekolwiek racje bytu. Gościnność ma swoje granice.

Przyjrzeć się na chłodno całej tej sprawie to widać, że może być już tylko gorzej. Widać na tym przykładzie, że relacje polsko-żydowskie już się zepsuły do spodu. Jeśli już jest przez nich propagowane kłamstwo, a przy tym jeszcze jest brak chęci do pojednania i integracji, nawet brak szacunku do narodu gospodarzy, jeżeli jest brak dobrej woli aby aby w Państwie Polskim uznawać priorytet Narodu Polskiego i polskiej racji stanu, to lepiej i dla nas, i dla nich niech idą sobie jak najszybciej.

KOMENTARZE

 • Jezusa pewnie też ukrzyżowali Polacy.
  i to ci od Kaczynskiego 8-)))
 • @miarka
  Izraelscy lekarze prowadzili makabryczne eksperymenty na ocalałych z Auschwitz. Na początku tego wieku w Izraelu przeprowadzano eksperymenty, które muszą dziś budzić obrzydzenie. Prowadzono je m.in. na starcach, którzy przeżyli Auschwitz. Ich autorami byli izraelscy lekarze.

  Nie od dziś wiadomo, że najgorsze rzeczy mogą spotkać człowieka ze strony drugiej osoby. Jednak to, co miało miejsce w latach 2000-2004 przechodzi ludzkie pojęcie. W dwóch izraelskich szpitalach – Kaplan Hospital w Rehowot oraz Hartzfeld Hospital w Gederze – grupa sześciu lekarzy przeprowadzała na pacjentach oddziału geriatrycznego eksperymenty, które równie dobrze mogłyby być sprawką doktora Mengele.

  Nazwisko nazistowskiego lekarza – jednego z największego zbrodniarzy II Wojny Światowej; człowieka, który realizował chore eksperymenty – zostaje tu przywołane nie przez przypadek. Wydarzania te miały bowiem miejsce w Izraelu, a wiele osób, które poddane zostały doświadczeniom stanowili byli więźniowie niemieckich obozów koncentracyjnych, wśród których niektórzy byli obiektami zainteresowania wspomnianego już doktora Mengele. Tym razem piekło zgotował im jednak nie nazistowski zbrodniarz, ale ich pobratymcy.

  To, co działo się w dwóch izraelskich placówkach medycznych musi wywoływać oburzenie. Pod opiekę medyków-tyranów trafiali przede wszystkim ludzie starsi, w wieku od 67 do 102 lat. Znaczna część z nich, ze względu na podeszły wiek, była mocno schorowana. Byli i tacy, którzy cierpieli na demencję starczą i nie zdawali nawet sobie sprawy z tego, na co tak naprawdę wyrazili zgodę.

  Wśród koszmarnych doświadczeń, na jakie narażani byli podopieczni izraelskich lekarzy znajdowały się zabiegi, które polegały np. na głodzeniu pensjonariuszy przy jednoczesnym podawaniu im medykamentów pobudzających apetyt. W wielu przypadkach we wspomnianych szpitalach dopuszczano się również procedur upuszczania moczu wprost z pęcherza. Na porządku dziennym było wykonywanie nowatorskich i jednocześnie bardzo niebezpiecznych, eksperymentalnych operacji. W przypadku niektórych pacjentów dokonywano też celowego przedawkowania farmaceutyków.

  Jedną z podopiecznych izraelskich lekarzy była Berta Wiesel, polska Żydówka, która omal nie stała się jedną z ofiar dr. Mengele. Królikiem doświadczalnym niemieckiego psychopaty nie została tylko dlatego, że ukrywała fakt posiadania siostry bliźniaczki – informował dziennik “Rzeczpospolita”.

  Jak ujawniono w sporządzonym w czasie śledztwa raporcie, niektóre z eksperymentów realizowano, mimo że nie miały one szans przełożyć się na żadne istotne korzyści z punktu widzenia nauki czy medycyny. W wielu wypadkach doświadczenia przeprowadzano pomimo ostrzeżeń wysyłanych przez autorytety świata nauki, które sugerowały, że mogą być one nieetyczne bądź niezgodne z prawem.

  Zgody na udział w eksperymentach pozyskiwane były od pacjentów w sposób podstępny. Nierzadko bywało tak, że zamiast podpisów pod odpowiednimi oświadczeniami znajdywały się tylko odciski palców. Wielu ze schorowanych seniorów, którym cało udało się przetrwać piekło obozów koncentracyjnych, nie przeżyło prowadzonych na nich testów. Jak wykazało późniejsze śledztwo, lekarze dopuszczali się w wielu wypadkach niszczenia sporządzonej dokumentacji dotyczącej swoich ofiar.

  Cała sprawa wyszła na jaw w 2006 r. za sprawą dziennikarzy dziennika “Haarec”. Przypadki eksperymentów prowadzonych na starcach oburzyły izraelską opinię publiczną. Natychmiast zaczęto stawiać pytania o przesłanki, jakimi kierowali się medycy. W wielu wypadkach przyczyna była całkiem trywialna – okazywało się, że wieloma z lekarzy kierowały osobiste ambicje i chęć przyspieszenia własnej kariery. Autorzy eksperymentów nie ukrywali też, że zabiegi przeprowadzone na ludziach dawały im bardziej miarodajne wyniki niż te realizowane na zwierzętach.

  W 2006 r. dokonano serii aresztowań lekarzy zamieszanych w proceder. Wobec czterech najbardziej doświadczonych lekarzy, których zatrzymano, wysunięto zarzuty m.in.: o oszustwa, napaści, znęcanie się nad pacjentami, zaniedbania i fałszerstwa.

  Jak udało się ustalić śledczym, ofiarami mrocznych eksperymentów mogły się stać nawet setki osób. Szokować może fakt, że doświadczenia prowadzone były przez tak długi czas – realizowano je aż przez cztery lata. Jak to możliwe, że nikt wcześniej nie zauważył, że na oddziałach geriatrycznych dzieje się coś złego?

  Najbardziej bulwersujący w całej sprawie jest fakt, że w czasie, kiedy czas rozliczania okrucieństw, jakich dopuszczali się hitlerowcy podczas II wojny światowej, jeszcze nie minął, inni kaci czaili się w pobliżu, a w ich żyłach płynęła ta sama krew, która znajduje się w żyłach ich ofiar. Okrutnym chichotem losu jest fakt, że w czasie, gdy niektórym z bezbronnych ofiar medycznych eksperymentów cudem udało się przeżyć obozowe piekło, oprawców znaleźli wśród swoich rodaków, którym zdecydowali się powierzyć swój los.

  “Nie sądziłem, że takie rzeczy mogłyby się wydarzyć w Izraelu, ale się działy. Jest ich niewielu, ale tacy ludzie istnieją. Jestem żydem i nigdy nie przypuszczałem, by takich rzeczy mogli się dopuszczać żydowscy lekarze. Szczególnie biorąc pod uwagę naszą ponurą historię w tej dziedzinie” – powiedział dr Jacques Michel, który kierował wówczas śledztwem. Kim trzeba być, aby wykorzystać w sposób tak okrutny ludzi, którzy już raz, mając za sobą podobne doświadczenia, cudem ocaleli?

