Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 3919 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Koncesjonowani cz.2 - Koncesjonowani krytycy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Krytycy koncesjonowani" sceny politycznej to zwłaszcza gwiazdorzy internetowych filmików, a zarazem autorzy artykułów powszechnie polecanych na blogach.

To ci co nie odpowiadają na to najważniejsze pytanie naszych czasów:  kto wydaje koncesje na władzę państwową. A nie odpowiadają, bo oni też są koncesjonowani.

Wielu jest niezależnych, ale paru koncesjonowanych (jak najbardziej możliwe że bez ich świadomości, a więc i z ich przekonaniem że działają w dobrej woli) tu można łatwo wyłowić.
 

Mamy tu i Brauna, który w czambuł potępia demokrację ("wylewa dziecko wraz z kąpielą", popełnia satanistyczny błąd zrównania w niej dobrego i złego na rzecz złego, tego co być powinno z tym co jest), a za to łudzi swoich wielbicieli że sens  ma powrót do monarchii (też popełnia satanistyczny błąd zrównania w niej dobrego i złego tylko że tutaj na rzecz dobrego). To już tyle co ideologiczne klapki na oczach.

Uważa się za katolika a swoich analiz nie zaczyna od tego gdzie dobro, gdzie zło, gdzie życie, a gdzie smierć, gdzie  Bóg, a gdzie diabeł;


- Mamy Karonia, który nie rozróżnia idei od ideologii, a w rezultacie chwali ideologię, choć ideologie to zawsze skojarzone z bestialstwem najgorsze zarazy które dotykają ludzkość . - Nabierają bo nabierają wymiaru religii choć są faktycznymi antyreligiami skupionymi na interesach a nie na życiu duchowym, to ludzie już je często przyjmują w zaufaniu należnym religii.

ŚWIATOPOGLĄD IDEOLOGICZNY NICZYM NIE RÓŻNI SIĘ OD RELIGIJNEGO TYLKO ŻE RELIGII NIE DOTYCZY. NADTO ZAWSZE MA PASOŻYTNICZĄ OFERTĘ - DĄŻY DO PRZYWILEJÓW I INTERESÓW DLA WYBRANYCH, ORAZ ŁUDZI NAIWNYCH, ŻE I ONI MOGĄ DO JUŻ WYBRANYCH DOŁĄCZYĆ.

Zarazy te są trudne do wytępienia bo już ciągną się od czasów formowania się myślenia faryzejsko-talmudycznego, islamskiego, protestanckiego, oświeceniowego, komunistycznego, syjonistycznego, banderowskiego po terrorystyczne.

- A od zarazy ideologii zawsze idzie fałsz, zakłamanie i rozdwojenie, fasada i zafasadowość, faryzeizm grobów pobielanych, podwójne standardy moralne i zdrada, a zwłaszcza szczególnie podstepne satanistyczne zwalczanie zła wiekszym złem, najprostsza droga ku władzy antyludzkich bestii i końca rodzaju ludzkiego.

Nie wskazując gdzie powinno być podejście ideowe, a w czym jest naganność ideologii, w rzeczywistości promuje naganną ideologię nawet ją "krytykując".
 

- Mamy i Michalkiewicza, który ze swadą omawia  sprawy wielkiej polityki, ale okazuje się być tylko obserwatorem który pomaga tak poukładać sobie sprawy w głowach, aby i jego odbiorcy pozostawali tylko obserwatorami, malkontenckimi krytykami, patrzącymi tylko na to jak się tu osobiście ustawić, a więc takimi faktycznie wyłączają się z udziału w życiu politycznym.

- Którzy zostają przyzwyczajonymi do życia między patologiami jak poganie między demonami, którzy poganieją, dostosowują sie do otoczenia za wszelką cenę i albo ulegają rzadzacej patokracji, choć to najkrótsza droga do samozatracenia, albo dołączają do tych psychopatów czyli wchodzą na najkrótszą drogę do samolikwidacji rodzaju ludzkiego, dziś już możliwej choćby na drodze obłąkańczych zastosowań genetyki.
Zapewne każdy ma jeszcze innych przez siebie o nieuczciwe manipulacje podejrzewanych.
 

O tym dyskutować z wiadomych względów nie będziemy, ale dobrze żeby każdy pomyslał jak ze sobą rozmawiać, aby ustrzec się wpływu tych co rozdają koncesje na władzę, krytykę i myślenie

- jak zachowywać wolność własnych osądów,

- jak zachować świadomość rzeczywistosci w prawdzie jedynej

- jak zachować wolność własnej woli,

- jak zachować dobroć własnej woli,

- jak nie zatracić instynktu przeżycia,

- jak pozostać człowiekiem dojrzałym w swojej ludzkiej duchowości i w swoich ludzkich i rodzinnych i narodowych wartościach, zwłaszcza człowiekiem pokoju w zalewie bestialstwa i pogaństwa.


Żeby przeżyć to właśnie przed tymi co te koncesje rozdają najpierw nam się trzeba obronić, bo to i uzurpatorzy do władzy nad nami, ci co nas chca zniewalać, a często i ludobójczo nas "depopulować".

Co prawda nie dosięgniemy tych, co już mają wpływ na władze państwowe, bo te już wasalnie zapewniają im nietykalność, jednak i tu jeszcze mamy modlitwę, ale i samemu, i w naszych związkach natury wspólnotowej to obronić się od ich wpływów trzeba koniecznie.
 

KOMENTARZE

 • 5*
  DK
 • Czyli jak działa straż boczna mainstreamowego ścieku..
  Działa własnie tak, że proponowane przez nich lekarstwo jest straszniejsze od samej choroby, więc wszystko musi pozostać po staremu. W końcu lepsza kaleka,skorumpowana demokracja,czyli taka jaką mamy, od rządów gości świętujących rocznice urodzin A.H. i urządzających manifestacje z trójramiennymi swastykami. Dzięki takim zabiegom mainstream ma się znakomicie i nie obawia się, że korzenie jego rządów zostaną publicznie ujawnione. Ale czy na pewno ma rację? Pozdrawiam autora.
 • @jacek0003 18:36:33
  "straż boczna mainstreamowego ścieku"

  Tak, koncesjonowani krytycy mają na celu przede wszystkim oswajać z patologiami i jeszcze straszyć, a w perspektywie zachęcać do bycia "poinformowanym obserwatorem", ale jak najciężej wystraszonym.
  Mainstream jest jak najbardziej mainstreamem państwa terrorystycznego, a więc takiego które swoje cele realizuje na drodze wymuszeń. Wystraszony to dla nich ideał obywatela i to niezależnie od tego czy groźba jest zewnętrzna, czy wewnętrzna.

  "W końcu lepsza kaleka,skorumpowana demokracja,czyli taka jaką mamy, od rządów gości świętujących rocznice urodzin A.H. i urządzających manifestacje z trójramiennymi swastykami", albo rządami w Polsce Putina.

  Im jako gorsze widzimy prezentowane nam zło które może być alternatywnie, to tym lepsze jest to co mamy relatywnie, a bez potrzeby kiwania nawet palcem w bucie.

  Chodzi mi o to że nikt tu nie krzyczy iż to brak logiki, że względne nie jest rzeczywistym, że bierność (biblijnie "letniość") jest niemoralnością, za którą przychodzi zawsze ideologia, nawet satanizm.
  A tu trzeba krzyczeć, budzić, działać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031