Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
211 postów 3247 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Kiedy Żyd zrobi coś złego, przestaje być Żydem!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Funkcjonuje w świecie mit „Żyda dobrego człowieka”. Mocno koreluje on z istotą „narodu wybranego”. Rabini też twierdzą że tak, „Żyd to dobry człowiek”.

I nie ma powodu, żeby się z nimi nie zgodzić. Nawet z jednym rabinem, który stwierdził że „Żyd to zawsze dobry człowiek”. Zresztą nawet nie musiał tego mówić, bo już sama logika zawarta w twierdzeniu „Żyd to dobry człowiek” nie dopuszcza tu wyjątków.

No i jakże może być inaczej skoro człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boga, a Bóg jest dobry. Co prawda wiara że Bóg jest jeden istniała i przed Abrahamem, ale to dopiero od niego zaczęło się upowszechnianie wiary w Boga (pisanego przez duże B dlatego że jest jeden).

Poprawnopolityczni (ideologia pochodna od satanizmu) mawiają nawet, że twierdzenie iż jakiś „Żyd to zły człowiek” to już antysemityzm – do czego niektórzy już dodają że taką krytykę trzeba zwalczać bo to ... przestępstwo. I znowu literalnie, a nawet „legalistycznie” patrząc to mają rację – przecież jeszcze ktoś gotów pomyśleć że każdy. – A tak patrząc, to mogą nawet do sądu się skarżyć... I wygrać, bo „wszyscy wiedzą” że „Żyd to dobry człowiek”, i że takim Żyd był od zawsze, tj odkąd zaczął być Żydem, a nawet wcześniej - bo już kiedy Bóg go wybrał (tak, już wtedy Żyd był dobrym człowiekiem – w Bożym planie). A do czego wybrał?... No, tu już lepiej Żydom nie wypominać po co, bo też będzie antysemityzm.

 

Jednak ta sama przywołana powyżej logika dopomina się od razu, żeby ją spytać co będzie jak Żyd zrobi coś złego, np. skłamie? Czyż Żyd różni się tu od innych ludzi?

Jak wszyscy wiedzą kłamstwo to już grzech śmiertelny, złamanie VIII Przykazania Bożego, bodajże najczęściej w ostatnim czasie łamanego w świecie przykazania z powodu rozpętanej przez Benjamina Netanjahu wojny żydowsko-polskiej – który pierwszy rzucił kamieniem kłamstwa oficjalnie (nieważne, że posłużył się ambasadorką) – z wyżyn swojej pozycji politycznej (wcześniejsze przedbiegi Holokaust Industry, mediów, a nawet „pomyłka Obamy” nie miały takiej rangi). Tyle fałszywych świadectw przeciwko Polakom, kłamstw i fałszywych uogólnień, co się ostatnio pokazało to „świat nie widział”, choć podobno była i podobna akcja przed rozbiorami, nawet oświeceniowe autorytety były w to zaangażowane.

Netanjahu jawnie skłamał, bo wie, że akcja przeciwko niemu jako Żydowi będzie trudna – bo kto się poważy? Jednak kłamstwo jest kłamstwem, a to kłamstwo jest bezdyskusyjne – tu się nie da powołać na talmudyczną relację Żyd-goj.

- No bo jak Żyd powie, że kogoś nie uważa za swojego bliźniego, to i Przykazanie mu daje możność okłamywania go ile wlezie, czy pomawiania go o co zechce. Racji jednak nie ma, bo okłamanie to liczy się nie z tytułu samego wypowiedzenia kłamstwa, i nie od czasu wypowiedzenia kłamstwa, a z tego tytułu, iż strona przyjmująca kłamliwe oświadczenie zostaje okłamana, czyli przyjmie kłamstwo jako prawdę i na tej podstawie wyrobi sobie opinię i podejmie określone działania lub nie, a więc i od czasu kiedy kłamstwo wywoła swój zły skutek. - Przy tym ważne też, iż liczy się tyle kłamstw, ile osób zostało okłamanych, bo i każda mogła odebrać kłamstwo w inny sposób, a więc i na tej podstawie dokonać innego złego czynu lub rodzącego zły skutek zaniechania.

Kłamstwo jest grzechem, ale choć nie jest czynem przestępczym ani zbrodniczym bezpośrednio, to jest surowo karane z tytułu sprawstwa kierowniczego. Tu ograniczenie kary za kłamstwo w nowelizacji ustawy o IPN do 3 lat jest bez sensu.

Za niektóre kłamstwa stanowiące fałsz jako prawdę (prawda stanowiona) i doprowadzające do zbrodni – np. wojennej, czy wyłudzenia, albo kradzieży na wielką skalę, kara śmierci to może być mało.

Uważa się że kłamstwo jest „tylko” słowem i lekceważy sugerując, że można się przed nim bronić, ale to jednak sprawa poważna, bo ma ono jednak moc sprawczą wobec której obrona jest praktycznie niemożliwa. Kłamca przekazuje swoją moc sprawczą okłamanemu, czy zwiedzionemu albo zmanipulowanemu, i ten albo podejmie czyn krzywdzący lub zabójczy sam, albo uzyskaną moc sprawczą przekaże dalej, aż w końcu trafi się przestępca, niesprawiedliwy, czy zbrodniarz bezpośredni.

Okłamani jednak, choć grzech mają i jego skutki odczują, to winy w sensie prawnym tu nie ponoszą – winę ponosi wyłącznie kłamca pierwotny. I na Boga, że nie dał w Przykazaniu precyzyjnej definicji słowa „bliźni” winy tu nie zrzuci.

Sprawa nie jest na tyle prosta żeby stwierdzić, że człowiekiem jest „każdy i zawsze”. Na pewno człowiek jest to istota kultywująca człowieczeństwo „z górnej półki”, czyli wobec jego najlepszego zrozumienia. Tak więc „bliźni” oznacza nawet nie brata, ale więcej jak bliskie pokrewieństwo, bo oznacza „drugiego ja” w człowieczeństwie – wszak wszystkie Przykazania stanowią „słowa życia” i dotyczą tematu „jak być człowiekiem”.

A tu już według adresu tego kłamstwa Netanjahu tym „nie bliźnim”, czyli „gojem”, albo „ludzkim bydłem” mają być wszyscy ludzie na świecie prócz Żydów – bo to do nich kierowane są kłamstwa na temat i Polaków, i Narodu Polskiego. Oni mają być „tylko” okłamani ale i tym kłamstwem podjudzeni przeciw Polakom – bo ten końcowy zły skutek, to to przede wszystkim oni mieliby ponieść.

.

Żydów Netanjahu nie okłamał, ale innych to już okłamał. I teraz znów pytanie – czy kłamstwo jest tylko wtedy, kiedy się okłamie wszystkich, czy większość, czy wystarczy że zostanie okłamanym ten, kto w zamiarze miał być okłamanym? Bo już najgorszym kłamstwem jest kiedy cała światowa opinia zostaje okłamana i w efekcie zamiast bronić ofiar pomówień broni jej sprawców. Starczą dwie zbrodnie najgłośniejsze: Jedwabne i Kielce. W pierwszej stali za tym Niemcy, w drugiej Żydzi z UB. A co jest trąbione na świat?

– Tu jest to już czyn zbrodniczy Netanjahu - bo pomówienie Narodu Polskiego było na wielką, globalną skalę. I to było zrobione celowo, bo z zaskoczenia (news, sensacja, zmiana, pierwsze strony, błyskawiczne rozpowszechnienie na cały świat, zmasowana akcja, idzie przebierać w reakcjach dla dalszych akcji wojennych – z punktu widzenia wojny to dezinformacja). – Zrobione kiedy nikt się tego nie spodziewał bo ustawa była już przygotowywana nie tylko że długo i jawnie, ale i w konsultacji z rządem Izraela . - Samo w sobie jest to kuriozalne, wszak to suwerenna decyzja polskiego prawodawcy – świadczy o silnym zdradzieckim, prożydowskim lobby w „polskim” w tym układzie rządzie.

Netanjahu zrobił to celowo, bo to inicjatywą strony izraelskiej był p.3 znoszący karalność dla artystów i naukowców (moim zdaniem błędny bo już otwierający fałszywe furtki dla dalszych pomówień). Wymowne, że oni tego nie chcą teraz korygować dla uczciwości, ale w ogóle chcą znoszenia karania – jasne, że byłoby to niezależnie od skali i szkodliwości kłamstwa, co by już ustawę mającą zwalczać patologię pozbawiało jej ostrza, i to w sytuacji, kiedy izraelska analogiczna ustawa grozi karami i to nawet wyższymi (do 5 lat, u nas do 3).

To zaś oznacza że celem Netanjahu jest coś innego, i że niewątpliwie chodzi o eskalację konfliktu, bo to zaognianie roszczeń do skali skrajnie krzywdzących robi je uzurpacjami absolutnie nie do przyjęcia. „Korytarz” którego żądał Hitler to przy tym wygląda na drobiazg.

„Kto cię okłamuje, ten chce cię okraść” mówi przysłowie – tu szczególnie na miejscu, bo jeszcze za komuny za kradzież na wielką skalę karano śmiercią. A tu, przy tak wielkiej skali pomówienia mamy już do czynienia z faktycznym nawoływaniem do ludobójstwa na Narodzie Polskim, może i rozpisanego na lata, ale celem jest grabież jego własności do spodu, a jak własności, to i tożsamości i wolności.

Obserwujący plemienno-szowinistyczno-mafijną zasadę jedności żydowskiej mogą się tu już spodziewać ich globalnej antypolskiej akcji.

