Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
254 posty 4512 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Byleby oni mieli spokój

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego Tusk tematem pedofilii wzniecił w Polsce pożar emocjonalny i rozgorzałe dyskusje wokół niego akurat teraz, kiedy jest kampania wyborcza do PE? Dlaczego użył pedofilii jako pretekstu do ataku na Kościół?

 Wszystko łączy władza. Pedofilia bierze się przede wszystkim z pragnienia władzy. - Dzieci są tu szczególnie wdzięcznym przedmiotem agresji bo są ufne i posłuszne wręcz odruchowo.

Akty pedofilskie można opisać jako zastępczy akt sprawowania władzy nad obiektem pedofilii.

 

Tłem do pedofilii jest powszechna demoralizacja społeczeństwa w systemie władzy złej, władzyprzede wszystkimpragącej pozostawać poza jakąkolwiek kontrolą i osądem społecznym.

Temu służy powszechne nadawanie ludziom „praw” bez względu na ich relację do natury i dobra, moralności, skutków dalekowzocznie widzianych. - Temu służy moda, popkultura, kinematografia, dostępność do rozpowszechnionych biznesów w sferze seksu. – Seksu już objętego ochroną ideologii poprawności politycznej jako oderwanego od miłości i celu prokreacyjnego i objątego tzw. „prawem do wolności”.

To samo robi i prawo złe wynoszone do rangi wartości samej w sobie, wynoszone i nad sprawiedkiwość i naturę, woność, własność, mądrość i życie oraz moralność i człowieczeństwo.

- Prawo złe bo prawodawstwem i praktyką oraz sądownictwem władzy złej. - Budowane takim przez odgórnie funkcjonującą i posługującą się narzędziami przymusu państwowego, gwałtu i terroryzmu władzę złą.

W ten sposób już każdy akt seksu służy już głównie szukaniu aktywności zastępczych dostarczających przyjemności.

Drugi więc aspekt aktu pedofilii to aktywność zastępcza dostarczająca przyjemności dla zmysłów i emocji takich samych jak radość z postępowania właściwego duchowości  ludzkiej.

Tak więc pedofilia łączy zaspokajanie potrzeby aktywności z żądzami najsilniejszymi: sprawowania władzy i zaznawania przyjemności.

 

Nadto podofilia to i sztuczny sposób pedofila na kompensację jego osobistych potrzeb i niedostatków, jego ułomności, jego nienasyconych pożądliwości i pychy zmierzającej do okazywania przy każdej okazji i każdemu swoich przewag, swojego”patrzcie co to nie ja”, „patrzcie jaki ja zdolny, jaki cwaniak, jaki zwycięzca... i jaki bezkarny”.

I te kompensacje są dokonywane „na tu i teraz”, w oderwaniu od realiów życia. Nie tylko więc żadnych problemów nie rozwiązują, i skłonność trwa, to problemy i ciąg ku kompensacjom mogą narastać.

 

Tuskowi zwłaszcza ten ostatni typ kompensacji zawadza. To już uderzenie w zamierzony, totalitarny charakter jego władzy, w całą jego pozycję w UE.

Bo pojawia mu się władza konkurencyjna.

- Z narodami już walczy, z rodzinami walczy, został mu Kościół i zostali pedofile. - A to on miał „obiecywać i dawać wszystko wszystkim”.

 

- Wszak on w 2007-ym do władzy dochodził właśnie na obiecywaniu wszystkiego wszystkim (podpatrzył to u Hitlera – musiał czytać w jego życiorysie jak on dochodził do władzy objeżdżając Niemcy i wzbudając aplauz zwłaszcza w środowiskach wielkoprzemysłowych, ale i robotniczych), obiecywaniu właśnie „na tu i teraz”, ale za to z żądaniem oddania mu za to wszystkiego co wiąże się z przyszłością (to już podpatrzył u diabła – musiał czytać „Panią Twardowską” Mickiewicza, podpatrzył i u szatana powołanego do istnienia jako dobry, tylko że zdemoralizowanego i demoralizującego innych przez co zostawiającego za sobą samo zło).


 

 

 

- Z tym podpatrywaniem to jeszcze podpatrzył i Napoleona - jak kazał strzelać z armat do tłumu. – Tuskowy „grecki występ” z „nikt nie wyjdzie z tej sali ...” to niemal powtórka, tylko że wobec polityków i wystarczyło bez armat.

