Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
243 posty 4179 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Persona non grata

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To wojna prawdziwa – bo „na śmierć i życie”. - I to nam ją wydano. Tu kompromis w rachubę nie wchodzi. To kwestie i prawdy (ze swojej natury jedynej), i naszej prawości, i naszej moralności, i naszego człowieczeństwa oraz naszych ludzkich powołań.

 

- Wszędzie tu agesja naszego wroga wymaga naszej obrony koniecznej. – Obrony tak nas samych i naszych bliskich i całych społeczności ideowych w których żyjemy. – Obrony koniecznej, bo dopóki jest tym wrogiem jakiekolwiek relacje z nim są wykluczone, a za ewentualnym dialogiem stoi jego podstęp i gotowość zdradzieckiego ciosu.

Żydowska agresja wobec nas stała się już w pełni jasna w trakcie świeżo zakończonej konferencji „pokojowej” w Warszawie.

Wróg to ten, co nas sobie wybrał, co już postanowił być naszym wrogiem, nawet niekoniecznie podjął czynną agresję. W takiej sytuacji od chwili kiedy zauważamy co się dzieje, wszystko co w nas ludzkie nakauje nam podejmować zdecydowane kroki obronne.

 

Niesprawiedliwość owszem, możemy cierpieć, sprawiedliwości nawet długotrwale łaknąć i pragnąć; winowajcom możemy przebaczać; odmienności możemy tolerować; obcym pomagać, nawet obcych równouprawniać ze sobą.

– Wszędzie tu możemy mieć okoliczności w których udzielanie im przez nas stosownych łask oraz pomaganie czy podejmowanie wspólnych dzieł ma sens, ale nigdy sensu nie ma w wyżej wymienionych kwestiach. Tu zwłaszcza żadne ustępstwa, handle, czy kompromisy w rachubę nie wchodzą.

- Nie wchodzą, bo na tym, czego one dotyczą stoją wszelkie nasze konstrukcje życiowe, nasze człowieczeństwo i przyszłość nas i naszego potomstwa.

Kiedy mamy do czynienia z wrogiem obrona konieczna jest konieczną bezzwłocznie. - Tam gdzie jest w tym zwłoka, a zwłaszcza lekceważenie zagrożenia, tam mamy do czynienia ze zdradą, i tam też stoimy w sytuacji obrony koniecznej i to bezzwłocznie.

 

A właśnie przed alternatywą „albo my, albo oni” stawia nas trwające obciążanie nas współodpowiedzialnością za wymordowanie znacznej ilości żydów w dobie holokaustu.

Jednak bez względu na to czy rzucając te oskarżenia mają rację, czy to pomówienie, już muszą opuścić Polskę.Uzurpacje co do „mienia bezspadkowego” nie mają tu większego znaczenia. - To pretekst, zresztą łatwy do obalenia, temat zastępczy, choćby z racji zupełnego bezprawia z tym związanego i z powietrza branej skali roszczeń, nadto roszczeń jako przewidywanych już dawno temu wypłaconych z nadmiarem.

- Izraelczykom - na specjalny fundusz, który poszedł na zakup ziemi w Palestynie pod Izrael, obywatelom amerykańskim wraz z umową że już więcej roszczeń nie będzie, a gdyby się pojawiały to sam rząd amerykański je pokryje. - Innym państwom też wszystko zostało spłacone w latach 1960-tych.

 

Teraz nie ma już innej możliwości powrotu do normalnego życia jak wyprowadzenie się żydów z Polski, bo wobec takiej wagi oskarżeń już jasne jest, że albo oni wymordują nas, albo my ich.

 

Jeżeli popatrzeć dlaczego to oni nas, to po pierwsze w obawie żebyśmy my ich nie wymordowali, a po drugie w odwecie – i nieważne że w odwecie urojonym, skoro oni już w szkołach są uczeni fałszywej historii, w tym „o Polakach, mordercach ich kuzynów”, a więc i są przekonani że ich odwet byłby słusznym.

Ponadto element odwetu mógłby mieć wsparcie od dawna okłamywanej w tym temacie światowej opinii publicznej. Wielu jej wyrazicieli w razie dokonywanych przez nich mordów na Polakach mogłoby palcem w bucie nie kiwnąć, po cichu komentując jeszcze że „sami sobie winni” – i według ich „wiedzy” historycznej wina by była.

Co do nas – to właśnie w obawie, aby mając siłę i wsparcie nie wymordowali nas, a reszty nie wywłaszczyli i zniewolili do roli już je tyle gojów jak zwierzęta, co zwierząt żyjących jedynie w kieracie talmudycznych „praw bezprawnych i interpretowalnych pod korzyści sędziów”. Druga możliwość to w odwecie za to co będą robili nam i naszym bliskim - a wiedząc jacy są gdy mają władzę, jakimi byli za żydokomuny, czy jacy są w Palestynie, możemy być przekonani, iż byłyby to rzeczy straszne, rzeczy nieludzkie.

 

Ważne, że skoro żydzi znając nasze siły rozpętali tą wojnę, to są nie tylko przekonani, że to oni wymordują nas, ale i na to przygotowani. W końcu mieli na to 30 lat.

- Przekonani że ochroni ich dowolna wezwana na pomoc armia czy policja – i przygotowani uchwalając i Ustawę 1066 i dodatek do niej o przekazywaniu takim interwentom broni naszej armii, zresztą już niemal zlikwidowanej.

Nadto planowane ich okupacyjne rządy miałyby zabezpieczać ściągane ostatnio do Polski wojska amerykańskie. – Póki co w roli siły nacisku wobec tematu zastępczego „roszczeń co do mienia bezspadkowego”, których uznanie jest po prostu niemożliwe, a więc i Naród Polski nigdy-przenigdy na to się nie zgodzi, więc i pretekst do pozostawania wojsk amerykańskich pozostanie. – Póki co pod pretekstem do tego ściągania jest groźba rosyjskiej agresji.

Problem że tu raczej wchodzi w rachubę przyjście Rosji na pomoc zaatakowanej Polsce, a przy tym zapewnienie sobie bezpiecznego pogranicza. W tej sytuacji Rzeczywiście Rosja by mogła interweniować. A bez tego wyraźnie widać że Rosja ani trochę nie zamierza do Polski wkraczać. Przeciwnie – Putin zachęca do handlu. Grożąca agresja Rosji to wyłącznie temat zastępczy pod zamierzaną krwawą okupację Polski na wzór dzisiejszej okupacji Palestyny przez żydów.