I praktyka pokazuje, że takie zmasowane bombardowania mogą przynosić zamierzone efekty, że tworzą fakty dokonane, a więc żeby zacząć budować na prawdzie, trzeba już burzyć konstrukcje oparte na pustych fundamentach. - A już padały zarzutu że Polacy chcą pisać historię na nowo. Są tacy co wolą brnąć w oszustwo i to skrajnie krzywdzące oszustwo ludobójcze tylko dlatego że nie chce im się skorygować fałszu w podręcznikach do historii.

Co prawda lepiej od razu burzyć konstrukcje oparte na fałszywych fundamentach jak czekać kiedy wyrosną na tyle że się zawalą i pogrzebią wielu, ale problem jest w tym, że zmobilizować ludzi do działań perspektywicznych, z groźbą przyszłą, choćby nieuchronną jest trudniej jak do obrony status quo, i to mimo iż kłamstwa w nim wykraczają już poza sferę polityki ku społecznej, moralności i człowieczeństwo w ogóle – bo to wszystko musi stać na prawdzie, a na prawdę wielu już zwykło warczeć. - Traktować jak uzurpatora, który coś chce – i to choćby zamiast chcieć brać, chciała dawać. Nadmiar informacji i nadmiar zmian do przetrawienia często już wzbudzają niechęć do jakichkolwiek działań politycznych.

Podobnie zresztą i łatwiej jest kogoś okłamać, jak wytłumaczyć mu że został okłamany. – A diabeł na tym żeruje najbardziej, w końcu to on jest ojcem kłamstwa, iluzji, bytów wirtualnych...

 

Żeruje, ale nie musi. Tu znowu kłania się logika. Logika to broń trzeźwych, nie dających się ponieść emocjom nadmiernym.

- Skoro Netanjahu skłamał, a Netanjahu jest Żydem, zaś „Żyd jest dobrym człowiekiem”, to jest w tym sprzeczność. Da się to bowiem skrócić jako „dobry człowiek skłamał”. A dobry człowiek nie kłamie.

Nie kłamie bo postępuje dobrze, a więc nie musi udawać kogoś innego. Nie oskarża nikogo o złe czyny niepopełnione żeby go skrzywdzić, bo świadomie krzywdzi tylko wariat albo zły. O wariatach tu nie mówimy, a „Żyd jest dobrym człowiekiem”. Nie kłamie bo jest uczciwy i do swoich korzyści dochodzi nie krzywdząc nikogo. Nie chce nikomu odbierać tego co do niego należy. Nie kłamie bo przestrzega przykazań i nauk Bożych. Nie kłamie zwłaszcza w sprawach ważnych, ani na masową skalę.

A tu trudno o wagę większą jak Polska i Naród Polski, bo to pomówienie całego narodu i to z przejrzystą tendencją ku jego faktycznemu ludobójstwu jakoby za karę, i trudno o skalę rozpowszechniania tych kłamstw większą jak podjęta – choć starczyłoby i „tylko” na forum globalnym – głównie mediów. Przecież tu już krzywda Polaków jest oczywista, bo nie ma symetrii w dostępie do nich.

Są więc dwie możliwości, że albo Netanjahu przestał być Żydem, albo przestał być dobrym człowiekiem. To drugie wykluczają rabini z definicji.

Zostaje więc, że Netanjahu przestał być Żydem.

W ogóle to trzeba nagłośnić zasadę, że „kiedy Żyd zrobi coś złego, przestaje być Żydem”. Gdyby były opory to starczy przy każdej okazji strofować tych, co przypisują Żydom jakieś cechy wyjątkowości przypomnieniem skąd się to bierze.

Nie dajmy się więc zakłapać okłamanym i interesownym w tym, żeby antypolskie pomówienia były bezkarne - bo za nimi stoją Żydzi. Nieprawda, może i byli Żydami dokąd nie zaczęli kłamać (czy w ogóle robić złe rzeczy). Kiedy jednak już zaczęli, to przestali być Żydami.

A za złe rzeczy trzeba ścigać, bo zło dość szybko i z wystarczającą mocą nie ukarane karą odstraszającą potencjalnych naśladowców oraz chroniącą „maluczkich”, niezdemoralizowanych, niezdeprawowanych bezczelnieje, rośnie w zwolenników i interesownych, obrasta w ideologie, wtrąca się do polityki, deprawuje i demoralizuje również politykę , staje się poprawnopolityczne a nawet zalegalizowane, a kiedy zacznie być pochwalane staje się satanizmem.

Żaden „Żyd dobry człowiek” nie powinien tu powoływać się na żydowską narodową, czy religijną solidarność; żaden Żyd który się dopuścił kłamstwa, czy robiący inne złe rzeczy nie może teraz się powoływać że jest ofiarą Holokaustu (bo za takie uznaje się tylko Żydów), ani nie może się powoływać na bycie żydowską mniejszością narodową (tu też przestał być Żydem).

Żydowskie media muszą się z takich przebierańców oczyszczać. A żydowski świat polityki? – O tu to najpierw – to od nich się zaczęło. A teraz dołączyła do kłamstw i sławna instytucja Yad Vashem – ta co honorowała Polaków największą na świecie ilością drzewek za ratowanie Żydów. Oni powinni znać prawdę najlepiej z Żydów – czemu więc teraz kłamią? Co? - Chcą zaorać te drzewka, bo woda droga? A może to ich instytucję trzeba zaorać jako już nieżydowską.

 

Jest tu jeszcze jedna sprawa, na którą chyba nikt nie zwrócił uwagi, że tu począwszy od Netanjahu tworzy się cały łańcuch oszukanych, ale i zbrodniarzy zarazem.

Otóż kiedy Polacy według intencji zbrodniarzy zaczęliby być eksterminowani, ogałacani z własności i zniewalani, skracałby się i ten łańcuch – skracałby się jednak o tych do których prawda by docierała – w wyniku ich wyłączania się, czy podjęcia walki lub z powodu „seryjnego samowyłamywacza”. Mogło by dojść i do buntu okłamanych. Bo i powód do tego buntu jest poważny i dla nich samych, gdyż nawet kiedy by nawet wszyscy Polacy już wyginęli, to czemuż by nie miała przychodzić kolej na inne nacje i inne, i różne grupy ponadnacjonalne?

W symbolice masońskiej spotykamy węża pożerającego się od ogona. Tu ten obraz pasuje. Kiedy pasożytniczej bestii zabraknie pożywienia może zeżreć własny ogon. Bez ogona też może przeżyć czas głodu.

To oznacza i zamiar stopniowej zagłady okłamanych – i to wszystkich, bo taki jest koniec każdego pasożyta, któremu zabraknie żywiciela, i każdej społeczności pasożytów – oczywiście, może i najpierw koniec tych, którzy jeszcze pracują, ale z pasożytami – różnego typu szowinistami kolaborują.

KOMENTARZE

 • Autor
  Klamstwo moze zabijac podobnie jak zlodziejstwo-wszystko zalezy od skali.Duze klamstwo i znaczne zagrabienie mienia moze przyczyniac sie bezposrednio lub posrednio do smierci jednostkowych badz masowych.
  Zastanawia mnie ta hucpa zydowska.Nie robili by tego gdyby nie mieli opanowane media globalne oraz wladze polskie(i to wszystkie:sluzby,finanse,rzad itp.)
  Probuje niekiedy napisac jakis komentarz w mediach globalnych,anglo-jezycznych ale bez zgadzania sie lub wychwalania strony zydowskiej wszystkie one sa kasowane-"moderacja" to tez uczestniczenie w klamstwie,czyli wspoludzial.
 • @miarka
  Maria Dąbrowska: UB, sądownictwo są całkowicie w ręku żydów. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków…Wieczorem, kiedy jedliśmy kolację, przyszła dr. Hanka z wiadomością, że aresztowana została pani Krzeczkowska, kobieta przeszło sześćdziesięcioletnia, złamana i chora – mąż znany socjalista prof. W.S.H umarł po wyjściu z Pawiaku za Niemców, syn zginął w powstaniu warszawskim.


  Według najlepszej wiedzy i wiary tych, co ją znają, nie miała nic do czynienia z żadną konspiracją. Zazgrzytaliśmy zębami, mówiąc o tem, że tacy święci jak T. Szturm de Sztrem i tacy szlachetni całe życie dla Polski oddani jak pani Krzeczkowska są dziś więzieni i prześladowani – W.R.N., którego proces się obecnie przygotowuje był za okupacji organizacją najbardziej zasłużoną, bezkompromisową i ofiarną w walce z Niemcami – i tych ludzi ma się sądzić za szpiegostwo!! – ale w Rosji nie ma innych procesów politycznych jak procesy o szpiegostwo. To ich cyniczna nikczemna metoda walki z przeciwnikiem politycznym. […] Jeśli rząd obecny zdołał osiągnąć jakieś zdobycze moralne na społeczeństwie – utraci je wszystkie w tym procesie – Sędzią w nim będzie naród, który patrzy, milczy i wszystko zapamięta.

  Zdaje się, że oni chcą zniszczyć teraz socjalistów. Potem przyjdzie kolej na demokratów, potem na katolików, wreszcie na czystkę w P.P.R. Ostoją się jedynie ludzkie wywłoki oraz ugodowcy – apologeci uległości wobec każdego rządu, ugody z każdym stanem rzeczy. Rosja jest wielka i cierpliwa – nie spocznie, póki nie wykona (innemi tylko środkami) na Polsce programu hitlerowskiego. Z Polski pozostanie tylko bierna miazga, którą można będzie do woli urabiać. O ile coś nie przerwie tego straszliwego cyklu – ten bieg rzeczy jest widoczny jak na dłoni – skonamy na Sybirze.