Tu też pożądany efekt dał wszystkim ... złodziejom, lichwiarzom, spekulantom, i to właśnie „na tu i teraz”, bo i tak to upadku niemieckich banków nie może powstrzymać, a jeszcze czyni je bardziej butnymi, zarozumiałymi, bezczelnymi i pewnymi siebie, pysznymi.

A że pycha kroczy przed upadkiem to i upadku - również mimo tuskowego rabunku ZUS na to konto na 150 mld zł ostatnio niemiecki system finansowy i tak upada. Niemiecki, a więc i unijny.

 

Faszyzm który jest głównym motywem tuskowego działania to i ekonomia nastawiona na „zysk za wszelką cenę” aż po jego kulminację w postaci „prawa do zysku”, choć takie prawo dyktuje wyłącznie terroryzm.

Faszyzm to i „prawa” które nie są prawami bo nie są powszechne i bez względu na osoby. „Prawa” które oficjalnie karzą (nieposłusznych władzy), a nagradzają (jej wybrańców ) potajemnie i bezprawnie z dopuszczeniem każdej zbrodni aby to „praw” wypełnić.

Faszyzm to i motywacja adeptów przez obietnice przyjemności, władzy i pozycji.

W tym rozumieniu faszyzm już ze swojej bestialskiej natury obiecuje i pedofilię – oczywiście ludziom faszystowskiej władzy, a nie tym co wydzierają łupy ludziom władzy faszystowskiej i jeszcze dadzą się wyśledzić i złapać.

Można więc rzec że faszyzm kusi perspektywami bezkarnej pedofilii.

 

Podobnie zresztą już dawno temu ogłosili że złodziej to nie ten co ukradł, tylko ten co go złapali i nawet jak złapią na gorącym uczynku to trzeba krzyczeć „nie moja ręka”, a prawnik wybroni.

Oczywiście nie każdego wybroni, ale ludzi faszystowskiej władzy to już wybroni na pewno.

 

Nawiasem mówiąc to chyba tu mamy przyczynę tworzenia prawa złego jako skutku talmudyzacji prawa unijnego i pookrągłostołowego – wszak to już  „„prawo” ze względem na osoby”.

 

Tusk obiecując „możnym tego świata” faszystowskiej natury prawa obiecuje i być terrorystą, i to terrorystą nad terrorystami.

- Pewnie dojdzie i do stwierdzenia że każdy kto się nie podporządkuje jego terroryzmowi to będzie nazwany władzą konkurencyjną i terrorystą.

Tak więc każdy pedofil dla niego to już „władza konkurencyjna”. Jedno może być „Słońce Peru”, jeden „król Europy”.

 

Jednak czy Tusk nie wie o dogłębnym umoczeniu w pedofilię dostojników UE, czy też doskonale wie, i robi to co robi właśnie w ich interesie?

 – Byleby oni mieli spokój. A więc to jednak oni są tymi królami Europy a on tylko Słońcem Peru?

 

Można by też powiedzieć że skoro temat pedofilii w Kościele który posłużył Tuskowi za pośredni pretekst do ataku na PiS to jest to temat zastępczy względem wyborów do PE.

- I od strony emocjonalnej tak jest. Daliśmy się w to wciągnąć, i wielu już klapki emocjonalne zapadły na takim patrzeniu.

Bo to się stało dla nich nie tematem zastępczym ale i bezpośrednim. – A wielu jest wrogów Kościoła. - Różnych osobników zlewaczałych, pogniewanych i frustratów podatnych na manipulacje nie brakuje.

 

Jednak faktycznie nie musi być - i nie będzie jeśli zachowamy szczególną trzeźwość i nie damy się pochłonąć tym zdradzieckim emocjom celowo w nas hodowanym przez media zajmujące zdradziecką pozycję "szepczących nam do ucha" swoje "dobre rady" i "osądy jedynie słuszne".

- Osądy fałszywe, bo odbywają się wybory do UE a aktualnie piętnowana pedofilia jest w Kościele.

Jest więc tutaj brak związku. Jedynym łącznikiem jest władza państwowa w Polsce. – Czyli rzucili nam kość żebyśmy się żarli.