  http://niewiarygodne.pl

  Za: Dziennik gajowego Maruchy (2013-01-12)
 • Dlaczego??bo za dużo narodowi polskiemu zawdzięczają!!!
  Ilość oskarżeń,ataków, szturchania do nas,poniżania nas powoduje naszą reakcje obronną!
  Właśnie przez to te celowe ataki, mające wywołać poczucie winy, bezwartościowości, mającej nas upokorzyć, zepchnąć do określonej roli!czy w końcu zmusić do oddania Polski do reszty i Polaków jako parobów!
  Bo My mamy kompleksy, niestety i są one umiejętnie wykorzystywane.
  I my drżymy ze szczęścia.Potem, można nam sprzedać najdroższą broń na świecie, w tym czasie Finom, czy komuś tam za połowę ceny dla Polski, czepiać się naszej demokracji,sprzedać drogi gaz, można uchwalać ustawę mającą zrujnować kompletnie kraj i dalej depopulować naród.Bo będzie uciekał każdy kto tylko może.Można nami po prostu "grać'.
  Albo zaatakować, "ksenofobią, antysemityzmem, nietolerancją itp.
  Polacy sie kulą i mozna działać.
  Dlatego wywlekanie natarczywe na każdym naszych "wad" uważam za podłe.
  Gwoli wyjaśnienia pytam,skąd ta bezczelność opinii "światowej' oraz żądanie, aby tylko Polacy byli nieskazitelni. Przypominam , że KAŻDY naród składa się z różnych ludzi, z dobrych i złych, mądrych i głupich etc. KAŻDY!!!Problemem jest procentowy udział jednych do drugich!W Polsce ta proporcja przedstawia się nie najgorzej. Oczywiście trwa praca nad zombieniem młodzieży i uczeniem ich nienawiści, bo wtedy jak już znienawidzą określony cel, lub wszystko dookoła, to takimi frustratami łatwo jest manipulować i używać ich do swoich celów.!
  Więc na pewno w Polsce byli i są ludzie którzy donosili na żydów,którzy ich nie lubili i nie lubią za różne rzeczy!NO I CO Z TEGO????????????to jest dziwne???Polacy muszą , musza być w 100% jednorodni i myśleć i czuć tak samo.Chyba tylko socjopata lub psychopata tak uważa.

  Można trochę poczytać o roli i działaniu w Polsce też,żydów przed wojną, o lichwie, karczmach,różnych dziwnych woltach.

  https://ussus.wordpress.com/2013/04/06/zydzi-wypedzani-47-razy-w-ciagu-1000-lat-dlaczego/
  Żydzi wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat. Dlaczego?

  http://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/888084,Lapanka-Vel-dHiv-czarna-karta-w-historii-Francji


  http://www.bezc.pl/artykul/59/ranking-mordercow-zydow


  http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=918

  "cytaty:

  Natomiast w Polsce, w 1764 roku, Żydzi odrzucili ofertę sejmu konwokacyjnego, który oferował im emancypację, w czasie jednoczesnej likwidacji autonomicznego sejmu żydowskiego w Lublinie, wówczas jedynej władzy ustawodawczej Żydów na całym świecie. Gminy żydowskie w Polsce, tak zwane kahały, rządziły się odtąd na prawach Talmudu jak małe republiki.

  Pierwsza formalna konstytucja państwowa w Europie została zatwierdzona w Polsce 3 maja 1791 roku. Przyznawała prawa obywatelskie, należne dotąd blisko milionowej „nacji szlacheckiej”, także mieszczanom oraz w mniejszym zakresie chłopom. Natomiast Żydzi polscy odmówili przyjęcia nowych swobód i nadal woleli rządzić się prawami Talmudu


  ================================
  https://justice4poland.com/2018/01/16/liczba-osob-skazanych-na-smierc-za-pomoc-zydom-holandia-0-francja-0-dania-1-polska-30-000/


  Szmalcowników było ich niewielu!natomiast setki ludzi narażając życie swoich dzieci ratowało ich przed pewną śmiercią.
  Przypominam , że połowa Pierwszego parlamentu Izraela było z Polski!!

  A czemuż to nie przypomina się nieudanej podróży Jana Karskiego do USA i wyśmianie Jego próśb o pomoc żydom w Polsce????
  A może o losach podróżnych na statku St.Louis??nie przyjęto ich , ooo antysemici????szmalcownicy??

  http://gosc.pl/doc/1523067.Niechciany-statek

  https://skribh.wordpress.com/2015/04/28/75-stany-zjednoczone-nie-przyjely-zydowskich-uchodzcow-z-iii-rzeszy/

  O incydentach antyżydowskich na całym świecie???dlaczego one są????
  Niee tylko Polska na tapecie cały czas,świetna robota!

  O jejku tak bszytko przyjęli źli ludzie w Sydney pana premiera ???? a czemu??
  https://youtu.be/0dwy_Qc4_3k

  https://youtu.be/aJomrtBFC-I

  w Londynie?/a czemu??
  https://youtu.be/m6SvM2hZsl8

  to już dawno było , ale są źli ludzie w San Francisko.
  https://youtu.be/-mjnjwwEDi8


  Montreal

  https://youtu.be/EHUiAnT9T2g
  i w reszcie świata.

  Ale NIEEE to Polacy są antysemitami,dlaczego?/nie chcą oddać kluczy do mieszkań i emerytur???

  Nie jesteśmy gorsi od innych narodów, nawet lepsi!Mamy wady które są skrzętnie wykorzystywane do wzniecania kłótni i konfliktów między nami, dziel i rządź.W tym czasie niestety , próbują nam do reszty zlikwidować Polskę jako kraj Polaków.


  PS.Kiedy ekshumacja w Jedwabnem??

  http://www.pch24.pl/czas-na-ekshumacje-w-jedwabnem--co-z-glosem-tysiecy-obywateli-zrobi-zbigniew-ziobro-,50545,i.html
 • @Krystyna Trzcińska 05:00:02
  "A może, to nie żydzi nienawidzą Polaków, tylko EL-ity Is-Ra-EL-a??".

  A jest jakaś różnica? Czyż elity nie są przywódcami duchowymi, które pierwsze rozpoznają możliwości, wyznaczają cele i podejmują walkę oczekując że reszta narodu pójdzie za nimi?

  Nienawiść to silna emocja, ona się udziela. Ona nasila pożądliwości i chciejstwa, zamyka serca, pozbawia uczuć i rozumu, zdolności do samokrytyki, a nawet logicznego myślenia. Tam gdzie elity podejmują sztandar nienawiści, reszta narodu już ślepo idzie za nimi.
  Ten "sztandar nienawiści" może być motywowany chorą sytuacją duchową tych co go podejmują przeciw innym ludziom wyrażaną przysłowiem: "Jak ktoś kogoś skrzywdzi to i znienawidzi", sytuacją nienawiści bez logiki i umiaru, nienawiści eskalującej, ale może być i motywowany nie mniej chorą ideologią szowinizmu dowolnego, zawsze pasożytniczego, a nawet zbrodniczego, zwłaszcza narodowego, porywającego masy - jak Niemców za Hitlera.
  W takich sytuacjach, a zwłaszcza kiedy obie te nienawiści się łączą mamy stan najwyższego zagrożenia dla ludzi będących obiektami tej nienawiści - stan śmiertelnego niebezpieczeństwa i obowiązku podjęcia obrony koniecznej.

  A w końcu jest jeszcze inna, całkiem niwelująca różnicę między elitą a ogółem prawidłowość cywilizacyjna.
  Tam, gdzie ludzie kierują się ideą narodu trwa miłość, przyjaźń, braterstwo między narodami. Tam wszędzie za zbrodnię uważa się wszelkie postępowanie niemoralne - również wobec ludzi innych narodowości. Tam wszędzie obowiązuje obywatelskie nieposłuszeństwo wobec władz i przywódców - również elit duchowych.
  Inaczej zaś tam, gdzie wda się nienawiść eskalująca i szowinizm - tam jest posłuszeństwo ślepe. Tam jest już stan odczłowieczenia ogółu - a później głupie tłumaczenie: "wykonywałem rozkazy".
  I tą groźbę trzeba widzieć już.
 • @trojanka 11:28:30
  "Dlaczego??bo za dużo narodowi polskiemu zawdzięczają!!!"

