Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 3938 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Koniec NATO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skończył się szczyt NATO w Brukseli - 11-12 lipca 2018. Krytykowany jest on za chaos. Nikt jakoś nie zauważył, że to już koniec NATO. Jeżeli "Na poczatku był chaos", to musi być i na końcu.

Ten chaos to nie jest chwilowe zawirowanie.
Żeby wszystko zaczęło się układać sensownie, musiałby nastąpić powrót do polityki. A polityka się zacznie ponownie dopiero kiedy narody znów zaczną służyć ideom. Kiedy będzie realizowany wspólny, moralny z najwyższej półki, ludzki cel.
NATO  było powołane do obrony. Celem NATO jest pokój.


NATO jest jest jedak organizacją militarną - jest bezużyteczne w czasach pokoju fałszywego, czasach fałszywych przyjaciół, zdrady i wroga wewnętrznego.
NATO  nie ma więc nawet szans, aby mogło ralizować jakąś wspólną politykę. Tu by dalej mogła być już tylko przepychanka o interesy silniejszych.
NATO nie jest więc w stanie samo się podnieść ze swojego chaosu.
To już koniec NATO.

Nie ma mowy o jakiejkolwiek sensowności w działaniach NATO, bo w tej chwili mamy  w państwach do NATO należących tylko pozory polityki, a faktyczną antypolitykę, faktyczną ideologię i manipulację, czyli nakłanianie innych aby podejmowali decyzje dla siebie szkodliwe.
Oczywiście te manipulacje wspierane są jeszcze wymuszeniami silniejszych na słabszych, silniejszych gotowych dla zysku wciąż rozpętywać demony wojny.
Nie ma więc mowy o ludzkim celu dla NATO jakim jest pokój.

Wszystko jest na kredyt który też jest fikcją, bo już od dawna jest niczym nie ręczony. Rosną fortuny, które nie mają innego pokrycia jak cyferki w banku, a choćby i banknoty to też bez pokrycia, w randze pieniędzy fałszywych, drukowanych z powietrza.
To ci "cyferkowi bogacze" i wszelkiej maści uzurpatorzy i roszczeniowcy zagrożeni w przypadku powrotu do życia według idei, moralności i sprawiedliwości egzekucją bandyci i paserzy prą do wojny, bo tylko zwycięstwo w niej z bezwarunkową kapitulacją przeciwników mogłoby uczynić ich fortuny realnymi i bezpiecznymi.
Dla nich tylko doktryna: "America first". - Każdy kto tego nie uznaje musi być uznany za wroga, choćby się uważał za przyjaciela.
Oni nie chcą nawet słyszeć o pokoju, choć NATO powinno mieć płacone za pokój.

Jest w NATO chaos bo wszystko w nim jest fikcją, bo zamiast wspólnej pracy dla dobra wspólnego, jest nadmiar indywidualizmu i patrzenie na zyski - i to te "na tu i teraz", a więc już z długiem wobec przyszłości.

Póki państwa mają kredyty, wszyscy rządzą tylko po to, żeby utrzymać się u władzy, bo oni niczym realnym nie rządzą.
A kredyty będa dopóki wszyscy złodzieje i bandyci nie zostaną osądzeni i ukarani, a to co nagrabili nie wróci do swoich prawdziwych właścicieli, zwłaszcza do narodów, krórych dobra wspólne są dobrami niezbywalnymi.
Ciężko będzie bo wciąż mocni są, ale da się, bo oni się między sobą na pewno nie dogadają.

Chęć posiadania władzy dla władzy to pierwszy wskaźnik bycia psychopatą. Śmiało można orzec, że ci co prą do wojny to patokracja.
Niestety to oni wiodą dziś prym w NATO.
Oni nie chcą pokoju. - Oni chcą ustanowienia swojego prymatu, prymatu swojej "władzy dla władzy". Oni chcą stabilizacji fałszywego pokoju, zwłaszcza na drodze wojny.


Nie tylko kredyty są fikcją. Fikcją są i władze państwowe, fikcją jest i NATO.

NATO nie jest w stanie nikogo przed niczym obronić bardziej jak mógłby się on obronić i bez NATO. Dla mniejszych państw to już samo NATO jest zagrożeniem.


NATO jest niezdolne do skutecznego działania bo ma wrogów wewnętrznych, a ci z reguły są groźniejsi od zewnętrznych.
Wróg wewnętrzny to demoralizacja.
Demoralizacja to zwłaszcza interes, prawo i władza za cenę zdrady dobra wspólnego i moralności oraz człowieczeństwa dojrzałego z własnym sumieniem włącznie.
Te "interes i prawo" sa najgorsze, bo z nich biorą się ideologie z satanizmem na czele, bierze się i fałszywa legitymizacja władzy państwowej.

Ci wrogowie wewnętrzni w krajach NATO to nie tylko ich banki centralne, banksterzy i korporacje ze zbrojeniowymi włącznie, ale i same władze państwowe chcące trwać za wszelką cenę.

Cały ten "Koniec NATO" jeszcze ogłoszony nie został, ale stan agonalny trwa i niewątpliwie koniec jest już przesądzony. - Trzeba tylko trochę czasu aby wszyscy wszyscy wyzbyli sie złudzeń i uznali stan faktyczny.

KOMENTARZE

 • Świetna notka.
  Tak sobie dziś poczytałem, że PiS nie znalazł posady dla wnuka Walentynowicz.
  Jakby NATO zostało rozwiązane - gdzieżby ci podżegacze wojenni dostali pracę? A przemysł zbrojeniowy gdzie? Toż to by była dla owych Sodoma i Gomora!
  Setki tysięcy darmozjadów na bruk!
  Ale miliardy ludzi na naszej Matce Ziemi odetchnęłoby z ulgą.
 • @lorenco 21:41:23
  Macierewiczowi i Dudzie to już musi być łyso.
 • piosenka obozowa;
  refren:

  NATO, NATO, NATO czeka,
  razem z NATem czeka CZEKA,
  rozpoczęto erę Chin,
  tak ustalił Sanhedryn,
 • @Nibiru 22:05:42
  He, he, he!
 • @Nibiru 22:05:42
  Z tymi Chinami może być coś na rzeczy. USA by pewnie chciały wciągnąć NATO do wojny z nimi. Problem że nie da się wykazać Iżby Chiny militarnie zagrażały Europie.
  Już prędzej Ruskim, że podeszli do granic NATO... (nie było ich a są), tyle że na wypadek wojny z Chinami Ruskie by były idealnym sojusznikiem dla USA.
 • @miarka 22:52:22
  Wydaje mi się, że Ruskie nauczyły już się, że z USA sojusze nie są jakimś marzeniem: po II WŚ drogi ZSRR i USA rozeszły się ze względu na ideologię - USA kapitalizm a ZSRR socjalizm dążący do utopii komunizmu.
  Tak czy inaczej okazało się teraz, że US- kapitalizm to też utopia.
 • @miarka 22:52:22
  Chyba nie po to Sanhedryn od zera zbudował nowe mocarstwo w Chinach, kosztem USA i Europy aby teraz je zniszczyć. Po prostu przeniesiono żerowisko, gdyż dotychczasowi żywiciele pokapowali się że są ofiarami wampirów, przez co stali się apatyczni, zmotywowani do obalenia tyranii i mniej wydajni, czyli wyeksplowatowani do cna. Po co czekać na rewolucję, która czasem mogłaby wymknąć się spod kontroli i wampir zostałby pozbawiony żywiciela, jak można było proaktywnie zabezpieczyć się przed takim ryzykiem i potem już bez pośpiechu wielotorowo doprowadzić do zniszczenia starego żerowiska razem z niepotrzebnymi już żywicielami. Właśnie jesteśmy na etapie rozdawania "małpom" brzytew p;rzez Sanhedryn oraz napuszczania jednych na drugich. Nieznana liczba cywilizacji na Ziemi już upadła, po których skrzętnie zatarto ślady i kto wie czy powody tych upadków nie były podobne.
 • @Nibiru 23:31:27
  " Nieznana liczba cywilizacji na Ziemi już upadła, po których skrzętnie zatarto ślady i kto wie czy powody tych upadków nie były podobne."
  - to zdanie, moim zdaniem. to bardzo mądra przestroga!
 • @Nibiru 23:31:27
  "Chyba nie po to Sanhedryn od zera zbudował nowe mocarstwo w Chinach, kosztem USA i Europy aby teraz je zniszczyć".

