Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
254 posty 4512 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Czarnobyl to historia, ale zbrodnia trwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Admin Adevo dziwi się że "ma udział w przestępstwie bo pomógł człowiekowi zrobić jego teksty czytelniejsze do oceny?". Może popracujemy nad tym zrozumieniem? Czy tak trudno zrozumieć że każda pomoc w złu jest złem, a w zbrodni zbrodnią?

 

Najpierw to Admin Adevo w swojej wypowiedzi: //idb.neon24.pl/post/149721,admin-adevo#comment_1566115

manipuluje czytelnikami iż teksty piszemy "do oceny", a więc do osądu. – I bez wskazania jakiego, zwłaszcza że nie zaznaczył iż osądu według idei (którym normalnie sprawiedliwość służy), nie zaznaczył iż do osądu od strony ideowych celów ku którym normalni ludzie zmierzają.

- O jakąż tu może ocenę mu chodzić, jak nie według oceny prawa dowolnego, np. każdy swojego, prawa wynoszonego nad sprawiedliwość, według oceny pobieżnej po argumentach zmysłowego, emocjonalnego „podobania się”, według dowolnego widzimisię?

 

Takie prawo nie patrzy na  idee (którym z definicji jako prawo musi służyć) tylko względy ma dowolne, dowolnie nieuporządkowane, dowolnie interesowne, dowolnie swawolne, ale i dowolnie terrorystyczne, dowolnie odgórne, dowolnie faszystowskie, zwłaszcza wiążące ideologie i biznes prywatny.

Według takiego prawa "nie ma szatana", nie ma się więc przed kim bronić, przed kim zachować czujność, a nie liczą się idee którym ludzkość musi służyć żeby zachowała człowieczeństwo w warunkach entropii i wyobcowywania się władzy). - Liczą się zaś względy pragmatyczne, czyli promowany jest amerykanizm-modernizm, promowane są zwłaszcza protestantyzm i pogaństwo.

 

Admin Adevo nazwał tu Berkeleya72 człowiekiem. Owszem, zapewne ludzką skórę to on ma, ale czyż satanistyczną bestię która cele ma ze swojej natury antyludzkie można nazywać człowiekiem? - Czy ktokolwiek normalny, kto ma zdrowy osąd rzeczywistości równouprawni ją ze sobą – człowiekiem?

Równouprawnienie to idea – ona jest zawsze ważniejsza od prawo. – Nikt nie może nikogo równouprawniać aktem prawa, regulaminu czy decyzji administracyjnej. – Równouprawnienie to zawsze akt łaski ze strony tego kto stoi na gruncie idei.

 

Admin Adevo w tym kontekście twierdzi iż: "Dyskusja na poglądy religijne to nie inkwizycja".

Znaczy się iż admin Adevo twierdzi tu że Berkeley-satanista ma poglądy religijne. - To już nie jest zdeklarowanie wojującym gnostykiem i dualistą równającym religię i antyreligię oraz promującym wszelką herezję antyreligijną? - Czyż on tu raczej nie pokazuje iż ma przekonania nie tylko że niezłomne, ale i satanistyczno-fundamentalistyczne, wojowniczo-agresywne?

Wychodzi na to, że I TU MU ADMIN ADEVO DOSZYŁ CNOTĘ.

 

Admin Adevo na tyle się zagalopował, że jeszcze mi zarzuca iż to ja „narzucam swoje zniewolenie innym".

Niby gdzie jestem zniewolony? - Przecież to takim jak ja jest tu narzucana swawolna, liberalistyczna, poprawnopolityczna i prawnicza wersja wolności i pluralizmu (oczywiście prawniczo a sytuacyjnie ręcznie sterowana).

Ja się przed tym bronię - właśnie dlatego że jestem i chcę być wolny.

 

 

Poza tym przede wszystkim Admin Adevo odchodzi od tematu. Wykręca na wszystkie możliwe i bezsensowne też strony, a ucieka od sprawy najważniejszej - że ten osobnik dopuścił się tu promocji satanizmu w postaci zachęcania ludzi do trucia jakoby ludziom pomocnego.

A w tym celu Berkeley72 sfałszował wyniki badań naukowych.

 

Na Węgrzech przed Czarnobylem zachorowalność na raka spadała przez 5 lat po kilka % rocznie (licząc do chwili wybuchu), a rok po nim wzrosła o 21%. Licząc że bez niego znowu by był spadek, mamy skutek wzrostu ponad 25%.

Znaczy to tyle że na 1000 Węgrów którzy w tamtym czasie zachorowali i niewątpliwie z tego powodu umarli, 250 osób to ofiary Czarnobyla.