  Właśnie! Za dużo!!! A jak "za dużo" to krzywdząco, to nienależnie, niesprawiedliwie. A przy tym bezkarnie.
  "Jak się daje to się kraje". - Typowe dla pasożyta.
  Krzywdząco, a więc i zaraz "Jak ktoś kogoś skrzywdzi, to i znienawidzi". A jak znienawidzi, to znów skrzywdzi, i tak bez końca, jeśli nie napotka na zdecydowaną samoobronę.


  "Ilość oskarżeń,ataków, szturchania do nas,poniżania nas powoduje naszą reakcje obronną!"

  Raczej powinno, bo tam gdzie wkracza korupcja różnego rodzaju i demoralizacja po łatwowierność, naiwność i miłość traktowaną jak obowiązek, reakcji obronnej nie ma.


  "Właśnie przez to te celowe ataki, mające wywołać poczucie winy, bezwartościowości, mającej nas upokorzyć, zepchnąć do określonej roli!czy w końcu zmusić do oddania Polski do reszty i Polaków jako parobów!".

  Właśnie. Takie "poczucie winy" oparte o w/w fałszywe cnoty jest dogłębnie fałszywe i demoralizujące, a jak demoralizujące to i destrukcyjne. Wpajanie nam takiego "poczucia winy" to już wyraz nienawiści zmierzający do tego abyśmy byli gotowi na jakieś urojone "kary" mające od tej "winy" uwalniać, tylko że w sytuacji, kiedy te "kary" są niesprawiedliwe, krzywdzące, to znów mamy "Jak ktoś kogoś skrzywdzi to i znienawidzi", więc i przychodzi całe pasmo "karań", aż po brak umiaru, a dla strony "karzącej" już dowolne korzyści.


  "Więc na pewno w Polsce byli i są ludzie którzy donosili na żydów,którzy ich nie lubili i nie lubią za różne rzeczy!NO I CO Z TEGO????????????to jest dziwne???Polacy muszą , musza być w 100% jednorodni i myśleć i czuć tak samo.Chyba tylko socjopata lub psychopata tak uważa".

  Bardzo słuszna uwaga. Właśnie typowy socjopata może przypisywać Poakom taką postawę jednorodności. Taki sądzi po sobie. To jest też typowe dla cywilizacji w których jest przyzwolenie na władzę niemoralną, a więc i jest ślepe jej posłuszeństwo za którym idzie taka jednorodność.
  Oczywiście że i wśród Polaków zdarzają się socjopatyczne wyjątki, ale jako ogół Naród Polski jest narodem ludzi normalnych i moralnych.
 • Żydzi nienawidzą Polaków z wielu pwoodów.
  Udział Polaków w Holocauście jest jednym z nich.
  Przy czym udział żydów w holocauście Polaków na wschodzie
  był nie mniejszy a dużo bardziej nadgorliwy i oficjalny.
  Poniżej udział żydów w instytucjach decyzyjnych w ZSRR.
  http://niepoprawni.pl/blog/3551/udzial-zydow-we-wladzach-rewolucji-bolszewickiej

  Polacy byli różni.
  Byli szmalcownicy, byli emocjonalnie i czynnie zaangażowanie żydożercy...
  byli zastraszenie karą śmierci bierni i niechętni żydom Polacy i byli Polacy którzy ratowali żydów mimo kary śmierci dla całej rodziny.
  Najwięcej było tych zastraszonych i biernych co nic nie robili i bali się "widzieć" czy wiedzieć gdzie są żydzi. Oni chcieli żyć.

  Szmalcowników i żydożerców było moim zdanie mniej więcej tylu ilu ratujących żydów... w obu przypadkach margines.
  Szacunkowo Polaków biernych ok 80% i po 10% żydożerców i "żydozbawicieli".

  W ZSRR wprowadzono podobne prawo wobec kułaków, bogaczy...
  i tam żydzi byli katami... a żydów pomagających prześladowanym było ??? nie znam przypadku.

  W każdym narodzie gdzie wprowadzi się prawo i obowiązek mordowania jakiejś mniejszości naród się podzieli na trzy grupy (aktywiści mordujący .. zgodnie z prawem albo z pobudek wewnętrznych, zastraszona bierna większość, oraz aktywiści ratujący prześladowanych.
  Polskie społeczeństwo niczym się tu nie wyróżniało.
  (wyróżniał się KK jak żydożerca i twórca prymitywnych żydożerców).

  żydowskie społeczeństwo w podobnych warunkach...jak by się zachowało ? Próbki widzieliśmy w ZSRR a od lat widzimy w Palestynie.

  Żydzi jak każdy bandyta nienawidzą swoich ofiar które podnoszą głowy, stawiają opór, bronią się przed grabieżą (bandyta uważa że grabież gojów jest jego niezbywalnym prawem...tak bandycie napisali przodkowie w Torze i w Talmudzie).
  I to jest podstawowa przyczyna nienawiści bandytów do ofiar.
  Reszta to tylko "żydomowa", Gebbelsowskie gadanie, żydowskie Hollywood, Orwell w rozkwicie, "Radio wolna Europa" czy inny CNN.
 • żyd który przestaje być nazistą przestaje być żydem
  żydzi to naziści, żyd który przestaje być nazistą przestaje być żydem tak wynika z ich religii https://pl.wikiquote.org/wiki/Goj nienawidzą więc wszystkich innych co do niemców to realizowali oni ich plan, sponsorowali ich ich bankierzy i przemysłowcy (holokaust to ofiara całopalna) dla ich boga złożona z własnych obywateli rękami niemców aby przejąć całkowitą władzę nad światem
 • @Oscar 13:36:39
  "Żydzi nienawidzą Polaków z wielu pwoodów.
  Udział Polaków w Holocauście jest jednym z nich" itd.

  Musiałeś się naczytać polakożerczej propagandy, prawdopodobnie Grossa. Gubisz skalę w swoich uogólnieniach.


  "Żydzi jak każdy bandyta nienawidzą swoich ofiar które podnoszą głowy, stawiają opór, bronią się przed grabieżą (bandyta uważa że grabież gojów jest jego niezbywalnym prawem...tak bandycie napisali przodkowie w Torze i w Talmudzie".

  Doprawdy? Pięcioksiąg, czyli Tora pisze o czymś takim jak "grabież gojów jest jego niezbywalnym prawem". A przypadkiem nie "Nie kradnij?", "Nie zabijaj?", "Nie pożądaj?"...
  Co innego Talmud, czyli komentarz, fałszywa interpretacja Tory dokonywana przez sektę faryzeuszów.
 • @nieżyt 14:00:31
  "co do niemców to realizowali oni ich plan, sponsorowali ich ich bankierzy i przemysłowcy"

  Zbieżność mentalna narodów niemieckiego i żydowskiego jest zadziwiająca. Co do planu, to już na przełomie XIX i XX wieku było głośno o o konieczności poniesienia przez Żydów 6 milionów ofiar wynikającej z jakiejś ich przepowiedni. Czyżby to mogło być jakieś proroctwo od Boga?
  Czyż Bóg już na przykładzie Abrahama i Izaaka nie zakazał ofiar z ludzi?