  UB, sądownictwo są całkowicie w ręku żydów – w ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków. I jak to nie ma w Polsce szerzyć wrednego antysemityzmu? I czy kto jest zdolny przypuścić, że jedynie żydzi są dobrymi Polakami i obywatelami, którzy nie zasługują nigdy niczem na sąd? – Czy na Boga te sześć milionów zamordowanych Polaków nie jest dosyć – czy mamy utonąć we krwi tej reszty, co pozostała? Czy w nikim z tych ludzi nie ozwie się nigdy sumienie? Jakże straszliwie złowrogi jest los mojej nieszczęsnej ojczyzny – dlaczego wszyscy, wszyscy dokoła chcą nas tylko mordować?

  Biedna Hanka, która z takim zachwytem przyjęła obecną postać polskiej rzeczywistości, bije dziś głową w mur czarnej rozpaczy z powodu p. Tadeusza i p. Krzeczkowskiej – czemuż tak spokojnie aprobował, gdy jej stryj z entuzjazmem oddawał całą Polskę w ręce Moskwy. Zguba jej wszystkich znajomych – zguba kolejna wszystkich jest już tylko prostym wynikiem tego faktu. A najstraszniejsze jest, że innego wyboru nie było – czy też: mieliśmy wybór tylko pomiędzy dwoma złami. Jeśli ten naród się ostoi, jest on naprawdę ze złota i stali [17 czerwca 1947 r.]

  - Maria Dąbrowska
  "Dzienniki. 1914-1965" Marii Dąborwskiej"
 • @miarka
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/hw.jpg

  Tak komuniści mordowali żydów. "Kiedy ją zamordował, to zhańbili jej zwłoki, wsadzając kij w przyrodzenie"..Pogrom w Ludmiłówce: Korczyński, Flis i inni chodzili po wszystkich gospodarstwach w Ludmiłówce i wyciągali żydów.


  W styczniu 1943 r. Korczyński wydał rozkaz Gronczewskiemu odszukania i zamordowania łączniczek „Perły” (…). Zgodnie z otrzymanym poleceniem Gronczewski odnalazł „Perłę”, do której strzelił ze swojego pistoletu. W tym okresie oskarżony Gronczewski idąc wieczorem przez Ludmiłówke zauważył dwie osoby, które na jego widok uskoczyły w bok. Oskarżony wówczas wydobył pistolet i oddał kilka strzałów w ich kierunku. Okazało się, że zabił kobietę i mężczyznę narodowości żydowskiej.

  W styczniu 1943 r. wszyscy czterej oskarżeni brali udział pod dowództwem Palenia w zorganizowanej przez Korczyńskiego akcji, której zadaniem było wyszukanie i wymordowanie ukrywających się w lasach (…) osób narodowości żydowskich. (…) Zamordowano wówczas około 30 osób ukrywających się przed hitlerowcami w bunkrach

  Byli także i u mnie i wzięli czterech żydów wojskowych… Były jeszcze inne wypadki wyciągania i mordowania żydów tak z mieszkań od gospodarzy, jak i z bunkrów po lasach […] Gronczewski Edward pewnego razu odgrażał się, że jak znajdzie u mnie chałaciarzy, to Wyganowska będzie gniła razem z nimi, kiedy Gronczewski zamordował ,,Perłę”, to zhańbili jej zwłoki, wsadzając kij w przyrodzenie.

  Grzegorz Korczyński – polski działacz komunistyczny, generał broni Wojska Polskiego, funkcjonariusz organów bezpieczeństwa (MBP) i szef Zarządu II Sztabu Generalnego WP – wywiadu wojskowego PRL.

  Ludmiłówka to wieś w województwie lubelskim. Między listopadem 1942 a lutym 1943 roku miejscowość ta i jej najbliższa okolica stały się miejscem kaźni około 100 żydów (głównie kobiet i dzieci), zabitych przez komunistycznych partyzantów z Gwardii Ludowej, pod dowództwem Grzegorza Korczyńskiego. Zbrodnia ta miała charakter rabunkowy.


  Ps...A gen Korczyński wysłał swój samochód służbowy, aby synek z Saskiej Kępy mógł bez problemu dojechać do Rembertowa na strzelanie w ramach zajęć szkolnych. A potem wiadomo kto zrobił generałowi strzelanie w jego rezydencji chyba w Tunezji..i. wrócił do- kraju w luku bagażowym..Zemsta została dokonana…
 • @miarka
  Dowódca obrony Lwowa w listopadzie 1918: "Przygniatająca większość żydów wschodniogalicyjskich w ogólności, a lwowskich w szczególności stanęła wyraźnie i stanowczo po stronie ukraińskiej"..[…] wojsko polskie musiało tu stoczyć krwawą, rzeczywistą walkę z wrogiem stokroć gorszym, niż zewnętrzny.

  Podkreślę, że był to okres, w którym nad uratowanym, zdawało się, Lwowem zawisła groza najstraszniejsza, jaką przeżywał w czasie trzech tygodni, groza, w której zagrożona była równie polskość, jak i na nice wystawiona cała „Obrona Lwowa”. Od pierwszej chwili walk lwowskich przygniatająca większość żydów wschodnio-galicyjskich w ogólności, a lwowskich w szczególności stanęła wyraźnie i stanowczo po stronie ukraińskiej.

  Pierwsza wiadomość „Ukraińskiego Słowa” N° 252 z dnia 2 listopada, zatytułowana: „Żydzi idą z Ukraińcami” zawierała, niestety, aż nazbyt widoczną prawdę. Nieliczna — zaprawdę bardzo nieliczna grupka t.zw. przez nas „Żydów-Polaków”, a przez żydów „Żydów-gojów” nie zorjentowała się od razu tak, jakby tego pragnąć należało. Część tylko z tej szczupłej w całości garstki stanęła na stanowisku rzeczywiście polskim, które kazało jej wziąć udział bezpośredni w walkach o polskość Lwowa po stronie polskiej. Jak była liczną ta część żydów świadczy cyfra ochotników z jej łona. Na wszystkich posterunkach, frontowych i tyłowych, pełniło służbę przez ten czas kilkunastu żydów. Jak na siedemdziesięcio przeszło tysięczną ludność miasta tego wyznania może nie za wiele.

  - Czesław Mączyński
  "Boje Lwowskie. Oswobodzenie Lwowa 1-24 listopada 1918 roku"
 • @miarka
  Zobaczcie wstrząsający izraelski film o żydowskich kapo, który został ocenzurowany w Niemczech. We Francji wywołał tak gwałtowne protesty, że program został zdjęty z anteny [WIDEO]...Film Kapo z 2000 roku opowiada o żydowskich kapo pracujących dla nazistowskich Niemców w obozach koncentracyjnych. Produkcja wzbudziła ogromne kontrowersje, mimo to otrzymała nagrodę dla najlepszego filmu dokumentalnego International Emmy Award. Jeden z producentów filmu Danny Paran przyznał, że był zszokowany, kiedy poznał dogłębnie tematykę kolaboracji. Reżyser Dan Setton nie ukrywał, że przez długi czas cierpiał na bezsenność po tym, jak zrealizował film. Reakcje na film były bardzo zróżnicowane: podczas pokazów został przyjęty z dużym zainteresowaniem przez młodszą część audytorium, natomiast starsza zareagowała oburzeniem. W Niemczech wyemitowano jedynie ocenzurowaną wersję filmu z obawy na reakcje, jakie może wywołać. We Francji sprzeciw wobec filmu był tak duży, że program La 25e Heure, w ramach którego film został wyemitowany, został zdjęty z anteny. Mimo to film został uhonorowany tytułem najlepszego filmu dokumentalnego w 2000 r. (International Emmy Award) – to najwyższe odznaczenie dla izraelskiego filmu do tego roku.

