Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
254 posty 4512 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Wrogie przejęcie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wrogie przejęcie – cel spisku wrogów wewnętrznych motywowanych i kierowanych zewnętrznie. Zjawisko „wrogiego przejęcia” ma swój przypadek szczególny w postaci próby wrogiego przejęcia Polski przez szowinistów żydowskich.

 

Taki ich cel potwierdziła to ostatnioizraelska minister ds. równości społecznej Gila Gamliel.

https://nczas.com/2019/05/13/rzad-rznie-glupa-izraelska-minister-wprost-o-przejeciu-polskiego-mienia-antysemickie-elementy-nie-powstrzymaja-nas-przed-spelnieniem-tego-obowiazku/

 

Proszę popatrzeć na tą zajadłość oślepłej z zakłamania, samopodniecającej się i rozjuszonej bestii: „nikt nie powstrzyma Żydów przed przejęciem mienia bezspadkowego”, „sprawa restytucja jest „ważna i bezprecedensowa”, „Ani polityczne, ani antysemickie elementy nie powstrzymają nas przed wypełnieniem tego ważnego moralnego obowiązku”.

Tak więc chce ona wszystko naginać i fałszować - mówiąc o „restytucji” i „precedensie” niewątpliwie prawnym sugerować, iż jakoby idzie tu o jakieś działanie prawne. Absurd, absurd, absurd. – Działanie „prawne” tam gdzie są uroszczenia bezprawne!!!

- Chce nawet przypisywać złe intencje, czy dowolne urojone winy tym którzy się będą bronili, tym których to ona chce zniszczyć. Podpiera się jakimiś „Żydami”, a z pewnością takimi samymi jak ona szowinistami których już trzeba wraz z nią dozgonnie leczyć w dobrze strzeżonej warowni.

 

Niech nikogo nie zmyli że tu idzie o jakieś roszczenia co do zwrotu czegoś. Roszczeniodawcom absolunie nic się nie należy.

Jako własność to mienie zawsze było polskim, i było mieniem Narodu Polskiego dokąd tylko zdołał go bronić. Było jedynie w posiadaniu Polaków wyznania mojżeszowego dokąd żyli i dokąd byli w stanie przekazywać spadkobiercom dziedzictwo po sobie.

To zwykłe mienie bezdziedziczne, które w całym świecie w takich przypadkach przechodzi na skarb państwa. – I po śmierci w czasie wojny tych żydów, obywateli niemieckich podległych prawu niemieckiemu przeszło na własność III Rzeszy, a po wojnie zresztą zwykle w bardzo zruinowanym stanie i o ogołoconym z tego co wartościowe i przez Niemców i Sowietów wróciło do Polski. I tyle. Czy Polska coś na tym zyskała? – Przecież nie. – Co najwyżej nie straciła.

 

To co tu się dzieje to tylko pretekst terrorystycznych organizacji wymusicielskich typu Holokaust Industry żeby zaczynając od szantaży i „nacisków”, kłamstw i pomówień, iść po nasze polskie wszystko.

Iść dokładnie tak, jak idą ludzie opętani ideologią szowinizmu.

To najprawdziwsza wojna z najgorszymi zamiarami zdeklarowanych wrogów którzy już swoje wobec nas decyzje podjęli, którzy uznali się za silniejszych od nas i wszystko co mamy sobie upatrzyli na łup.

To próba wymuszenia terrorystycznego.

Najlepiej żeby znalazł się ktoś umiejący przekonać Amerykanów, że skoro ogłosili wojnę z terroryzmem to najpierw powinni obronić przed takimi terrorystami nas, gdyż tacy w tej chwili na nas chcą dokonywać terrorystycznych wymuszeń.

Prawdopodobnie takiego rodzaju obrona już jest wpisana w naturę NATO której jesteśmy członkami. Jak nie pomoże to już trzeba szukać innych sojuszników, bo to by znaczyło iż ten sojusznik jest fałszywy.

A fałszywy sojusz to tyle co fałszywy pokój, z natury gorszy jak jawna wojna.

 

Szowiniści to psychopaci. Szowiniści to najgorsza dzicz, to bestie w ludzkiej skórze.

- Oni potrafią sobie coś uroić i później z żelazną konsekwencją chcieć zrealizować bez patrzenia na innych ludzi, a więc iść „po trupach” mordowanych przez siebie w kraju podbijanym przez siebie, twierdzą że to zgodne z ich prawem. Po trupach ludzi mordowanych w szowinistycznych intencjach dokonujących agresji.

– Podobnie jak we wrogo przejmowanej firmie będą np. nie tylko zwalniać moralnych pracowników. – Pracowników którzy ją budowali, dla których była ukochanym dzieckiem i dobrem wspólnym, i to nie tylko ich ale ich społeczności narodowej.

