Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
254 posty 4512 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Władza zła

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wytłumaczenie dlaczego Tusk odpalił aferę z pedofilią przed wyborami do PE.

 

Władza zła to władza uzurpatorska. To władza którą zdobywa się przemocą i/lub podtrzymuje terroryzmem, a z użyciem wszelkich sił środków i możliwości działania, dowolnych moralnie, dowolnie zbrodniczych.

– Po to aby władzy raz zdobytej nie oddać nigdy, ale ją utrzymać za wszelką ceną.

Władza zła to władza która sama stanowi prawodawstwo i od razu jest jego wykonawcą i sędzią kwestiach z nią związanych.

Władza zła to władza umocowana partyjnie czy w innych organizacja łączących prawodawców, wykonawców i sędziów związanych z prawodawstwem wewnątrz którego powinna funkcjonować władza.

Tajemnica władzy złej to jej bezkarność dopóki jest sprawowana.

- To i jej wsparcie ze strony podobnych jej dowolnych patologii i ideologii, zwłaszcza satanizmu, prawnictwa, poprawności politycznej.

– To również jej wsparcie przez realnych masonów i satanistów oraz agentury i zdrajców oraz ludzi skorumpowanych czy zastraszonych, zdemoralizowanych, wynaturzonych i znieprawionych u steru władz państwowych czy innych organizacji – przez wszyskich co mają patologiczne, destrukcyjne wobec państwa i narodu którego ono jest własnością intencje.

Na rzecz władzy złej w jej wsparciu łączą się wszelkie patologie. One mają dużą zdolność koalicyjną przez łączące je zaprzaństwo i zdradę tych co im zaufają, a dążenie do bezkarności za zbrodnie. Ręka rękę myje, złodziej chroni złodzieja.

- Np. UE jest w tej chwili już organizmem wrogo przejętym przez komunistyczną agenturę, która podczas młodzieżowej rewolucji 1968 roku rozpoczęła właśnie w tym celu swój „marsz przez instytucje”, marsz w którym nie tylko poperała się wzajemnie jako spiskowcy, ale i korzystała z wsparcia ideologów lewactwa i finansów tych co od początku to zmierzali do totalnej władzy paneuropejskiej, a może i globalnej.

 

„Za pierwszego Tuska”, za jego „ideologią oficjalną” stała i ukryta intencja wytworzenia błędnej, destrukcyjnej reguły podejścia do spraw najważniejszych dla przyszłości Polski i Polaków.

 - Że Polacy już dobrze wiedzą że to była i zdrada, i w świadomie oraz w złej woli zamierzona destrukcja Polski wspierana przez jej wrogów zewnętrznych i kanalie od wewnątrz.

I okazuje się że takie tuskowe błędne podejście co do przyszłości właściwie to już tu jest dość rozpowszechnione w sferze polityki.

Tusk jednak na tym samym tle wychodzi teraz z czymś nowym.

 

To nowe podejście by jednak miało znaczyć społeczne przyzwolenie na patologię za którą to jednak dotąd jest uważane, w zdrowym samozachowawczym rozumieniu zresztą. Jego nowa dewiza to:

„Wzmocnienie już istniejącego roszczenia: władza za wszelką cenę”. Za tym idzie i zakamuflowane: „Oddajcie nam resztki swojej samodzielności i wolności, odpowiedzialności i dalekowzroczności, mądrości i władzy”.

 

To co zmotywowało Tuska trzeba tłumaczyć tak:

Kiedy zaczyna się krzyk że „władza zła”, to stosować receptę: „Więcej władzy dla władzy, więcej upoważnień i przywilejów dla ludzi władzy, a mniej wolności dla podwładnych”.

- Nadto: mniej demokracji a więcej faszyzmu i prawodawstwa drukowanego z powietrza.

- Drukowanego odgórnie i od razu z góry narzucanego podwładnym, a więc i z fikcją legalizmu.

- Drukowanego z mocy widzimisię aktualnego faszystowskiego kacyka przy władzy i jego zdolności szkodzenia oraz spełniania gróźb władcy-terrorysty państwowego.