  https://youtu.be/Z0dwNbzzO2w


  Ps..Żydzi gotowali posiłki w aluminiowych garnkach, jak wiadomo pod wpływem wysokiej temperatury aluminium dostało się do pokarmu i jako neurotoksyna spowodowało przedwczesną demencję, już nie pamiętają jak ich współbracia żydzi wykańczali, ale jeśli masz dług u takiego żyda to pamięć go nie zawodzi. No i cóż żydzi, kto brał udział w holocauście/holokicie ? Nie wstydzicie się ……? Film prześlizguje się po zagadnieniu niskich wyroków za zbrodnie kapo i policji Judenratu. Dlaczego wydawano niskie wyroki oprawcom. To samo widzimy w Niemczech. Niemców można zrozumieć-ratują swoich, choćby zbrodniarzy. Żydzi tak dzisiaj czuli na holokaust/holokit puszczali wolno żydowskich zwyrodnialców choćby zabijali. W filmie jest mowa o jednym kapo, który dostaje karę śmierci, zmieniona na dożywocie. Jak to możliwe ? Otóż w latach 50 tych wymyślono paragraf na który mogli powołać się żydzi zabijający innych żydów, paragraf mówił: jeśli zabiłeś żyda a zrobiłeś to by ratować swoje życie jesteś wolny. Wystarczyło przed sądem wypowiedzieć tę formulę. To jest odpowiedź na zagadkę tego filmu. Od młodości zawsze zastanawiało mnie dlaczego żydzi nie buntowali się, nie podejmowali walki z Niemcami a szli do obozów i na śmierć jak ludzie pozbawieni woli życia i walki o swoje życie. Czy to religia nakazywała im takie postępowanie? Czy szli do tych bo uważali, że taka jest wola Boga? Część żydów kierując się tylko chęcią przeżycia oddała się w służbę Niemcom i postępowała ze swoimi pobratymcami gorzej jak esesmani. Widać to na kronikach dokumentalnych. Żydzi nie starali się walczyć sami o swoje życie a dziś mają pretensje do Polaków, którym za pomoc im udzielana groziła śmierć. Mimo to tylko w Polsce państwo podziemne starało się im pomagać oraz wielu Polaków pomagało im z narażeniem własnego życia. W całej Europie poza Polską żydzi nie mieli tak sprzyjających warunków do życia przed 1939 rokiem a mimo to po wojnie a nawet i w czasie jej trwania gorliwie współpracowali z NKWD i po wojnie gorliwie i z cała premedytacją niszczyli polskich patriotów. Pod zmienionymi nazwiskami do dziś oni sami a teraz ich potomkowie kręcą się w elitach władzy w Polsce i zamiast być wdzięczni Polakom bez końca nas atakują i bez przerwy mają roszczenia materialne. Niech o te roszczenia zwracają się do tych adresatów, którzy zrabowali i zrujnowali Polskę. Jeszcze jeden obraz szokuje, mianowicie zachowanie trzech funkcyjnych kobiet kapo. One nie zmieniły się od tamtego czasu. Swoje czyny przewrotnie tłumaczą jako pomoc innym więźniom. Nie mają sobie nic do zarzucenia. To obraz wypisz wymaluj jak ukraińskich reportaży o hierojach z UPA. Oni podobnie jak SSmani nie mają sobie nic do zarzucenia, nawet się tym chełpią. Porażające.
 • @miarka
  17 lutego 1944 r.: Armia Ludowa wspólnie z Gestapo przejmuje archiwum AK. "Sukces" który odsłania prawdziwe oblicze żydokomunistów. 17 lutego 1944: Armia Ludowa z Gestapo przejmuje archiwum AK: komuniści w walce z Armią Krajową posuwali się do kolaboracji z Gestapo. Dowodem jest zdradziecka akcja napadu na archiwum Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie. Plan opracowali: współpracujący z Niemcami polski żydokomunista i agent NKWD Bogusław Hrynkiewicz ps. „Alek” oraz odpowiedzialny za rozpracowywanie polskiego podziemia oficer gestapo Wolfgang Birkner. Akcje zaaprobował Marian Spychalski z Armii Ludowej, który utrzymywał stały kontakt z Hrynkiewiczem. Hrynkiewicz oznajmił Spychalskiemu, że nawiązuje kontakt z niemiecką policją‚ w celu rozszyfrowania tam odcinka roboty antykomunistycznej czytamy w książce "Tajne oblicze GL-AL., PPR. Dokumenty".

  https://youtu.be/R4OZ67I5Wac
 • @miarka
  Film "półkownik" o Jedwabnem sprzed 15 lat. "Film dokumentalny Artura Janickiego o zbrodni w Jedwabnem powstał prawie 15 lat temu, jednak widziało go bardzo niewiele osób. Dlaczego? Przez lata nie chciano pokazać go w Telewizji Publicznej!"

  http://www.fronda.pl/a/niewygodne-fakty-o-jedwabnem-tvp-nie-chciala-pokazac-tego-filmu,106547.html
 • @miarka
  Operacja Most 2 zakończy istnienie Polski. Będzie Polin. Tylko dlaczego Polski Rząd ukrywa prawdę i swoje intencje przed Polakami, a Prezydent nie zająknie się ani słowem o rozmowach z Foxmanem w Nowym Yorku ? Izrael czy USA często mówią głosem jakby strofujących służbę! Polacy umierają bo nie ma pieniędzy na leczenie i nowoczesne procedury a rząd PiS rozdaje miliony na cmentarze i muzea dla żydów PiS naprawdę liczy na to, że Polacy ponownie ich wybiorą i będą utrzymywać żydów? Już są zapowiadane zmiany w ustawie o IPN a jeśli chodzi o ustawę reprywatyzacyjna to rząd już porzucił temat bo się boi światowego żydostwa jak i upaińców. Morawiecki się cofa a skutki będą katastrofalne dla Polski i nas Polaków. To jest ciekawe jak ustawa ścieknie do szamba:

  https://kresy.pl/wydarzenia/rozmowy-polsko-ukrainskie-ukraincy-chca-odnowienia-pomnikow-upa-tym-takze-nielegalnych/

  I tu: https://kresy.pl/wydarzenia/wicepremier-glinski-rozmowy-ukraincami-byly-trudne-dobrej-atmosferze/

  Trzeba się teraz bardzo przyglądać uważnie ferajnom mniejszości żydowskiej które podważają w Polsce Rację Stanu Polski. Czy się nie kumają w tym celu z separatystami z RAŚ, mniejszością niemiecką i ukraińską. Róbmy swoje. Ktoś nas nie lubi? Dobrze wiedzieć, wszak z wzajemnością. Przyjazne relacje z Izraelem to udawanie + dobra wola naszej strony. Po co?

  Przypomnę cytat pewnej wypowiedzi: "Jeżeli międzynarodowemu żydostwu jeszcze raz uda się rzucić narody do światowej wojny, to wynikiem tego będzie zagłada żydowskiej rasy w Europie" - słowa wypowiedziane 30.01.1939. I nadal jak widać aktualne tylko z dodatkiem, że na całym świecie.
  Prawda jest też taka, że bez alternatywnie związaliśmy się z USA = Izrael. Dla tego ciężko się uwolnić z tej podległości.

  https://www.youtube.com/watch?v=OUJT9ConmmU


  Prawda(odwaga) nas wyzwoli! Puki co kompetentna prawda historyczna skrępowana przez mediach głównego nurtu wraz z toruńskimi.

  https://www.youtube.com/results?search_query=ewa+kurek+2018
 • @miarka
  Stanisław Michalkiewicz kolejny raz wskazuje, że żydzi sterują polityką międzynarodowa i chcą ograbić Polaków. W najnowszych tekstach, które można znaleźć na stronie autorskiej publicysty, Stanisław Michalkiewicz kolejny raz wskazuje, jak żydzi sterują polityką międzynarodową i jak swoje globalne wpływy chcą wykorzystać w celu ograbienia Polaków.

  W felietonie „Wokół niedawnego ”wtargnięcia”” opublikowanym na na portalu „Magna Polonia” Stanisław Michalkiewicz opisał jak „na teren polski ambasady w Tel Awiwie wtargnęła grupa żydów „ocalałych z holokaustu””. Publicystę zdziwiło, że do wtargnięcia dopuścili funkcjonariusz Służby Ochrony i Kontaktu chroniący polskich ambasad.

  Stanisława Michalkiewicza w zdziwienie wprawili również sami rzekomi ocalali. Jak informuje publicysta: „Oglądałem zdjęcia tych „ocalałych” i odniosłem wrażenie, że większość z nich stanowiły osoby młodsze ode mnie, co oznaczał, że urodziły się po wojnie”. Zdaniem Michalkiewicza, „liczba „ocalałych z holokaustu” będzie rosła w postępie co najmniej arytmetycznym”.

  Przyczyną wzrostu liczby ocalałych jest – zdaniem Stanisława Michalkiewicza – to, że „Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego – ta sama, która w polskiej ustawie z 1997 roku o stosunku państwa do gmin wyznaniowych żydowskich” została przez władze III RP obdarowana „nieruchomościami w Polsce, których ogólną wartość oceniam na około 7 miliardów dolarów”, dziś żąda majątku Polaków o wartości „300 miliardów dolarów”.

  Skandaliczną bezczynność ochrony ambasady Michalkiewicz tłumaczy tak: „wprawdzie funkcjonariusze SoiK w ambasadzie w Tel Awiwie byli, ale mieli surowo zakazane sprzeciwiać się żydom, nawet gdyby ci próbowali wtargnąć na teren eksterytorialnej przecież ambasady. To też jest możliwe, bo przecież pamiętamy, jak to rząd pani premierzycy Ewy Kopacz nie ośmielił się sprzeciwić izraelskiemu Knesetowi, kiedy ten, nawet nie zadając sobie trudu powiadamiania o tym rządu polskiego, wyznaczył sobie na terenie Polski posiedzenie”.

  Temat żydowskiej agresji na Polskę Stanisław Michalkiewicz kontynuował w felietonie „Cisza w domu wisielca” wygłoszonym w Radiu Maryja.

  Swój felieton w toruńskiej radiostacji rozpoczął stwierdzeniem, że „teorie spiskowe są potępione przez mądrych, roztropnych i przyzwoitych, co to rozpoznają się między sobą po charakterystycznym zapachu, do czego oczywiście potrzeba specjalnego nosa”, co niewątpliwie zostanie uznane przez filosemitów za antysemityzm, z racji na to, że według publicystyki krytycznej wobec żydów, żydzi mają krzywe nosy i wydzielają specyficzny nieprzyjemny dla gojów zapach.

  Najnowsza agresja żydowska na Polskę została rozpętana, w opinii Michalkiewicza, by zniweczyć walkę z uchwaloną „przez Izbę Reprezentantów Kongresu USA” ustawą numer 447 – 1226 która pozwala „Naszemu Najważniejszemu Sojusznikowi na wywieranie na Polskę nacisków w celu zadośćuczynienia żydowskim roszczeniom majątkowym, które ostatnio z 65 miliardów dolarów urosły do ponad 300 miliardów dolarów! W tej sprawie, jak wiemy, zarówno Naczelnik Państwa, czyli prezes Kaczyński, prezydent Andrzej Duda, jak i rząd, nie tylko zagadkowo milczą, ale nie kiwnęli nawet palcem, by to niebezpieczeństwo od Polski odwrócić”.