 

Jednak w tej wojnie żydowsko-polskiej znaczenie ma siła nie tyle militarna, bo do krwawych rozstrzygnięć przynajmniej na początku nie musi dochodzić, co siła propagandy wojennej. – Siła mediów i nacisków, siła zaangażowania opinii publicznej świata.

Jakiekolwiek tu nasze im ustępstwa w tej sytuacji to już i zdrada, i oddawanie pola walki, i poddawanie się – czy to na raty, czy totalne, poddawanie się w naszym imieniu przez faktycznie nie nasze, polskie rządy, nie rządy Narodu Polskiego.

- One nie są naszymi bo to rządy wrogo przejęte przez żydów czy to faktycznych czy usłużnych im, skorumpowanych szabesgojów w czasie jaruzelsko/kiszczakowsko-żydowskiego zamachu Okrągłego Stołu w roku 1989.

– Rządy i osłaniające przed konsekwencjami karnymi i cywilnymi żydokomunę, i kontynuatorskie czerwonej komuny zwłaszcza przez jej kolejne pokolenia już przefarbowane na niebiesko.

- Rządy nie dopuszczające Narodu Polskiego do władzy aż dotąd, bo stanowiące prawodawstwo, w tym Ordynację Wyborczą, a nawet Konstytucję według swojego faktycznie faszystowskiego widzimisię, nadto dopuszczając się fałszerstw wyborczych.

 

Państwo Polskie jest państwem Narodu Polskiego, jego dobrem wspólnym i własnością niezbywalną. Polacy od ust sobie odejmowali żeby budować swoje dobra wspólne, Polacy krew przelewali aby tych dóbr wspólnych, a przy nich i prywatnych bronić przed licznymi najazdami. – Swojego państwa, ale przy tym i Europy.

Żydzi sprowadzeni do Polski praktycznie dopiero za Kazimierza Wielkiego byli i pozostali tylko gośćmi i zawsze ciałem obcym.- Asymilowali się nieliczni. Podatków nie płacili jako zwolnieni, prawa obywatelskie mieli, a nawet załatwiali sobie liczne przywileje i synekury, cieszyli się niespotykaną nigdzie tolerancją i opieką biskupów.

Jako lichwiarze wywozili z Polski kapitał konieczny gospodarce, a przed rozbiorami potężnie sami się zadłużyli. Gdyby to oddali, to wartości Izraela by zabrakło na spłaty. Może i znalazłby sie prawnik, który by to wyegzekwował, bo to jednak było działanie zbiorowe, czyli przestępczość zorganizowana która zawsze pozostaje zbrodnią, a więc się nie przedawnia.

Niezależnie od tego stan napięcia w naszych relacjach jaki wywołał Okrągły Stół i będąca jego uwieńczeniem wojna izraelsko-polska trwać dłużej nie może, gdyż „powolne gotowanie żaby” demoralizuje, a do krwawych rozwiązań dopuścić nie chcemy obojętnie w którą stronę, czy też w obie jako „oko za oko”.

 

My jesteśmy u siebie. – Oni już są „persona non grata”. My zostajemy – oni muszą sobie iść.

Niech podziękują za to zwłaszcza „ojcom Okrągłego Stołu” i premierowi Netanjahu, bo żyjąc jak przystoi gościom mogli dalej cieszyć się gościną. Teraz to już niemożliwe.

 

KOMENTARZE

 • Jest jeden mały szkop_uł,
  na zewnątrz i wewnątrz też, Interesu Narodu Polskiego i Polskiej Racji Stanu nie reprezentuje Nas Rząd Polski, tylko nie wiadomo co, najdelikatniej mówiąc !
 • Moje poparcie i 5*
  W pełni się zgadzam i popieram.
 • @provincjal 09 20:29:40
  Zgadza się. Ja to opisuję szerzej:
  "Jakiekolwiek tu nasze im ustępstwa w tej sytuacji to już i zdrada, i oddawanie pola walki, i poddawanie się – czy to na raty, czy totalne, poddawanie się w naszym imieniu przez faktycznie nie nasze, polskie rządy, nie rządy Narodu Polskiego.

  - One nie są naszymi bo to rządy wrogo przejęte przez żydów czy to faktycznych czy usłużnych im, skorumpowanych szabesgojów w czasie jaruzelsko/kiszczakowsko-żydowskiego zamachu Okrągłego Stołu w roku 1989.

  – Rządy i osłaniające przed konsekwencjami karnymi i cywilnymi żydokomunę, i kontynuatorskie czerwonej komuny zwłaszcza przez jej kolejne pokolenia już przefarbowane na niebiesko.

  - Rządy nie dopuszczające Narodu Polskiego do władzy aż dotąd, bo stanowiące prawodawstwo, w tym Ordynację Wyborczą, a nawet Konstytucję według swojego faktycznie faszystowskiego widzimisię, nadto dopuszczając się fałszerstw wyborczych."

  To się jednak wszystko ładnie wyprostuje kiedy już sobie pójdą. A pójdą nie kiedy "nasz" rząd tak zadecyduje, tylko kiedy świat, światowa opinia publiczna zrozumie że już muszą sobie z Polski pójść.
  A zrozumie dzięki naszego nieustającego uświadamiania jej tej konieczności.
 • @miarka 20:46:29
  Żaden świat nam w tym nie pomoże. Polacy muszą zrobić to sami.
 • taka prawda
  Jeżeli Polacy nie zrobią z tym szybkiego porządku to za najpóźniej 20 lat będzie na to za późno. Izrael jako państwo będzie za silny i to on w Polsce będzie rozdawał karty. To jest prawdziwy wróg któremu nie chodzi tylko o pieniądze ale także i o nasze ziemie. Nikt za Polaków tego porządku nie zrobi.
 • @Analityk 21:25:05
  Owszem. Żeby nie polska zdolność do samodzielnego bytu to pewnie Konferencja Wersalska nie zaowocowała by niepodległością Polski. Paderewski, czy Dmowski sławę polityków i uznanie zdobyli wcześniej. Na koniec wojny Naród miał już silną wolę suwerennego bytu.