Tu może być „kacyk zbiorowy” złożony ze zdradzieckich i skorumpowanych ludzi wyniesionych do rangi „prawodawców” choćby z racji „demokratycznych” wyborów odgórnie ograniczonych do kandydatów z list partyjnych.

- Taki „kacyk zbiorowy jest nawet lepszy dla rozmywania odpowiedzialności za zło które niewątpliwie z tego wyniknie”, ale i konieczny dla zdejmowania odpowiedzialności z komisarzy KE, którzy tam rządzą niepodzielnie, a swoją moc czerpią od korporacji prywatnych, finansowych beneficjentów istnienia UE.

To wyjaśnia dlaczego Tusk odpalił tą pedofilską aferę właśnie teraz, kiedy przed nami wybory do PE. Po prostu on chce tam takich ludzi w randze „prawodawców prawa nadrzędnego nad prawodawstwem państw członkowskich”.

- Po prostu im bardziej zła i gorsza jest unijna władza, tym chce być silniejsza, bardziej odgórna, bardziej tyrańska, tym więcej kompetencji odbierająca podwładnym, tym więcej sfer wolności i własności oraz sfer samodzielności i suwerennności zawłaszczająca.

- Tym bardziej chce być faszystowska pod każdym względem, ale zwłaszcza ze względu na faszystowski związek z korporacjami prywatnymi.

 

Cały ten faszyzm to nie tylko zwiększona polaryzacja sceny politycznej, ale i władzy i podwładnych, bogactwa i biedy, wielkich biznesu i pracowników najemnych, uprzywilejowanych i dyskryminowanych, bezkarnych i niszczonych „za to że żyją”, pasożytów i pasożytowanych, drapieżników i pożeranych, posiadających i wywłaszczonych, nadludzi i podludzi.

Cały ten faszyzm to szowinistyczna zbrodnia na narodzie jako naturalnej władzy zwierzchniej nad władzami państwowymi, aby ją oddać oligarchom, czyli osobom prywatnym którym jakoby wolno jest być niemoralnymi satanistami.

Cały ten faszyzm stoi na z gruntu błędnej zasadzie że „chcącemu nie dzieje się krzywda” oddającej władzę tym co umieją tak manipulować ludźmi żeby „chcieli” akurat tego co chce ta władza.

Cały ten faszyzm w miarę zaostrzania zmierza do sytuacji władzy absolutnej i absolutnej tyranii: „teraz tylko my”. – Teraz nie ma dla nas alternatywy. - „Tamci źli, choć mieli być dobrzy, to „od teraz my lepsi” choć jesteśmy jacy jesteśmy i choć będziemy jacy będziemy”.

Inaczej mówiąc to Tusk już twierdzi że Okrągły Stół jako spisek ustanawiający faszyzm oparty o polaryzację sceny politycznej , oznaczający i opętańczy kontredans dobrych i złych glin oraz coraz to „lepszych” „dobrych zmian” już się przeżył. – Że teraz czas na dyktaturę, i to on ma być dyktatorem.

A w pamiętnej scenie problemu z długiem Grecji Tusk już pokazał jakim to chce być dyktatorem. Gdy nad ranem nie było zgodności żeby uchwalić pieniądze dla niemieckich banków które zapędziły się w greckie niespłacalne kredyty, i już zgromadzenie się rozchodziło groźnie zarządził, że „nikt nie wyjdzie z tej sali” dokąd nie będzie ustalenia. Tak więc pod wpływem jego groźby wszyscy musieli chcieć tego co on chciał.

Takie to nowe, tuskowe rozumienie, rozumienie diabelskie zasady „Chcącemu nie dzieje się krzywda”.

Takie by miało być nowe rozumienie wolności obywatelskich (zamordyzm), władzy zwierzchniej (terroryzm państwowy) oraz władzy państwowej w Polsce, UE i świecie (bezkarność, przywileje, dyktatura, satanizm jako wspierająca to religia na gruzach dotychczasowych religii).