  Naiwnością jest kojarzenie tego, co się tu dzieje z narodem żydowskim jako narodem. 90% dzisiejszych "Żydów" to Chazarowie, "biali Żydzi", pogańskie plemię azjatyckie, które przyjęło judaizm jako swoją religię, ale tylko pro-forma.
  To, co się dziś dzieje to przede wszystkim syjonizm, a jak mawia do niedawna wiceperzydent USA Joe Biden, "Nie trzeba być Żydem, żeby być syjonistą".
  Casus tych 6 milionów pokazuje też, iż naiwnością jest kojarzenie tego, co się tu dzieje z narodem żydowskim jako wiarą w Boga. Przciwnie - tu motywacją jest wszechobecny w dzisiejszej globalistycznej polityce satanizm.
 • @miarka 12:15:29
  A najwięcej żydów zamordowali żydzi-komuniści, ale przecież o tym nie można mówić. Żyd zawsze będzie żydem i to jest najprawdziwsza z prawdziwych prawda. Po wojnie przywieziono do Polski ponad 200 tys żydów przeszkolonych w sowiecji i osadzonych na stanowiskach partyjnych i nie tylko nawet w wojsku. Ciekawe jest to, że pierwsze stenogramy posiedzeń Polit Biura PRL zapisywane były w Jiddisz.....A później i do teraz tak jest. Dzieci i wnuki resortowe pochodzą od tych od tych dwustu tysięcy przywiezionych Polsce na osłodę wolności. Polska, jaka Polska -Judeopolonia-Polin. Nie należy zapominać o zbrodniczej działalności żydowskiej policji w Gettach, która z olbrzymią aktywnością i okrucieństwem po ich okradzeniu wysyłała swoich współbraci, swoje rodziny na śmierć czym zaskoczeni byli sami Niemcy gardzący nimi. Należało by też wspomnieć słowa jednego z przywódców żydów amerykańskich, dla którego: "Jedna krowa w Izraelu, jest ważniejsza niż los wszystkich żydów w Europie". Skąd on mógł wiedzieć, że po latach ta symboliczna krowa zamieni się w złotego cielca, na którym amerykański przemysł holokaustu czyli holokitu będzie bezczelnie wyciskał miliony z krajów Europy ?
 • @miarka 14:04:05
  Przecież napisałem że żydożercy to statystycznie margines który oszacowałem na 10% (szmalcownicy, skrajna kościelna niewykształcona wiejska prawica, "praworządni" Polacy np granatowa policja wykonująca sumiennie dyrektywy Hitlera...i inne szuje w tym np NSZ i inni wybitny bandyci przeklęci).

  Może przeszacowałem np o 5%.
  Podobnie z tymi co ratowali żydów... jakoś ich mało widać...mało ich było...ale byli.
  Większość Polaków była zastraszona, bierna. myślała tylko o sobie i swojej rodzinie.

  Przykazania ? Przykazania zostały zafałszowane, "poprawione" w historii
  w oryginale nie są takie piękne...
 • @kula Lis 67 15:53:48
  Zydzi sa wykorzystywani instrumentalnie przez wszyskich silnych,rowniez przez innych zydow np. Lenin,Stalin,Hitler.Obecna dzialalnosc wiaze z pozyskaniem mienia bezspadkowego przez organizacje zydow amerykanskich i wykorzystuja oni swe wplywy w mediach i samym Izraelu np. podobnie bylo ze Szwajcaria kilkanascie lat temu a chodzilo o konta nieaktywne w bankach szwajcarskich od czasow wojny.Po kilku latach nagonki medialnej zaplacili zadana sume.
 • @Oscar 16:18:56
  "Przecież napisałem że żydożercy to statystycznie margines który oszacowałem na 10%...Może przeszacowałem np o 5%.
  Podobnie z tymi co ratowali żydów... jakoś ich mało widać..."

  Na pewno przeszacowałeś dużo, dużo więcej. 5% to nie żaden margines. Może 0,05% to jeszcze dużo za dużo. Cały margines, który może być nazywany pojemnością asymilacyjną narodu to już góra 2%.
  Nie zapominaj, że ci, którzych Żydzi poświęcili na swoją "ofiarę całopalną" to byli ci najbardziej zintegrowani z polskim narodem.

  Co do ratowania Żydów to tak samo. Nie widzisz, że w Polsce za ratowanie Żyda była kara śmieci, że to był już wielki heroizm niezależnie od tego, ilu by ratujących by nie było.
  Do heroizmu nikt nie jest zobowiązany. A nam jeszcze śmią mówić że mało ???
  - A i tak tych "sprawiedliwych Polaków" było więcej jak w innych narodach, gdzie to heroizmem nie było.

  Problem co prawda w tym że to ich upokorzyło. Tylko że gdyby byli normalni to by byli wdzięczni. Upokorzyło tylko ich pychę. Ich problem. Pycha to grzech główny. Tylko oni tu są winni że szukają "kwadratowych jaj", czyli wmawiają Polakom winy nieistniejące i przeżywają swoje krzywdy od Polaków urojone w skali dalekiej od prawdziwej.

  Nie wolno się przejmować ich narracją rzeczywistości, bo to narracja rzeczywistości przez prawo - źródło myślenia matrixowego - każdy wybór okaże się zły.
  Zaczynać każde tu rozumowanie logiczne trzeba od strony duchowej, a więc najpierw sprawiedliwość, później prawo.
 • @miarka 16:57:40
  To kto w końcu odpowiada za Holocaust?
 • @Husky 17:14:30
  "To kto w końcu odpowiada za Holocaust?"

  Ten, kto go zaplanował i zrealizował... tyle że w logice normalnych ludzi.
  To wymaga uznania prawdy istniejącej niezależnie od naszej woli prawdy poznawanej, prawdy odkrywanej.
  W dzisiejszych czasach "prawdy stanowionej" czyli skrajnego pogaństwa, bezkarnych patologii i satanizmu bezkarnego tego nie ma. Wojna się nie skończyła, a winnym zostanie uznany ten, kto da sobie winę wmówić.
  A za nami już mur...
 • @miarka 14:26:08
  http://www.pch24.pl/images/min_mid_big/big/56791.jpg?r=1517243156
  Czy katolik może świętować Chanukę? Czyli rozterki prezydenta...Jest jeden Bóg – to pierwsza z Sześciu Prawd Wiary. Trzecia z nich wyjaśnia zaś, że są trzy Osoby Boskie: Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty. W Pana Boga w trzech Osobach wierzymy my, katolicy, a także inne chrześcijańskie związki wyznaniowe. Nie wierzą z kolei w Trójjedynego Boga monoteiści tacy jak muzułmanie i żydzi. Czy więc prezydent Andrzej Duda, katolik, powinien organizować w swoim Pałacu chanukowe zapalanie świec? Jako prezydent – być może, chociaż niekoniecznie. Jako katolik – z całą pewnością nie. Katolik ma swoją Wiarę, swój kult, swoje celebracje i święta. Wyznawcom innych religii trzeba okazywać szacunek należny wszystkim ludziom, ale ich błędnym doktrynom należy wyrazić jasny sprzeciw. Andrzej Duda mógłby więc złożyć wyznawcom judaizmu chanukowe życzenia – dajmy na to: aby ten czas był dla nich rodzinny. Jest wszak głową państwa, w którym żyje pewna grupa żydów. Prezydent powinien bez wątpienia prezentować wobec nich serdeczne odruchy, nie zapominając jednak, że liczba judaistów w Polsce jest niewysoka i cnota sprawiedliwości wymagałaby złożenia analogicznych życzeń również innym grupom – przynajmniej tym porównywalnym liczebnie z gminami żydowskimi, którym poświęca się wiele uwagi. Prezydent-katolik nie powinien jednak uczestniczyć w celebracjach niekatolickich, w tym w judaistycznych. Nie jest bowiem ani świadkiem Jehowy, ani muzułmaninem, ani żydem. Chrześcijaństwo, owszem, wyrosło z religii mojżeszowej, ale judaizmem nie jest. My, katolicy, wierzymy w Boga Abrahama, Izaaka, Jakuba, jednak za sprawą Pana Jezusa Słowo stało się Ciałem. Wiemy więc – inaczej niż pobożni żydzi w starożytnym Izraelu – że są Trzy Osoby Boskie. Żyjący dziś żydzi odrzucają Boskość Pana Jezusa i nie wierzą w Trójcę Świętą, mimo że te prawdy zostały objawione dwa tysiące lat temu. Wielce problematyczne jest w tym kontekście stwierdzenie, że starozakonni wierzą „w tego samego Boga” co chrześcijanie. Dlatego też doktrynalnych błędów powielać i pochwalać nie należy. Żeby zaś modlić się za żydów, nie potrzeba modlić się z nimi. Prezydent Duda dźwiga na sobie odpowiedzialność za państwo jako całość i naród jako wspólnotę. Głową państwa jest się jednak 5, 10, 30, rzadziej 60 lat, zaś katolikiem – całą wieczność. Dlatego wypełnianie katolickich obowiązków wynikających z chrztu i przynależności do Kościoła powinno być dla niego (i każdego z nas) priorytetem. Urządzając zapalanie chanukowych świec w swoim Pałacu prezydent stracił równowagę między tym co ważniejsze: duchowe, a tym co mniej istotne: materialne – polityczne. Poszedł o krok za daleko. Życzenia dla społeczności żydowskiej byłyby gestem absolutnie wystarczającym. I duchowo bezpiecznym.