  No, nie wiem. Na taką skalę to Sanhedryn jeszcze nie grał. A Chińczycy nawet rozumują w sposób niepodobny do naszego.


  Weź tylko IIIRzeszę. - Przecież też Sanhedryn zadał sobie wiele trudu i zainwestował wiele pieniędzy żeby mieć swoje mocarstwo, a później musiał je burzyć.

  Jak już Sanhedryn boi się białego człowieka, to żółtego musi się bać tym bardziej.

  USA są winne Chinom tyle pieniędzy, że mogłyby w parę tygodni przejąć amerykańską gospodarkę i żaden Sanhedryn by ich nie powstrzymał.
  I tylko czekaja na lepszy czas.

  To wystarczy żeby USA dążyły do wojny.
 • @lorenco 00:30:48
  "" Nieznana liczba cywilizacji na Ziemi już upadła, po których skrzętnie zatarto ślady i kto wie czy powody tych upadków nie były podobne."
  - to zdanie, moim zdaniem. to bardzo mądra przestroga!"

  Tak, przestroga. - Nawet wiemy jaka:
  "Woził wilk razy kilka, powieźli i wilka".
 • @miarka 00:39:28
  //"Chyba nie po to Sanhedryn od zera zbudował nowe mocarstwo w Chinach, kosztem USA i Europy aby teraz je zniszczyć".

  No, nie wiem. Na taką skalę to Sanhedryn jeszcze nie grał. A Chińczycy nawet rozumują w sposób niepodobny do naszego.//

  Finansowi grandziarze mają tyle nakradzionych pieniędzy że mogą zainwestować bez uszczerbku na koncie w wiele projektów podobnych Chinom. Niedawno widziałem statystykę długów niemal wszystkich krajów świata kilku wielkim bankom. To są niewyobrażalne kwoty. Oni już pożyczali pieniądze na procent faraonom, królom i cesarzom. Czyli nic nadzwyczajnego. Sami Chińczycy może i mają nieco inną mentalność od naszej, ale na naszych oczach trwa przeprogramowanie ich populacji na podobne nasze schematy myślenia. Złamani przez Mao Chińczycy byli tak zastraszonym i karnym społeczeństwem, że łatwo była z nich ulepić kopię zachodniego świata.

  //Weź tylko IIIRzeszę. - Przecież też Sanhedryn zadał sobie wiele trudu i zainwestował wiele pieniędzy żeby mieć swoje mocarstwo, a później musiał je burzyć.

  Jak już Sanhedryn boi się białego człowieka, to żółtego musi się bać tym bardziej.//

  Niemcy po Pierwszej wojnie światowej były całkowitym bankrutem i niemal wszystko co pzostało należało do grandziarzy. Rzesza nie była "spokojną przystanią" i głównym żywicielem grandziarzy. Tę rolę pełniły USA. W Rzeszę zainwestowali w celu utworzenia silnego przeciwnika zdolnego walczyć naraz z wieloma krajami w celu obalenia w nich dotychczasowych relacji społeczno politycznych, wykończenia elit i przygotowania pola do zawłaszczenia tych krajów i utworzenia w nich alternatywnego żerowiska i rynków zbytu. Tak więc Niemcy od samego początku były tylko potęgą militarną, gdyż tam nie było standardu życia obywatela podobnego do pokryzysowego amerykańskiego.

  //USA są winne Chinom tyle pieniędzy, że mogłyby w parę tygodni przejąć amerykańską gospodarkę i żaden Sanhedryn by ich nie powstrzymał.
  I tylko czekaja na lepszy czas.//

  USA są winne pieniądze Chinom, czyli pośrednio ich bankowi centralnemu, który wszystkim trzęsie. Z kolei ciekawe ile Chiny są winne Sanhedrynowi za te wszystkie inwestycje z okresu ostatnich 35 lat?
 • @lorenco 00:30:48
  Dziękuję Lorenco.
 • @Nibiru "rozpoczęto erę Chin, ustalił Sanhedryn... Nieznana liczba cywilizacji na Ziemi już upadła, po których skrzętnie... "
  .


  Nie ma znaczenia jak CHIŃCZYK MYŚLI, ponieważ ONI MYŚLĄ ZA CHIŃCZYKA.

  Przypomnę, że INACZEJ MYSLĄCYM CHIŃCZYKOM, ONI WYMUSLILI KOMUNIZM I ONI, inaczej myślącymi Chińczykami, inaczej myślącym Chińczykóm go zainstalowali !!

  Przy okazji, ci inaczej myślący Chińczycy, skorzystali z nastepnego pomysłu światłego Sanhedrynu i ochoczo z zapałem i bardzo skrupulatnie przprowadzili swoimi inaczej myślącymi Chińczykami

  "KULTURALNĄ" (kulturową) REWOLUCJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Po tak wspaniałym CHIŃSKIM ZABIEGO cała najmadrzejsza i najbardziej świdoma ludność Chin została ZGŁADZONA -20 milionów !!!!


  "Rosjanie" też muszą mysleć inaczej, ponieważ u naszych sąsiadów dokonano też tego samego OŚWIECAJĄCEGO zabiegu!!

  - O "polskim" inno-mysleniu nie będę się powtarzał. - Schemat działania jest zawsze ten sam!!


  Sion (Zion) w Szwajcarii i placówka gdzie spisano PROTOKOŁY LOKALNYCH MĘDRCÓW (nie myslących po chińsku).  https://www.google.com/search?tbm=isch&sa=1&ei=iC5NW43zK6GZjwTn9ZeYCQ&q=Sion+switzerland&oq=Sion+switzerland&gs_l=img.12..0i67k1j0l6j0i30k1j0i8i30k1l2.8738.10360.0.13666.2.2.0.0.0.0.167.312.0j2.2.0....0...1c.1.64.img..0.2.307...0i10i24k1.0.2Ag3e2vAOkU#imgrc=FVsuOSPkdZZsEM:&spf=1531784866775

  https://img.myswitzerland.com/mys/n49464/images/buehne/ville_de_sion.jpg
  https://media.wired.com/photos/59265b62cefba457b0799aef/master/w_1200,c_limit/GoogleHealth_TA.gif


  .
 • @Nibiru 01:32:02
  "Sami Chińczycy może i mają nieco inną mentalność od naszej, ale na naszych oczach trwa przeprogramowanie ich populacji na podobne nasze schematy myślenia. Złamani przez Mao Chińczycy byli tak zastraszonym i karnym społeczeństwem, że łatwo była z nich ulepić kopię zachodniego świata".