  Tu jednak nie idzie o to żeby nam pomagał, ale aby nas ratował, może i ratował żydów jeśli by miało zostać jak jest, a z nieuchronną perspektywą twardego i krwawego zwarcia.
  My tego nie chcemy, ale jest taka "europejska" modna maksyma "nie chcem, ale muszem". I obrona konieczna to też taki mus.
  A do obrony koniecznej wystarczy że ktoś się zamachnie, czy choćby zamierzy, choćby wyrazi intencje.
  A te intencje nam wrogie już są wyrażone.
  To tak jakby psy zostały już na nas poszczute.
  Żartów tu nie ma. - Tu nie pomogą przeprosiny ani nawet wietrzenia po toksycznych "gazach bojowych".

  Wróg już podjął wrogą nam decyzje i nic już nie jest w stanie tego cofnąć. Udawanie że "nic się nie stało" już przerabialiśmy. Stało się i powtórki już być nie może.
  To kwestie moralne - tu nie istnieje możliwość przebaczenia. Tu już konieczna jest pełna separacja.
 • @miarka 20:46:29
  To wszystko jest zorganizowane przez różne służby, którym polecenie wydali Pompeo i Netaniahu.
  To nie wina tych co Nas oczerniają, to wina tych co wykonują polecenie antypolskie w Polsce, to tutaj nad Wisłą jest problem, problemem jest rezydent i cały ten nie rząd, a może jeszcze szerzej, winni jesteśmy też My, ze pozwalamy na takie zdradzieckie harce jawnym szpiegom.
  Proszę zauważyć co wyprawiają pisowskie gadzinówki, niezależna (sic), szalom24, wpolityce, banderówka gp, no i radio1, 24, TVPIS, w sposób jawny usprawiedliwiają w tych mediach Pompeo, Netaniahu, Mitchelową.
  Polską rządzi zorganizowana grupa przestępcza, która kosztem Polski buduje banderowską republikę uapdłej oraz kosztem Polski budują państwo Polin dla wszelkiej maści zydów.
  My, już jesteśmy bez praw swoich, mamy potwornie wysokie podatki, lichwe, długi rosną, okupacja wojsk usraelskich się poszerza, brak swojego przemysłu, uzbrojenia, energii, handlu itd.
  My, im potrzebni jestesmy do I frontu w walce z Rosją w imię interesów światowego syjonizmu.
  Agentura obecnie kontroluje wszelkie ruchy polityczne, nikt z partii politycznych nie ma żadnego programu politycznego z którego wynikało by, że istnieje Polska Niepodległa. T.j. dramat.
 • @Wrzodak Z. 22:30:57
  I tak, i .. nie o to mi chodzi. Bo zagłębianie się w szczegóły tylko zaciemnia obraz rzeczywistości. - Bo żydów może i nie jest tak dużo ale swoim bezkarnym, agresywnym działaniem skupiają wokół siebie mnóstwo sił antypolskich.

  Tu przede wszystkim chodzi o to że albo my, albo żydzi.
  - I o to że oni chcą być naszymi wrogami z całą arogancją i bezczelnością.

  Chcemy czy nie, oni tacy będą dopóki będą mieli możliwość takich działań. Dopóki będą hurtem bronieni cokolwiek zrobią.
  - Nie może być demoralizacji na scenie politycznej. Kiedy polityk zaczyna być niemoralnym obowiązuje nas wobec niego zasada obywatelskiego nieposłuszeństwa.
  Odpowiednikiem tej postawy wobec obcych w państwie jest możliwość ogłaszania ich "persona non grata".

  Prawdziwa polityka musi być moralna, bo musi przede wszystkim chronić dobra wspólne narodu, którego państwo jest. Narodu moralnego ze swojej natury, bo narodowi od swojego początku organizowanego jako moralny, narodu, który takim będąc trwa już prawie 11 stuleci.

  Za sprawą tych bezkarnych, a nawet uprzywilejowanych, a obcych, więc ani odpowiedzialnych za Polskę, ani za dobra wspólne Narodu Polskiego wszelkie antypolskie siły w Polsce będą wspierane, bronione i rozgrzeszane z ich zdrad, demoralizacji, deprawacji i zbrodni.
  Ich nadto stać na to aby korumpować innych i patrząc choćby na Sorosa widać że to robią na potęgę.

  Stan "albo my albo oni" w przypadku niemoralnych wrogów to stan najwyższego zagrożenia. I to jeszcze jest potęgowane bezkarnością ich kłamstw.
  I taki Netanjahu wziął to ostatnio najdosłowniej. - Powiedział że Polacy mordowali żydów i nikt kto to twierdzi nie został za to ukarany.
  Nie dość że sam liczy na bezkarność bez względu na prawdę, ale wręcz zachęca: "plujcie, plujcie, a coś się przylepi".

  To wyznawcy wojny niehonorowej i niemoralnej. Totalnie atakują, więc nie da się totalnie bronić, bo trzeba by się uciekać do ich barbarzyńskich środków.
  Trzeba nam więc w to włączyć światową opinię publiczną demaskując fałsz, głosząc prawdę "w porę i nie w porę", podejmując obronę konieczną gdzie tylko zdołamy.
 • @miarka 21:53:36
  Na pewno trzeba szukać sprzymierzeńców. Sami nie damy rady, ale główny wysiłek musi być nasz - polski. A z całkowitą separacją się zupełnie zgadzam. Nawiązuje do tego artykuł prof. Rafała Brody (https://piotrbein.wordpress.com/2012/11/30/prof-rafal-broda-zydzi-i-polacy-po-prostu-nie-pasujemy-do-siebie/).
 • @Wrzodak Z. 22:30:57
  .
  My, już jesteśmy bez praw swoich, mamy potwornie wysokie podatki, lichwe, długi rosną, okupacja wojsk usraelskich się poszerza, brak swojego przemysłu, uzbrojenia, energii, handlu itd. Ludzie. Problem jest w ludziach, w tubylcach. Większość ma to wszystko w dupie. Aby micha i grill był. I promocja w sklepie. Tylko to ich interesuje. I co powie im Pochanke albo Ni
 • @Wrzodak Z. 22:30:57
  Albo Ziemiec w telewizorze.
 • @zbig71 07:38:50
  " Problem jest w ludziach, w tubylcach. Większość ma to wszystko w dupie. Aby micha i grill był. I promocja w sklepie. Tylko to ich interesuje".

