Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
254 posty 4512 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Do właściciela i nadadministratora Portalu Neon24.pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dobrze się stało iż ta żenująca moja wymiana zdań z przywróconym blogerem Mind Servis miała miejsce na pańskich oczach, pod pańską ostatnią notką.

Ona potwierdza wszystko o czym w swoich czterech ostatnich notkach pisałem, zwłaszcza w tej ostatniej o pluraliźmie.  To nie jest przypadek trollingu z którym by sobie mogła poradzić administracja bazująca na regulaminie i netykiecie.

To tuż przypadek patologii równouprawnionej z normalnością.  I w sytuacji administrowania Portalem przez tandem Adevo-AgnieszkaS, parę bezmyślnych, zapyziałych biurokratów i prawników zapatrzonych w poprawność polityczną i wikipedię i inne literki, to ci niezasłużenie równouprawnieni będą górą, będą faktycznie promowani.

A to znaczy że bezkarność uzyskają wszelkie odmiany satanistów i przestępczości zorganizowanej, wszelka demoralizacja, wszelka bezideowość, a nawet antyideowość. 

 

Jak Pan sobie w tych warunkach wyobraża ideowy kształt Neon24 jako Forum Polaków?

Przecież ci zostaną wypchnięci a zaczną rządzić antypolacy, ci którym obce jest myślenie o priorytecie moralności i wartości ludzkich przed prawem.

Zacznie rządzić "przestępczość zorganizowana" - kto będzie umiał głośniej krzyknąć zyska posłuch takiej administracji, a co do satanistów to uzyskają nietykalność. 

- I co Pan zrobi takim Mind Servisom/podłym kłamcom, Rzeczpospolitym/Rzeczkłamliwym, czy Berkeleyom/satanistom, demoralizatorom i gnostykom?

Gdzie będzie mowa o polskości którą zapowiada metka "Forum Polaków"?

KOMENTARZE

 • Miarko ......portalowy kolego
  „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”.
  Jest kolego niedziela, ale jak widze dawanie powodu (i okazji) do kolejnej nawalanki to nie tylko moja domena
  8-)))))
  Pozdrawiam
 • Bogu dzięki , że jesteś normalny i na dowód swoich priorytetów jako człowiek wierzący, nie wklejasz przy byle okazji zdjęć
  rozebranych panienek. Szacun Miarko, zresztą normalni zdrowi mężczyźni tak mają,nie potrzebują jaranki, bo mają klasę i są po prostu mężczyznami, w całym tego słowa znaczeniu!
  Pozdrawiam i powodzenia!!
 • @trojanka 08:09:23
  A czy jest jakiś bloger na naszym portalu, który to robi?? ????????.:>))
 • @zbig71 08:28:25
  No jasne.Oj Ty niegrzeczny, nie czytasz "wiodących blogerów"???
 • @trojanka 08:31:29
  To teraz na Neon-e będzie prawdziwy wysyp,, wiodących blogerów,, zwłaszcza po,, wymianie kadr,, w administracji.
 • @zbig71 09:50:04
  No wiadomo!chodzi w końcu o te piękne polskie lasy i miasta i miasteczka, o zabytki, o złoto, o rezerwy walutowe.itd.
  "swoi" musza pracować nad tym...
  https://marucha.wordpress.com/2018/02/14/zydowski-bydlak-jojne-daniels-twierdzi-ze-w-polsce-obowiazuje-zydowskie-prawo/