  Nie. To nie jest możliwe żeby tak przeprogramować kulturę. Nie jest możliwe żeby to przyniosło korzyści tym programistom na dłuższy dystans.
  Chiny to bardzo stara, i okrzepła kultura.
  Zachowania zewnętrzne tak, ale to pozostaje tylko powierzchowne. Ducha nie idzie złamać. Można człowieka zmusić do określonych działań, nawet zmanipulować go żeby chciał tego co skrzywdzi jego samego czy jego najbliższych, ale dopóki nie złamie się jednocześnie jego świadomej, dobrej i wolnej woli, ten zawsze może odzyskać władzę nad sobą i wszystko odbudować.


  "//Weź tylko IIIRzeszę. - Przecież też Sanhedryn zadał sobie wiele trudu i zainwestował wiele pieniędzy żeby mieć swoje mocarstwo, a później musiał je burzyć...//
  ...Niemcy od samego początku były tylko potęgą militarną, gdyż tam nie było standardu życia obywatela podobnego do pokryzysowego amerykańskiego".

  Nie chodziło mi o plany Sanhedrynu, a o to że Niemcy wyprodukowały własne plany i wymknęły się spod kontroli i władzy Sanhedrynu po to żeby samym zostać panami świata.
  Łatwo przewidzieć, że i Chiny pójdą podobną drogą.


  "USA są winne pieniądze Chinom, czyli pośrednio ich bankowi centralnemu, który wszystkim trzęsie. Z kolei ciekawe ile Chiny są winne Sanhedrynowi za te wszystkie inwestycje z okresu ostatnich 35 lat?".

  Ja wiem. Nic nie są winne.
  Chińczycy pozwalali sanhedrynowi na inwestycje, ale na tej zasadzie, że inwestorzy musieli pakiet kontrolny od każdej inwestycji przekazywać Chińczykom.

  Tak więc Sanhedryn ma tam swoją własność, ale tylko w sensie możliwości osiągania z niej dochodów, ale ani sprzedać, ani wywieźć jej nie może.
  W rezultacie Chińczycy mogą zupełnie nie zwracać uwagi na własność Sanhedrynu, a pieniądze które im jest winne USA i mnóstwo innych krajów mają w wolnej dyspozycji.
 • @Krystyna Trzcińska 02:15:29
  "Nie ma znaczenia jak CHIŃCZYK MYŚLI, ponieważ ONI MYŚLĄ ZA CHIŃCZYKA.
  Przypomnę, że INACZEJ MYSLĄCYM CHIŃCZYKOM, ONI WYMUSLILI KOMUNIZM I ONI, inaczej myślącymi Chińczykami, inaczej myślącym Chińczykóm go zainstalowali !!..."

  To się już dawno zmieniło. Komunizm, kapitalizm, to się u nich wszystko stopiło.
  Nie ma komunizmu o którym Pani mówi, choć stare komunistyczne elity zostały. Jest za to jakaś droga ku kapitalizmowi, ale to raczej korporacjonizm państwowy z elementami wolnego kapitalizmu.

  Na to wszystko przyszła bardzo rygorystycznie przestrzegana umowa społeczna gwarantująca wolności obywatelom i równowagę między nimi a władzami państwowymi.
  W tej chwili nie ma już mowy o tym żeby jakiś odgórny Sanhedryn im coś narzucał.

  Wygląda na to że tam jest w tej chwili więcej demokracji jak we wszystkich krajach mieniących się być demokratycznymi poza Szwajcarią.
 • @miarka "Nie. To nie jest możliwe żeby tak przeprogramować kulturę. Nie jest możliwe by to przyniosło korzyści tym programistom
  na dłuższy dystans.... - Ducha nie idzie złamać."


  Pytania:


  1) Czy Sławiańscy Awarowie (Wandalowie, Hunowie,...) mieli tego samego ducha i culturę co ich późniejsi potomkowie podbici przez FRANCów - (Sławiańscy chłopi feudalni (Polskie parobki - niewolnicy ŻYMu) ?????


  2) Czy ŻYMsko katoliccy Sławiańscy Polacy odziedziczyli i utrzymali te same cechy i culturę co swoich POGAŃSKICH przodków???


  3) Jaka kulturowa i emocjonalna więź łączy "chrześćjańskich" Słowian z ich pogańskimi przodkami??

  ..................................


  4) Jaką więź mają obecni "polscy" komuniści i KONFORMIŚCI ze świadomymi Polakami urodzonymi 15 lat przed rokiem 1939 ??

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  5) Jak można mówić o jakiś spójnych cechach narodowych i jednolitej kóltórze w państwie, w którym ludność:


  jest podzielona RASOWO i ETNICZNIE !

  posługuje się na codzień 292-ma językami !!!

  wyznaje sprzeczne, a nawet wrogie sobie kulty religijne i modli sie do niezliczonej ilości bożków !!


  - W tym, duża grupa wyznaje i praktykuje religie ATEIZMU i również modli się do swoich świeckich użędników państwowych !!!!
  W Chinah mieszka olbrzymia ilość ŻYmDÓW i ŻYMskich JEZUITÓW !!!  I najważniejsze !!!

  Należy pamiętać, że koloniści europejscy, tak samo jak w Afryce, Amerykach, Indiach, Indonezji,.., Korei i Japon -i

  - Tak samo w swoich chińskich koloniach pozostawili MARIONETKOWE ŻĄDY, oraz niezliczoną ilość kacyków i armie płatnych kapusiów.  Kolonie Europejskie w Chinach:


  Country Foreign Enclave, Location (modern name)


  Portugal Portuguese Macau Macau 1557 1999


  International Shanghai International Settlement Shanghai 1863 1945 Merger of British and American concessions

  International Beijing Legation Quarter Beijing 1861 1945
  International Gulangyu Island Xiamen 1903 1945

  Austria-Hungary, Tianjin Tianjin 1902 1917

  Belgium, Tianjin Tianjin 1902 1931

  Italy, Tianjin 1901 1947

  France, Kwang-Chou-Wan leased territory Zhanjiang 1898 1946
  France, Shanghai 1849 1946
  France, Shamian Island, Guangzhou Guangzhou 1861 1946
  France, Hankou Hankou 1896 1946
  France, Tianjin Tianjin 1861 1946
  France, Kunming Kunming 1904 1940
  France Kouang-Tchéou-Wan Port of Zhanjiang 1898 1946


  After the French, WWII saw a significant influx of American troops.

  United States, Shanghai 1848 1863 Merged to form Shanghai International Settlement

  United States, Tianjin 1860 1902 Merged to form British concession.