 

Wrogie przejęcie to już satanistyczna odwrotka, bo daje im możliwość aby w to miejsce przyjmować niemoralnych, mających cele aspołeczne i antyludzkie (zwłaszcza w postaci zysku dla zysku), i dalszego niszczenia przestrzeni życia społecznego.

Szowiniści mogą nazywać swoje urojenia „moralnym obowiązkiem”. – To tak jakby po jego spełnieniu mieli nabyć „moralne prawo” do postępowania moralnego.

Nie ma takiej możliwości. To w tą stronę nie działa. To zawsze oszustwo.

 

Oni tu wyraźnie kierują się jakąś psychopatyczną i satanistyczną „antyprawością” czyli kpiną z idei prawa w postaci twiedzenia że najpierw można mieć prawo a później się spełni obowiązek.

- To idiotyzm, bo życie pokazuje jak łatwo taki „obowiązek” staje się fikcją, iluzją, zasadzką na naiwnych, obiecanką cacanką a głupiemu radość.

- To bzdura bo nikt nikomu takiego prawa nie daje, bo to uzurpacja, i tylko w warunkach poważnego wymuszenia ktoś może się na tego rodzaju „umowę handlową” zgodzić.

- Nie handluje się niczym w dziedzinie moralności, nie handluje się bezkarnie nawet w dziedzinie prawości, a więc dziedzinie naturalnych podstaw moralności życia ludzkiego.

Tu żadne kompromisy w rachubę nie wchodzą bo życie to proces jednokierunkowy, to ciągły proces integracji tego co dobre, lepsze i doskonalsze.

To proces częstego zaczynania od nowa - od zdrowego fundamentu prawdy, czystości i ludzkich cnót tam gdzie coś poszło w złą stronę, a po to aby szło w stronę dobra, moralności i człowieczeństwa dojrzałego.

Tu nie ma „coś za coś”, tu nie można zrobić „dwa szaga wpieriod i szag nazad”, a później „wejść do tej samej płynącej wody”, zmierzać do wytkniętego tego samego celu. – Ten nasz duch który był z nami w drodze i u celu już odpłynął. „To se nie vrati”.

- Ta woda co była już odpłynie, a wraz z nią odpłyną i sprawdzone warunki w których daje się żyć. – Najgorsze że wraz z nią zaraz okaże się nieprzydatną w tej nowej rzeczywistości cała dochowość dobra i cała nasza wewnętrzna integracja ku dobru.

Owszem, „Co było minęło, szaty rozdzierać na próżno”, owszem, mrzonki żeby „było jak było” prowadzą tylko do jakiegoś KOD-u obłąkańców i zdrajców, podobnie zresztą jak mrzonki iż można przetrwać dołączając do tych drugich, do psychopatów dziś silnych, a których droga wiedzie ku samozatraceniu.

Rzecz w tym że aby przetrwać zmiany musi być zachowany duch dobry, czyli musi być zachowana intencja dobra i cel szlachetny, bo tylko w tych warunkach można pozostać człowiekiem w otoczeniu zdemoralizowanym i zezwierzęconym.

W dobrym duchu którym się potrzebujemy kierować aby pozostać ludźmi musi być zachowana i świadomość tego co ludzkość już zdołała zintegrować a wszystko po to aby „po życie sięgać nowe”, a nie po to żeby jak dzisiejsi globaliści korporacyjno-syjonistyczni ustawić się w shierarchizowaną strukturę i pożerać wzajemnie zaczynając od najsłabszych, tak jak podobno może masoński symbol, wąż.

– Oni to chcą robićtylko po to, aby jeszcze troszkę pożyć, choć już w beznadziei. - Może i wygodach oraz przyjemnościach zmysłowych, ale bez radości, radości która jest naturą ducha życia.

 

To takimi nic dobrego nie wnoszącymi zmianami dla nas ludzi chce nas wykończyć „rewolucja kulturalna”;

- tak nas chcą wykończyć banksterzy którzy zarabiają niezależnie od tego czy poruszamy się z prądem;

- tak nas próbują wywłaszczyć ze wszystkiego szowinistyczni prawnicy, wyraziciele satanistycznej ideologii prawnictwa.

Tu nie ma „mądrości etapu” którą nam neokomuna próbuje wmawiać, bo w moralności etapów sobie robić nie można. Ci co to sobie dadzą wmówić to najgorsi jelenie. Tu spoczynek to już samowyłączenie się z życia, to tak jak bierność wobec zła („Złu aby zwyciężyło wystarczy bierność ludzi dobrych”). Tu nie ma sytuacji wznoszenia budowli materialnej gdy czas i procesy życiowe roli nie grają, tu nie sięga jej odpowiednik: polityka.

- Polityka ma sens tylko wewnątrz przestrzeni moralności, nigdy nad nią. Zreszą nie może się wynosić i nad naturę ani sprawiedliwość.