  https://m.salon24.pl/bbc8caa045f398a859d4e91dfd7f7bf2,750,0,0,0.jpg
 • @Husky 07:35:58
  Niedziela to pierwszy dzień roboczy. Czczenie jej, to wymysł jakiegoś zabójcy z Imperium Rzymskiego.
  Konkretnie znanego.
 • miarka
  Podzielam opinię blogera miarki w sprawie w/w opisanej.
  Panuje chaos informacyjny na tym portalu, nie wiadomo czy chodzi właścicielowi o kasę z reklam czy o politykę. Stojąc okrakiem na barykadzie przegra się jedno i drugie. Trzeba umiejętnie zarabiać na utrzymanie portalu, ale jednoczesnie trzeba wiedziec czego się chce od polityki, tzn. nawalanka ma być apogeum ,,wiarygodności" portalu??? Debaty, dyskusje są nie zbędne, ale w granicach pewnej linii politycznej w pewnych ramach, właśnie ,,ramach" i o to chodzi blogerowi miarce, tak to rozumiem. Blogerzy jak mind service czy wczesniej dziennikarzobywatelski czy nawet Husky, to zapiekli trole syjonistycznej czyli antypolskiej partii pisuar, którzy mogą być na garnuszku finansowym wrogiej Polsce partii. Mają zadanie skanalizować w konsekwencji swoich działań cokolwiek polskiego w przestrzeni medialnej, cokolwiek co pisze prawdę o szpiegach amerykańskich żydów w Polsce. Także zachowanie pro - narodowej linii portalu jest cząstką obrony Polskości, a wiec trzeba też umiejętnie zarządzać tym portalem, tak by kasa się zgadzała i służba pobudzania świadomości narodowej przez ten portal kwitła.
  Wtedy będą administratorzy wraz z właścicielem wielcy, a nie płynąć z prądem jak zdechłe ryby.
  Powodzenia
  ps. Aha, tego service to z minuty na minute wywalić go tam gdzie jego miejsce, a więc przy boku syjonistycznego diabła kalsteina.
 • Jeśli administratorzy..
  ..nie będą wyrzucać z portalu za głoszone poglądy, a jedynie będą promować porządki po-okrąglo-stołowe, to wtedy nie będzie tego złego co by na dobre nie wyszło. Bo cóż z tego że portal skupi ludzi o mniej-więcej jednym światopoglądzie? Obojętnie waszym czy ich.

  A tak, tchnione zostanie pewne życie weń.

  Wy, którzy uważacie się za takich co wszystko wiedzą, tak naprawdę nic nie wiecie. Robicie rewolucje w szklankach z wodą. Dokładnie postępując w/g planu planistów ze sfer sacrum.
  Wystarczy zobaczyć jak zaklinacie rzeczywistość, a ona wam co ,,wybory" wymierza kopniaka w rzyć.
 • Tak to niestety jest
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  a witryna jest pozbawiona mechanizmów, przy pomocy których ci "mniej przebojowi" mogliby się bronić.

  Problemem jest nie tylko wątpliwa promocja, ale i poczytność sensacyjnych tytulików. Będzie jak w tych masowych witrynach, w których sama redakcja przyciąga ujadaczy sensacyjnymi tytułami bez pokrycia w treści.

  Ja już napisałem. Mimo dużej ilości frapujących i nośnych politycznie problemów, skupię się na notkach osobistych, pisanych dla siebie. I mam gdzieś, czy będą promowane, czy trafią do lochu. Z czasem, jak znajdę czas i finansowanie, zostaną przeniesione na moją witrynę, albo do książki elektronicznej.
 • @Oracz 10:23:09
  ZaOrane
 • @Wrzodak Z. 10:34:13
  Ale mi przykro
  8-))))
 • @Oracz 10:41:51
  "A tak, tchnione zostanie pewne życie weń."

  Życie zaczyna się nie od chuchania/dmuchania (tchnienie), a od solidnego kopa w dupę (klaps dla noworodka).
  Kiedyś o tym pisałem ("Lilith").
 • @Oracz 10:41:51
  "Bo cóż z tego że portal skupi ludzi o mniej-więcej jednym światopoglądzie? "

  Nie chodzi "o mniej-więcej jednen światopogląd", ani w ogle o światopogląd, a o ten sam wspólny cel.
  - To bez tego nie ma mowy o łasce równouprawnienia, a bez równouprawnienia nie ma mowy o równych prawach.
  Mind Service już się zaczął czuć równouprawniony.

  Z kolei wymuszenie równouprawnienia skutkuje pasmem patologii przywilejów dla tych idcąych w celu aspoecznym, patologii rozwalajcych sprawiedliwość i ład moralny.
  To rozwala spoeczność.
 • @trojanka 10:19:54
  "W Polsce obowiązuje żydowskie prawo? Tak uważa Jonny Daniels, przyjaciel „dobrej zmiany”.