  Germany Kiautschou Bay leased territory Qingdao 1898 1914
  Germany Hankou Hankou 1895 1917
  Germany, Tianjin 1895 1917

  Japan, Kiautschou Bay, Qingdao 1914 1922 Obtained from Germany

  Japan Kwantung Leased Territory/South Manchuria Railway Zone
  Japan, Tianjin 1898 1943
  Japan, Hankou 1898 1943
  Japan, Taiwan 1895 1945
  Japan, Chongqing 1897 1943
  Japan, Suzhou 1897 1943
  Japan, Hangzhou 1897 1943
  Japan, Shashi 1898 1943


  Russia, Tianjin 1900 1924
  Russia, Hankou 1896 1924
  Russia Chinese Eastern Railway, Harbin 1896 1952
  Russia, Dalian 1898 1905

  Soviet Union, Dalian 1945 1955

  Dalian - British, Russian, and Japanese occupations


  United Kingdom, Hong Kong 1841 1997

  United Kingdom, Weihai 1898 1930
  United Kingdom Liugong Island Weihai 1898 1940
  United Kingdom, Tianjin Tianjin 1860 1943
  United Kingdom, Hankou 1861 1927
  United Kingdom. Jiujiang 1861 1927
  United Kingdom, Zhenjiang Zhenjiang 1861 1929
  United Kingdom, Shamian Island, Guangzhou 1861 1945
  United Kingdom, Amoy Xiamen 1852 1930
  United Kingdom, British concession in Dalian Dalian 1858 1860
  United Kingdom, British concession in Shanghai Shanghai 1846 1863
  United Kingdom Trading warehouses at Tengchong (Tengyue) Yunnan Late 19th/early 20th century. Consulate built 1921.


  https://si.wsj.net/public/resources/images/OB-RX601_restal_DV_20120222095755.jpg


  .
 • Lotna, tak wspólnie rozrywają społeczeństwo, Królewskie i Chińskie Służby Specjalne - NWO
  .

  .

  - Groups seeks return of British rule.

  https://www.pri.org/stories/2016-09-03/there-s-movement-turn-hong-kong-back-british-colony


  http://www.ejinsight.com/wp-content/uploads/2016/06/1332312_f78cdc2c66c03092f955be7637d390df-692x360.jpg
  https://media.pri.org/s3fs-public/styles/original_image/public/hk-uk-reunification-2.jpg


  .
 • @miarka "To się już dawno zmieniło. Komunizm, kapitalizm, to się u nich wszystko stopiło. Nie ma komunizmu, choć stare
  komunistyczne elity zostały. Jest za to jakaś droga ku kapitalizmowi, ale to raczej korporacjonizm państwowy z elementami wolnego kapitalizmu."

  Te komunistyczne elity to tacy ex-SS-mani, którymu społeczeństwo powinno i musi następny raz zaufać???? - I to do reszty i na zabój??


  Zaufał by pan???


  Co ma wspólnego chiński MILIARDER z chińskim żebrakiem, wyrobnikien-niewolnikiem, chłopem, czy z innym biedakiem, zlbo nędzażem?  IM BARDZIEJ COŚ SIĘ ZMIENIA, TYM BARDZIEJ POZOSTAJE TAKIE SAMO!!!!!  Jest pan w stanie wymienić i podać numery PATENTÓW chińskich wynalazków technologicznych w ostatnich 60 latach??


  np: Elektryczność, Elektronika, Chemia, ?

  ENERGIA BEZPRZEWODOWA, lampa radiowa, tranzystor, diodA, processor, computer, internet, telefon, RADIO, TV, computer, laser, dźwięk, fotografia, ................................................ ?


  Może jakieś patenty nowoczesnych maszyn, narzędzi,... - Cokolwiek  (tylko proszę nie wymianiać zafundowanyvh przez KOLONISTÓW EUROPEJSKICH niewolniczych, feudalnych manufaktur montażowych np: APPLE, SAMSUNG, SONY, SIMENS, MERCEDES, BMW, BOING, DELL, HP, MICROSOFT, GOOGLE, TOSHIBA).  ---------------- KAPITALIZMU NIE MA NIGDZIE NA ŚWIECIE !!!

  - ---------- I NIE MA GO OD NIEPAMIĘTNTCH CZASÓW !!!


  A DEMO-NO-CRACJA, TO jest DIABŁA NAJDOSKONALSZE NARZĘDZIE ZNIEWOLENIA Człowiwka - Ludzkości !!!!


  Cała światowa gospodarka KONTROLOWANA jest przez ŻĄDY, które zostały w tym celu przez ELITY powołane dla zabezpieczenia ZYSKÓW ŻYMskiej ARYSTOKRACJI !!!!!!!!!!!!!!  DZISIEJSZE FOLWARKI OBEJMUJĄ OBSZAR CAŁYCH REGIONÓW, PROWINCJI I POAŃSTW.  CHINY SĄ tylko NARZĘDZIEM W ŁAPSKACH EUROPEJSKICH ELIT W DRODZE DO NWO !!!  .
 • Witaj Miarko :)
  Z ciekawości zajrzałem jaką reakcję na "niepoprawnej" piaskownicy wywołała Twoja notka i nie jestem zdziwiony. Banda zabiedzonych chazarów zawyła i to jest bezcenne :)
  Zresztą można zauważyć, że te chazarskie matoły tracą już tam grunt. Poznali się nawet na dupku z Gdyni. Szkoda, że zajęło im to tyle czasu, ja byłem bardziej dalekowzroczny :)

  Notka w punkt, gratuluję!
 • @Krystyna Trzcińska 07:34:25
  "Te komunistyczne elity to tacy ex-SS-mani, którymu społeczeństwo powinno i musi następny raz zaufać???? - I to do reszty i na zabój??
  Zaufał by pan???".

  Jak już porównujemy to porównajmy z Niemcami. - Oni mieli SS-manów. Ci by zaufali swoim władzm bez wahania. To ich władze.

  I nas tego nie ma (władza wciąż jest nam obca i wroga), i w Chinach Sanhedryn nie może nawet marzyć o takiej roli.

  W moim przekonaniu Chińczycy nie ufają. Mają jednak umowę społeczną, którą traktuja poważnie.
  A to już dla ogółu społeczeństwa znacznie więcej jak zachodnia tzw. demokracja.
  Ta umowa społeczna gra u nich rolę prawa nad władzą, czyli władze nie są ponad prawem. Co trochę robią pokazowe egzekucje skorumpowanych urzędników.
  I to jest zdrowe. Normalny człowiek poprze takie państwo które go uwalnia od rządów patokracji.

  W żydowskim komuniźmie, socjaliźmie czy liberaliźmie tendencje są zupełnie odwrotne.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:55:01
  Dziękuję.

  "Banda zabiedzonych chazarów zawyła i to jest bezcenne :) "

  Chyba już po samym tytule który idzie w poprzek ich myśleniu życzeniowemu, bo nie widać żeby czytali :-)
 • @miarka 11:21:58
  Czytać? Przecież to przerasta ich zabiedzone i zaczadzone możliwości.
  Prędzej pismo obrazkowe :)
 • @Krystyna Trzcińska 06:39:17
  "5) Jak można mówić o jakiś spójnych cechach narodowych i jednolitej kóltórze w państwie, w którym ludność:

  jest podzielona RASOWO i ETNICZNIE !
  posługuje się na codzień 292-ma językami !!!
  wyznaje sprzeczne, a nawet wrogie sobie kulty religijne i modli sie do niezliczonej ilości bożków !!
  - W tym, duża grupa wyznaje i praktykuje religie ATEIZMU i również modli się do swoich świeckich użędników państwowych !!!!"

  To zestawienie to najlepszy dowód że żaden Sanhedryn tego nie ugryzie.

  Mało tego. Oni potrafią żyć w swoim zróżnicowaniu, ale już z niechińczykami się nie integrują. Wyraźnie kultywują swoją odrębność.
  Oni się do nas potrafią upodobnić (i zachować swoją tożsamość), my do nich nie.


  "I najważniejsze !!!
  Należy pamiętać, że koloniści europejscy, tak samo jak w Afryce, Amerykach, Indiach, Indonezji,.., Korei i Japon -i
  - Tak samo w swoich chińskich koloniach pozostawili MARIONETKOWE ŻĄDY, oraz niezliczoną ilość kacyków i armie płatnych kapusiów".