Sam bloger Berkeley72 przytoczył tabelkę z wynikami badań. Wygląda tu i na drugie oszustwo, bo wynik badań ogólnokrajowych ze stanem na 1.05.1986 zalicza do badań uwzględniających skutki Czarnobyla gdy w tym czasie to dopiero ludzie czy na Węgrzech czy w Polsce dopiero się dowiadywali że coś takiego w ogóle było (miał miejsce 4 dni wcześniej) i skażenie dopiero się rozchodziło), więc i skutków choroby popromiennej być nie mogło.

 

Tymczasem Berkeley72 tłumaczy to iż było odwrotnie, i że to to toksyczne napromieniowanie spowodowało spadek zachorowań.

Mało tego. Wymyślił idiotyczny termin "umiarkowanego trucia" i na tej podstawie że to było "umiarkowane", a „więc nieszkodliwe” lansuje go namawiając ludzi do trucia się, w tym poddawania się napromieniowaniom bez obaw. Oczywiście „umiarkowane trucie” jest lepsze jak nieumiarkowane, ale przecież nie przestaje być truciem a poza tym osłabia czujnośc pilnowania aby nie „przebrała się miarka”, aby „mniejsze zło” nie wyrodziło się w „gorsze zło”.

Mało tego. Berkeley72 jest i propagatorem dodawania trucizn do szczepionek. To też skutek tej obłędnie satanistycznej ideologii "umiarkowanego trucia", z którą łączą się i manipulacje „powolnego gotowania żaby” i „okien Overtona”.

 

A gdzie adminie Adevo konsekwencje karne za narażenie zdrowia i życia ludzi? - A gdzie odwołanie oszustwa i ogłoszenie przeprosin oraz poprawnej wersji interpretacji wyników badań?

Przecież zbrodnia trwa. Przecież ludzie wciąż są okłamywani, manipulowani, wciągani w satanistyczny kierat.

Co to? Tłumaczenie z Norymbergi? – Wykonywałem rozkazy? – Nikt mi nie kazał, ja tylko trzymałem się regulaminu?

 

KOMENTARZE

 • Pożegnanie
  ŻEBY NIE BYŁO ŻE NIE ZROBIŁEM TEGO CO W MOJEJ MOCY ABY OBRONIĆ IDEĘ TEGO PORTALU JAKO FORUM POLAKÓW, musiałem opublikować jeszcze i tą notkę.
  Na komentarze pod nią jeszcze odpowiem, ale widząc brak zrozumienia zmieniam Forum.

  Tutaj może jeszcze niektóre teksty będę publikował, ale już bez komentarzy.

  Wychodzi na to że po ostatnich zmianach - ideowo-organizacyjnych, dla Polaków tu miejsca nie będzie.
  "WSZYSCY" będą "Polakami", czyli nikt nie będzie Polakiem - żadnej ideowości, żadnej odpowiedzialności, żadnej bezinteresownej służebności, żadnej dalekowzroczności.
  Za to wszyscy "z prawami" administracyjnie ustalanymi, czy raczej wymuszanymi. - "Prawami" (w praktyce przywilejami" nadrzędnymi nad wszystkim co ludzkie i co polskie.
 • @miarka 12:57:47
  Oczyma wyobraźni, sympatyczny kolego, wyobrażam sobie Ciebie w roli sędziego sądu karnego
  Skazujesz delikwenta na tydzień aresztu, a uzasadnienie wyroku czytasz 8 dni

  8-))))

  pzdr.
 • Obaj galopujeciezbyt szybko zbtyt szalenie..
  A tu trzeba czasem się zatrzymać, zadumać się spróbować spojrzeć na problem z tej drugiej strony (którą zwalczamy)..
  wtedy Świat ukaże się w innym świetle.... i potwory z tej drugiej strony okażą się być ludźmi "prawie" takimi samymi jak my..
 • @Oscar 19:10:10
  Nic nie zrozumiałeś. Ja nic nie mówię o zwalczaniu. Tu nie chodzi o to, a o naszą obronę konieczną.
  - O to że kiedy bestia nas sobie wybiera za wroga, kiedy ma już wrogie zamiary i idzie do ataku, wtedy nie ma najmniejszych szans na podejmowanie dialogu, na szukanie w niej cech upodabniających ją do ludzi, bo to tylko podobieństwa zwodnicze.
  - Ona już swoją decyzję podjęła i będzie tylko szukała naszych słabych punktów żeby nas uderzyć w najczulsze, najwrażliwsze miejsce, a jeśli tylko będziemy nieostrożni i je zaufamy - zdradzić nas, wyśmiać, napluć albo i nasrać nam w nasze dobre serce i wykpić nasze dobre intencje swoich żadnych takich nie przejawiając, usiłując tylko egzekwować nasze zobowiązania z naszych paktów, sojuszy, umów czy przymierzy a swojej części ani nie myśląc dotrzymywać.
  Cały natomiast czas danej sobie szansy będzie wykorzystywać żeby niszczyć nasze morale, naszą jedność i zdolność do zorganizowanej obrony, a zwłaszcza chęci po temu.
  Będzie nas demoralizować i ogłupiać. Będzie budować sobie armię ogłupiałych i naiwnych, gotowych uznawać za dobrą monetę jakieś elementy tego co robi czy mówi. Będzie narzucać swoją narrację rzeczywistości - czy to gnostycką, czy dualistyczną, tą prawniczą i talmudyczną, czy tą poprawnopolityczną i biurokratyczno-faszystowsko-terrorystyczną.