  "A co może, co może mały człowiek". Dopiero razem jesteśmy silni, jesteśmy moralni moralnością przodków, moralnością swojego narodu, moralnością trwania w swojej tożsamości, tożsamości bycia sobą i u siebie.
  Dopiero w zbiorowej zgodności i rozumieniu zbiorowych konieczności wyrastają herosi, bohaterowie którzy porywają za sobą ogół.


  Stan, który opisujesz to stan demoralizacji. On poprzedza deprawację, wywłaszczenie i wynaturzenie, pogoń za świecidełkami, przyjemnościami i interesikami.
  I w czasach pokoju nawet możemy sobie na to pozwolić. My jednak mamy stan wojny, twardej wojny - nie fałszywego pokoju jaki mieliśmy dotąd, "pokoju" który wywoływał skutki gorsze jak jawna wojna, wojna z precyzyjnie zlokalizowanym wrogiem, który nas atakuje.
  "Pokojem", który zresztą wciąż pozostałe w tle i dalej demoralizuje i usypia, pogrążą w bierności.
  To że "mamy potwornie wysokie podatki, lichwe, długi rosną, okupacja wojsk usraelskich się poszerza, brak swojego przemysłu, uzbrojenia, energii, handlu itd.", to wszystko nie skutek naszych wad narodowych które by trzeba przezwyciężać a nabytek czasów najnowszych, zachwaszczenie, i to często narzucane nam przemoc ą, terrorem i propagandą wojenną.
  - To psychologiczne skutki fałszywych przyjaźni i sojuszy, fałszywej opinii publicznej, ale nade wszystko fałszywych, zdradzieckich elit, tych które głoszą iż mamy pokój, gdy pokoju nie ma, gdy faktycznie to pokój mamy fałszywy.

  Teraz nas już na to nie stać by zażywać grilla i cieszyć się dobrobyte, konsumpcją i pokoje, popuszczać pasa. Przeciwnie - kiedy jest wojna, pas trzeba zaciskać. - Musimy myśleć o przetrwaniu.

  Nie można jednak liczyć na ogół. Pamiętamy z historii, że kiedy powstawały legiony liczono na łatwiznę, na to że wystarczy zacząć, a wszyscy dołączą. Kiedy jednak weszli do Kielc, zamykano przed nimi okiennice...

  Czy to źle że ogół ma dużą bezwładność? - Nie. To nas chroni przed oszołomami i rewolucjonistami, przed ideologiami i oszustami typu "weźmy się i zróbcie", co krzyczą "okazja", a to oni mają na zbyciu towar na zarobek, dla zysku swojego, często dla nas bubel lub nam zbędny. - Przed tymi, co jeśli ich posłuchać jedno zło które nam grozi zastąpią innym złem.
  Czy to źle że ogół to nie bohaterowie na zawołanie? - Nie. To nie było by bohaterstwo gdyby to było na zawołanie. To nie była by nawet miłość, a co mowa miłość Boga i Rodziny, Narodu i Ojczyzny.

  "Na zawołanie" to mamy być normalni, czyli sprawiedliwi, mamy przestrzegać praw - oczywiście sprawiedliwych, mamy być posłuszni władzom - oczywiście strzegących prawa aby było jedno dla wszystkich spójne z całym systemem naszych wartości, proste i zrozumiałe, nie mające wyjątków, przywilejów i względów na osoby. Władz które pierwsze im podlegają, władz moralnych moralnością "z najwyższej półki", moralnością naszego Narodu, bo tylko takie zasługują na miano politycznych. - Tylko takie są zdolne uchronić dobra wspólne naszego Narodu, abyśmy byli w stanie je przekazać przyszłym pokoleniom naszego Narodu w nie gorszym stanie jak sami je otrzymaliśmy od naszych Przodków.

  "Na zawołanie" jednak mamy zrywać się do obrony koniecznej. W sytuacji bezpośredniego zagrożenia ni może być patrzenia na nic poza obroną konieczną.
  Wszystko musi czekać aż się obronimy, aż odeprzemy agresję, aż odbierzemy wrogom jakąkolwiek możliwość szkodzenia nam.

  Stare przysłowie mówi" "Nie ma żadnej moralności dopóki lis ma choć jeden ząb".
  Albo go przegonimy daleko, albo mu ten ząb wybijemy, bo bez moralności nie da się żyć w pokoju.
  Kiedy jest wojna, jest: "Albo my, albo oni"
 • A ja myślę że Tramp nam pomaga.
  Polska solidaruchów to najbardziej wasalny obrzydliwy sługus globalnej syjonistycznej mafii żydowskiej.
  Tramp walczy z tą mafią od samego początku, ta mafia w USA nazywana jest głębokim państwem".
  Izrael jest pępkiem świata dla tej mafii żydowskiej.

  Tramp nie może uderzyć w prost w Izrael bo go mafia żydowska z USA zagryzie.
  Tramp jednak może ciężko obrazić najgorliwszego sługusa tej globalnej mafii żydowskiej czyli Polskę solidaruchów.
  I Tramp to robi poprzez swoich urzędników.
  Ciężkie obrażenie sługusów mafii może prowadzić do obrazy sługusów na tę mafię i wręcz do jakiejś formy buntu.
  A to osłabia globalną mafię żydowską bo nawet jej ultra wasalne sługusy takie jak Polska solidaruchów muszą coś zrobić w odpowiedzi na takie zniewagi i upokorzenia.

  To prosta zasada skłócania przeciwnika.

  Co ciekawe pomaga w tym sam Netaniahu.. w tym przypadku myślę że nieświadomie... to już jest czysta pogarda do Narodu Polskiego.