 

I jeszcze jeden aspekt. W filmie o satanistycznym przesłaniu o Harrym Poterze padają słowa:

„Nie ma czegoś takiego jak dobro i zło, jest tylko władza i potęga”.

https://m.neon24.pl/c2e7f9c8dab9d5a1d4802cfda077e1e6,13,0.jpg  

I Tusk i faszyzm chcą to wprowadzać w życie, chcą ukrywać że władza może być dobra lub zła, chcą wynosić władzę ponad dobro i zło.

Zła władza jest gorsza jak szatan – on nie chce żeby go zauważano, bo za nim idzie zło, ona nie chce żeby widziano jej zło ani dokonywane, ani zło zamierzane w konsekwencji realizacji jej uzurpacji i widzimisię.

- Władza zła nie chce żadnej kontroli zewnętrznej, nie chce realizować celów społecznych i ludzkich z których by mogła być rozliczana.

- Władza zła chce być władzą „w sobie i dla siebie”, a dla podwładnych tyranem.

 

KOMENTARZE

 • Pan naczelnik - prezes
  własnie wczoraj publicznie oznajmił, że tylko on ma szanse walki z roszczeniami, a więc głosowanie na jakieś nowe krzykliwe partyjki może przynieść tylko szkodę Polsce.
  To chyba dotyczy punktu .... wladzy raz zdobytej nie oddamy nigdy!
 • @zadziwiony 11:34:39
  Powyzsze może być dowodem na
  1. Łże jak bura suka, że chce walczyć z wypłatą rozbójniczych roszczeń, a faktycznie wystawia życ złodziejom.
  2. Dogadał się sie z pasozytkami, że podzielą się odszkodowaniami i reparacjami od Niemiec jakie Polsce się należą z tytułu niemieckiej agrsji 39 roku. Pasozytki mają pomóc w realizacji tego projektu. Jak można się jednak domyslać, Polaczki zostaną w obydwu przypadkach wydymiani.
 • @zadziwiony 11:41:34
  Nie ulega wątpliwości że J.Kaczyński i rząd PIS/ZP prowadzi grę skierowana przeciw Niemcom wraz ze swoimi strategicznymi partnerami czyli USA/Izrael.
  Po klęsce polityki resetu USA-Rosja za prezydentury Obamy, zaczęły się rozchodzić interesy Niemiec/niemieckiej UE z interesami USA/Izrael i trwają różnego rodzaju naciski w sferze gospodarczej na niemieckie podmioty.
  W 2015 roku wybuchła afera dieselgate, skierowana na niemiecki koncern Volkswagen i posypały się miliardowe kary a ostatnio mamy do czynienia z atakiem na firmę Monsanto.
  Niemiecka korporacja Bayer AG uzyskała w 2018 roku zgodę antymonopolową na przejęcie amerykańskiej firmy Monsanto, która warta jest 66 miliardów dolarów.
  I mamy już miliardowe kary orzekane przez amerykańskie sądy od tej firmy producenta Roundupu, za chorobowe skutki (rak) stosowania tego środka:

  - Kalifornijski sąd skazał w 2018 roku koncern chemiczny Monsanto, producenta Roundupu, na zapłacenia 289 mln dolarów odszkodowania ogrodnikowi śmiertelnie choremu na raka wskutek - jak wykazały badania - długotrwałej ekspozycji na działanie tego herbicydu zawierającego glifosat.

  - 2019 rok; niemiecki koncern Bayer musi zapłacić 2 mld dolarów odszkodowania parze, która zachorowała na raka ze względu na korzystanie z produkowanego przez Bayer pestycydu.
  To już trzeci wyrok wymierzony w koncern. Powodem jest rakotwórcza substancja, tzw. glifosat, podstawa składu chwastobójczego środka o nazwie Roundup.

  Nie przypadkiem J.Kaczyński w 2016 roku ogłosił projekt żądań reparacji wojennych od Niemiec a amerykańscy Żydzi w Kongresie na początku 2017 roku zgłosili w Senacie projekt ustawy S.447 Act a rząd PIS-u milczał do czasu kampanii wyborczej w 2019 roku na ten temat.