  Zauważ że użyłeś słowa "zwalczać", a to już termin z ideologii dualizmu głoszącego konieczność walki dobra i zła, kiedy to nieprawda, bo jako ludzie wciąż dążymy do świata bez zła.
  Dla gnostyków zło jest koniecznością, kiedy naprawdę jest jak błoto czy gówno - lepiej nie ruszać, lepiej się odseparować, obronić się W DOJRZAŁYM CZŁOWIECZEŃSTWIE i pozostać sobą, a ono "JAK SIĘ WYSUSZY TO SIĘ WYKRUSZY".
  Satanista będzie kłamać i manipulować żebyśmy podejmowali złe , szkodliwe, czy zabójcze dla siebie i swoich bliskich decyzje, będzie zniechęcać dobrych ludzi do wszelkich wartości, ideałów i idei, szlachetnych, dalekowzrocznych planów i ludzkich celów w myśl zasady "złu aby zwyciężyło wystarczy bierność ludzi dobrych".

  A ta bierność kiedy trzeba działać, kiedy trzeba pracować i walczyć żeby obronić się koniecznie nazywa się demoralizacją.

  Przyjrzyj się Berkeleyowi72, a wszystko to w nim zobaczysz. Zauważ że i Polsce i w świecie sataniści atakują, i to te same mechanizmy postaw i zachowań występują czy u pojedynczego satanisty czy u wszelkiej przestępczości zorganizowanej, uzurpatorów i zawłaszczycieli tego co należy do ludzi, do ich społeczności ideowych, do ich rodzin i narodów, zwłaszcza tego co jest ich dobrem wspólnym.

  Satanizm w odróżnieniu od paktu z diabłem nie wymaga cyrografów, umów, czy przynależności organizacyjnej. Starczy przejść jakąś formę inicjacji, nawet nieświadomie i tylko z użyciem demonicznej symboliki, ale najgroźniejsze od lat jest mieszanie ludziom w ich systemach wartości.
  - Każda w nich odwrotka to już akt satanizmu, a często i rozróżnialna ideologia - bo wszędzie tam w tle będzie pochwała zła.
  A satanizm swoją demoralizacją zmierza właśnie do tego żeby ludzie najpierw zobojętnieli na zło i na to co powinno być zrobione, a później choćby nieopatrznie zaczęli chwalić zło.
 • @miarka 20:37:31
  "Nic nie zrozumiałeś. Ja nic nie mówię o zwalczaniu. Tu nie chodzi o to, a o naszą obronę konieczną."

  A obrona (najlepsza obrona to atak - czyż nie -?) to nie walka - ? - Panie "miarka" miarkujże sens tego co wypisujesz.

  A kto nawołuje do oczyszczenia Forum Polaków z nieżydo-katolików?
  To jest właśnie atak, Panie "miarka", atak wściekłego żydowierczego szowinisty.

  Panie "miarka",
  skonstatuj Waść w końcu, że wszelki totalitaryzm, szatanizm, szowinizm, bolszewizm, faszyzm, nazizm, rasizm, nastał z żydo-chrześcijaństwem bądź w w nim został zrodzony, ponieważ podłość jest immanentną cechą żydowierczej religii.
 • @Rzeczpospolita 20:33:10
  "A obrona (najlepsza obrona to atak - czyż nie -?) to nie walka - ? - Panie "miarka" miarkujże sens tego co wypisujesz."

  Ale się Panu dziś zebrało na bredzenie.

  Tak, "najlepsza", ale dla diabła, dla satanistów i antycywilizacji.

  Zwalczenie zła nie znaczy stanowienia dobra, a więc i po..żytek tu może mieć tylko diabeł i jego pomioty.

  I tu żegnam nieodwołalnie. Szkoda słów na taki zajadły ciemnogród.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031