 

W dziedzinie moralności wszystko się zmienia ale ku wzrostowi w człowieczeństwie, nigdy ku jego degradacji.

W dziedzinie moralności zbrodni, zdrad i kłamstw nikomu się nie zapomina, a póki można i ład moralny życia publicznego ludzkich społeczności ze wszystkich sił naprawia, bo bez tego naprawienia nie da się żyć pozostając w trwającym zagrożeniu.

Trzeba też pamiętać że moralność to nie tylko zasady według których organizujemy stoje życie wewnętrzne i życie swoich społeczności, ale i zasady na których stoi całe nasze człowieczeństwo.

Ona dotyczy tylko tych, którzy tak jak i my pojmują człowieczeństwo, godność i pokój oraz chcą je dzielić z wszystkimi ludźmi którzy te zasady przyjmują za swoje.

 

Przyjąć że mogą być uznanymi za godne przestrzegania czyjeś uroszczenia co do „prawa moralnego” to absurd. – Bsurd bo to i przyjąć że jest on władzą nad naturą prawa, a to już uroszczenie funkci boga oczywiste dla każdego.

– Bo jednak człowiek żyje wewnątrz swojej natury - Żyje i każdy człowiek i każde zwierzę, ale i żyje wewnątrz natury otoczenia zewnętrznego.

- Tak więc ze swojej natury żyje w tej naturze zewnętrznej i ten „władca” który „swoje prawo” „prawo kaduka” czyli uroszczenie będące z natury bezprawiem chce czynić jakimś „prawem kaduka nad naturą otoczenia”, ten który chce przypisywać sobie cechy nadnaturalnego prawodawcy.

Ktoś taki może być tylko psychopatą.

 

Nie trzeba tu bałamutnych w tej sytuacji terminów „prawo” i „obowiązek” żeby wiedzieć iż postępować moralnie trzeba zawsze. Czemu więc paniGila Gamliel mówi tu o obowiązku?

W tym powołaniu się tej pani na obowiązek (z prawem w domyśle) jest klasyczna manipulacja w postaci dodania czegoś do tekstu umowy czy definicji, zwrotu albo zasady, a zaraz potem powoływania się na to a nie na celowość, spójność i logikę zasady oraz cele, służebności powołania.

Ten typ manipulacji skłania do patrzenia wyłącznie na swoj interes, a odchodzi od spojrzenia ogólnego na sytuację od strony logiki, intencji i celów, zwłaszcza od patrzenia na intencje tej strony umowy która jest zwodzona, a na rzecz tego czym mami lub straszy ten co ją stosuje. – A stosuje ten co chce po swoim tricku prawniczym dawać pozory, a zabierać realia, dawać rzeczy całkiem inne jak te których chcieli zawierając umowę lub w swojej naiwności myślący że wszystko funkcjonuje wciąż w w sferze moralności i uczciwości. Przy tym typie manipulacji najgorszy zbój może wychodzić na anioła światłości i odwrotnie jeśli tak jest akurat opłacalne dla manipulatora.

Tak więc ofiary manipulacji są krzywdzone, a nawet dokonywane są zbrodnie na nich z mocy „prawa zawłaszczonego”, „prawa złego” bo jednostronnego, bo z mocy siłą narzucanego dyktatu „praw” aktualnego kacyka przy władzy państwowej (jest nim i urzędnik państwowy, którego interpretacje rzeczywistości i praw ustanowionych są akceptowane przez jego zwierzchników. Dotyczy to i instytucji mających sprawować funkcje kontrolne, bo i one często biorą udział w tej patologii. W ten sposób powstaje praktyka „złego prawa”. W ten sposób rośnie sfera faktycznie bezkarnego bezprawia.

- To że ktoś tu oczekuje konkretnego dobra pozostaje jego jako tego co się dał zmanipulować frajerską sprawą. Bo manipulacje zawsze są dokonywane pod oszukańcze nakłonienie osób które im ulegają do złych dla siebie decyzji, oraz do bierności wobec zagrożeń (co już jest demoralizacją).

 

Tam gdzie nie ma moralności, nie ma sensu i sprawiedliwość, bo niczemu ludzkiemu nie będzie służyła. – A tam gdzie nie ma sprawiedliwości, nie ma sensu i prawo. Tam oszukańczą manipulacją jest powoływanie się na moralność. Żeby być moralnym, najpierw trzeba być człowiekiem. „Moralność bestii” pozwala jej pożerać wszystko co się rusza, włącznie z ludźmi i innymi bestiami. Bestie nie są ludźmi, i to one odeszły od ludzkiej moralności

No i w końcu trzeba powiedzieć że prominentna dziś szowinistka powołująca się tutaj na „moralny obowiązek” mówi tylko i wyłącznie o swoich uzurpacjach bestii, uzurpacjach, które z moralnością ludzi nie mają nic wspólnego. To prawda że bestie też chcą żyć, więc dopóki nie mają prawdziwej świadomości tego co robią, broniąc swoich możliwości grasowania będą się uważały za moralne.