  Bezczynność PiS wobec żydowskiego zagrożenia Stanisław Michalkiewicz tłumaczy tym, że albo żydzi uzyskali „od naszych Umiłowanych Przywódców zapewnienie, że roszczenia zostaną zrealizowane co do centa – a w tej sytuacji lepiej nie rozjątrzać tubylczej opinii publicznej, bo w ciszy będzie można Polskę zoperować sprawniej – albo też, z uwagi na to, że bezcenny Izrael rozdokazywał się w Syrii, wyciszony został klangor na temat wojennych zbrodni, bo nie rozprawia się o sznurze w domu wisielca”.
 • @miarka
  Jeśli następne spotkanie grupy wyszehradzkiej odbędzie się w Izraelu to można uznać, że tu w Polsce rządzi Netanjahu. Żydzi to podli niewdzięcznicy. Wieki żyli w Polsce bo w innych krajach ich mordowano. Teraz udają, że to nie była gościna tylko uzurpują sobie prawo do własności. Nic w Polsce nie jest żydowskie! Mniejszości narodowe zamieszkujące Polskę znów okazują się zdradziecką V kolumną. Państwa jednonarodowe są stabilne, a naród zawsze się porozumie w groźnych dla niego sytuacjach. Pogonić obcych. Problemem naszych polityków jest to, że chcą być przyjaciółmi wszystkich, a to jest nierealne...mylą interesy z dobrym samopoczuciem. Czas wyjść ze swojej strefy komfortu i walczyć o wspólnotę skutecznie. To Polska powinna powiedzieć dość żydom: wydalić ambasador Izraela, zatrzymać nienawistne szkolne wycieczki z Izraela do Auschwitz rozpocząć ekshumację w Jedwabnem. Polski rząd nie chroni Polaków. Cały świat ma dość Izraela to pasożytniczy kraj żyje tylko z pieniędzy obcych Niemcy mają już dość USA ma już dość więc szukają następnego dawcy którego mogą wydoić. Wybrali Polskę a PiS udaje miłość. Teraz wiemy na pewno, że żydzi stali się naszymi nieprzyjaciółmi i żadne gadki Danielsa i mu podobnych nie zamażą tej ich ohydy. Okazali jawnie swoją nienawiść i pogardę do Polaków. Żydzi chcą zniszczyć państwo Polskie, i się tutaj przenieść, ale Polacy już o tym wiedzą. A Jaś Wędrowniczek Daniels uwija się na salonach jak ambasador Repin czy Nowosilcow. A Kaczyński udaje, że nie ma problemu, bo sojusz z żydami gwarantuje mu kolejną kadencję. Celem hucpy z ustawą o IPNie było przestraszenie Polaków roszczeniami żydowskimi i stworzenie pretekstu do odrzucenia ustawy reprywatyzacyjnej. Rząd jak obecnie widać nie jest rządem tylko Judenratem-aktywnie uczestniczy w torpedowaniu ograniczenia złodziejstwa pod światłym przywództwem bankowego złodzieja. Żyjemy w kraju w którym elity nie uchwalają ustawy reprywatyzacyjnej wmawiając ludziom, że odbyłoby się to ich kosztem.Po czym stosując technikę salami systemowo wywłaszczają dziesiątki tysięcy ludzi. Decyzjami administracyjnymi, wyrokami sądowymi itp. Kim jest więc ta mityczna "mafia reprywatyzacyjna"?? Rozdrobnienie majątku wspólnego na setki podmiotów- SP, agencje, samorządy, spółki i spółeczki itp, oznacza pełną swobodę szabrowania, prywatyzowania i uwłaszczania się na publicznym majątku. Brak jakiejkolwiek ewidencji centralnej? Nikt ni wie jaki jest stan własnościowy instytucji publicznych ani jak się zmienia w czasie. I nagle 70 lat po wojnie dowiadujemy się że byliśmy winni Holocaustu, właśnie wtedy gdy chcemy uchwalić ustawę zakazującą szabrowania i ograniczającą skalę kradzieży. Nagle zmienia się rząd- katoliczka i narodowiec zostają odwołani, a premierem zostaje członek Narodu Rzekomo Wybranego. To jest rozbój w biały dzień. Będą znikać szpitale, szkoły, żłobki a Polacy będą płacić na utrzymanie tego co kiedyś było ich własnością. Na rzecz różnych spółek, na podstawie różnych tytułów prawnych. A akceptacja wyroków sądów zagranicznych oznacza pogwałcenie prawa własności i wyprowadzenie kompetencji poza polski system prawny.
 • @miarka
  Przejęcie kamienicy - "krakowski patent" w Częstochowie. Sprawa dotyczy kamienicy przy al. Najświętszej Maryi Panny 6 w Częstochowie. Przed wojną 30% udziałów w kamienicy należało do Polaków wyznania mojżeszowego, którzy najprawdopodobniej nie przeżyli pobytu w częstochowskim gettcie. Pierwszą próbę rabunku "na żyda" podjęto w 1996. Dokumenty były na tyle bezczelnie zrobione, że sąd odrzucił. Nagle, - jak podaje Polskie Radio - 20 lat później pojawia się kancelaria Havel-Tocker, informując, że reprezentuje wszystkich spadkobierców. Pismo jest skierowane na adres kamienicy, ale do Zarządcy Sądowego – mówił gość. Według rodziny Tkaczyńskich, Zarządca bierze udział w przejęciu żydowskich udziałów, przy kontrowersyjnym udziale sędziów częstochowskiego sądu. Tym razem przez kancelarie Havel-Tocker z Tel Avivu z siedzibą w Krakowie oraz w Warszawie a de facto z Częstochowy. Sąd blokuje dostęp do rozpraw oraz do sprawozdania zarządcy. Pozostali (70%) udziałowcy kamienicy nie mają żadnego wglądu w proces zarządzania nieruchomością. Po przeglądnięciu KRS okazuje się, że sądowy zarządca i adwokat z Tel Awiwu znali się ponad 10 lat ale ani dla prokuratury, ani dla sądu nie jest to żadnym problemem. Co więcej nazwisko Marioli Havel-Tocker padło kilkakrotnie w zeznaniach Artura Bobrowskiego, adwokata z Krakowa przed Komisją Weryfikacyjną w kontekście wyceny roszczeń przy ul. Twardej 8 w Warszawie oraz kontaktowania go z Maciejem M. - zatrzymanym i głównym podejrzanym w sprawie warszawskich wyłudzeń. O sprawie napisała również GW, gdyż poseł Kukiz 15 podał ją jako przykład afery reprywatyzacyjnej. Wszystkie szczegóły sprawy jeden z współwłaścicieli opowiedział w wRealu24.tv

  Link do wRealu24.tv: https://wrealu24.tv/film/proba-nielegalnego-przejecia-udzialow-w-kamienicy-przez-kancelarie-z-tel-awiwu

  A tu na youtube:
  https://youtu.be/4eoAy7VIqK4

  Ps..Włos się jeży, jak się to czyta. Można przyjąć, że tego rodzaju "reprywatyzacja" była i jest powszechnością w Warszawie, Krakowie, Łodzi i innych miastach gdzie przed wojną były większe skupiska żydów. 90% tak zostało zwróconych. Mogę się mylić ale przypuszczam, że nawet 1% może nie być zwrócony zgodnie z prawem. W Krakowie w szczególności. I też przy pomocy sądów i notariuszy. W Częstochowie również prokuratura. Pobłażliwość i dziwna "niemoc" instytucji III RP każe domniemywać, że "reprywatyzacja na stulatków" cieszyła się kryszą na b. wysokim poziomie państwa polskiego. Podejrzewam, że te ustalenia mają swe korzenie jeszcze w "okrągłostołowych dagaworach" - bo rola prl-owskich służb jest tu ewidentna, a być może dano im przyzwolenie na ten proceder, by zbytnio nie bruździli "nowym panom". Bo fundamentem III RP jest / była maksyma - "my nie ruszamy waszych, a wy nie ruszacie naszych". A Pis wydaje się tę niepisaną granicę coraz częściej przekraczać - stąd i potępieńcze wycie totalnych.
 • @miarka
  Tylko Gronkiewicz-Waltz mogła się do tego posunąć! Poleciła reprywatyzować ulice i ścieżki rowerowe! Komisja weryfikacyjna posiada informacje, że prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz osobiście poleciła reprywatyzować nieruchomości, które w przyszłości są przeznaczone na drogi - poinformował członek komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Sebastian Kaleta. W czwartek portal Onet w artykule pt. "Ulice i ścieżki rowerowe na sprzedaż. Czy Gronkiewicz-Waltz dała na to zgodę?" napisał, że dotarł do korespondencji urzędników stołecznego BGN (Biuro Gospodarki Nieruchomości), która wskazuje na to, iż prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz osobiście wydała zgodę na reprywatyzację nieruchomości, gdzie miasto planowało budowę lub poszerzenie ulic. Widzieliśmy korespondencję byłej naczelnik Wydziału Spraw Dekretowych i Związków Wyznaniowych Biura Gospodarki Nieruchomościami – Gertrudy J-F., w której informuje pracowników BGN, że "pani prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz wyraziła zgodę, aby regulować na rzecz następców prawnych dawnych właścicieli również te części nieruchomości hipotecznych, które zarówno w projektach mpzp (miejski plan zagospodarowania przestrzennego), jak i w już uchwalonych mpzp, położone są w linii rozgraniczających ulic i przeznaczone na poszerzenie lub budowę ulic – dróg publicznych, ścieżek rowerowych, zatok parkingowych itp." czytamy. Jak podkreślono, reprywatyzacja ulic jest niezgodna z prawem. Drogi publiczne są chronione przed skutkami dekretu Bieruta, który w 1945 r. zlikwidował prywatną własność gruntów w stolicy. Kaleta potwierdził te doniesienia. "Takie informacje komisja posiada, że Hanna Gronkiewicz-Waltz osobiście poleciła reprywatyzować nieruchomości, które w przyszłości są przeznaczone pod drogi" - podkreślił. Na pytanie, czy komisja podejmie w tej sprawie jakieś działania Kaleta powiedział, że komisja będzie chciała na tę okoliczność przesłuchać prezydent Warszawy.