  Globalna mafią żydowska ma coraz mniej sojuszników na świecie.
  Już widać że się miota na wszystkie strony ale nigdzie nie ma swobody ruchu (w zakresie grabieży).. i znikąd pomocy... mafia tonie i nikt jej nie chce podać pomocnej dłoni.. świat odchodzi od mafijnego dolara, Narodu USA mafia już bardziej zadłużać nie może, zbrojenia USA jako siły zbrojnej mafii kuleją z braku środków oraz bazy intelektualnej...
  mafia nie ma na czym zarabiać na swoje podboje i grabieże..
  Ropa Irańska cięgle jest Irańska, ropa Syryjska dalej jest syryjska, ruskie budują kolejną rurę do Europy i nie da się tam sprzedać mafijnego gazu (tylko wasalom z Polski go wcisnęli ale mały odbiorca).
  Taki mały wasal jak Polska nie wyżywi mafii nie ma takich zasobów..
  a jeszcze go Tramp ciężko obraził.
  A jeszcze do tego twardy Brexit...i mafijny LodynCity w upadku.

  Mafia tonie
  Tonący brzytwy się chwyta ...
  pytanie co jest tą brzytwą dla mafii.
  Wenezuela ?

  Jeżeli Rosa dobrze uzbroiła i wyszkoliła Wenezuelę to to może być ta brzytwa...mafia się pokaleczy i nie uratuje...
  Znikąd pomocy...wszyscy się odwracają...

  Wolność nadchodzi... nawet do Polski, wbrew rządzącym solidaruchom.
  Ciekawe czy już mają drugie paszporty czy dopiero je zamawiają.
 • @Analityk 07:16:39
  Tak, to wszystko bardzo ważne, trochę o to w notce zawadzam, ale my już problem mamy inny. - Wojnę.
  Nas już z nie trzeba przekonywać że nie przystajemy do siebie więc nie da się ułożyć między nami pokojowych relacji.
  My już wiemy ze nawet dialog między nami sensu nie ma, bo oni już swoją decyzję podjęli.
  Stan jest taki iż ich agresja zmierza do tego żeby zająć nasze miejsce.
  My już stoimy w sytuacji "Albo my, albo oni".
  Teraz jest czas naszej obrony koniecznej.
 • @miarka 08:54:19
  Herosów i bohaterów to już nam nasi okupanci wymyślą. Tak jak Piłsudskiego lub Wałęsę.
 • @Oscar 09:15:52
  ... kiedy nastąpi załamanie globalnej mafii ?
  Już za chwilę objawów może być wiele... zapowiedzi już są..
  takim jasnym objawem że strach przed mafią już nie działa (bo mafia g.. już może) będą np prośby, apele coraz bardziej stanowcze o wycofanie baz USA z rożnych obszarów świata.
  To już się dzieje na razie nieśmiało z ciszonym głosem ..(Chiny, Japonia, Irak, Syria...Niemcy..Włochy...)... i tylko Polska solidaruchów i Ukraina banderowców wołają głośno o bazy USA czyli bazy sił zbrojnych globalnej mafii żydowskiej.

  Moim zdaniem twardy Brexit i załamanie w Londynie będzie takim przełomem. Niemcy nie chcą już negocjować z Londynem .. zdecydowano że Brexit ma być twardy... zostało ze ok 6 tygodni do wejścia w życie..

  W Syrii państwo Islamskie już nie istnieje (mafia żydowska nie ma kim prowadzić wojny przeciw Syrii)...a Kurdowie muszą podjąć trudną decyzję..albo uznają się za część Syrii Asada i oddają Asadowi władzę nad wschodnią Syrią albo... nie... i wtedy wkracza Turcja...a Turcja po likwidacji Kurdów oddaje wschodnią Syrię Asadowi (Rosja tego pilnuje).
  Arabia Saudyjska zezuje na Rosję by przeżyć bo z w konflikcie z Iranem nie ma szans na przeżycie (a w Jemenie toczy wojnę w istocie z Iranem).
  Irak już woła o wycofanie wojsk USA z Iraku... Afganistan jest na skraju dogadania się z Rosją i Talibami i zawarcia pokoju (Ami go home).
  Iran Irak i Syria stają się nowym dominującym blokiem na Bliskim wschodzie...do tego Turcja na d wszystkimi Rosja..
  a pod tymi chmurami malutki mikroskopijny Izrael....
  już bez ochrony USA (brak środków, ewakuacja okolicznych baz wojskowych).

  Ponieważ tajna polityka zwykle wyprzedza to co jawne o kilka miesięcy albo nawet lat...to już dzieje się pod dywanem .. na okoliczność likwidacji Izraela.

  Podobno lotnisk w Radomiu mocno jest rozbudowywane .. ale zamknięte dla publiczności.. To zły znak...dla Nardu Polskiego...
  Polskę chroni tylko astronomiczny narodowy antysemityzm w głowach żydów wyedukowanych n a żydowskich programach szkolnych.
  Oni do Polski uciekać nie będą.
  Na Ukrainę też nie bo bieda..
  Uciekną do Australii lub Kanady (jak kiedyś naziści, banderowcy i polskie przeklęte bandziory).
 • @Oscar 09:15:52
  Już nie chodzi o to kompromitujące słówko "solidaruchy" już świadczące że masz mały kontakt z rzeczywistością, ale ze piszesz zupełnie nie w temacie notki.
  A tutaj:
  "Wolność nadchodzi... nawet do Polski" to już siejesz socjalistyczną demoralizację. W takim stanie nie rokujesz poderwania się do obrony koniecznej.
 • @Oscar 09:15:52
  To Miller i Kwaśniewski wysłali wojska do Iraku, a z tego co wiem, to oni raczej mają mało co wspólnego z solidaruchami. Co nie oznacza, że PiS nie zrobi tego samego w przypadku Iranu. Bo PiS to zwykła agentura amerykańsko-żydowska. Mafia, o której tak piszesz, to w/g mnie , połamie sobie zęby na Chinach. Oby jak najszybciej.
 • @miarka 09:25:33
  To ile osób stanie za tobą?
 • @miarka 09:43:33
  a kto rządzi w Polsce ? Nie solidaruchy ? rządzący nieustannie się obnoszą z tym "rodowodem".

  Wolność nadchodzi.. a nadejdzie wtedy gdy Polska uzyska własny rząd prezentujący interesy Narodu Polskiego anie globalnej mafii żydowskiej jak teraz a właściwie od 89r.
 • @zbig71 09:45:42
  "To ile osób stanie za tobą?"