  Michał Wałach


  Ps...... a czy w knesecie świętuję Boże Narodzenie ? Duda katolik? Sami widzicie jaki z niego katolik!!!!
 • @miarka 17:26:36
  Jaka jest rola żydów w holokauście
  OTO JEST PYTANIE.
  Czy stąd ten kwik!
 • @Oscar 16:18:56
  Trochę matematyki.
  Jeżeli żydzi stanowili przed wojną 5% społeczeństwa a żydożercy stanowili też np 5% społeczeństwa Polskiego to
  każdy żyd mógł się spotkać z żydożercą bo ci ostatni oczywiście prześladowali żydów a więc szli tam gdzie byli żydzi.
  Czyli 100% żydów spotykało się z Polskimi żydożercami.
  Na tej "matematyce" bazują pewnie oceny żydowskie w kwestii postawy Polaków w czasach okupacji.

  Z drugiej strony bardzo mały procent żydów napotykał Polaków ratujących żydów (większość zginęła , nie został uratowana).
  żydów było 5% obywateli Polskich a to znaczy ratujących żydów Polaków musiało być dużo mniej niż 5% .. bo rzadko który żyd miał takie szczęście...wniosek, Polaków ratujących żydów było dużo mniej niż 5% (np 1% albo i mniej).
  Dochodzimy do szacunków że żydożerców mogło być tylu co żydów
  a Polaków ratujących żydów dużo mniej.

  Rachunki mocno przybliżone (nie pamiętam dokładnie liczb) ale sposób rozumowania poprawny...i wnioski też.
 • Jasne, Adolf tez był Polakiem!!
  http://wprawo.pl/2017/09/23/daily-mirror-o-hansie-franku-polski-masowy-morderca-muzeum-w-auschwitz-interweniuje/
 • Nienawidzą nas, bo są małoduszni i tchórzliwi.
  Tak pisał G.K.Chesterson"...Sympatja ta nie opierała się na pochwałach dla Polski, gdyż jak prof. Sarolea zaznacza, pochwały dla Polski są nienaturalnie rzadkie u nas. Wypływała ona prawie w zupełności ze skarg na Polskę, których w każdym razie nie było mało. Wyrobiłem sobie sąd o Polakach patrząc na ich nieprzyjaciół. I doszedłem do przekonania, że była to niemal bezsprzeczna prawda, że ich nieprzyjaciele byli nieprzyjaciółmi wielkoduszności i męstwa. Jeżeli ktoś był zwolennikiem niewolnictwa, lichwy, terroryzmu i całego grzązkiego błota materjalistycznej polityki, to zauważałem, że do tych upodobań dodawał on zwykle namiętną nienawiść do Polski. Mógł on być sądzonym w świetle tej nienawiści, a doświadczenie wykazało, że sąd ten był słuszny. "
 • @trojanka 18:00:33
  "Jasne, Adolf tez był Polakiem!!"
  - a Hans Frank "polskim masowym mordercą".

  Czy dużo trzeba? Hitler tak samo mógł być wyzwolicielem Żydów z polskiej niewoli - czyż Żydzi nie witali hitlerowców kwiatami?

  A to: http://www.penera.pl/upload/images/polskie_obozy_smierci_2015-02-16_11-05-51_middle.jpg
  a to: http://ztuba.pl/wp-content/uploads/2015/10/polskie-obozy-smierci-swiadomy-4.jpg
  ... a film "Jak rozpętałem II Wojnę Światową"?

  Procedury nienawiść-krzywda, czyli "prawdy stanowionej" przeciw Polsce, a z roszczeniami bez umiaru ruszyły. Albo się obronimy, albo po nas.
  I niech ktoś się nie łudzi, że idzie tylko o "mienie bezspadkowe"...
 • @trojanka 18:00:33
  A II wojnę światową wywołali Polacy.
  Konkretnie ten typek :

  https://pbs.twimg.com/profile_images/868049876940206080/WT0AId8A_400x400.jpg
 • @Husky 17:43:23
  Czyli jednak chodzi o to, co żydzi lubią najbardziej? O pieniądze! Wszystko się układa w logiczną całość, dzisiejsze Niemcy (jak hitlerowcy) nadal posługują się żydami jak swoimi psami. Ustawa o reprywatyzacji w USA już gotowa ma nr447, to na jej podstawie żydzi otrzymają od Polski odszkodowanie za utracone kamienice w czasie holokaustu. Jeżeli Polska im nie wypłaci to "ONI" będą nam przy odzyskaniu reparacji szkodzić-smrodzić. Oni będą mieli również wpływ na wysokość tych reparacji- wiadomo bowiem że tak dużych pieniędzy Niemcy nie mają tylko ponad 3 biliony ojro długu!. Niemców wydoili czas na Polskę. No i mamy drugie dno ataku na Polskę, z powodu ustawy reprywatyzacyjnej, a żydom znów mamona przysłania zdroworozsądkowe myślenie, jakie to przykre a zarazem, żałosne i niebezpieczne. Jak szukano "złotego pociągu" w Wałbrzychu, to od razu Żydzi ogłosili, że złoto z tego pociągu jest ich. Wprawdzie pociągu ani złota nie ma, ale w takim razie oddajmy im całą zawartość tego tunelu i niech się raz na zawsze od Polski odpierdolą. Jak widać, holocaust NICZEGO ich nie nauczył. 80 ton złota Polski Niemcy ukradli a 3 tony odebraliśmy gdzie jest 77 ton? gdzie pytam, gdzie, gdzie reszta pytam historyków gdzie, a prezydent Duda jeszcze będzie paradował z tym prezydentem oszustem z Izraela, no to będziemy my też paradować w marszu żywych na żywo. Jak widać cała Polska budzi zainteresowanie środowisk żydowskich aż do jej stuprocentowej kolonizacji i wykreślenia z mapy. Oddawanie Polski po kawałku nic w tej sytuacji nie zmieni. Należy zwyczajnie tupnąć nogą i zawołać poszli won!
 • @Oscar 17:48:44
  Spis żydów w Polsce z 1939 mówi o ok. 2,6 miliona.
 • @trojanka 18:00:33
  Henryk Pająk udowadnia w swoich książkach, że większość hitlerowskiego aparatu władzy, w tym Hans Frank, była żydami lub pół-żydami. Międzynarodowi żydzi mieli i nadal mają więc swój interes, aby przemilczać pochodzenie swoich rodaków- okrutnych zbrodniarzy nie tylko w aparacie sowieckim, ale i hitlerowskim. Patrzcie Polacy, ile Polska dostaje od Niemców – obozy koncentracyjne, udział w holokauście,pracę przymusową w czasie 2WŚ, pracę na saksach, stare samochody, polskojęzyczną opozycję i na koniec Hansa Franka a za niedługo innych „polskich masowych morderców”, i imigrantów…. No nie mają umiaru w obdarowywaniu Polski…
 • @trojanka 18:00:33
  Proponuję w jednym z Niemieckich Obozów Koncentracyjnych zorganizowanie wystawy. Niemieckie obozy koncentracyjne na terenie Niemiec. Pierwsze obozy koncentracyjne zostały zorganizowane w III Rzeszy w 1933 r. Dachau pierwszy obóz koncentracyjny (niektóre źródła wskazują, że pierwszym niewielkim obozem, założonym 12 marca 1933 r. był obóz Dürrgoy, obecnie dzielnica Wrocławia). Jeszcze w roku 1933 SA i SS oraz policja zorganizowały kolejne obozy, m.in. w Oranienburgu, Berlinie (tzw. Columbia-Haus), Królewcu (Quednau), Papenburgu, Esterwegen, Kemna bei Wuppertal, Sonnenburgu, Sachsenburgu, Lichtenburgu. W 1934. W następnych latach założono obozy w: Sachsenhausen (1936), Buchenwaldzie (1937), Mauthausen (1938), Flossenbürgu (1938) oraz obóz dla kobiet w Ravensbrück (1939). Skoro Niemiaszki nie znają własnej historii to im przypomnimy. Tylko czy w III RP ktoś się odważy, tj. tzw. będzie zgoda polityczna.
 • @trojanka 18:00:33
  Tu piszą w Israelu o nowym prawie.