  I co? I Chińczycy o tym nie wiedzieli, nie oczyszczali się z nich? Nie zrzucali z siebie jarzma kolonialnego? Nie zrzucili wystarczająco skutecznie żeby pod nie już nie wejść?
  Przecież świadczy o tym już sposób zawierania umów z zachodnimi firmami poprzenoszonymi w ostatnim czasie do Chin.
  Przecież świadczy o tym to że nie wystawiają do opatentowania swoich wynalazków, tylko sami je chronią.

  Jest dokładnie odwrotnie jak w krajach Zachodu, który w ostatnim czasie staje się postkolonialny względem korporacji prywatnych zwłaszcza banksterskich, z ich władzą faktyczną ponad prawem państwowym.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:41:37
  "Czytać? Przecież to przerasta ich zabiedzone i zaczadzone możliwości.
  Prędzej pismo obrazkowe :)"

  Tu chyba nawet "pisma obrazkowego" nie znaleźli w odpowiedzi :-)

  Jest jednak nadzieja, bo a 17 głosujących 2,6, czyli prawie połowa to wynik przy takich notkach dawniej nieosiągalny. Znaczy to że chociaż grupa twardogłowych pozostała, to jednak i przybyło czytających.
 • @ Autor
  Już jestem :-)

  5*
 • @miarka 00:39:28
  "To wystarczy żeby USA dążyły do wojny."

  Tzn usrael.

  Kiedyś po rewolucji z Rosji i "przyległości" powstał ZSRR. W USA ani takiej rewolucji ani zmiany nazwy nie było, "przyległość" trochę dalsza, i nawet funkcje kierownicze przejęła, ale poza tym to wszystko inne jest bardzo podobne. Zasada Brzezińskiego o wzajemnym upodabnianiu się walczących mocarstw zadziałała i mamy nowy ZSRR. W zasadzie to nawet 2... bo oprócz usraela jest jeszcze UE... :-(

  Pozdro!
 • @miarka 04:11:43
  "Wygląda na to że tam jest w tej chwili więcej demokracji jak we wszystkich krajach mieniących się być demokratycznymi poza Szwajcarią."

  Strategom z Lublina pękną żyłki jak to przeczytają ;-DDD
 • @ Autor
  "NATO jest jest jedak organizacją militarną - jest bezużyteczne w czasach pokoju fałszywego, czasach fałszywych przyjaciół, zdrady i wroga wewnętrznego."

  Ach, kurde! Jak tu pasuje przypomnieć o "Gladio" ;-(
 • @miarka "Jak już porównujemy to porównajmy z Niemcami. - Oni mieli SS-manów... zaufali swoim władzm bez wahania. To ich władze"
  .

  I gdzie to niemiecką ludność zaprowadziło? Co takiego na długą metę osiągneli? -

  - Trupy, zgwałcone kobiety, zruinowane miasta, komunę,..., oraz WYMIESZANIE NARODU !!!!!! - NA SIŁĘ wcisneli Niemcom SUB-LOKATORÓW z Azji i Afryki.

  "WYGRANYM" Anglikom, Francuzom, Szwedom, Norwegom ZAFUNDOWANO TEN SAM LOS !!  Wie pan jakim sposobami SS i reszta ELICIARSKICH bandytów usadowiła Hitlera (NIE ETNICZNEGO NIEMCA) przy władzy?

  A jakich sposobów użyli SOCJALIŚCI-DEMOKRACI w Rosji, w Polsce, Kambodży, Kubie, Angoli, ....


  Czy wie pan, że w czasie Rewolucji Bolszewickiej i nie tylko, międzynarodówka komunistyczna do zgładzania wiosek Słowiańskich, katowania i biologicznego Nas wyniszczania w GUŁAGACH, posługiwała się dziesiątkami tysięcy Chińczyków?

  W armi Hitlera też ich nie brakowało.


  A jak pan myśli - wczasie komunistycznej rewolucji w Chinach, to kto wymordował najwięcej Chińczyków?


  Kto dziś trzyma krótko za ryj obywateli chińskich???  Chińczycy mają takie samo pojęcie o światowej polityce, co przeciętny Polak, Niemiec,.... czy Rosjanin - To znaczy żadnego!!!!!!

  Z tą różnicą, że Chiny mają tych ciemniaków 1,500,000,000 !!!!!!!!!!!!!


  ELITY Chińskie wręcz są zakochane w Sanhedryńskich filozofach: W MARX-sie, ENGEL-sie i innych zbrodniażach i psychopatach!!!


  Ludy Chin, są tak samo traktowane przez swoich OLIGARCHÓW, jak ludy w każdym innym KORPORACYJNYM kołchozie na świecie.  A, który rząd jest swój własny dla ludów Koreji?? - Ten z Północnej czy z Południwej jej części??


  Idąc tym tokiem rozumowania, to ludy Rosji Sowieckiej i dzisiejszej (żądzonej przez byłych STALINOWCÓW), też uważali i uważają swoich katów z CHEKA i NKWD i WSI za SWÓJ rząd.


  Ale jak to mówią, - "Trawa jest zawsze zieleńsza u sąsiada"


  - - - - - - - - "Naiwnych nie sieją - Sami się rodzą"  Chiny, tak samo jak i USA, są KOLONIĄ-KORPORACJĄ !!!


  Zastanowić się należy i wypada:

  - Aby mogły te KORPORACJE (KOLONIE) prowadzić HANDEL-BIZNES MIĘDZYPAŃSTWOWY (OGÓLNO-ŚWIATOWY, MIĘDZY-KOLONIALNY, MIĘDZY-KORPORACYJNY),...,

  - To, gdzie, w jakim państwie, TE WSZYSTKIE KORPORACJE MUSZĄ BYĆ i SĄ ZAREJESTROWANE ???!!!!!  .
 • @Krystyna Trzcińska 16:45:41
  Już w szczegóły to nie wchodźmy, bo byśmy musieli zgadywać. Faktem jest że Chiny korporacjom prywatnym się nie dały.
  Faktem jest że Chiny maja poprawne relacje na styku władza - obywatel i dzięki umowie społecznej, i dzieki zdecydowanemu tępieniu patologii we własnej administracji.
  Faktem jest że są na tyle odmienne, że już ograły Sanhedryn - same długów nie mają, a wobec nich Sanhedryn długi ma biliardowe i jeszcze rosną.

  Co do tego:
  "@miarka "Jak już porównujemy to porównajmy z Niemcami. - Oni mieli SS-manów... zaufali swoim władzm bez wahania. To ich władze"
  I gdzie to niemiecką ludność zaprowadziło? Co takiego na długą metę osiągneli? -
  - Trupy, zgwałcone kobiety, zruinowane miasta, komunę,..., oraz WYMIESZANIE NARODU !!!!!! - NA SIŁĘ wcisneli Niemcom SUB-LOKATORÓW z Azji i Afryki."

  ... to powinna Pani zaznaczyć, że to "oraz WYMIESZANIE NARODU !!!!!! - NA SIŁĘ wcisneli Niemcom SUB-LOKATORÓW z Azji i Afryki." dotyczy już czasów współczesnych.

  II Wojnę Światową sromotnie i bezwarunkowo przegrały, a dziś znów bezwarunkowo ufają władzom SWOIM.