  Czy Ty zrozumiałeś o co mi chodzi? Czy ja wzywam do rewolucji?
  Czy obrona konieczna musi mieć przywódcę, czy raczej każdy sam powinien wiedzieć co robić?
  Do głoszenia prawdy, do budzenia świadomości, do nieugiętej, jednoznacznej i dalekowzrocznej postawy moralnej, do budzenia biernych, śpiących i zmanipulowanych potrzebny Ci przywódca?
 • @zbig71 09:44:09
  A Kwaśniewski do dla kogo pracował ? Z kim trzymał z solidaruchami .. Kwaśniewski to zdrajca lewicy. Razem z solidaruchami uwalił skutecznie wszystkie reformy Millera.
  A kto uczestniczył w zamachu stanu na Millera ? (afera Rywina)

  Kwaśniewski to taki "Tusk" albo inny "Bolek" robiący karierę na współpracy z wrogami Polski.

  Miller wysłał wojska .. to prawda był premierem .. i miał nóż na gardle.
  zgadnijcie kto mu ten nóż do gardła podkładał ? gdyby spróbował // nie wysłać wojsk do Iraku .. (odpowiem ci sami co go potem razem i w porozumieniu zaszlachtowali w zamachy stanu czyli Kwaśniewski i solidaruchy czyli ówczesna opozycja).

  I kto jest oderway od rzeczywistości ?
 • @Oscar 09:57:48
  Kwaśniewski zdradził ideały lewicy. He, he no bzdura kompletna. Ideały lewicy to ukraść właścicielowi, skonsumować skradzione i to wysrać. Więc Kwaśniewski idealnie, wręcz obrazowo reprezentował ,,ideały,, lewicy.
 • @miarka 09:55:46
  Tu niewątpliwie przydałby się jakiś autorytet. Tym bardziej, że wyburzanie Polaków to orka na ugorze.
 • @Oscar 09:51:57
  Nie. Z tym słówkiem "solidaruchy" jesteś jak Netanjahu głoszący że Polacy mordowali żydów.
  I tu i tu podobno chodzi o "jakichś" solidarnościowców lub Polakówa, ale tak naprawdę to obaj chcecie nam szkodzić.
  - Ty legendzie solidarności, ponad 1 milionowego wystąpienia polskich patriotów - to już nie mówisz
  - On ogółowi Polaków narodowości polskiej (żydowskiej to już nie), iluzorycznemu państwu Polskiego w tamtych czasach, oraz aktualnemu Państwu Polskiemu dziś (ich władzom to już nie), ale o tym że jeśli byłi jacyś zamordowani żydzi w skali zbrodni nie przekraczającej typowego marginesu społecznego, zbrodni zwalczanych karą śmierci przez partyzantkę AK to już nie mówi. O tym, że pojawiające się oskarżenia włącznie z Jedwabnem są z zasady fałszywe to już nie mówi...

  "Wolność nadchodzi.. a nadejdzie wtedy gdy Polska uzyska własny rząd prezentujący interesy Narodu Polskiego..."

  Zejdź na ziemie i ... do roboty. Wolności nikt nikomu nie daje Wolność trzeba wywalczyć.
  Ale i tak nie o to to chodzi, bo nie wolność jest dziś naszym problemem, a obrona konieczna przed zagładą którą nam szykują.
  Czy ty nie rozumiesz słów: "albo my, albo oni"?
 • @zbig71 10:14:39
  Oczywiście wybudzanie.
 • @miarka 10:20:43
  Słówko solidaruchy powstało na kalce językowej komuchy... i znaczy dokładnie to samo przez wypowiadającego... wskazuje na winę..
  Nie ja wymyśliłem "komuchów" .. i nie ja wymyśliłem "solidaruchów"..

  ...
  a kto my a kto to oni ?
  Bo pewnie to też inaczej rozumiesz niż ja.

  a wszystko co się dzieje w Polsce po 89r to jeden ciągły proces stale się pogłębiający...naród jest tu tylko ofiarą bez prawa głosu.. decyzje podejmują rządzący .. a kto rządzi ?
 • @zbig71 10:11:16
  bzdury gadasz .. emocje wielkie a rozumek i przywiązanie do prawdy malutkie.

  Co takiego ukradli komuniści i komu ?
  Reforma rolna ? Czyli ziemia dla chłopów czyli dla Narodu Polskiego a nie dla obszarników kościelnych i rodowych ? To przecież było wyzwolenie chłopów bez ziemi od pańszczyzny czyli od niewolnictwa bo przecież latyfundyści pasożytowali na taniej chłopskiej sile roboczej. Sami się bogacili .. a chłop czyli Naród Polski ? zdychał z głodu i nie miał nic.
  Czyli PRL ziemię Polską spolonizował do Narodu Polskiego za co bandyci przeklęci mordowali skrytobójczo (na zleceni KK i rodowych latyfundystów oraz ich zagranicznych "przyjaciół").
  Podobnie w miastach fabryki w rękach żydowskich i rodowych zostały spolonizowane i stały się własnością Narodu Polskiego.
  PRL pobudował tysiące szkół by wyedukować Naród Polski (można powiedzieć że komuniści ukradli narodowi analfabetyzm)
  PRL udostępnił Narodowi służbę zdrowia ...po cholerę pytam można było przecież ukraść.
  PRL pobudował Narodowi tysiące blokowisk w których Naród do dzisiaj mieszka...po co przecież to wielka wartość którą powinni ukraść Narodowi ?
  itd itp. (rozwój przemysłu, floty handlowej...) po co to robili przecież oni chcieli tylko ukraść i "wys rać"...

  Taki Jaruzelski mieszkał w willi , Gierek też... w takiej jaką miał i ma Kaczyński ...a Gomułka mieszkał w bloku... a to złodzieje się utuczyli.

  A taki Radek Sikorski, Komorowski...mieszkają w pałacykach...no ale to solidaruchy o niezwykłym patriotyzmie i skromności..oni by wszystko oddali dla Narodu...
  Sprawdź sobie jak mieszkają i jak żyją inni "bohaterowie solidarności.. tak walczący i realizujący przemiany po 89r.
  A Biskupi nadal rezydują w pałacach tak jak przed wojną i w czasach PRLu.
  i dzisiaj znowu są największymi w Polsce latyfundystami...
  kto tę ziemię uprawia ? a kto na tej pracy pasożytuje jak przed wojną ?