  http://www.jpost.com/Diaspora/Antisemitism/How-I-became-public-enemy-No-1-in-Poland-540089?utm_source=newsletter&utm_campaign=29-1-2018&utm_content=how-i-became-public-enemy-no-1-in-poland-540089
 • @trojanka 18:00:33
  Prezydent Izraela niech jedzie obchodzić wszelakie święta ale do swoich niemieckich przyjaciół a od Polski proszę się odczepić. Nie chcemy na naszej ziemi fałszywych żydów czyhających tylko na kasę od nas. Zrobić pilnie zestawienie współpracy żydowskiej z Hitlerowcami jak i Sowietami przy prześladowaniu i mordowaniu Polaków!!! Te wasze żydowskie wycieczki niby młodzieży proszę także skierować już do Niemiec. My was wszystkich już nie chcemy!!! Żyd = zawsze kłopoty! Bulimy za te żydowskie miejsca turystycznych pielgrzymek: obozy, cmentarze, jakieś muzea żydów i inne wariactwa. Austria np. pozostawiła samym sobie obozy zlokalizowane na ich terenie. Pilnują nie dbają. Gliński przeznaczył 50 milionów na renowację cmentarza żydowskiego, musiał bym przeklnąć ale się wstrzymam.....Za jakie grzechy publiczne pieniądze są wydawane na żydowskie ekstrawagancje? ? Niech żydzi sami to utrzymują. Jeżeli żydzi będą się tak dalej zachowywać aby tylko szkodzić Polsce to należy się zastanowić nad organizacją takich cyrków w Polsce . Nie może być tak aby ktoś przyjeżdżał do naszego kraju aby pluć na Polskę i Polaków. Ostatnie wydarzenia świadczą tylko o wrogości wobec nas. Do Niemców żydzi już nie mają takich pretensji bo Niemcy zapłacili. .
 • @kula Lis 67 18:55:44
  a ilu było żydów w granicach Polski powojennej ?
  Bo kresach to nie Polacy byli większością narodową ale Ukraińcy, Litwini, Białorusini.

  Trzeba by te fakty jakoś uwzględnić.
  Na "oko" w granicach powojennych Polski żyło no ok połowy tych żydów.
  im dalej na wschód tym było ich więcej... stamtąd przyszli jako chazarzy.

  Czyli mniej więcej wychodzi na moje szacunki...ok 5% żydów w Polsce o granicach dzisiejszych.

  To oczywiście tylko szacunki.. chodzi o pokazanie proporcji, procesów, zjawisk...bo żydowska propaganda te proporcje całkowicie zakłamuje.
 • @kula Lis 67 19:26:09
  przyczepili się do Polski jak rzep!!udają że nie wiedza o kolaboracji żydów , o policji żydowskiej w gettach o służeniu Stalinowi.Po prostu kryształ.Tylko Polacy im przeszkadzają.
  Myślę, że Polacy i Polki,polskie dzieci , te wszystkie ofiary niemieckiej nazistowskiej kaźni, po prostu płaczą przed Bogiem na to co się wyprawia!!
  Obóz kaźni polskich dzieciaczków w Łodzi, niemiecki nazistowski.Wg terminologii żydowskiej zapewne polski obóz koncentracyjny dla dzieci polskich w Łodzi, ładnie brzmi???
  https://youtu.be/f6sEumwqxz0

  hmm strona izraelska , chyba antysemita to pisał, skandal!!!
  https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html


  Również łeb podnoszą ramie w ramie z nimi banderowcy, haukają na temat tej ustawy!Charakterystyczne jak wespół zespół pracują.


  Żydzi którzy byli aktywni w oficjalnych komunistycznych aparatach terroru (w Związku Radzieckim i za granicą) i którzy kierowali nimi , nie robili tego, oczywiście, jako Żydzi, ale raczej jako staliniści, komuniści i "ludzie radzieccy". Dlatego łatwo jest zignorować ich pochodzenie i "grać głupiego": co mamy z nimi zrobić? Ale nie zapominajmy o nich. Mój własny pogląd jest inny. Uważam za niedopuszczalne, że dana osoba będzie uważana za członka narodu żydowskiego, kiedy robi wspaniałe rzeczy, ale nie jest uważana za część naszego ludu, kiedy robi zadziwiająco nikczemne rzeczy.
 • @kula Lis 67 19:26:09
  PS. Miałam zapisanych pare filmów znalezionych podczas szusowania po sieci.Miały tytuł "Jak Polacy pomagali żydom" i wiele innych na powyższy temat .Zostały usunięte!!!
 • @kula Lis 67 19:36:15
  żydowski redaktor TVN, Morozowski, właśnie opowiedział historię wg której polski Żyd dał się wywieźć na roboty do Niemiec, bo obawiał się polskich szmalcowników. Zastrzegł się, że nie wie, czy to prawdziwa opowieść.

  ścierwo

  http://bi.gazeta.pl/im/4c/0f/cb/z13307724IER,Andrzej-Morozowski--dziennikarz-TVN24.jpg
 • @Oscar 19:43:04
  "Gdy wieje wiatr historii, ludziom jak pięknym ptakom rosną skrzydła, natomiast trzęsą się portki pętakom."
 • @trojanka 19:47:54
  "Rząd to nie to samo, co ruch społeczny. Rząd ugaduje się na salonach, poza naszymi plecami, jak to miało miejsce potajemne spotkanie polskiego rządu z izraelskim w Izraelu, zdradzone poprzez wypadek drogowy kolumny polskiej delegacji w tym nieprzyjaznym dla Polski kraju. Rząd jest przecież w stałej telefonicznej łączności z Izraelem, wysyła przedstawicieli i negocjatorów, niekoniecznie stając się głosem polskiego narodu. "Taka postawa Izraela spowoduje w Polsce jedynie falę antysemityzmu. Interesy Polski powinny oczywiście być bronione"... Nie ma co do tego obaw, bo Polacy nie noszą w genach antysemickich nastawień. Zresztą mówienie o antysemityzmie jest nieuprawnionym uogólnieniem, czyli przerzucaniem krytyki wobec żydów na wszystkie ludy semickie. A tego przecież czynić nie wolno, gdyż żydzi stanowią tylko ok. 8% spośród semickich ludów. Polacy są rozsądnym narodem, który potrafi także wśród żydów odróżniać szlachetnych ludzi od łotrów i nie osądza ryczałtowo nikogo, lecz odnosi się do konkretnych spraw i postaw. A propos 1968 r, to ten rzekomy antysemityzm był sprowokowany przez Izrael, celem uzyskania posiłków na wojnę z Egiptem i je dostał. Nie piszmy czarnych scenariuszy, bo to nie ma sensu.
 • @kula Lis 67 20:29:36
  No nie wiadomo, może właśnie o to chodzi, żeby spowodować fale antysemityzmu i tym bardziej akcentować konieczność "zadośćuczynienia" przez złą Polskę.
  Oczywiście ,że Polacy nie mają żadnego genetycznego antysemityzmu, to bzdura, Polacy potrafią pozwolić wejść sobie na łeb,, niestety!Bo chcą być postrzegani jako otwarty, życzliwy naród, który sam będąc wiele lat w niewoli,rozumie to i mając tę empatię chce pomóc innym.Nawet zapędzamy się za daleko w tym mesjaniźmie!
  Swój naród przede wszystkim, bo ani się spostrzeżemy jak nas nie będzie.