  I my się potrafimy przeciwstawić niemoralnej władzy, i Chińczycy potrafią, a oni nie.
  A Sanhedryn znów mocno trzyma z Niemcami...
 • a co mowi dobrze poinformowany Fulford
  Benjamin Fulford Update July 16 2018 - YouTube
  Film dla zapytania Benjamin Fulford: July 16, 2018 YOU TUBE
  ▶ 10:09
  https://www.youtube.com/watch?v=uqpSWxD0pnM
  1 dzień temu - Przesłany przez: Secret Wars
  https://benjaminfulford.net/2018/07/16/will-the-jews-finally-be-freed-from-khazarian-mafia-slavery ...
  Benjamin Fulford: July 16, 2018 - YouTube
  Film dla zapytania Benjamin Fulford: July 16, 2018 YOU TUBE
  ▶ 11:05
  https://www.youtube.com/watch?v=GFSojSVUYtw
  10 lip 2018 - Przesłany przez: RUMORS
  David wilcock : July 15 , 2018 https://www.youtube.com
 • @miarka "Faktem jest że Chiny korporacjom prywatnym się nie dały" A są jakieś inne? Gdzie są te chińskie ludowe zarejestrowane?!
  .

  Skoro cińskie KORPORACJE nie są prywatne, to skąd w Chinach tylu miliarderów???

  Czy oni dziela się z współobywatelami UCZCIWIE??


  https://assets.bwbx.io/images/users/iqjWHBFdfxIU/iigPcgeDArfw/v5/-1x-1.jpg
  https://cdn-01.independent.ie/incoming/article35129240.ece/f241c/AUTOCROP/w620/BUSINESS-China-Rich-List.png


  .
 • @miarka, Chiny maja "tryliony" US papierowych $. Wiesz co Sanhedryn zrobi z tym SKARBEM? Dopisze do każdego $1 tyle: 000,000,000
  A Chińczykom przy paleniu tej makulatury pozostaną choroby zawodowe od zatrucia tuszem z BANK-NOTÓW.


  ŻYM ZAWŁADNĄŁ GOSPODARKĄ ŚWIATOWĄ DAAAAAWNO, DAAAWNO temu.


  http://lifeandmyfinances.com/wp-content/uploads/2016/08/20160827-become-a-billionaire.jpg  .
 • @miarka, ukończyliśmy obaj PAŃSTWOWE SZKOŁY EDUKACYJNE, a widzimy świat całkowicie ODMIENNIE !!!!
  .


  DZIAŁANIA Sanhedrynu są SZOKUJĄCO REWELACYJNE - BEZBŁĘDNE !!


  ŻĄDOWE PLACÓWKI SZKOLENIOWO ROZRYWKOWE.

  LISTA PROGRAMów, do dalszego WYKSZTAŁCANIA - PROGRAMOWANIA PO-DYPLOMOWEGO jest BOGATA !! - Dzień i noc !!  https://www.wykop.pl/cdn/c3397993/link_6pmyYqSJ0fsoyOdCPajWuenuoKUwSdeh,w300h223.jpg
  http://3.bp.blogspot.com/-7tGPV-S-bqw/Td5RzR5qtRI/AAAAAAAAABY/DpOcEPKGLSU/s1600/medias_Mercader-5-845f0.jpg


  .
 • Ukraina chce do NATO
  Dwaj poszukiwacze przygód znaleźli opuszczoną ukraińską bazę wojskową, w której znajdują się przygotowane do walki czołgi. (Sputnik)

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=98&v=i9ny37IlSCM
 • @Oświat 20:01:43
  Jakiego nato? Nato już nie ma, kol. Miarka wyłożył to dokładnie i dosadnie.
 • @lorenco 21:41:23
  świetna notka ?

  "NATO było powołane do obrony. Celem NATO jest pokój."

  rzeczywiście, trafna opinia.
 • @Krystyna Trzcińska 18:35:41
  "@miarka "Faktem jest że Chiny korporacjom prywatnym się nie dały" A są jakieś inne?"

  Właśnie.
  Jak pani tego nie widzi, to jak mamy rozmawiać?

  Nawet powyżej pisałem o korporacjach państwowych.
  - Np. Gazprom, to typowa korporacja państwowa, ale i gospodarka chińska to głównie korporacje państwowe, ale to nie koniec, bo na Zachodzie są jeszcze korporacje faszystowskie.
  To już "skrajnie prywatne pasożytujące na państwowym", choć formalnie ze styku korporacji prywatnych i państwowych, czyli te "za duże żeby upaść", albo inaczej te, które w części prywatnej prywatyzują zyski, a w części państwowej uspołeczniają straty i koszty, te, które w skorumpowanych przez siebie państwach potrafią załatwić sobie i rynek regulowany, i ceny regulowane, i nawet prawo do zysku, czyli faktycznego nakładania podatków mimo że nie ponoszą kosztów utrzymania państwa w jego użyteczności społecznej.
  Te, to nawet nie mogą marzyć o wejsciu na na chiński rynek.

  Jak Pani chce jeszcze coś rzeczowo to proszę, ale uważam, że już porozmawialiśmy. Dziękuję.
 • @miarka 21:09:35
  trafna klasyfikacja osób prawnych,
  nie wiem tylko, czy trafne jest określenie "faszystowskie",

  trafniejsze byłoby określenie przeciwstawne.
 • @interesariusz z PL 21:15:31
  "nie wiem tylko, czy trafne jest określenie "faszystowskie",
  trafniejsze byłoby określenie przeciwstawne".

  Jak najbardziej. Czasami tak piszę. Problem że nie dla wszystkich "komunizm to samo zło" tak jak dla komunistów od czasów Stalina "faszyzm to samo zło". Skoro nie ma symetrii, wżniejsze jest odkłamywanie zakłamanego.

  Według mnie ważniejsze jak określanie przy nadarzajacych się okazjach, zwłaszcza dla odkłamania lewackiej propagandy komunizmu, socjalizmu i liberalizmu, ważniejsze jak podkreślanie czym w tej chwili jest komunizm jest nagłaśnianie niepodważalnej definicjii Mussoliniego, że "faszyzm to związek korporacji i państwa".
  To w tej chwili jest najgorszy obraz faszyzmu, bo faszyzm podporzadkowujący sobie i państwo i jego naród właścicielski, faszyzm psychopatyczny, skupiony na władzy dla władzy.
  Korporacjonizm to patologia, zwłaszcza w związku z syjonizmemi globalizmem.

  Pamietać też trzeba ze był też i dobry obraz faszyzmu - ten jako przeciwstawiajacy się dzikiemu kapitalizmowi, i ten korporacyjny w sensie korporacji zawodowych, w tym robotniczych, czyli alternatywa dla komunizmu i socjalizmu.

  Dużo to ani szybko nie zwojuje, ale pobudza do myślenia... a to już ma przyszłość!
  No i ... "kropla drąży skałę".
 • @miarka, czyż KORPORACJE nie są zakładane przez OSOBY PRYWATNE? Jeśli nie, to proszę napisać kto jest właścicielem korporacji.
  .

  A mówiąc szczerze, to PREZYDENCI KORPORACJI to AKTORZY !! -

  Zwykłe SŁUPY, ZATRUDNIONE PRZEZ PRAWDZIWYCH WŁAŚCICIELI TEJ Ziemi !!!!!!!!!


  Kto daje pięniądze pachołkom żądowym w wyścigach na stanowiska PREZYDENTÓW?