  Owszem - w praktyce - bo sądy są mocno stalmudyzowane, a i prawodawstwo i praktyka waadz PiS-wskich wykonawczych idzie w tym kierunku. Oczywicie najzupełniej nielegalnie i uzurpatorsko, "prawem kaduka" czyli bezprawia wymuszonego siłą.
  W sumie to żadne prawo.

  Bo jednak tylko Naród Polski jest prawodawcą legalnym.
  Tylko polskie prawo wynikające z polskiego systemu wartości jest legalne.

  Talmuyzmu nie można uznać bo wprowadza niespójność systemu prawnego, prawnicze interpretacje i wzgląd na osoby oraz przywileje dla żydów.
 • @Autor
  No i do czego to doszło.

  Właściciel zarzeka się w każdym wpisie,że jest to forum dla Polaków,tymczasem właściciel mieszka w Australii do pomocy zaprzęgnął przemondrzałą flądrę z Usraela,która za każde zwrócenie jej uwagi na niewłaściwe zachowanie kasowała komentarze,no i jeszcze jakiś czubek z Polin,specjalista od "kulistej demokracji".
  I tylko żal,ze dla Polaków brakuje tu miejsca.
 • @matterhorn 19:48:01
  // flądrę z Usraela,//

  //jakiś czubek z Polin//

  Może nam przybliżysz o kim tu mowa, coś więcej please
  Znamy ich?
  8-))))
  pzdr.
 • @matterhorn 19:48:01
  Też to widzę.

  Nie jest możliwe zbudowanie społeczności z równymi prawami tych pro- i tych anty-.
  Jak ideą wiodącą ma być polskość to dla żadnych antypolaków, dla nikogo kto ma w życiu publicznym w państwie i w działalności na Forum Neon24.pl cele sprzeczne z celami Narodu Polskiego miejsca tu być nie może.

  Nie wiem tylko czy Właściciel zdaje sobie sprawę że ta formuła która by miała obowiązywać to by nie było żadne Forum Wszystkich Polaków, a Forum Wszystkich Polskojęzycznych Antypolaków?

  Już pisałem że:
  "- W każdej ludzkiej społeczności muszą być stosowane preferencje ideowe przed ideologicznymi, preferencje wartości i ich systemu przed antywartościami i zbieraniną sprzecznych elementów równouprawnionych nakazem administracyjnym - tu autorytarnymi decyzjami pana Opary.

  Preferencje to tyle co priorytety – bardzo istotny element każdego systemu wartości. Preferencje czli priorytety stosuje się wobec faktycznie równych, wobec funkcjonujących na tym samy poziomie hierarchii wartości. To nie przywileje, bo nie powodują dyskryminacji, a chronią to co trwale lub aktualnie ważniejsze dla życia społeczności.


  Bez tych preferencji społeczność już się musi rozpaść.

  - Mówi o tym i zasada entropii i zasada alienacji czyli wyobcowywania się władzy, czy zasada profesora Konecznego o skutku równouprawnienia cywilizacji;

  - Mówi i zasada kultury że chronić trzeba to co widzimy jako dla siebie docelowe, a tępić wszelkiego rodzaju chwasty, które bez tej ochrony kultury szlachetnej łatwo zdominują całe pole kultywacji;

  - Mówi i Prawo Kopernika że „Dobry pieniądz jest wypierany przez zły pieniądz”;

  - Mówi i zasada „Primum non nocere”;

  - Mówi i „zasada nadstawiania drugiego policzka” dla ochrony wartości wyższego rzędu, domagająca się nawet ofiar, aby ochronić to co ważniejsze dla ludzkiej duchowości i ludzkich ideałów, czy idei".