 

Rzecz w tym że aby ludzie przeżyli bestie muszą być pokonane, pozbawione możliwości żerowania na ludziach.

 Nas nie może demoralizować jakieś twierdzenie że „bestie też mają swoje prawa”, bo owszem możemy tak uznać, ale wyłącznie wtedy, kiedy ich prawa z naszymi nie mają nic a nic wspólnego.

Można i tak uznać ale tylko w przypadku gdy bestie przestaną być bestiami. A czy jest to możliwe bez ich woli? Bez ich woli podporządkowania się naszym prawom, naszej moralności, naszego rozumienia człowieczeństwa, przyjęcia naszych celów za swoje i na zawsze?

Dlatego dopóki szowiniści typu paniGila Gamliel będą w Izraelu u władzy nie wolno nam nawet rozmów z nimi prowadzić bo jeszcze gotowi twierdzić że to według nich ma konsekwencje prawne w ich prawie i znów sobie będą ceś rościli.

 

Istotą wrogiego przejęcia jest zmiana moralnego celu bytu który jest przejmowany.Powołaniem człowieka nie jest realizacja celów bestii. Powołanie człowieka jest przede wszystkim do życia, do życia w wolności i wolnej woli, rozmnażanie się jako ludzie i czynienia sobie jako ludziom i w ludzkich celach ziemii poddaną. Nie w celach bestii.

Dlatego to już sama obrona naszego człowieczeństwa wymaga podjęcia obrony koniecznej przed zamiarami bestii wobec nas.

 

KOMENTARZE

 • Żydowi trzeba powiedziedzieć stanowcze NIE.
  I niech się obślini z ujadania. Żadnych rozmów, żadnych dyskusji.
  Tymczasem zdrajcy przy sterach w Polsce za podatki zdarte od Polaków finansują kłębowiska żmij produkujące i rozprzestrzeniające antypolonizm. W kraju i za granicą. Działania pozorne, służące obronie dobrego imienia Polski są powierzane Żydom albo sayanim. Generuą tylko wydatki a efekty żadne.
  Tutaj inna Żydówa w Izbie Lordów twierdzi, że Polska to bezczelny przestępca, który rozsiadł się na majątkach 3 mln Żydów unicestwionych przez nazistów:
  https://wprawo.pl/2019/05/14/polska-to-bezczelny-przestepca-ohydny-atak-zydowki-w-brytyjskiej-izbie-lordow/
 • @wercia 09:29:49
  Inaczej mówiąć to ona produkuje w umysłach Anglików świadomość popierającą szownistyczną agresję na Polskę.
  Jest więc ta Ruth Deech (panieńskie nazwisko Fraenkel to taka sama szowinistka jak ta Gila Gamliel.
  One obie by się chciały „rozsiąść na majątkach”, tylko że nie swoich, a stanowiących własność Polskiego Narodu (co do zasady istnienia własności), a na posiadaniu obywateli przed wojną polskich, a w czasie wojny niemieckich, a nie jakichś „żydowskich”, podległych najpierw prawu polskiemu, później niemieckiemu, nie jakichś podległym nie istniejącemu „prawu żydowskiemu”.

  Obie tu chcą jakiejś „restytucji mienia ofiar Holokaustu” która w tym przypadku nie ma żadnego odniesienia do nich.

  Nawet jeśli tu uznać sens słowa „restytucja” jako odnoszący się do przekierowania mienia bezdziedzicznego do jego właścicieli czy spadkobierców po nich, to takim jest wyłącznie Skarb Państwa Polskiego i to nastąpiło faktycznie od razu po jego odzyskaniu od Niemców.

  Obie tu chcą kłamliwie swoje grabieżcze intencje przypisać Polsce i Polakom, żeby później wołać o sprawiedliwość i ją od razu "wymierzać" z pominięciem uczciwej drogi sądowej.
  - Z pominięciem możliwości bronienia się oskarżonych, wykazywaniu nie tylko absurdalności roszczeń, ale i krzywoprzysięstw oskarżycieli.
  - Obie tu w istocie grają na emocjach tych których zwodzą, a po to żeby oni podejmowali w złej intencji zmanipulowane decyzje i dokonywali samosądu na Polsce i Polakach.


  To te dwie panie trzeba teraz postawić przed sądem jako prowokatorki. MINISTRZE ZIOBRO DO AKCJI.

  Podkreślam że to prowokatorki do wystąpień przeciw Polakom. Polakom którzy (o czym piszę w notce) nic a nic na tym wymordowaniu żydów przez Niemców nie skorzystali, bo to jak było polskie mienie, tak polskim pozostało.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031