  - Czyż nie KORPORACJE i schowani za ich plecami PANOWIE TEGO ŚWIATA???


  Czy wojny sa prowadzone przez KORPORACJE dla ŻĄDÓW, czy
  prowadzone są przez ŻĄDY w interesach KORPORACJI ???


  A BANKI, FIRMY UBEZPIECZENIOWE i FARMACEUTYCZNE to do kogo należą???


  A największe na świecie firmy ZBROJENIOWE TO GO KOGO NALEŻĄ ??

  A największe na świecie firmy produkujące ŻYWNIŚĆ, TO DO KOGO...?

  A największe na świecie firmy i ORGANIZACJE SPORTOWE...... ?????


  A największe na świecie ..................... to do kogo?


  A kto jest bogatszy, PRYWATNI miliarderzy, czy prezydenci PAŃSTW??  A w nowoczesnye fabryki Chin, to zainwestowało rząd chiński, rosyjski, czy NAJIĘKSZE KORPORACJE-KONCERNY NALERZĄCE DO NAJBOGATSZYCH RODZIN NA PLANECIE??


  Bajki to byłem ZMUSZANY wysłuchiwać w PRZYMUSOWYCH SZKOŁACH PAŃSTWOWYCH na lekcjach historii i "WYCHOWANIA OBYWATELSKIEGO".  Za wszystkimi RZĄDAMI STOJĄ NAJBOGATSZE - NAJPOTĘZNIEJSZE RODZINY !!!!!!!!!!!!

  Ludzie umierają !!!!!!!!!!! Dynastje troche wolniej.


  PAŃSTWA MAJA WYTYCZONE NA MAPACH GRANICE !!!!!!!


  Natomiast MIĘDZY-NARODOWE (ponad-państwowe) KORPORACJE, są NIEŚMIERTELNE i są nieskrępowane iluzorycznymi GRANICAMI !!!!!!!!!  Na przykład, takiej nieuzbrojonej militarnie FIFI-e, to ŻĄDY PAŃSTW mogą tylko naFIFAĆ :)))


  FIFA może sobie kręcić wałki - kraść jak chce.  .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:36:21
  "Jakiego nato? Nato już nie ma, kol. Miarka wyłożył to dokładnie i dosadnie."

  Jeszcze raz dziekuję za poparcie. Tak trzymać :-)

  Trzeba jednak rozumieć i tych mniej gramotnych. Sam zauważasz takich na Niepoprawnych.pl, takich nie brakuje i na upainie.
  Nawet pisałem kiedyś notkę o "patriocie starej daty" (Maciarewiczu).
  Nie nadążają... Spóźniony refleks...
  Notke kończyłem zdaniem: "- Trzeba tylko trochę czasu aby wszyscy wszyscy wyzbyli sie złudzeń i uznali stan faktyczny".
  Skoro nie nadążają ze stwierdzaniem stanu faktycznego ci co do NATO jeszcze należą, to i upaińcom trudno się dziwić że w NATO widzą jeszcze swoją przyszłość.

  ... dopóki im się tego nie uświadomi :-)

  Od teraz to już tylko sami mogą być sobie winni... - WIEDZĄ!
 • @Krystyna Trzcińska 22:28:17
  "PREZYDENCI KORPORACJI to AKTORZY !! -
  Zwykłe SŁUPY, ZATRUDNIONE PRZEZ PRAWDZIWYCH WŁAŚCICIELI TEJ Ziemi !!!!!!!!!"
  Dodać jeszcze trzeba prezydentów państw tupu "nie chcem ale muszem", "pijaczyna", "żydofil" "podwórkowy głupek", czy "omnibus tuczący się przy korycie i często pijany" - czyż to nie aktorzy zatrudnieni aby odważać godność Państwa Polskiego i jego prawdziwego WŁAŚCICIELA - NARÓD POLSKI?

  Problem tylko kto ich zatrudnił?
  Bo, że "PRZEZ PRAWDZIWYCH WŁAŚCICIELI TEJ Ziemi !!!!!!!!!" to idiotyzm - tacy nie istnieją.
  - Uzurpatorzy, roszczeniowcy, oligarchowie to tak, ale właścieli "TEJ Ziemi" nigdy nie było i nie będzie.


  Dalsze podobne wpisy będą usuwane, a przy natręctwie ban.
 • @miarka "Problem tylko kto ich zatrudnił?" - A od kiedy zatrunia się właściciela firmy, w JEGO WŁASNYM przedsiębiorstwie??
  .  - Ja nie napisałem PRAWOWICI Właściciele tej Ziemi, tylko PRAWDZIWI - FAKTYCZNI WŁAŚCICIELE !!!!

  (Trochę wyobraźni i zastanowienia się nie zaszkodzi.)


  WSZYSTKIE SPOŁECZEŃSTWA ZAAKCEPTOWAŁY PRZEKRĘT, ŻE ZIEMIA, WODA, POWIETRZE,.... SĄ NA SPRZEDAŻ !!!


  WIĘC PROSTY WNIOSEK - KTO ZIEMI SOBIE NIE KUPIŁ, NIE WYWALCZYŁ LUB KOGO JEST NIESTAĆ NA ICH ZAKUPEN, TEN NIE JEST ICH POSIADACZEM TEN NIE JEST ICH PRAWDZIWYM - FAKTYCZNYM WŁAŚCICIELEM !!


  - Ten bie jest Panem, ani skrawka ziem, ani Panem własnego losu !!


  Ziemia i Wolność należą do tego, kto potrafi i jest gotów ich BRONIĆ !!

  Ziemia, woda,.., i Wolność należą do tego, kto jest w stanie to sobie WYWALCZYĆ, OBRONIĆ, ODZYSKAĆ i UCHRONIĆ - UTRZYMAĆ !!  Pisze pan:

  "Dodać jeszcze trzeba prezydentów państw tupu "nie chcem ale muszem", "pijaczyna", "żydofil" "podwórkowy głupek", często pijany" - czyż to nie aktorzy zatrudnieni aby pdważać godność Państwa Polskiego i jego prawdziwego WŁAŚCICIELA - NARÓD POLSKI?"  I właśnie tym przykładem, doskonale pan udowadnia, jakich kwalifikacji wymagają ELITY od marionetek-prezydentów, zarządzających państwami-KORPORACJAMI, które są ICH (ARYSTOKRATÓW) KOLONIAMI.


  Pisze pan:

  "Problem tylko kto ich zatrudnił? Bo, że "PRZEZ PRAWDZIWYCH WŁAŚCICIELI TEJ Ziemi !!" to idiotyzm - tacy nie istnieją."


  A pana zdaniem, to, kto tworzy krajowe i międzynarodowe przepisy, regulacje - "prawa" i ma siłę by je egzekwować?


  Pana zdaniem, to gdzie płyną wszystkie podatki, opłaty, kary, mandaty i składki wydzierane wszystkim obywatelom państw na całym świecie?


  Gdzie Hitler schował, a Putin chowa "swoje" skarby"?  "Dalsze podobne wpisy będą usuwane, a przy natręctwie ban."


  Czy boi się pan zderzenia z Prawdą,?

  Jeśli nie, to, po co chce pan przyjąć zadanie cenzora?

  - Nie sądzi pan, że mamy ich w Polsce nadmiar?  .
 • @Krystyna Trzcińska 01:44:44
  "@miarka "Problem tylko kto ich zatrudnił?" - A od kiedy zatrunia się właściciela firmy, w JEGO WŁASNYM przedsiębiorstwie??"