  A wszystko to wina komuchów...
  To już trzeba mieć mocne "szumy" w głowie.
 • @zbig71 10:11:16
  Tu masz fajny opis o tym jak się kradnie i kto kradnie
  https://ria.ru/20190216/1550922430.html

  dodam ze Polskie złoto i to przedwojenne i to powojenne już jest w rękach tych samych złodziei z Londynu czy Washngtonu co złoto Wenezueli, zasoby finansowe Iranu, miliardy Kadafiego...złoto Ukrainy natychmiast po majdanie "wyjechało" z Ukrainy do Londynu czy USA.. a zgadnij gdzie znajduje się takie np złoto Iraku ?.

  To tylko prosta grabież .. a jeszcze są przecież wielkie "prywatyzacje" , "ulgi" dla przyjaciół (żorżeta naciska ), są kontrakty opłacalne tylko dla jednej strony (np gaz LNG z USA, broń z USA) zagadnij dla której...
  to forma kradzieży.
 • @Oscar 12:22:24
  No to powiem inaczej. Nieważne jak powstało słowo "solidaruchy", ani kto go wymyślił. Tu nie chodzi o jakieś przerzucanie się winą, nie o prawo ani o sprawiedliwość, a o moralność. A bez moralności i prawo i sprawiedliwość, żadne dochodzenia krzywd faktycznych czy urojonych sensu nie mają.
  Chodzi o demoralizatorską funkcję tego słówka, o podważanie nim moralnych wartości ruchu "Solidarność".
  Nieważne w jakim sensie sam go używasz - liczy się przekaz jaki idzie w świat.
  Netanjahu swoje robi i dla kariery którą łączy z promocją ideologii syjonizmu, a Ty swoje przecież nie dla idei. Po co więc?


  "wszystko co się dzieje w Polsce po 89r to jeden ciągły proces stale się pogłębiający..."

  Nie. To, co tu wyrażasz dotyczy fałszywego pokoju.
  W zeszłym roku rozpoczęła się otwarta wojna żydowsko-polska. Niby trochę przycichła bo Netanjahu obiecał zwalczać antypolonizm, ale przy okazji ostatniej konferencji okazał się sam być zaciekłym polakożercą nieustępliwym w swojej wrogości i ani na chwilę nie przerwanej agresji (tyle warty jest dialog z wrogiem).
  Podkreślam: mamy wojnę, najprawdziwszą wojnę.
  Mamy już jawną agresję.
  Ujawniło się też że z agresorem kolaborują i prezydent, i premier, a jego sprzymierzeńcem jest i nasz fałszywy przyjaciel a nasz NATO-wski "sojusznik".
  Najmniejsze ustępstwo, najmniejszy z nimi dialog to już zdrada dyskwalifikująca te "polskie" władze.
  Jeśli pozostaniemy bierni, to oni nie muszą nas przepuszczać przez krematoria: starczą GMO, szczepionki i chemtrailsy, a w odwodzie mają jeszcze broń najstraszliwszą: mikrofale G5.
  To szczegóły, bo i tak mogą mieć i jeszcze gorsze narzędzia zbrodni możliwe do zastosowania na nas z udziałem zdradzieckich władz państwowych.
  Już tu się musimy bronić, ale jednak to im mało, chcą nas eksterminować szybciej, szybciej nas pozbawiać naszego miejsca na ziemi i naszego wszystkiego.

  Nasza obrona konieczna jest konieczna bezzwłocznie.
 • @Oscar 12:38:20
  Czyli zabór własności prywatnej. I likwidacja ziemiaństwa. To w dworach były przez wieki dobra kultury takie jak biblioteki. I niejeden pan sponsorował edukację chłopskich dzieci. Tu przykładem jest choćby Jan Kasprowicz. Bloki pobudowali , dobre sobie.... To czworaki były już lepsze, bo był przy nich przynajmniej kawałek ziemi. Betonowy syf rozwalający się zaraz po oddaniu mieszkańcom. Sam masz mały rozumek i mentalność nkwdzisty
 • @Oscar 12:38:20
  Gierek nie mieszkał w willi ale w zwykłym bloku i jeździł maluchem a na starość żył z górniczej emerytury jakiej dorobił się w Belgii.
 • @miarka 13:04:30
  obrona jest konieczna.. zgoda jest konieczna...
  ale nie mamy struktur ...trzeba się ukonstytuować...
  z nowych na scenie jest tylko Biedroń.
  a reszta to "starzy" o których wiemy już prawie wszystko...

  Naród musi mieć reprezentację, struktury, media...
  te co są w Polsce nie są Polskie ...

  Nie widać struktur ... trzeba je budować od podstaw
  albo czekać na wyzwolenie...jak ruskie w końcu zaduszą mafię jaj własnymi długami to będzie łatwiej...bo dzisiejsze struktury nagle znikną a ich osobowe filary...szybciutko wyjadą za granice na jakichś fałszywych paszportach..
 • @Robik 13:20:28
  może pomyliłem Gierka z Gomułką.. chodziło mi tylko o pokazanie siermiężności władzy w PRLu.
 • *5
  Artykuł by wysłać na Nowogrodzką. Gdzie jest Kula Lis? Chyba już wyzdrowiał. Sama bym wysłała, ale nie znam adresu i nie wiem, czy nie naruszyłabym praw autorskich.
 • @zbig71 13:13:22
  Nie no dzisiaj ok 50% wszystkiego na świecie należy do kilku rodzin...
  Jeżeli chcesz bronić takich patologii to jesteś... patologiczny.
  Ja takich patologii nie bronię.

  Własność tak ale nie na poziomie odbierającym innym ludziom przestrzeń do życia i czyniącą z nich niewolników lub emigrantów na całe życie.
  Ja wspieram Naród a patologie własnościowe.

  Fajnie jest być księciem, dziedzicem na latyfundiach ..n których pracują tysiące niewolników...
  Ja jednak uważam że Narodem jest nie książę i jego rodzina ale te tysiące niewolników. Jedna głowa jeden głos...czyli jeden książę znaczy dla mnie tyle co jeden niewolnik a rodzina książęca tyle co rodzina tego niewolnika...
  Na tym polega demokracja od DEMOS ..lud..Naród.