  Już nie jest dobrze z demografią i poziomem życia, skoro ludzie uciekają z kraju i sie zabijają!!O to chodziło?????????

  Ale szantażowanie nas słowem kluczem i oskarżeniami na każdym kroku, powoduje słuszny opór !Ileż można to znosić!Mam wrażenie, ze Polska została wytypowana na chłopca do bicia.Tak jak czasem w szkole banda wybiera najsłabszego w jej mniemaniu, żeby się nad nim pastwić!
 • @kula Lis 67 20:29:36
  Dobra rzecz!!
  https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/7982-miedzy-kielcami-jedwabnem-a-wolyniem-nikt-nas-nie-uszanuje-jesli-nie-bedziemy-szanowac-sie-sami

  Między Kielcami, Jedwabnem a Wołyniem. Nikt nas nie uszanuje, jeśli nie będziemy szanować się sami Wyróżniony
  Napisane przez Piotr Lewandowski
 • @Oscar 13:36:39
  "Najwięcej było tych zastraszonych i biernych co nic nie robili i bali się "widzieć" czy wiedzieć gdzie są żydzi. Oni chcieli żyć."

  A Ty co? Skąd wiesz? Wojnę z nimi przeżyłeś, miód i wino z nimi piłeś?

  W czasie wojny największym zmartwieniem i obowiązkiem jest przeżycie własne i swojej rodziny i nikt nie ma obowiązku, by nadstawiać karku za innych. Jeśli były to tylko szlachetne wyjątki ratujące żydów pod groźbą śmierci, to było to ich wyborem, nie obowiązkiem.

  Nie masz prawa osądzać tych, którym było miłe życie i nie chcieli go narażać na jeszcze większe zagrożenie niż to, jakim była wojna uknuta i sfinansowana przez żydowskich bankierów, na której nikt inny, tylko oni się wzbogacili.
 • @trojanka 20:57:28
  To jest straszne podejrzenie! Ale - już jest! I dlatego Netanjahu żąda... - Stanisław Michalkiewicz.

  https://www.youtube.com/watch?v=pHggzegvhCw


  Ps..Jeżeli tak się stanie, to historia Polski raczej, nie zapisze złotymi zgłoskami, działań szanownych braci. W wyniku tych działań, może przykryć, nas, całun śmierci. Polacy (jeśli się nie obudzą, po komentarzach wnioskuję, że to będzie trudne) będą parobkami żydów i o ironio dzięki Dobrej Zmianie! Zdelegalizować wszystkie organizacje, fundacje żydowskie w Polsce łącznie z gminami żydowskimi. Wywalić na kopach won! Jak to zrobił Putin w Rosji. Gudłajstwo paszli w chooj! Szuje, kłamcy, wyłudzacze, dwulicowe kanalie. Przypomnijmy sobie co zrobiono z Jugosławią. No to teraz wiemy co nasi żydowscy partnerzy, specjaliści od kasy, z Izraela i USA dla nas szykują. Zapewniam, że w następnym " holokauście " czy jakoś tak, żydostwo nie będzie miało żadnych szans. Nawet głupi Polacy nie będą ich bronić.
 • @trojanka 20:57:28
  Bardzo ciekawe jest, że informacja o zmianie ustawy o IPN tak szybko dotarła z kuluarów polskiego sejmu albo senatu do knesetu i rządu izraelskiego i tak szybko napisali i wysłali instrukcję dla ambasadorki. Myślę, że mało który Polak wiedział o tej zmianie. Gdzie jest to nasze państwo, były mister finansów Izraela odpisał mi na fejsie, że oni Polaków mają za zbrodniarzy i podał przykłady Kielce i Jedwabne. Niechże w końcu powstanie raport dotyczący tych spraw. Niechże nadaje na cały świat anglojęzyczny kanał telewizyjny wyjaśniający te sprawy. Klaso polityczna Polski bierz się do roboty. Darmozjady z naszych uniwersytetów po co wy tam jesteście, jeżeli nawet tego nie potraficie to jesteście niepotrzebni nam. Gowin do dymisji. To trzeba wszystko naświetlać w Izraelu i na cały świat! To prezydent i premier wraz z tym nowym Czatupowiczem ... powinni postawić veto Izraelowi .. to za ich przyczyną żydzi powinni być doszkoleni, doinformowani o całej prawdzie z czasów II wojny światowej, powinno się poinformować jak żydzi wiernie i bezgranicznie służyli Niemcom i sowietom, jak owładnęli w nagrodę od sowietów władanie nad Polakami .. gdzie były nimi obsadzane, prokuratury, sądy, rządy, uczelnie, kultura, media i tak jak Geremek powiedział "jak ja nienawidzę tych Polaków", chociaż polska bezdzietna rodzina Geremków ukryła go przed Niemcami dając swoje nazwisko... co z nami i z naszą gospodarka zrobił chazarski tępy po WUMLu żyd Bucholtz alias Balcerowicz do dziś są odczuwalne skutki okradzenia z oszczędności - ta reforma Bucholtza alias Balcerowicza to był gwóźdź do trumny Polski...Czas na podanie nazwisk żydowskich sędziów i oprawców z NKWD i UB, którzy mordowali naszych bohaterów. Władcy obecnej Polski walczcie o nasz honor i godność! Dr Kurek: Gdyby żydzi mieli ratować Polaków, to nie ocalałby żaden Polak!

  http://dzienniknarodowy.pl/dr-kurek-gdyby-zydzi-ratowac-polakow-ocalalby-zaden-polak-wideo/
 • Wszystkich, którym dobro Polski i Polaków oraz los naszych potomnych leży na sercu zachęcam do podpisywania petycji
  Protest Antywojenny
  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_RP_Andrzej_Duda_Protest_Antywojenny/
 • @detektywmjarzynski 19:11:12
  Dudłaja trzeba pogonić, to i groźby wojny nie będzie.
  Nie chodzi o wyrzekanie się wojny w ogóle, a o udział w nie naszej wojnie. Od tej jak najdalej. A nam wróg zewnętrzny nie zagraża - wewnętrzny tak.
  Pogonić Dudłaja i innych wewnętrznych gudłai! Odzyskać jedność i spójność wewnętrzną.
 • @miarka 14:26:08
  "...90% dzisiejszych "Żydów" to Chazarowie, "biali Żydzi", pogańskie plemię azjatyckie, które przyjęło judaizm jako swoją religię, ale tylko pro-forma."