  Tu nie ma własnego przedsiębiorstwa.
  "AKTORZY !! -Zwykłe SŁUPY, ZATRUDNIONE PRZEZ PRAWDZIWYCH WŁAŚCICIELI TEJ Ziemi !!!!!!!!!"
  Dodać jeszcze trzeba prezydentów państw tupu "nie chcem ale muszem", "pijaczyna", "żydofil" "podwórkowy głupek", czy "omnibus coraz bardziej świniejący, tuczący się przy korycie i często pijany" - czyż to nie aktorzy zatrudnieni aby odważać godność Państwa Polskiego i jego prawdziwego WŁAŚCICIELA - NARÓD POLSKI?.
  Bo, że "PRZEZ PRAWDZIWYCH WŁAŚCICIELI TEJ Ziemi !!!!!!!!!" to idiotyzm - tacy nie istnieją.
  - Uzurpatorzy, roszczeniowcy, oligarchowie to tak, ale właścieli "TEJ Ziemi" nigdy nie było i nie będzie."

  Tym samym wyczerpała Pani warunek sensownej rozmowy. Właściciel, własne przedsiebiorstwo w którym zatrudnia się władze państwowe?
  Tego nawet na "Gwiezdnych wojnach" nie bylo. Nawet podatki muszą być w wolnej i świadomej oraz dobrej woli przyjęte dla dobra wspólnego!

  To co Pani tu wypisuje już pozostawię bez krytyki jako odlot od rzeczywistości i to po ostrzeżeniu.
  Ban!
 • @miarka 22:35:09
  „Rosyjskie sześcioraczki” w akcji (wideo)..Ministerstwo Obrony Rosji opublikowało wideo przedstawiające testy najnowszych systemów bojowych - Awangard, Sarmat, Kinżał, Posejdon, Buriewiestnik i Pierieswiet. Awangard. We czwartek resort obrony po raz pierwszy opublikował nagranie startu najnowszej rakiety naddźwiękowej Awangard. Minutowy film rozpoczyna się od umieszczenia rakiety na placu startowym, następnie widzimy jej odpalenie z silosu. Animacja odtwarza oddzielenie się stopnia bojowego Awangardu od rakiety nośnej i jego aktywne manewrowanie podczas zbliżenia się do celu. Praca nad systemem dobiegła końca, rozpoczął się etap produkcji seryjnej. Równolegle z uruchomieniem produkcji seryjnej rozpoczęły się przygotowania do oddania do użytku.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_AvangardPL_az301g3q.vur.mp4

  Sarmat...Półtora minutowy film o międzykontynentalnej rakiecie balistycznej Sarmat pokazuje jej transportowanie, umieszczenie w silosie i start. Następnie resort wojskowy pokazuje produkcję elementów rakiety i części, a także montowanie silników. Obecnie testy rakietowe, które rozpoczęły się w grudniu 2017 roku, dobiegły końca. Wojskowi zrealizowali ponad 50 zadań. Mają przed sobą testy lotnicze. Jak poinformowano, w 2020 roku rakieta powinna trafić na uzbrojenie.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_SarmataPL_iqe02o14.zrh.mp4

  Kinżał...W dwuminutowym filmiku widzimy, jak myśliwiec przechwytujący MiG-31 startuje z lotniska wojskowego, a następnie odpala rakietę. Od kwietnia 2018 roku w ramach ćwiczeń w zakresie powstrzymywania strategicznego samoloty MiG-31 wyposażone w system Kinżał odbywają planowe loty patrolowe w powietrzu nad akwenem Morza Kaspijskiego.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_KinjalPL_xdr5njg1.542.mp4


  Posejdon..Nagranie poświęcone wielozadaniowemu systemowi Posejdon rozpoczyna się od ujęcia przedstawiającego jego egzemplarz na hali produkcyjnej podczas sprawdzenia sterowników stabilizatorów. Następnie widzimy animację: Posejdon jest odpalany z okrętu podwodnego i niszczy cel przy brzegu i nad wodą, w tym typu lotniskowca. Obecnie dobiega końca etap testów doświadczalnych.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_PosedonPL_w1ydzknd.gfu.mp4

  Buriewiestnik...Półtora minutowy film o najnowszym pocisku manewrującym z silnikiem jądrowym Buriewiestnik zaczyna się od startu i obserwacji lotu. Następnie jest pokazana ogromna hala, w której znajduje się kilka kontenerów z Buriewiestnikami. Ministerstwo Obrony wielokrotnie podkreślało, że Buriewiestnik jest odporny na wszystkie istniejące i przyszłościowe systemy obrony antybalistycznej. Rozpoczął się etap testów lotniczych.
  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_BurevestnikPL_3wem3jak.2mb.mp4

  Pierieswiet...W wideo o systemie laserowym Pierieswiet, które trwa poniżej minuty, resort obrony pokazał wyjazd Kamazów z przyczepą z garażu, ruch w składzie kolumny na terenie leśnym oraz pracę załóg maszyn. Następnie pokazano, jak operatorzy zajmują stanowiska pracy i rozmieszczają środki optyczno-elektroniczne lasera bojowego.
  System już trafił na wyposażenie wojsk i został rozmieszczony w miejscach dyslokacji.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_PeresvetPL_dh3ingz4.ufg.mp4


  Super zwrotny myśliwiec Su-35S w akcji. Nagranie Ministerstwa Obrony. Ministerstwo Obrony Rosji zaprezentowało film o wielozadaniowym super zwrotnym myśliwcu Su-35S, który jest na wyposażeniu Sił Powietrzno-Kosmicznych Rosji. Su-35S to wielozadaniowy super zwrotny myśliwiec generacji 4++ przeznaczony do zdobycia przewagi w powietrzu. Oznaczenie „4++" jest warunkowe i jedynie wskazuje na to, że pod względem swoich charakterystyk Su-35S jest zbliżony do myśliwca piątej generacji. Samolot jest w stanie atakować cele naziemne i morskie bez wchodzenia w strefę obrony powietrznej i w warunkach aktywnego radioelektronicznego oporu. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, SU-35S otrzymał nowe skrzydło, nowy system sterowania, silnik o zwiększonym ciągu i systemem sterowania wektorem ciągu, zaawansowany cyfrowy system informacji i kontroli, radar z fazowaną anteną z dużym zakresem detekcji i zwiększoną liczbą jednocześnie śledzonych i ostrzeliwanych celów.

  https://video.img.ria.ru/Volume34/Flv/2017/02/16/2017_02_15_SU35sPOL_j4vjepog.hlp.mp4


  Ps... Jeden jedyny który może konkurować z Su-35S to F-22 Raptor. Jeśli to oglądają też krowopasy, jest szansa, że umrę śmiercią naturalną. Trampek widocznie potrafi myśleć perspektywicznie, w przeciwieństwie do otaczających nas idiotów. A w "juesejarmy" żałoba. Wszyscy rzucają im kłady. A to drogi za wąskie, a to mosty za słabe, a to plaża za grząska. Nic tylko usiąść i płakać. A oto przykłady...

  www.youtube.com/watch?v=L6FDJlqZd0g >

  www.youtube.com/watch?v=aKVvrHSmShI


  Polecam anglojęzycznym>
  Threat Analysis: Su-35S Part III - Armament R-77 & EW/ECM
  https://manglermuldoon.blogspot.com/2017/04/threat-analysis-su-35s-part-iii.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031