- Czyli przymuszają też władzę państwową żeby rozszerzała swoje władztwo i na Kościół.

 

- Czyli teraz sami chcą zdradziecko pokazywać nam to co sami chcieć widzieć a czego nie chcieć, zaś nie pokazywać tego co powinniśmy widzieć żeby mądrze i dobrze decydować i w sprawach swoich i politycznych.

I kto tą aferę właśnie teraz rozkręca? - Media i "politycy" – zdrajcy i polityki, i człowieczeństwa, faktycznie już działający przeciwko nam. - Nam, którym powinni podlegać i wobec których pełnić obowiązki za które mają płacone.

Im to trzeba zapamiętać.

 

Teraz jednak  już tylko parę dni do wyborów i to ich trzeba dopilnować. A jak głosować? - Na pewno nie na ludzi PiS i PO, oszustów co to jak cość obiecują coś dać to obiecują, a jak dają, to po to żeby zaraz zabierać więcej i więcej, a nawet nasze wszystko.

 

Bo PiS i PO, jedno zło.PiS i PO, to to samo zło.PiS i PO to samo zło.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Nowy nabór na chazarskich trolli.
  Kiedyś było ich pełno a poziom reprezentowali poniżej dna.
  przez jakiś czas ich nie było teraz pewnie znowu wrócą.
  https://pbs.twimg.com/media/D7Rc0DYX4AAVQAp.jpg
 • @Oscar 07:03:29
  Nie przejmuj się. Trolle są jak bakterie chorobotwórcze w organiźmie. - Kiedy jest zdrowy, ledwo trwają, namnażają się jednak kiedy jest nadmiar pożywienia które im smakuje, nadmiar zbędny organizmowi.
  W rezultacie uzdrawiają organizm, a same giną.
  Myślmy o zdrowiu, o czystości, o powrocie do życia w ludzkich cnotach, zwłaszcza do odwagi działania, a nie zaszkodzą nam, a raczej tym co ich posyłają.
 • Duda ułaskaw profilaktycznie wszystkich księży i hierarchów z pedofilii i przestępstw pedofilnych
  Zostaną winowajcami sekslewicowcy, murarze i sportowcy a słupy prezessimusa i tak są bezjajeczne.
 • @telewidzacy 09:58:30
  Gorzej że i on to prędzej sobie jaja każe wyciąć jak się na coś takiego poważy co by problem rozwiązywało a zwłaszcza wyciszało.
  - I to wcale nie dla dobra Polski i Polaków, a raczej tych co tą aferę jeszcze rozdmuchują dla swoich korzyści.
 • Ciekawy komentarz w temacie notki
  ... który zamieściłem przed chwilą na równoległym blogu pana Jacniackiego:

  "Dobre to porównanie wyborów do matrixa.
  - Pigułka niebieska to "Byleby oni mieli spokój" (jak w mojej równoległej notce). To "zapomnij o wszystkim, śpij i śnij, konsumuj, poddaj się, daj się zmanipulować, idź za konformistami choćby ci obiecywali najgłupsze utopie, choćby urządzili ci najgorszy faszyzm (choćby i nazywany demokracją), najgorszą tyranię i jeszcze ją pogłębiali, terroryzowali cię, przymuszali i gwałcili, grabili i demoralizowali, ale wszystko to co obiecują mieli ładnie opakowane i smakowicie przyrządzone. - Oddaj im swoją wolność i odpowiedzialność, oddaj im swoją wolą wolę, a dostaniesz wszystko co tylko chcesz - teraz zaraz, tu i teraz, i będziesz dalej śnił. - Tylko złóż ofiarę wyborczą".
  - Pigułka czerwona to "dla twojej walki, bylebyś był sobą i u siebie, bylebyś strzegł swojej natury, swojej prawdy, świętości i czystości ideałów, niezmienności zasad, natury, słów, prawdy i świadomości rzeczywistości. Bylebyś władzy nad sobą nie oddawał nikomu, a tylko gdy zachodzi ważna potrzeba ją powierzał aktem swojej łaski w konkretnym celu i na określony czas, ale ani na moment nie przestawał sprawować kontroli nad wybranymi i postępem w drodze do celu łaski, ani na moment nie przestawał być odpowiedzialnym i samodzielnym, ani na moment nie przestawał być nad nimi władzą zwierzchnią"."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031