  PRL popierał naród a KK oligarchów ..czyli pasożytów żyjących z pracy niewolniczej Narodu.
 • @Oscar 13:37:31
  Ja wolę od demokracji monarchię. Bo demokracje są między innymi bardzo kosztowne. I tworzą masę fikcyjnych miejsc pracy, głównie urzędasów, którzy z kolei tworzą masę idiotycznych przepisów, za które musi płacić całe społeczeństwo.A te przepisy są hamulcowym jeśli idzie o rozwój wszystkiego. Patrz jakie zadłużenie mają państwa ,,demokratyczne,,. I w końcu wywołują wojny, aby skasować te potężne długi i innych ograbić.
 • @Oscar 13:00:45
  To między innymi forma kradzieży. Po to robi się Majdany i KOR-y, aby skasować konkurencję i wyszmalować podbitych.
 • @Oscar 13:28:58
  "obrona jest konieczna.. zgoda jest konieczna...
  ale nie mamy struktur ...trzeba się ukonstytuować.."

  Ukonstytuujesz się to będziesz mógł dochodzić praw, nawet nie sprawiedliwości, a tym bardziej bezpieczeństwa, zdrowia czy ochrony życia.
  Konstytucje to są dobre kiedy już panują moralność, prawość i sprawiedliwość. Bez tego to mają wartość paliwa do pieca.
  Konstytucje mają strzec przede wszystkim żeby prawo było sprawiedliwe, prawe i moralne...

  Jak Cię bandzior zaatakuje to Cię jakieś ukonstytuowane struktury obronią? - Policja zdąży dojechać? Tu masz tu samo.

  - Łapiesz co masz pod ręką i odpierasz atak nie patrząc na nic. Jak czujesz że nie dasz sam rady, wzywasz pomocy - natychmiast i do końca póki żyjesz. - No nie?

  Przy każdym potencjalnym bandziorze nie postawisz ukonstytuowanych straży. Nie postawisz zwłaszcza kiedy bandzior uzyska wpływ na władzę, albo i ją przejmie bezpośrednio.
  - To dlatego tak ważna jest w życiu publicznym państwa moralność.
  Ale nie tylko, bo bez moralności nie ma i polityki - jest antypolityka, mafia, spisek i faszyzm z gwałtem i terrorem.
 • @wercia 13:31:54
  "Artykuł by wysłać na Nowogrodzką. Gdzie jest Kula Lis? Chyba już wyzdrowiał. Sama bym wysłała, ale nie znam adresu i nie wiem, czy nie naruszyłabym praw autorskich."

  Co do "praw" to nie ma sprawy. Jak jest wspomniane ze moje autorstwo i wzięte z Neon24 to wystarczy.
  - Żeby wysyłać tak do kogoś konkretnego, zaufanego że będzie chciał zrobić z tego dobry użytek, to nawet zalecam.
  Bez tego, to jednak lepiej takie rzeczy rozpowszechniać na forach internetowych czy w kontaktach bezpośrednich.
  Co do takich z Nowogrodzkiej to szkoda złudzeń. - A jakby chcieli to swoje nasłuchy na pewno mają.
 • @Oscar 13:37:31
  "Własność tak ale nie na poziomie odbierającym innym ludziom przestrzeń do życia i czyniącą z nich niewolników lub emigrantów na całe życie.
  Ja wspieram Naród a patologie własnościowe."

  Chyba nie rozumiesz co to jest własność. Zresztą i chyba większość ludzi ma w tym temacie pomieszany błękit w głowie.

  Własność nigdy nie odbiera innym ludziom przestrzeni do życia i nie czyni z nich niewolników lub emigrantów na całe życie.
  Takie rzeczy mogą robić tylko fałszywe prawa - prawa fałszywe, bo niemoralne, nieprawe i niesprawiedliwe, prawa bo wybiórcze, adresowane pod interes uprzywilejowanych, prawa faktycznie faszystowskie jako "drukowane z powietrza".
 • @miarka 14:43:29
  Nie rozumiesz za grosz procesów własnościowych.
  Własność ma bardzo silne tendencje do kumulowania się w jednych rękach.
  Bo bogatszy może więcej...a oligarcha duużo więcej/
  Cała historia tego dowodzi.

  A jak się urodzisz na latyfundium po horyzont należące do jakiegoś oligarchy np kościelnego... to masz dwa wyjścia... możesz wyjechać czyli zostać emigrantem albo pracować do śmierci na ziemi latyfundysty dla dobra latyfundysty jak twoi rodzice..

  Dzisiaj polak ma małe szanse by pracować dla Polski jak chce zarabiać to idzie do koncernu i całe życie pracuje na jakiegoś żyda z zagranicy (właściciela koncernu)...innej dobrej pracy nie ma.. to też forma zawłaszczania przestrzeni życiowej polakom w Polsce.
  Podobnie jak kiedyś chłop pańszczyźniany Polak może wyjechać zagranicę i tam pracować na żyda .. albo w Polsce pracować na żyda...

  W PRLu Polak pracował dla Polski.
  Dzisiaj pracuje dla żyda.
 • @Oscar 14:59:53
  Fajny obrazek ...
  http://ru-an.info/Photo/News/n6488/5.jpg

  i warto się zastanowić nad pojęciem "zbrodnie Stalinowskie"...
  i kto był ich pierwszą ofiarą...
 • @Oscar 14:59:53
  Nie. Już pisałem, że "Chyba nie rozumiesz co to jest własność. Zresztą i chyba większość ludzi ma w tym temacie pomieszany błękit w głowie".

  To co się "kumuluje w jednych rękach" to posiadanie, nie własność.
  Bogaty i oligarcha to posiadacze nie właściciele.

  Zawłaszczenie może dotyczyć własności, ale po zawłaszczeniu jest to już tylko posiadanie, a nawet zwykle to łup grabieżcy.

  Często jest "na prawach własności", ale to zawsze fałszywe prawo.
 • @Oscar 15:12:20
  Taki sam obrazek można narysować o USArmy...
  żeby nie było że jestem stronniczy.
 • @Oscar 15:12:20
  W kontekście obrazka warto się zastanowić na naszym IPN koncentrującym się na "zbrodniach stalinowskich" czy "komunistycznych"
  Oni nie widzieli tego obrazka , nie wiedzą o tym ? prości idioci czy raczej agentura do urabiania Polaków ... a jak agentura to czyja ?

  Polecam samodzielne myślenie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031