  http://niezalezna.pl/214590-tylko-gronkiewicz-waltz-mogla-sie-do-tego-posunac-polecila-reprywatyzowac-ulice-i-sciezki-rowerowe#komentarze
 • @miarka
  Stanisław Michalkiewicz: żydowska okupacja Polski może być znacznie cięższa od sowieckiej..no i bardziej kosztowna. W swoim najnowszym artykule „Dookoła mnie upiory!” na łamach kanadyjskiego tygodnika Goniec Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że „co najmniej od tygodnia mamy jazgotliwą „wojnę żydowską” rozpętaną przez izraelską ambasadoressę w Warszawie”. Zdaniem Stanisława Michalkiewicz pretekstem dla żydów jest rzekoma „ukryta intencja „negowania holokaustu”” rzekomo zawarta w nowelizacji ustawy o IPN. Dla publicysty „to tylko pretekst, bo tak naprawdę żydzi chcą zastraszaniem wymusić na Polsce przekazanie żydom mienia Polaków wartego „ponad 300 miliardów” dolarów – „na taka sumę oszacowała te roszczenia nowojorska Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego w piśmie przesłanym do Ministerstwa Sprawiedliwości w związku z projektem ustawy „reprywatyzacyjnej””. W opinii Stanisława Michalkiewicza roszczenia żydowskie poparli „wszyscy folksdojcze, szabesgoje i pożyteczni idioci (…) Marcin Święcicki (…) Włodzimierz Cimoszewicz, w swoim czasie zarejestrowany przez SB pod pseudonimem „Carex” (…) Konstanty Gebert (…) Ekscelencja Stanisław Gądecki, promotor „dni judaizmu” (…) Ekscelencja Wojciech Polak, „prymas Polski””. Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „jeśli tedy projekty strony żydowskiej zostaną pomyślnie zrealizowane, to obawiam się, iż żydowska okupacja Polski może być znacznie cięższa od sowieckiej już choćby dlatego, że podczas okupacji sowieckiej Polacy znajdowali wprawdzie niewielką i infiltrowana przez „księży patriotów”, niemniej jednak znajdowali jakąś przestrzeń wolności w Kościele. Jeśli postawy prezentowane przez JE abpa Gądeckiego i JE Wojciecha Polaka się upowszechnią, to na żadną przestrzeń wolności nigdzie liczyć już nie będzie można”. W opinii Stanisława Michalkiewicza do ataku na Polskę przyłączył się „amerykański sekretarz stanu Rex Tillerson”. W swoim artykule Stanisław Michalkiewicz wyraził obawę, że do antypolskiego ataku mogą się przyłączyć miliony Ukraińców w naszym kraju. W opublikowanym na łamach tygodnika „Polska Niepodległa” artykule „Śmierdzące dmuchy od starych kiejkutów” Stanisław Michalkiewicz zasugerował, że sławny reportaż TVN o czcicielach czekoladowej swastyki w TVN był inspirowany przez byłych funkcjonariuszy WSI działających w interesie amerykańskich żydów. W opinii Stanisława Michalkiewicza hucpa z czcicielami czekoladowej swastyki jest elementem antypolskiej kampanii żydów związanej z amerykańską „ustawą co to w Senacie została przyjęta 12 grudnia pod numerem 447, a w Izbie Reprezentantów występuje pod numerem 1226. Ta ustawa dawałaby rządowi amerykańskiemu pozory legalności dla wywierania na Polskę nacisków w celu zadośćuczynienia bezzasadnym żydowskim roszczeniom majątkowym”. Stanisław Michalkiewicz z wielkim bólem podejrzewa, że w Polsce współuczestniczą w żydowskiej hucpie „zarówno pan prezydent, jak i Umiłowani Przywódcy z rządu, [którzy] świadomie i skwapliwie odgrywają role rozpisane przez reżysera czy reżyserów operacji narzucenia mniej wartościowemu narodowi tubylczemu szlachty jerozolimskiej. Warto bowiem przypomnieć, że nie tak dawno pan prezydent Duda odbył w Nowym Jorku tajemnicze rozmowy z przedstawicielami żydowskich organizacji przemysłu holokaustu. Tajemnicze – bo polska opinia publiczna nie została o ich treści ani przebiegu poinformowana, a jedyne wiadomości o nich pochodziły z wypowiedzi Abrahama Foxmana z Ligi Antydefamacyjnej dla nowojorskich gazet. Powiedział on, że sprawa „roszczeń” była tam omawiana, ale już nie ujawnił, czy pan prezydent Duda złożył jakieś wiążące Polskę obietnice. Podobną tajemnicą owiana została wizyta rządu in corpore w Izraelu, podczas której sprawa roszczeń z pewnością też była omawiana. Co tam uzgodniono, do czego rząd się zobowiązał – to najwyraźniej ma pozostać dla polskiej opinii publicznej tajemnicą do ostatniej chwili. Podejrzenia pogłębia okoliczność, że ani pan prezydent Duda, ani rząd nawet się nie zająknął na temat wspomnianej amerykańskiej ustawy, a z odpowiedzi, jakiej MSZ udzielił na interpelację posła Roberta Winnickiego wynika ponad wszelką wątpliwość, że ani prezydent, ani rząd nie zrobił nic, by niebezpieczeństwo z niej wynikające od Polski odwrócić. I dopiero na tym tle granicząca z głupotą skwapliwość, z jaką zarówno pan prezydent, jak i rząd, pozwala wkręcić się w aferę z „nazistami”, pozwala lepiej zrozumieć, że też bierze udział w tym przedstawieniu, w dodatku odgrywając z góry zaprojektowaną rolę”. Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „jeśli w następstwie amerykańskiej ustawy Polska zadośćuczyniłaby żydowskim roszczeniom, to w interesie szlachty jerozolimskiej niewątpliwie leży delegalizacja wszelkich ugrupowań narodowych w naszym nieszczęśliwym kraju, bo w ten sposób oczyściłaby ona sobie przedpole i miałaby ułatwione zadanie w ujarzmieniu mniej wartościowego narodu tubylczego”.

  Ps..Jak wyglądała okupacja żydosowiecka w poszczególnych etapach swojego rozwoju to wiemy a jak będzie wyglądała ta bez barw leninowsko-marksistowskich tylko wg. Gramsciego to już po 30 latach rządów III-j żydolewackiej okrągłostołowej też mniej-więcej wiemy a co do reszty to trzeba by zaprosić Palestyńczyków i przepytać dokładniej. We własnym interesie. Potrzebny artykuł zwłaszcza w sytuacji ataku żydów na Polskę i Polaków. PiS zbyt się cacka. Na naszych oczach, po nominacji Morawieckiego znacznie przyspieszyły sprawy żydowskie. W kraju nie ma mężów stanu na poziomie. Wszyscy z podkulonymi ogonami. Najwyższy czas aby młodzi Polacy z Ruchu Narodowego weszli do sejmików i do parlamentu. Tylko trzeba ludzi do kontroli wyborów.
 • @miarka
  Odezwał się też dzisiaj "wielki przyjaciel Polaków" Szewach Weiss: "Szewach Weiss: Rząd PiS niweczy wszystko, co udało się osiągnąć w relacjach między Polską a Izraelem". Nie będzie forsy wyssanej z polskich rodzin na propagandę antypolonizmu, aj waj !
 • @miarka
  Zaskakująca reakcja Światowego Kongres Żydów - po słowach premiera Morawieckiego. W opublikowanym w nocy z soboty na niedzielę oświadczeniu przewodniczący Światowego Kongres Żydów (WJC) Ronald S. Lauder potępił - jak to nazwał - "absurdalną i niesumienną" wypowiedź premiera Mateusza Morawieckiego, którą w Izraelu odebrano jako stwierdzenie, że wśród sprawców Holokaustu byli także Żydzi. Padły wręcz zarzuty o fałszowaniu historii. Tak ostra reakcja WJC jest co najmniej zaskakująca.
  "Polski premier wykazał odrażającą ignorancję jego niesumiennym twierdzeniem, że tzw. "żydowscy sprawcy" byli częściowo odpowiedzialni za usiłowania nazistowskich Niemiec zlikwidowania europejskich Żydów" - powiedział Lauder.

  Dodał, że "zrozumiałe jest, iż Polacy są wyczuleni na nazywanie niemieckich nazistowskich obozów eksterminacyjnych i koncentracyjnych polskimi". Podkreślił jednak, że rząd polski "ucieka się do ekstremalnych i niezgłębionych twierdzeń aby uwolnić od zarzutów wobec niektórych z jego rodaków ich udziału w mordach ich sąsiadów".