  Nie jest możliwe żeby biurokraci (a takich para jest podobno planowana na administratorów), biurokraci którzy ze swojej natury nie patrzą na ideową służebność praw nad którymi zostają postawieni potrafili kierować się priorytetami ideowymi przed patrzeniem na literę prawa.
 • @Husky 19:56:46
  Widzę że portalowy kolega Husky znowu na porannym dyżurze.
  Dzień dobry.
  Poprzednicy nie zostawili gdzieś karteluszka z informacją kto rozpoczął kolejną odsłonę nawalanki nieustającej?
  - Kto tu atakuje i chce zniszczyć Forum Polaków, a kto się broni i chce go utrzymać?
 • @miarka 20:29:33
  //Poprzednicy nie zostawili gdzieś karteluszka z informacją kto rozpoczął kolejną odsłonę nawalanki nieustającej? //

  No nie zostawili
  I problem
  8-))))
  pzdr.
 • @Husky 20:32:26
  "No nie zostawili
  I problem"

  A to skurczybyki. - Taki brak lojalności! Jak będziesz szedł spać to też im nic nie zostaw ... niech zgadują.
 • @miarka 20:42:28
  to skurczybyki !!!!
  Jak mozna mnie tak traktowac

  8-))))
  pzdr.
 • @Husky 20:46:36
  Albo wiesz co? - Zło dobrem zwyciężaj! - Jak oni tacy to zostaw im same dobre wiadomości. Nic typu: "ojciec prać". To najskuteczniej nauczy moresu tych złośliwców, bo dłuuuugo nic nie będą rozumieli.
 • @miarka 20:57:50
  Porad Dziadków zawsze warto jest słuchać..
  8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/D_VpSTsWkAAdBy7.jpg
 • @miarka
  No to wiesz dlaczego już administratorem nie jestem . Przyjdzie nocą Nad administrator i wbije tego trolla na jedynkę . Salute . :))))))
 • @Repsol 23:07:24
  Jakże mi przykro, że ja tylko Ciebie o to posądzałam. Przepraszam, nie miałam pojęcia, że tu takie układy.
 • @Repsol 23:07:24
  "No to wiesz dlaczego już administratorem nie jestem . Przyjdzie nocą Nad administrator i wbije tego trolla na jedynkę".

  No i wszystko jasne. Ruszkiewicza też krytykują, że musiał być korygowany, ale ta krytyka kupy się nie trzyma, bo przecież to samo przechodziła i Astra którą trudno podejrzewać o stanowienie "surowych ojcowskich rygorów".

  Wynika z tego iż całe zło to ta funkcja nadadministratora - decyzje autorytatywne, odgórne, jak w faszyźmie, czy prawie talmudycznym (nieważne co prawo stanowi, ważne że "daje się interpretować" tak, jak korzystne chwilowo dla ferującego wyrok - prawo się nie zmienia, fakty się nie zmieniają, zmienia się interpretacja).

  Nikt nie może podejmować odpowiedzialnych decyzji jeśli nie będą one spójne z celem i wartościami, czyli zasadami.

  To dlatego funkcję administratorów miałaby przejmować para zapyziałych biurokratów. Takim realia życia i cel ideowy nie będą zawracały głowy.

  Problem, że ani faszyzm, ani talmudyzm nie są na miarę polskości. Jeszcze raz przypomnieć trzeba, że kiedy formowała się polskość przyświecały jej dwa hasła" "Nigdy więcej niewolnictwa" i "Polskie prawo" (oparte o polskie wartości).

  Dzisiaj oba te filary polskości są zagrożone i w polskiej polityce i w życiu społeczności Neon24.pl.
 • @Husky 19:56:46
  To jest notka dla kumatych,każdy mądry wie o kogo chodzi.

  Tak przez pewną nić sympati nie wpisałem na tą listę pewnego gatunku psów rasowych nadającego z Londynu.
  Australia,Usrael,Londyn i Polin to widać wasza wspólna sprawa.
 • @matterhorn 08:56:43
  Dziekuje za uznanie
  Milego dnia
  8-))))
  pzdr.
 • @Repsol 23:07:24
  Osmieszanie ...przez promowanie
  Przykre
  8-))))))
  pzdr.

  http://antykomunista.neon24.pl/post/149581,osmieszanie-przez-promowanie
 • @Husky 21:34:51
  Z tego co wyczytałem to Pan taki klawiaturowy patriota i...., co zwiał za kałużę i stamtąd udaje bohatera
  Więc w odniesieniu do Pana wklejki czy mógłby Pan doprecyzować przed czym bardziej Pan z tego kraju uciekał?
  - żeby nie dostać w mordę?
  - czy żeby do Pana nie strzelali?
 • @Husky 09:27:31
  "Osmieszanie ...przez promowanie"

  Nie kręć. Nie banalizuj.
  Promocja to więcej jak "kopniak w górę" dla zniszczenia nazbyt ambitnego pracownika w przekonaniu że sobie nie poradzi (przyjmujący ofertę awansu może odmówić).