  Czy Polska zostanie "wydymana" jak piszesz, czas pokaże.
 • @35stan 12:40:54
  Ponoć Kaczyński ma ogłosić ok. 1 września plan z żądaniami reperacyjnymi. Jesli taka jest ta gra, to idzie o naprawdę wielką stawkę. Czaputowicz po latach braku kontaków jedzie do Moskwy. Byle byśmy w samych gaciach po tej rozgrywce nie zostali.
 • @zadziwiony 11:34:39
  "Pan naczelnik - prezes
  własnie wczoraj publicznie oznajmił, że tylko on ma szanse walki z roszczeniami, a więc głosowanie na jakieś nowe krzykliwe partyjki może przynieść tylko szkodę Polsce.
  To chyba dotyczy punktu .... wladzy raz zdobytej nie oddamy nigdy"

  Dobrze że podnosisz tu temat władzy PiS-owskiej, bo ja się zawężałem do władzy złej-UE-nijnej z przedłużeniem tylko domyślnym na PO ściśle związane z Tuskiem.
  Rzeczywiście, choćby władze unijne i PO-wskie, oraz tuskowa były nawet najgorsze w swojej praktyce, to nie znaczy że alternatywna władza PiS-owska byłaby chociażby o ksztynę lepsza.

  Zauważ że to stwierdzenie Kaczyńskiego że "tylko on ma szanse..." jakiegoś zła uniknąć, czyli coś załatwić w tym przypadku z tymi terrorystami którzy chcą co chcą nas skrzywdzić.

  Bez tego sam musiałby być "większym złem" jak ci terroryści i to oni by musieli przed nim ustępować ze strachu. Jednak nic nie wskazuje na to żeby takie możliwości miał.
  Pozostaje tylko możliwość że sam należy do spisku antypolskiego który te roszczenia w Polsce, reprezentuje władzę państwową już wrogo przejętą przez ten spisek.

  W rezultacie to Kaczyński jest tu faktyczna twarzą tych terrorystów, a roszczeniowcy są tylko "twarzą oficjalną", "twarzą fasadową" wystawioną pod ostrzał medialny dla zmyłki opinii publicznej, gdy jako "władza zafasadowa" Kaczyński wszystkim kieruje z tylnego siedzenia, np. jako szeregowy poseł.

  Władzy Kaczyńskiego można przypisać tu wiele cech władzy złej opisywanych w notce.
 • @35stan 12:40:54
  "Czy Polska zostanie "wydymana" jak piszesz, czas pokaże"

  Nie po to się tutaj spotykamy żeby sobie pogdybać i kończyć "... czas pokaże" jak typowi niewolnicy czy zwierzęta nie wierzące w teorie spiskowe.

  Jeszcze żyjemy. Jesteśmy i chcemy żyć jako ludzie, a nadto jako Polacy, chcemy "być sobą i u siebie".

  "Jeszcze Polska nie zginęła".
  "Biada rękom opuszczonym".
  "Złu aby zwyciężyło wystarczy bierność ludzi dobrych".
 • Ja bym
  nie przypisywał Tuskowi takiej mocy sprawczej. Jest raczej narzędziem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:42:15
  Oczywiście. Ci, u których podpatrzył swoje postawy czyli Hitler i Napoleon też byli narzędziami.
  Ale nie zapominaj że też podpatrzył szatana, a nawet przekracza go w zdolności szkodzenia. - Bo za szatanem zło tylko idzie, a w przypadku Tuska idzie i za nim, i z nim a więc się potęguje.
 • @zadziwiony 13:05:19
  " Czaputowicz po latach braku kontaków jedzie do Moskwy. Byle byśmy w samych gaciach po tej rozgrywce nie zostali."