  Przewodniczący WJC pozwolił sobie na skrajne oceny i wyraził pogląd, że "nie jest to niczym innym niż próbą fałszowania historii, która pobrzmiewa najgorszymi formami antysemityzmu i zaciemniania Holokaustu".

  Lauder zażądał "natychmiastowego odwołania i przeprosin ze strony polskiego rządu za te absurdalne i obraźliwe uwagi".

  Zdaniem Laudera "nadszedł czas aby wszystkie europejskie rządy, w tym rząd Polski, przyznały się do roli, jaką odegrały ich społeczeństwa w pomaganiu nazistom i przyczynieniu się do prawie całkowitego zniszczenia narodu żydowskiego".

  "Włączenie Żydów do grona sprawców tych przerażających czynów i obarczanie winą ofiar, zamiast morderców jest parodią, która tylko cofnie nas jeszcze bardziej do niektórych najciemniejszych momentów w historii ludzkości" - głosi oświadczenie przewodniczącego WJC.

  Najważniejsze zdanie w wypowiedzi Laudera brzmi: "obarczanie winą ofiar, zamiast morderców jest parodią". To samo od wielu tygodni mówią przedstawiciele polskiego rządu!

  "Oszczerstwem są próby zrównywania niemieckich sprawców zbrodni z narodami Ofiar"

  A skąd obecna burza?

  Podczas konferencji prasowej w sobotę na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa dziennikarz Ronen Bergman, zwracając się do premiera Morawieckiego w sprawie ustawy o IPN, przedstawił historię swojej urodzonej w Polsce matki, która przeżyła Holokaust, ale wielu członków jej rodziny zginęło, ponieważ zostali zadenuncjowani na Gestapo przez Polaków. Po czym oświadczył: „Gdybym opowiedział jej historię w Polsce, byłbym uznany za przestępcę. Co wy próbujecie zrobić? Dolewacie oliwy do ognia”.

  Odpowiadając na pytanie Bergmana, Morawiecki powiedział m.in.: "Jest to niezmiernie ważne, aby zrozumieć, że oczywiście nie będzie to karane, nie będzie to postrzegane jako działalność przestępcza, jeśli ktoś powie, że byli polscy sprawcy. Tak jak byli żydowscy sprawcy, tak jak byli rosyjscy sprawcy, czy ukraińscy - nie tylko niemieccy”. Ps...No proszę jak to żydów boli prawda? Panie żydzie z tego kongresu. Nie zakłamiecie, nie zakrzyczycie prawdy. To, że macie przewagę w kłamstwie, nie znaczy , że prawdę zablokujecie. Bowiem nie tylko Polska jako państwo nareszcie rozpoczęła informować o historii , prawdziwej historii. Ale coraz więcej ludzi zwykłych, coraz więcej organizacji nie rządowych, nie ograniczonych polityczną ostrożnością, zaczęło rozpowszechniać prawdę. Tą udokumentowaną prawdę. Choćby taką , że z getta warszawskiego 300 tysięcy żydów do obozów śmierci wyekspediowała właśnie żydowska policja, Niemcy tylko czekali przy rampach załadowczych. To tylko jeden z setki a może i tysięcy przykładów współpracy żydów z Niemcami w holokauście. Jazgot, nie może zagłuszyć prawdy! Są świadectwa samych żydów o okrucieństwach i bezwzględności żydowskiej policji. Są dokumenty, zarchiwizowane i zabezpieczone. Dokumenty zarówno strony żydowskiej, jak i niemieckiej oraz polskiej. Te dokumenty są porażające , pokazują skalę współpracy żydów, zwykłych żydów, ale i bogatej elity żydowskiej. Nie zakłamiecie tego. A tak w ogóle, nie rozumiem dlaczego do tej pory ta prawda nie była ujawniana, czy aż tak bano się żydów? Czas w końcu zmienić narrację. Skoro żydzi w swojej bezczelności uderzają w Polaków i w Polskę , czas na prawdę. Na odmitologizowanie zakłamania , które wciąż jest rozpowszechniane przez niektóre środowiska żydowskie.
 • @miarka
  No cóż, nadal uprawiajmy serwilizm czyli właźmy im w dupę na sucho w stosunku do żydów, korzmy się, jak na winnych przystało, podporządkujmy polskie ustawodawstwo potrzebom Izraela, budujmy kolejne muzea, organizujmy żydowskie festiwale, finansujmy remonty żydowskich cmentarzy, włączmy syreny w dniu powstania w getcie. Zauważmy tylko, że wszystkie gesty dobrej woli ze strony Polski stymulują agresję Izraela.
 • @miarka
  "Zaskakująca reakcja Światowego Kongres Żydów" ja nie widzę tu nic zaskakującego, reakcja SKŻ była do przewodzenia i ma to konkretny cel. Wyłudzenie od Polski biliona złotych odszkodowania. Wystarczy wnikliwie poczytać „Dzienniki” Czerniakowa. Jeśli się je czyta, to od pierwszych stron (Czerniakow był przewodniczącym warszawskiego Judenratu i szefem Żydowskiej Gminy w Warszawie od 1941 r.) otwartym tekstem (bodajże 19 maja 1941 r.) pisze: „Dziś z rąk Niemców odebrałem nominację na burmistrza autonomii żydowskiej w Warszawie”. Pytam się gdzie jest IPN i nie publikuje olbrzymiej listy żydowskich oprawców... Z NKWD, Smierszy,(4000 zostało ich w Polsce po wojnie, razem z matrioszkami),IW/WSW/WSI, UB, SB, prokuratorów, sędziów, palestry, oraz aneksu. Dość grzania tyłków za podatnika wielkie pieniądze w IPN! Dokumenty mają znaleźć się w sieci! Filmy, listy w/w! Oraz aneks WSI! Teraz rząd Polski, w odpowiedzi, powinien przedstawić szczegółowy wykaz Żydowskich kolaborantów z dokładnym opisem ich działalności i opublikować te dane, bez żadnych przeprosin. Przy okazji wykaz kolaborantów żydokomunistów.
 • @miarka
  Dziś rano w Izraelu aresztowano bliskich współpracowników Netanyahu (za lepkie rączki czyli łapówki). Za korzystne decyzje Netanyahu główna izraelska firma telefoniczna miała prowadzić korzystną dla Netanyahu propagandę. Link:

  https://www.timesofisrael.com/senior-bezeq-officials-and-netanyahu-associates-arrested-in-graft-probe/
 • @miarka
  "Święty" naród, który ma pretensję do całego świata za swoje zaniechania podczas II WŚ. Kłamliwe Hollywood nakręciło oszukańczy film o bohaterskiej leśnej bandzie jakiegoś wydumanego żyda Bielskiego. Zapomnieli o policji żydowskiej organizowanej w gettach. To współbracia bili drewnianymi pałkami swoich pobratymców. To takie typowe dla tego narodu. Mam władzę nadaną przez niemieckich morderców więc muszę się wykazać. Jakoś zapomnieli o Judenratach w których prostytuowano żydówki za obietnicę jedzenia. Zapomniano małych dzieciach umierających na chodnikach w żydowskich gettach całej Europy. Jakoś nie piszą o tym, że SNCF (francuska kolej) kazała wywożonym do niemieckich obozów śmierci płacić za przejazd. Trzeba mówić głośno i stale zaczynając od wymieniania trzech nazwisk: Irena Sendler -ponad 2500 uratowanych żydów, Wacław Sławik uratował ponad 8000 żydów. Doktor Eugeniusz Łazowski ocalił od śmierci co najmniej 8000 żydów. IPN ma bardzo długą listę tych Polaków, którzy ratowali tysiące żydów. Krwawy kat żydowski Salomon Morel, krwawy szlak urodzonego kata zwieńczony został emeryturą 5 tys. złotych (pobierał ją od 1968r. do 2007r.) W lipcu 2005 Izrael odmówił wydania Morela polskim władzom. A ilu Polaków za taką pomoc zostało zamordowanych przez „porządnych” Niemców. Dziś ci” porządni” mówią: ” trzeba było popierać Adolfa to dziś nie byłoby na świecie żydowskiego problemu”. Trzeba wyraźnie powiedzieć. Im dalej od II WŚ. Im mniej żyje świadków tamtych czasów, tym więcej pojawia się świadectw o „bohaterstwie” żydowskim w krajach okupowanych przez Niemców. W Niemczech III Rzeszy wymyślono muzułmańską armię wspierającą AH. Dziś niejaka pani AM chce „uchodźców” islamskich wcielać do niemieckiej policji Czy nie jest to bardzo dobitny dowód na kontynuację niemieckich pomysłów z czasów II WŚ?. W wyniku Rewolucji Październikowej zorganizowanej i przeprowadzonej przez kukły Rothschildów takie jak, Lenin, Trocki, a później Stalin, zginęło ponad 60 milionów etnicznych Rosjan. Wśród 360 Komisarzy Ludowych wprowadzających porządek (czyli mordujących Rosjan, którzy się im opierali) ponad 300 było żydami, a z tego połowa, czyli 150 przybyło do Rosji z Zachodu, głównie USA. Z tego wynika, że to głównie żydzi należeli do sprawców holocaustu etnicznych Rosjan. I to są fakty skrzętnie ukrywane przez żydowskie media, które stanowią ponad 80% światowych mediów. Żydzi kontrolują media, wszystkie większe wydawnictwa, zatem kontrolują informacje o nich samych. Dlatego świat nic nie wie, o tym, kim i czym naprawdę żydzi są.
 • @miarka
  W roku 1942 Niemcy przystąpili do totalnej zagłady polskich żydów. Gdy zażądali, aby żydowscy policjanci i urzędnicy dostarczyli do jadących do obozów zagłady pociągów (schwytali i doprowadzili) określona liczbę mieszkańców warszawskiej autonomii, senator Adam Czerniaków, prezes warszawskiego Judenratu, uświadomiwszy sobie bankructwo żydowskiej polityki kolaboracji z Niemcami, nie chcąc przyłożyć reki do zagłady braci, popełnił samobójstwo. Adam Czerniaków uratował honor. Zgodę na śmierć warszawskich Żydów podpisali inni członkowie Judenratu. Adam Czerniaków był postacią wyjątkową. Wzorem dla prezesów wszystkich pozostałych gett w okupowanej przez Niemców Polsce był prezes Rumkowski z Łodzi, który nie zawahał się się spełnić także i tego zadania okupanta. Gdy Niemcy raz po raz domagali się się dziesiątków tysięcy ofiar, osobiście uczestniczył w przygotowaniu list skazańców. Nie zawahał się się nawet wówczas, gdy Niemcy zażądali od niego wydania na śmierć żydowskich dzieci. W imię obłąkanych teorii posłuszeństwa względem Niemców i równie obłąkanych teorii o ocalaniu życia części ludności żydowskiej kosztem życia innych żydów, wydał na śmierć to, co każdy naród ma najcenniejszego: własne dzieci. Z około 250 tyś żydów z getta łódzkiego zostało około 850 osób. W 29 sierpnia 1944 wraz z żoną, przysposobionym synem Stanisławem Steinem, bratem Józefem i jego żoną Heleną, został wywieziony ostatnim transportem z Łodzi do niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz. Legenda obozowa mówi, że za swoje "osiągnięcia " został przez współziomków wrzucony do krematoryjnego pieca i spalony tam żywcem. Tyle w temacie.
 • @miarka
  Czwartek, 28 czerwca 2012.
  INTERWENCJA AMBASADY IZRAELA WS. SPOTKANIA W I LO W TARNOWIE. Po interwencji ambasady Izraela dyrektorka I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie odwołała spotkanie z przedstawcielem Paleńsyńskiej organizacji w Polsce - Omarem Farisem. Małgorzata Wrześniowska miała zostac oskarżona o antysemintyzm.
  Posłuchaj Dyrektor I LO w Tarnowie Małgorzata Wrześniowska oraz rzecznik ambasady Izraela Michał Sobelman. Spotkanie z przewodniczącym Stowarszyszeni połeczno-Kulturalnego Palestyńczyków Polskich - Omarem Farisem miało się odbyć w ramach cyklu spotkań "Pod jednym niebem". Tarnowski ogólniak ma kontakty z Izraelskimi szkołami, a także instytucjami. Tym razem chciano podyskutować z drugą stroną konfliktu na Bliskim Wschodzie. Omara Farisa znaleźli w Internecie sami uczniowie i po akceptacji dyrektorki zaprosili do szkoły. Jakież było zdziwienie dyrektorki kiedy odebrała telefon z ambasady Izraela z "sugestią" odwołania spotkania z przedstawicielem palestyńskiej organizacji. "Usłyszałam, że spotkanie nie powinno się odbyć bo Palestyńczycy nagłaśniają problem w sposób nieadekwatny do rzeczywistości, że prezentują młodzieży film, który jest niezwykle drastyczny i ma niewiele wspólne z prawdą. Powiem jednoznacznie, czułam się w pierwszej chwili zażenowana, oburzona, bardzo źle odebrała informacje, że jestem antysemitą bo zdaniem mojego rozmówcy moje stanowisko to jest dowód antysemityzmu " - mówiła Radiu Kraków, dyrektor I LO w Tarnowie, Małgorzata Wrześniowska. Jak podkreślała, jej rozmówca nie chciał słuchać o licznych przykładach współpracy szkoły ze stroną Izraelską. Nie przekonał go nawet fakt, że dyrektorka szkoły posiada certyfikat instytutu Yad Vashem. Ponadto dyrektorka była przekonana, że rozmawia bezpośrednio z ambasadorem - "Kilkakrotnie usłyszałam od mojego rozmówcy jaki ambasador czyni mi zaszczyt dzwoniąc osobiście".
  Ambasada Izreala w Polsce potwierdza, że do tarnowskiej szkoły dzwonił jeden z jej pracowników, ale nie ambasador . Jak zaznaczył w rozmowie z Radiem Kraków rzecznik tej placówki dyplomatycznej Michał Sobelman - to była tylko sugestia oraz informacja, a nie nakaz odwołania spotkania. "Trudno jest nam zrozumieć, że szkoła zaprasza nie przedstawiciela Organizacji Wyzwolenia Palestyny, lecz mieszkającego w Polsce działacza, który wielokrotnie wypowiadał się w sposób antysemicki, który podważa w ogóle sens narodu Żydowskiego. Także w jakiś sposób działamy podobnie jakby Polska placówka działa w Tel Awiwie gdyby padło np. niesławne hasło "Polskie obozy śmierci" i tylko w takim kontekście należy rozumieć nasz telefon do Pani dyrektor". - rzecznik ambasady Izreala w Polsce, Michał Sobelman stanowczo podkreśla, że podczas rozmowy nie padały nakazy czy oskarżenia w kierunku Pani dyrektor. Małgorzata Wrześniowska - jak tłumaczy - nie chcą wywoływać konfliktu politycznego odwołała spotkanie, ale jak zaznaczyła będzie chciała doprowadzić do spotkania z przedstawicielami organizacji Plastyńskich po wakacjach. Całą sprawą są zaskoczeni i zażenowani także uczniowie I LO w Tarnowie, którzy zabiegali o spotkanie z Omarem Farisem.

  (Bartek Maziarz)


  http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/interwencja-ambasady-izraela-ws-spotkania-w-i-lo-w-tarnowie/

  Ps...Mnie się nasuwa w takiej sytuacji pytanie o znaczenie słów "tolerancja" i w konsekwencji "demokracja"? Czyżby tak naprawdę owe słowa były nierozumiane w ambasadzie Izraela? Dawniej jeśli był jakiś telefon z ambasady, to było wiadomo z jakiej, i nie bezpośrednio do zainteresowanego tylko do Komitetu Wojewódzkiego. Teraz jest pluralizm, bo różnych telefonów z naciskami do instytucji publicznych może być niezliczona ilość, od ambasadorów, posłów, wpływowych reprezentantów mniejszości, oraz jedynie słusznej większości -słowem jest problem!
 • @miarka
  My Polacy nawet mieliśmy żyda alkoholika i pospolitego złodzieja Prezydentem III RP, a czy żydzi mieli Polaka za przywódcę? w dodatku pijanego. (dodam do kompletu zbrodniczą żydomatrioszkę sowiecką Margulisa alias Jaruzelskiego czy analfabetę żydolitwaka Szczynukowicza alias Komorowskiego)

  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/ojciec-aleksandra-kwasniewskiego-izaak-stolzman-mordowal-polakow/
 • @miarka
  Wypowiedź naszego premiera spokojna i celna. Dzięki niej mimo, że jest żydowskie aj-waj! Dużo ludzi na świecie dowie się prawdy, choćby dociekając, dlaczego cala ta hucpa. Nie wszyscy kochają judzicieli, którzy kreując "oblężoną twierdzę wyznawców religii holokaustu", chcą na tym ugrać polityczną i konkretną kasę, bezprawnie dla gmin żydowskich. Jak kolaborowali żydzi widać w tym materiale:

  http://naszeblogi.pl/49604-getto-wstrzasajacy-film-czy-zniknie
 • @miarka
  Narodzie żydowski dowiedz się lub przypomnij sobie niemiecki pułk Waffen SS pod dowództwem zwyrodnialca Oskara Dirlewangera w którym służyło 268 żydów a żaden Polak . Oddział ten mordował Polaków , kobiety dzieci i starców w powstaniu warszawskim a także własny naród .
 • @kula Lis 67 12:09:47
  kula Lis chcę cię tutaj oficjalnie poinformować, że jeżeli napiszę jakąś notkę to nawet nie próbuj komentować...

  PS @miarka Przepraszam za ten komentarz u ciebie, ale to chore jest.
 • @Arjanek 12:21:30
  Nie masz co przepraszac. To jest chore i trolling. To ja tu przepraszam, ze nie sledzilem dyskusji. Jestem jeszcze poza domem.

  Kula nie pisz wiecej bo pousuwam.
 • Autor
  "A tak patrząc, to mogą nawet do sądu się skarżyć... I wygrać,..."
  .........................................
  Wygrają tam nie dlatego, że "żydzi są dobrzy", ale dlatego, że tam też umościła się nadzwyczajna kasta, a jak powszechnie wiadomo - "kruk krukowi oka nie wykole"...
  Pozdrawiam.
 • @Docent zza morza 18:09:49
  "Wygrają tam nie dlatego, że "żydzi są dobrzy", ale dlatego, że tam też umościła się nadzwyczajna kasta..."

  Właśnie - do stwierdzenia, że "ten co mówi o złym Żydzie jest antysemitą" nie trzeba dziś nic udowadniać - starczy że go Żydzi nie lubią - resztę już zrobią sądy, media, "politycy"... - wszyscy którzy godzą się na tą "nadzwyczajność", czyli uprzywilejowanie.
  To przywileje niszczą wszelką praworządność, sprawiedliwość, czy moralność. Niszczą i demokrację.
  Za przywilejami stoi już wszelka patologia, zwłaszcza zbrodnia wymuszenia, zmowy, spisku, zdrady i korupcji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930