  Z trollem to już wyraz poparcia dla trolla (odpowiednio satanisty lub przestępczości zorganizowanej).
  Wyniesienie na pudło trolla jest dla sztucznego zwiększenia zainteresowania dyskusją, zachętą do użerek i nawalanek.
  - Jest powodowaniem dodatkowych skłóceń w społeczności na użytek władzy natury faszystowskiej, której łatwiej w tych warunkach rządzić.
  - Jest instalowaniem tematu zastępczego do rzeczywistych problemów wymagających dyskusji dla wypracowania zgodnych postaw duchowych, decyzji i działań, znalezienia uzasadnień w systemie wartości (tematy zastępcze mają na celu demoralizację społeczności).
 • @miarka 10:51:12
  Skoro niemal codziennie moje notki(czasami nawet dwie) są na pudle to jestem tym trollem czy nie.
  To ośmieszania czy nie
  Bo sam już nie ogarniam
  8-))))
 • @Husky 11:06:03
  Jesteś pupilkiem pozycjonera. Cieszy Cię to?
  Próbowałeś samokrytycznie prosić o inną rangę?

  A może rzeczywiście poziom Twoich notek jest jednak wybitny na tle reszty blogerów którzy pozostali.
  Bo może inni, skądinąd zasłużeni piszą teraz o pierdułach albo sprawach poprawnych politycznie, czy też o sprawach ważnych, ale zupełnie nie na czasie i to oni wszyscy poruszają tematy zastępcze, czym trollują, a Ty jesteś gwiazdą poranną na firmamencie nieba?
 • @miarka 11:44:42
  //Próbowałeś samokrytycznie prosić o inną rangę?//
  Sa jakie jeszcze inne?
  8-)))
 • @Husky 12:07:29
  W faszyźmie jest wszystko tylko zwykle spod lady.
  Przecież pisałem w notce: " kto będzie umiał głośniej krzyknąć zyska posłuch takiej administracji".
 • @miarka 12:14:04
  A może wystarczy tupnąć nogą
  8-)))))
 • @Husky 12:33:54
  Nogą, to chyba by się nie domyślili. Gotowi nocnik przynieść. Prędzej portfelem albo bombonierką, jak to z biurokratami.
  - Nogą to raczej właściciel. :-)
 • @miarka 13:15:28
  portfelem !!!!
  i tej trafnej wersji sie trzymajmy
  8-))))))
 • @Husky 13:22:17
  Tak jest. - Kierunek jest na to aby sprywatyzować gospodarkę samorządową.
  Kto by tam ufał pracującym dla idei?
  Kto widział faszyzm bez sponsorów mówiących "do kieszeni" lub waadzy pozwalającej dokradać?
  Dziwne że obrazek wprowadzający do notki od początku to sugerował :-)
 • @Husky 21:34:51
  kundel,
  policzyłeś ile razy już by cię zastrzelili?
 • @ Autor - 1*
  Panie "miarka",
  zanim Pan zrozumie, że suwerenna, narodowa Polska nie może być żydo-katolicka (a w jakiego boga ktoś sobie wierzy, to wyłącznie jego sprawa), to właśnie jako taka, jako żydo-katolicka, zniknie z mapy Europy.

  I jeśli w swoim komentarzu (poniżej) pisze Pan:

  "Nie chodzi "o mniej-więcej jeden światopogląd", ani w ogole o światopogląd, a o ten sam wspólny cel."

  to po prostu Pan, będąc w rzeczy samej żydo-katolickim szowinistą, bezczelnie kłamie.
 • @Rzeczpospolita 15:27:08
  ZNOWU TA TROLLOWSKA WKLEJKA?
  Odpowiedź ma Pan pod notką:
  https://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/149760,administracja-od-doszywania-utraconej-cnoty
  Tą dyskusję też kończymy nieodwołalnie.
 • @Rzeczpospolita 15:13:34
  Rabin

  policzyłeś ile razy już by cię odstrzelili?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031