  Tak, to było plemię "czcicieli fallusa" i ponieśli te swoje "czczenie" na cały świat poprzez zawiadywane przez swoich wyznawców instytucje medialno-propagandowe i przemysłu rozrywkowego.
 • @miarka 20:09:03
  Patrząc na stale obsuwającą się pozycję Polski na arenie międzynarodowej, liczne szturchańce i wręcz kopniaki zadawane zarówno Narodowi Polskiemu i Polsce przez co raz to innych "przyjaciół", stwierdzić należy, że polska polityka zagraniczna znajduje się w powijakach, niezdolna do jakiekolwiek działania naprawczego, o wyprzedzającym i zapobiegawczym już nie mówiąc. Okazuje się, że nie wystarczy bycie profesorem, znajomość z Prezesem od kilkudziesięciu lat, aby stać się choćby namiastką takich tuzów polityki zagranicznej jak Mazarin, Richelieu, a współcześnie choćby taka Sekretarz Stanu Madeleine Albright. Polska, od czasów przedrozbiorowych, a więc I Rzeczypospolitej nie miała szczęścia posiadać żadnego męża stanu w dziedzinie polityki zagranicznej, z wyjątkiem być może Becka - ale ten raczej zasłużył się źle rozumianymi dumą i odwagą, a w czasach PRL - ministra Rapackiego, którego polityczne dziecko żyje i funkcjonuje do dzisiaj (strefa bezatomowa i KBWiE). To ostatnie oczywiście wsparte było przez siłę armii i dyplomacji ZSRR, niemniej jednak większość osób wie czego dotyczył tzw. Plan Rapackiego. Od tego czasu ewentualne sukcesy na arenie międzynarodowej święciły raczej służby specjalne, wspierane przez liczne zastępy dyplomatów średniego szczebla. Dzisiaj zaś w dyplomacji panoszą się profesorowie, doktorzy, krewni i znajomi królika, z dyplomacją mający tyle samo wspólnego, co plecak z dyplomatką. Powszechnym w PRL było kształcenie średniego personelu, a i wyższego - do konsula, a nawet ambasadora na moskiewskiej MGIMO, uznawanej w świecie za drugą co do prestiżu szkołę dyplomacji. Absolwenci tych uczelni, poza szkołą dyplomacji i to przez duże D, wynosili także znajomość na najwyższym poziomie kilku języków obcych, łącznie z niektórymi narzeczami. Oczywiście słuszną jest teza, że MGIMO to przybudówka służb specjalnych wcześniej ZSRR, a obecnie Rosji, ale która placówka dyplomatyczna i dyplomata wolny jest zarówno od podejmowania działań wywiadowczych (tzw. biały i szary wywiad), jak też i kontaktów z funkcjonariuszami służb specjalnych? Zgoda, przyszło nowe, i trzeba było radykalnie zmienić kierunek sojuszy, a tym samym i miejsce kształcenia funkcjonariuszy dyplomacji. Niestety, po porzuceniu MGIMO, wywaleniu ze służby jej absolwentów, nie podjęto żadnych, ale to żadnych starań, aby zapewnić sobie dopływ wysoko kwalifikowanych kadr. Nic bowiem nie słychać, aby do dyplomacji trafiali wyłącznie najlepsi absolwenci zachodnich szkół dyplomacji - np. Uniwersytetu Harvarda (Kennedy School of Government) czy Londyńskiej Akademii Dyplomatycznej przy Uniwersytecie Westminster, Uniwersytetu w Oksfordzie oraz London School of Economics, a nawet choćby rodzimej The European Academy of Diplomacy. Nadal do służby trafiają w pierwszym rzędzie "fachowcy" z kręgu bliskiego Prezesa, jego najbliższych akolitów. A skutki widzimy gołym okiem. I zamiast fetować sukcesy, marnotrawimy siły i czas na odpieranie fali ataków (całkowicie niezasłużonych i niesprawiedliwych), aby odrabiać poniesione straty wizerunkowe, a co za tym idzie całkowicie wymierne w twardej walucie. No ale dopóki zarówno sam Prezes jak i stawiani na czele resoru profesorowie z łapanki (sam minister mówił o zaskoczeniu propozycją na dzień przed nominacją) to takie będą prestiż, ogląd i pozycja Polski w świecie. Bo polityka i dyplomacja to nie gesty i oficjalne rozmowy, briefingi i konferencje na których ich uczestnicy wygłaszają zwykle nic nie stwierdzające, ani nic nie zaprzeczające komunały, lecz dyplomacja to twarda, bezlitosna walka toczona przez zahartowanych i przygotowanych do boju harcowników, n ie tych ze świecznika, a właśnie tych, którzy dzięki latom i rutynie wiedzą za jakie sznurki pociągnąć, kogo o co prosić, a kogo zmusić do oczekiwanego stanowiska i zachowania. Tymczasem jest jak jest, i oczyma wyobraźni widzę, jak Izrael i KE wespół zespół zabiorą się za Polskę za ustawę o IPN. Powód oficjalny jest i będzie błahy, ten nieodkryty wiadomy - dalsze osłabienie Polski, aby nie wybiła się na samodzielność, aby nie roiła sobie żadnych reparacji i odszkodowań, aby nie roiła sobie marzeń o Trójmorzu. I kto ma temu przeciwdziałać? Czaputowicz - wolne żarty. No, "wielki" sukces Czaputowicza, reparacje zastąpił dyskusją, jeszcze będziemy musieli płacić niemieckim ekspertom za udział w dyskusji, ale geszeft! Ciężko mi znaleźć w naszej najnowszej historii ministra spraw zagranicznych, który nie był żydem.
 • @kula Lis 67 10:27:40
  "Polska, od czasów przedrozbiorowych, a więc I Rzeczypospolitej nie miała szczęścia posiadać żadnego męża stanu w dziedzinie polityki zagranicznej, z wyjątkiem być może Becka - ale ten raczej zasłużył się źle rozumianymi dumą i odwagą".

  Beck był Żydem i to rumuńskim. Mimo pozorów sprawności zaufnie w nim pokładane było iluzją, tak samo jak i układy międzynarodowe w które Polska wtedy weszła, a skutki jego polityki były gorzej jak opłakane.
  Do prowadzenia polityki państwa MUSZĄ być dopuszczane wyłącznie elity własnego narodu.
  Co innego prawa obywatelskie żeby z nich korzystać, a co innego odpowiedzialność za państwo.
  I to dotyczy nie tylko biernych "praw wyborczych" (możliwości bycia wybranym na stanowisko publiczne), ale i czynnych (możliwość głosowania). To rodzący tragedie narodowe błąd, że obywatele polscy niezasymilowani z Narodem Polskim mogą uczestniczyć w życiu Politycznym Państwa Polskiego. To głupota - żadne państwo nie ostoi się wobec zdrady wewnętrznej, a taka sytuacja, kiedy głos niezintegrowanego liczy się tak samo jak głos patrioty zachęca do zbrodni zdrady, korupcji i agentury.
  Pisałem niedawno notkę: http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/141323,zdelegalizowac-pania-wiceminister
  Nie została usunięta, a była dobra okazja, bo były zmiany w rządzie. I co? Teraz poblicznie klaskała polakożerczej ambasador Izraela, kiedy każdy normalny polski urzędnik powinien żądać jej odwołania. Trzeba więc jeszcze raz dobitnie domagać się odwołania pani wiceminister Gawin.
  Trzeba w ogóle domagać się odebrania niezasymilowanym obywatelom w tym Żydom czynnych i biernych praw wyborczych.
  W ogóle sytuacja, kiedy Żydzi w Polsce bardziej dbają o rację stanu Izraela a nie Polski robi z nich wrogą Polsce i Polakom agenturę.

  Dopóki więc ten stan trwa, trzeba żądać żeby opuścili Polskę. Z wielu już krajów byli przeganiani - teraz dochrapali się tego i w Polsce.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031