  Słuszna uwaga. Po latach antypolskości i zdrady nic tu nie wskazuje na jego nawrócenie i kolejną łaskę przebaczenia i zaufania mu.
  To że Kaczyński go trzyma znaczy że sam czuje się gorszym i bardziej zdradzieckim od niego.
 • Ciekawe poszerzone spojrzenia na kulisy polityki.
  Jest tam i Polski wątek.
  Ciekawie o tym co się dzieje w Azji.
  https://meditation539.com/?p=9648

  Ile w tym fantazji autora a ile wiedzy spod dywanu ? Nie wiem.
  Ale ciekawe...
  Jeżeli autor pisze prawdę to światowa rewolucja anty mafijna jest tuż tuż.
  Potrzebny tylko gwizdek ze strony potęg walczących o lepszą przyszłość dla świata.
 • @Oscar 15:38:20
  Ciekawe:
  "Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society
  Pełna niewypowiedziana zdalna wojna między Chinami a Stanami Zjednoczonymi toczy się teraz na całym świecie i będzie się nasilać. Cła i umieszczenie na czarnej liście giganta telekomunikacyjnego Huawei przez USA były tylko salwą otwierającą w wojnie, która mogła stać się niebezpieczna, zgadza się wiele źródeł. Chińczycy już powiedzieli Amerykanom: „Jeśli chcecie rozmawiać drzwi są otwarte; jeśli chcecie walczyć, będziemy walczyć do końca. ”

  Tak. Wojna agresywna to typowa forma rozwiązywania problemów władzy złej.
  Niektórzy tu mówią że wojna to inna forma polityki, ale to nieprawda. Polityka ma cele i środki pokojowe, szanujące człowieka, moralne.

  Rozwiązywanie problemów na drodze wojennej jest typowe dla totalitaryzmów i szowinizmów, tyranii i faszyzmu.
  Warto też zauważyć że sama groźba rozwiązywania problemów władzy na drodze wojennej jest terroryzmem.

  Dziwne że Chińczycy jeszcze się tu łudzą że jest sens siadać z "Amerykanami" do stołu rozmów.
  Decyzja tu już zapadła i to dawno. Był w latach '90-tych film, bodajże z Segalem, w którym padła kwestia że "na razie jest pokój, ale za lat 20 będzie wojna z Chinami". Klamka zapadła, teraz przychodzi wykonanie decyzji niezależnie od postawy Chińczyków.
 • @miarka 16:22:03
  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/148978,test-z-logiki-dla-niedzielnych-kursantow-watykanskich

  jeden komentarz:
  Logiczne w tym układzie staje się wypowiedzenie konkordatu i likwidacja agentury watykańskiej w naszym kraju.

  A pedofilów wyłapać i osądzić.
 • @miarka 13:48:54
  Zgadzam się z oceną Tuska ale ciągle uważam, że PiS PO jedno zło.
 • @Oświat 17:34:47
  "Logiczne w tym układzie staje się wypowiedzenie konkordatu i likwidacja agentury watykańskiej w naszym kraju.
  A pedofilów wyłapać i osądzić."

  Absolutnie tak. Jestem za. Problem że upierasz się na gaszenie pożaru tam gdzie się ledwo tli a nie patrzysz że w tym samym czasie płoną pola i lasy.

  Bez usunięcia tych większych zarzewi nawet ugaszone miejsca będą się znów zapalały.
  To najpierw od tych wielkich trzeba robić zabezpieczenia żeby się nie rozprzestrzeniało.
  Popatrz na promocję LGBT połączoną z promocją pedofilii. Przecież to trwa. I UE to popiera.
  Gdzieś nawet był obrazek z Tuskiem w mundurze genderstapo.

  Popatrz na sądy co odbierają dzieci ubogim i dobrze wychowującym dzieci rodzinom, a oddające do adopcji każdemu kto zapłaci - bogatym pedofilom najpierw.

  Zaczynać od Kościoła to tak jak z leczeniem choroby patrząc na pierwsze objawy jakie się pokazują i leczenie ich, a bez stawiania kompleksowej oceny i usuwania najpierw przyczyny pierwotnej choroby widzianej całościowo.

  A w ogóle notka jest o władzy złej, która jak najbardzie ma zdolność chronić pedofilów.
  Co z tego że jedni będą łapani, jeśli drudzy pozostaną chronieni. Kto tych drugich złapie i osądzi?

  To jak z systemem prawa złego, co kieszonkowców ściga i osądza surowo, a złapanych gangsterów wypuszcza pod pretekstem jakichś uchybień formalnych, albo sklepikarzom robi częste kontrole, a sklepów wielkopowierzchniowych nie kontroluje tłumacząc że nie ma fachowców.

  Dopóki mamy władze złe nie mamy szans obronić się przed pedofilią. To poprzednia moja notka wyraźniej jest o tym. Pokazuje że Tuskowi wcale tu nie chodzi o walkę z pedofilią.
  Jemu najpierw to chodzi o to żebyśmy my się tym zajmowali, a tym co są u władzy dali spokój.

  Więcej będzie w notce następnej, którą ze względu na limit zamierzam puścić za 1,5 godziny.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:38:50
  "... ale ciągle uważam, że PiS PO jedno zło"

  Ja też. Wszystkich won. - Cały Okrągły Stół.
 • @35stan 12:40:54
  A to ciekawe. Co Kaczyński ogłosił? Komu? Przed Niemcami to wciąż na kolanach. I to rząd Szydło dał na mercedesa 80 baniek. Zdrajca wielokrotny z Kaczelnika
 • @All
  Każdy dudek chwali swój czubek :)

  Ale mam, naprawdę proste rozwiązanie - naprawy tej coraz bardziej zwichrowanej rzeczywistości. Zorganizujcie zrzutkę konkretną tak by na trzy atomówki starczyło;

  Jedna na City of London druga na watykan i trzecia prościutko w punkr na pustyni Negew - w składdzik żydowskich atomówek. Zaprawdę powiadam wam; nagle by się bardziej swojsko zrobiło na naszej planetce.

  A jak kasy i kontaktów wiadomych nie macie, to przestańcie pierdolić i wyjdzmy w końcu na ulice. Konkretnie! I pogońmy tą całą bandę spowrotem nad pierdolony Jordan. Tam niech sobie debatują... Politycznie nic nie zrobimy; Jesli po 30tu latach tej złudy macie jeszce nadzieję to wszyscy jesteście jebnięci.


  "Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją".

  Benjamin Franklin

  Tak więc moje owieczki kochane; wybierzcie mądrze - w końcu to nie takie trudne - trzy raptem gatunki trawy.

  SMACZNEGO !
 • Dobrze, że prezesimus nie lata Tupolewem. Odpalił by następnego.
  Afera z pedofilią może spowodować obawy hierarchów w dalszej współpracy z PiS jeżeli przetrwa wybory w kondycji dostatecznej do uniknięcia odpowiedzialności za brak mocy sądowej dla ziobrohaków i gebelsowskich kręgów podejrzeń prezessimusa i jego słupów spowodowany przez UE.
  Może uda mu się wysłać do UE dostatecznie dużo takich głąbów, że sami nas wuyrzucą.
 • @telewidzacy 09:45:39
  Co nam hierarchia? - Kościół już od dawna trwa mimo niej a nie dzięki niej.

  To że jej kolaboracja z PiS jej się opłaci nie znaczy że Kościół ma z tego cokolwiek. PiS ma, bo to niejako "świadectwo moralności", "dowód", że Kościół im nic nie zarzuca, choć to fałsz i obłuda. Czy na tym może cokolwiek dobrego wyrosnąć?

  Tusk odpalił aferę właśnie po to żeby widzieli tu iż PO jest przeciw PiS, ale i odpalił z zaangażowaniem UE żeby było wiadomo że to ona chce zniszczenia Kościoła.

  I co PiS by miał obronić Kościół przed Unią, czy przeciwnie - w jedności z żydami będzie chciał jeszcze mu wbijać gwoździe do trumny?

  Gdyby tam jeszcze w tej hierarchii byli ludzie zdolni do myślenia po polsku, to już dawno by wyrazili jednoznaczne poparcie dla Konfederacji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031